PDA

View Full Version : Как да сваля ....


Jenito
30th November 2006, 22:52
.... по- бързо килограми, ама и да си отсана на постгнатите килограми?
Незнам дали диета или режим на хранене... просто нещо :)
10х предварително

леля мичИ
30th November 2006, 22:58
Е, що трябва да пускаш втора тема за това, как да отслабнеш.... :2016:

MiSs_Sunshine88
1st December 2006, 15:06
Сутринта се ядат плодове по избор. Ако можете да търпите на глад, по-добре не яжте нищо. Може да се пие само зелен чай с мед до 12часа.

Обяд в 12:00

Въглехидратна храна ( картофи, зеленчуци на пара или задушени) се комбинират със салата от пресни зеленчуци, като салатата трябва да е 3 пъти повече от основното блюдо.

Вечеря в 16:00

Протеинова храна (месо, извара, ядки, яйца, риба) също се комбинира със салата от пресни зеленчуци, които трябва да са 3 пъти повече.

Вечерта (към 20:00) може да се изпие чаша айран.

Както виждате, диетата е много проста и лесна. С нея могат да се свалят около 5 кг седмично. Подходяща е за продължително прилагане и няма вредни последици. Другият плюс е, че резултатът се запазва за дълго време.

Веднъж седмично може да се хапне 100 г. шоколад или да се изпие чаша какао.

тoва kak ви се струва :?: дaли дeйcтва :?:

bimbi
1st December 2006, 15:34
С нея могат да се свалят около 5 кг седмично.може, ако тежиш 120 :roll:

Yansi
1st December 2006, 15:37
Другият плюс е, че резултатът се запазва за дълго време
:?
според мен това си е живо гладуване с гарантиран йо-йо ефект

joy
1st December 2006, 15:37
Веднъж седмично може да се хапне 100 г. шоколад
100 грама шоколад са един цял шоколад. Възможно ли е цял шоколад да се яде? :roll:

cranberry
1st December 2006, 17:57
абе за възможно, възможно е...

cocolino
1st December 2006, 21:47
Извинете,аз вечеря не видях :lol:
Това в 16:00 не е нормално 8) ,извинявам се,но кой нормален човек ще седне да вечеря в 4 следобед меса примерно,салати....и това дефакто е последното ядене за деня :shock: \\не броя мижавата чаша айрян към 20:00 8) :wink: \\...съветваш и към отказване от закуска :? ....Аз съм против това.Само съм съгласна,че въглехидратите трябва да са в първата половина на деня,това със шоколад е бая съмнително8)

moebius
2nd December 2006, 17:26
Най-кофти е, че се огладнява по принцип вечерно време. Дори и цял ден да не ядеш - вечерта пак се тъпчеш. Въпросът е как да не сме гладни вечер. А също искам да отслабна около 7-8 кила. Пих Калорекс, Златно чудо - на йота не помръднах. А по принцип ям нормално, даже може би и по-малко от нормалното. Така че ако някой наистина има ефикасен начин нека сподели. И ако може естествено да се избегне йо-йо-ефекта.

TedyK
2nd December 2006, 21:13
така сега, чети какво пише в тази диета ама бавно:

Въглехидратна храна ( картофи, зеленчуци на пара или задушени) се комбинират със салата от пресни зеленчуци, като салатата трябва да е 3 пъти повече от основното блюдо.


първите зеленчуци са в групата на застарелите, а вторите в групата на пресните. така ли излиза?

шоколад цял изяждам без да ми мигне окото :lol: ей така за снакс.
идеята е явно да правиш инсулинов шок на организма.

сега главната ми мисъл настъпва. колко време се предполага да се изкара на тази диета? месец? два? три? ехидната усмивка вече пристига, но я премахвам.

къде в диетата се посочва спортуването. гладуването не смъква килограми, то изнервя.
Зарежете ги тези диети. Лесен начин за отслабване няма. Изисква се упоритост както за всяко друго нещо. Това е като научаването на чужд език. За колко дни? За колкото трябва.
хайде с любов за сега на диетичните последователи.

cranberry
3rd December 2006, 12:57
Въпросът е как да не сме гладни вечер. А също искам да отслабна около 7-8 кила. Пих Калорекс, Златно чудо - на йота не помръднах.

няма да сме озверели от глад ве4ер, акосме хапнали достатъ4но и засищаща и ка4ествена храна през деня. да ве4еряш в 16ч зна4и да закусиш в 4 сутринта, което е тъпо. не трябва да има пове4е от 12 часа между ве4ерята и закуската. не мисля какъв е проблема да се ве4еря примерно зелена салата с пилешкапържола, пък било то и в 20ч, стига да не си лягаш в 20.30, разбира се, в което дълбоко се съмнявам.

калорекси малорекси, гълтай корема - забрави ги

Pimpin
4th December 2006, 20:27
Чудя се дали да изтрия тази тема или да я заключа и да я оставя за пример за това как не трябва да се пуска въпрос преди да си потърсил малко из форума и как не трябва да се хвърляте стремглаво във всичко, в което ви обещават, че ще остлабнете бързо и трайно.

Заключвам я, за да седи за пример.