PDA

View Full Version : Диетолог ! Ипократис?!?


Lilita
14th December 2006, 13:34
моля ако някой има мнение за конкретно посочения диетолог да го сподели!

AJ_vErsUs
14th December 2006, 16:38
Определено давам (+) за него!
Когато ходих при него, след като ми изготви индивидуалния режим, и след като го спазвах само 1 месец, имах доста голям прогрес... или може би специално за мерки не е мн.удачно да го нарека прогрес!:)
Бях доволна, за месец с по 5 см от всякъде!

Lilita
14th December 2006, 20:46
Определено давам (+) за него!
Когато ходих при него, след като ми изготви индивидуалния режим, и след като го спазвах само 1 месец, имах доста голям прогрес... или може би специално за мерки не е мн.удачно да го нарека прогрес!:)
Бях доволна, за месец с по 5 см от всякъде!

това в килограми какво ще рече :P звучи страхотно

Stil
18th December 2006, 09:56
Две приятелки ходиха при него и са доста доволни от режима на хранене ,който им е дал и от резултатите.Хубавото е ,че се съобразява с това ,какво обичаш да ядеш :roll:

lubov2
20th December 2006, 11:39
даите ми някъкви кординати......Каде се намира????Каква е процедурата за консултация??

Nina_
1st March 2007, 11:52
ако има още интерес за координати на Ипократис, аз мога да ги дам.
Също ползвам услугите му и съм доволна

Devil_wears_Prada
1st March 2007, 12:09
давай! :wink:

Nina_
1st March 2007, 14:43
975 02 10 - искаш час за консултация с Ипократис, можеш да питаш и за цената - това което аз знам е 35 лв. за консултация + 2 или 3 контролни измервания.

luna
2nd March 2007, 10:22
Дайте малко инфо за диетата, на какъв принцип е -безвъглехидратна, безмазнинна, гладуване или нещо друго. Прави ли се индивидуален хранителен режим, или пък се приемат някакви хапчета :roll: .
Интересувам се заради мъжа ми - той трябва да отслабне (според него не е задължително :evil: ). Между другото свали 5 кг за 6 дена с М.Търманд, макар че не спазва точно режима.

Благодаря!

Nina_
2nd March 2007, 10:37
изготвя индивидуален хранителен режим с 4-5 хранения на ден и според мен е по-скоро ниско-въглехидратен