PDA

View Full Version : Пица на парче ???


cocolino
29th November 2006, 19:35
някои има ли идея колко калории горе-долу е парче\\\\повтарям парче пица,а не цяла пица\\\\ от тези,които го продават по улиците,при даскалото? :)

blagovest
29th November 2006, 19:59
някои има ли идея колко калории горе-долу е парче\\\\повтарям парче пица,а не цяла пица\\\\ от тези,които го продават по улиците,при даскалото? :)
Хахах Коколино кефиш ме... :P
Ами май тук http://zdravoslovno.com/Calculators/Content_CalcCalories.html можеш да провериш...
Прати едно парче насам... :wink:

Aquanim
29th November 2006, 20:16
Cocolino :lol: :lol: :lol:
за мен лично има твърде много тесто ;-) и много малко плънка ;-)

cocolino
29th November 2006, 21:11
тоя път какво направих,че пак ми се смеете :oops: ...ех човек едно нещо да не попита :lol: :wink:
10х,благовест,но този сайт го знам 8) ,но там няма за парче пица..освен ако не ми кажеш колко грама е едно парче :)
аа и на някои ги правят готини,не просто тесто и малко кашкавал с шунка....според мен не би трябвало да е повече от 300кал :roll:

blagovest
29th November 2006, 21:15
Ами ние имаме пицария и предлагаме пица на парче...
Мисля,че тестото е около 70 грама! :wink:

Aquanim
29th November 2006, 21:15
Cocolino не ти се смея :( не съм искал това да кажа докато бях в благоевград нагъвах само това като студент ми беше най изгодно

сега като реших повече хляб да не ям, това виждам в тези парчета ;)

cocolino
29th November 2006, 21:32
не бе споко,не съм го приела чак толкова на сериозно :)
тестото за едно парче е 70 гр? :? ...ммм значи горе-долу 100гр е едно парче пица?:?
да ви кажа честно,това не ме устройва мн мн :lol: :wink:
в калкулатора на здравословно.бг една пица с шунка и как6кавал от 100гр е 515 кал:?

Петко К
30th November 2006, 13:58
да ви кажа честно,това не ме устройва мн мн :lol: :wink:
в калкулатора на здравословно.бг една пица с шунка и как6кавал от 100гр е 515 кал:?

Устройва или не, това е. Не яж пица и няма да имаш проблеми.

pyceHka
30th November 2006, 22:07
според мен, откъдето и да я погледнеш, пицата не става :) не че не е вкусна (напротив :twisted: ), но не е за диети

cocolino
1st December 2006, 00:01
Никой не говори за диети 8) \нищо, че е в тема Диети, просто админа не ни направи така желаната тема за Въпроси за различни храни 8) \Просто се чудех колко калории е горе-долу едно парче, да знам като си смятам(режим на поддържане на килограми обаче е възможен, примерно - закуска от 300кал.,обяд от 300 кал. и вечеря от 300 кал. + парчето пица, което хубаво си мислех, че е 300, но е 500 - стават 1400 кал., което е ок при 1500 калориен дневен прием, а плюс това, ако се включи и малко спорт :) (дори и велоаргуметър за 30-40мин около 300 кал сваля) и си perfect :lol: :wink: - 1100 на ден, което вече е и режим на сваляне.Всичко това естествено е много теоретично и си зависи и до начина, по който ще го възприеме всеки организъм, защото не винаги е важно колко е количеството, а какво се поема, нали така :wink: 8)

Aquanim
1st December 2006, 00:25
Cocolino - какви са тези пици на парче италиански глупости защо не си вземеш една хубава сочна мазна и сладка Баничка + 250 мл боза ;-) мммммммм

леля мичИ
1st December 2006, 06:46
Коколино, направи си темата сама... админа прави само важните :wink:
.....че в скоро време очаквам от теб или от Благовест тема: "Колко калории има в маслинката която украсява салатата" :girl_haha: :wink:

cranberry
1st December 2006, 07:13
1 пар4е пица - мн важно - изял си го веднъж, то4ка, стига му търси калориите под дърво и камък. нали няма да се превръща в практика

pyceHka
1st December 2006, 09:00
Никой не говори за диети 8)

ама ние отдавна сме разбрали, че не говориш за диети :girl_haha: :wink:

cocolino
1st December 2006, 21:39
ех колко смешно 8) ....но е така :lol:
мм тази седмица...три пъти ядох пица на парче + 1 вафла боровец,1 сникерс и няколко парчета черен шоколад\\кoетo не се брои вече :wink: \\...иначе всичко друго е идеално като хранене:D
Милена 077, не мога да си направя сама 8) ,аз имам право да слагам Топик и Reply,но аз говоря примерно за раздела,в които са Хранене при тренировки,Диети и Хранителни добавки и препарати да има и Различни храни - въпроси,да станат четири заглавия в част Хранителни режими.Мисля,че сега ще ме разбираш и по принцип смятам,че би било полезно не само за мен и благовест. :)
А относно това


.....че в скоро време очаквам от теб или от Благовест тема: "Колко калории има в маслинката която украсява салатата" :girl_haha: :wink:
Няма да е от мен въпроса,защото не обичам маслини и не ям:lol: :wink:
Баници също не им се кефя мн мн,само хубавки,най-вече бутерки,а за боза :? ....въобще да не говорим8)