PDA

View Full Version : Панирани пилешки хапки !


blagovest
28th November 2006, 21:48
Здравейте!
Какво мислите за тези хапки:
Съдържание:пилешко филе,адитиви (няколко Е-та),соев сос,нишесте.
Имат 115 ккал в 100гр.
Какво мислите...май няма брашно и такива работи...
Всъщност какво мислите за панираните филета и т.н. :) :roll: :?: :!:

milenva
28th November 2006, 22:07
Между нишесте и брашно няма много голяма разлика :lol: Аз не бих ги яла тия; по добре си сготви нормални пилешки филета

elaiza
29th November 2006, 00:00
Мeн ако питаш си яж чисто филе на скара или задушено, но ако толкова ти се ядат панирани хапки, може да оваляш филетата в настъргани ядки, и после ги изпечи или изпържи в малко мазнина, най-малкото ще знаеш какво съдържат, за разлика от полуфабрикатите :1351:

blagovest
29th November 2006, 00:08
Ами вече ги купих... :cry: ,а са голям пакет от близо 1,300 гр. :roll: :?

TedyK
29th November 2006, 08:19
ами изпържи ги, изяж ги и сам ще прецениш каква грешка си напрвил следващият път няма да повториш.

Aquanim
29th November 2006, 10:41
а пък още по вкусни са ако ги напрваиш по рецептата на Happy bar & gril миналия път като си ходих майка ми я беше намерила в интернет

еееееейййййййййййй какъв кеф :)

blagovest
29th November 2006, 10:56
Аз няма да ги пържа ,а на микровълновата стават горе долу... :)

ROSSI ROSSI
29th November 2006, 11:30
Да не са от този вид - на Сами М?
http://sami-m.com/novi_pan.htm
те не са лоши, като че ли. Съвсем ядливи. А те стават и в обикновена фурна. Радвам им се, защото няма нужда да се пържат!
Аз съм ги правила в моменти, в които нямам време да готвя. А и в камерата винаги имам от тях, в случай че гладният ми син приреве - той може и сам да си ги направи. Така че - не е най-лошият вариант! Но определено е по-добре да си вземеш пилешко бон филе и сам да си го приготвиш - например на тефлонов тиган! :1231:

blagovest
29th November 2006, 11:36
Ами по-малки са и не са на Сами-м!
Сега ще опитам да им махна панировката :lol:

ROSSI ROSSI
29th November 2006, 11:39
ооо... то ще е играчка... не се занимавай с това!
:D Хапни си ги с кеф! Нищо няма да се случи!

blagovest
29th November 2006, 11:51
Да наистина си беше играчка...
Ама май успях горе долу да я махна... :D :roll:

mmmmmmm
29th November 2006, 13:20
Да наистина си беше играчка...
Ама май успях горе долу да я махна... :D :roll:

Абе Благовест,какви са тея глупости да се занимаваш да махаш панировката?Нали идеята на филетата,които си си купил,е именно в това,че са панирани?Нищо няма да ти стане,ако веднъж хапнеш нещо,което съдържа "адитиви (няколко Е-та),соев сос,нишесте".По-добре не ги яж,отколкото да се занимаваш да махаш панировка,пък после да ги печеш,въпреки че по принцип трябва да се изпържат и други такива...Айде моля ти се,не се вманиачавай толкова!Филетата и панировката да са ти проблема на теб

ПП:Не се сърди,не те нападам,нито ти се карам,но понеже съм ти чела постинги и в един друг сайт и знам какво ти е отношението към храната.Затова хапни си филетата с кеф и не мисли толкова за панировката!Няма да ти навредят

ROSSI ROSSI
29th November 2006, 13:32
:D И аз така си мисля!
Не винаги, всичко което хапваме е 100 % здравословно!
Но поне, когато го правим и "прегрешаваме" - да се изкефим на 100 %!
:lol:

mmmmmmm
29th November 2006, 13:43
:D И аз така си мисля!
Не винаги, всичко което хапваме е 100 % здравословно!
Но поне, когато го правим и "прегрешаваме" - да се изкефим на 100 %!
:lol:

Даа,точно за това става въпрос!Така или иначе вече си е купил нещо,което не се вписва на 100% в нормите за здравословно хранене (макар че всеки сам си ги определя тея норми).Нека поне да си го сготви както трябва и да си го хапне с кеф,а не да маха панировки,да го пече,пък после да му е съвестно...Това е храна,егати!Не трябва толкова да се вманиачаваме,все пак

cocolino
29th November 2006, 19:37
естествено,че е глупаво да си махаш панировката 8)
за какво си си ги взел панирани като ще им я махаш.Не е чак толкова страшно,пак и като знам колко стриктно се храниш,прегрешението ти е елементарно :lol: \\taka da go napeча :wink: \\ и не ядеш панирани пилешки хапки всеки ден все пак 8)

blagovest
29th November 2006, 19:57
А мерси много на всички... :)
Ами аз съм инат и горре долу им махнах панировката,че май съм качил някое килце...
Немога да определя... :roll:
Абе ще ги оставя на майка ми...
Все пак изядох 4 хапки (май 28 грама бяха или 31 ) не си спомням вече,така че не мисля ,че е много... :? :)

mmmmmmm
29th November 2006, 20:08
А мерси много на всички... :)
Ами аз съм инат и горре долу им махнах панировката,че май съм качил някое килце...
Немога да определя... :roll:
Абе ще ги оставя на майка ми...
Все пак изядох 4 хапки (май 28 грама бяха или 31 ) не си спомням вече,така че не мисля ,че е много... :? :)

Е,ти и да качиш някое кило,ще е в твой плюс.Така че спокойно можеш да си хапнеш още поне 4 ;)

mmmmmmm
29th November 2006, 20:26
Не искам да качвам,че не се чувствам добре иначе... Smile

А,не се чувстваш добре като качиш малко,просто защото си свикнал на бъдеш на килограмите,на които си в момента.Ако качиш 5 кила,гаранция ти давам,че за 1-2 месеца ще свикнеш,даже ти самия ще започнеш повече да се харесваш.Да не говорим,че и хората около теб непрекъснато ще ти обясняват,че така изглеждаш много по-добре (убедена съм :) )

ПП: Мерси за комплимента за снимката :2020:

TedyK
30th November 2006, 17:49
та какво стана с филенцата?

blagovest
30th November 2006, 18:25
та какво стана с филенцата?
Махнах им панировката...

TedyK
30th November 2006, 20:22
та какво стана с филенцата?
Махнах им панировката...

уникален си :lol: унищожи цялата идея на панираните хапки.

cocolino
30th November 2006, 21:40
и аз така мисля,но вече е минало свършено :lol: ...нищо не може да се направи по въпроса:P