PDA

View Full Version : Извара "Пършевица"


ron_da
21st December 2006, 10:15
Здравейте! Исках да попитам някой от вас ако знае къде в София се продава въпросната извара на "Пършевица", а и допълнителна информация от сорта вкусна ли е, не е ли, обезмаслена ли се води и т.н. също би ми дошла добре. Благодаря предварително

cranberry
21st December 2006, 10:18
изварата като цяло, дали е пършевица или мършевица или дедо либен баба либенка е едно от най-гаадните неща, които съм опитвала
ако държиш д я ядеш - по4ти ядивна е с кисело мляко и/или краставици, подправки, майонеза, лютеница, яйца, нокато вкусови ка4ества като цялоза мен е пълен шит
заменям я с котидж

blagovest
21st December 2006, 12:29
Аз обожавам извара!!!!! :D :P
Ям от тази на Матанд! На Дядо Либен нещо започна да ми мерише на лекарство! :)

Devil_wears_Prada
21st December 2006, 13:06
изварата като цяло, дали е пършевица или мършевица или дедо либен баба либенка е едно от най-гаадните неща, които съм опитвала
ако държиш д я ядеш - по4ти ядивна е с кисело мляко и/или краставици, подправки, майонеза, лютеница, яйца, нокато вкусови ка4ества като цялоза мен е пълен шит
заменям я с котидж
:lachen: :lachen: :lachen: и аз мразя извара :wink:

Ceko
25th January 2007, 18:24
Изварата е гадост, но без нея не може ;) Иначе на дедо либен е най на далавера, понеже е най суха и е по-чиста и близка по вкус до сиренето ;)

Никси
25th January 2007, 18:28
Изварата е гадост, но без нея не може ;) Иначе на дедо либен е най на далавера, понеже е най суха и е по-чиста и близка по вкус до сиренето ;)

Мен пък много си ме кефи :girl_in_love: , чак като започна да я ям се самозабравям :2005: Преди няколко дни си взимах някаква (бомбичка), но не обърнах внимание каква беше ... вчера обърнах целия град да търся извара и никъде не намерих. Днес успях :1259: и си взех една кутийка от 500г :twisted:

vipogosta
25th January 2007, 20:27
аз също я обужавам особенно ако я превърна във салата с яица охо ама наистина се унасям :) :girl_dance:

Gavr1
25th January 2007, 22:41
Аз много обичам изварКа! :lol: Даже сега за вечеря си направих с яйчица и лютеничка...мммм....но и без нищо друго пак мога да си я ям :2034: :2035: