PDA

View Full Version : Правилно позициониране на имплантите,разстояние и т.н.


Страници : 1 [2]

арабела
2nd February 2008, 22:28
извинете моето невежество за пореден път, какво е РИПЛИНГ?

milena127
2nd February 2008, 22:31
Риплинг (http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=3032&start=0)

арабела
2nd February 2008, 23:06
Благодаря ти Миленка :)

blanco y negro
22nd March 2008, 19:44
Намалява ли или се увеличава разстоянието на гърдите с времето?

gwendoline
22nd March 2008, 19:53
Намалява ли или се увеличава разстоянието на гърдите с времето?

Принципно разстоянието се влияе от теглото ти предимно - иначе такова каквото ти е след операцията - такова си остава; ако приемем, че не отслабнеш/напълнееш. Иначе гърдите като се отпуснат - вече може да се доближат с помощта на сутиен или с ръце плътно една до друга; докато първия месец-два е по-малко вероятно, тъй като все още стоят като "пластмасови" :wink: :cool: ... За надмускулните обаче - може да е другояче... не зная... :roll:

gwendoline
22nd March 2008, 20:04
Исках само да доуточня, ама нали няма :x edit - при мен се промени леко разстоянието между зърната - преди гледаха по-настрани малко, сега са по-центрирани някак си... Но ако говорим за разстояние между гърдите - едва ли с времето ще варира особено... Ето например, спомням си, че при една наша съфорумка разстоянието от самото начало си беше съвсем малко и доколкото знам и виждам от снимките й - и сега си е същото, за което благородно й завиждам :oops: :wink: :)

boryanska
22nd March 2008, 20:20
Аз съм надмускулно и разстоянието ми си е такова каквото беше преди. Сега почти три месеца след операцията сам много много доволна от резултата.

blanco y negro
22nd March 2008, 20:55
Моето разстояние е много малко. Мисля, че са доближени прекалено, затова и зърната гледат настрани. Направо е милиметри, колкото една клечка кибрит. И така не е добре, трябва да е нещо средно. Това дали може да се корегира с една операция т.е. да се увеличи или трябва да се вадят да зараства джоба и да се прави нов?

gwendoline
23rd March 2008, 13:42
Направо е милиметри, колкото една клечка кибрит. И така не е добре, трябва да е нещо средно. Това дали може да се корегира с една операция т.е. да се увеличи или трябва да се вадят да зараства джоба и да се прави нов?

Много жени дават мило и драго да им стоят с такова разстояние, но ...всеки има свой вкус... Знам само, че масажите може да помогнат доста за отпускане на мускула :arrow: съответно и на имплантите :arrow: което може да поотпусне и разстоянието леко между тях, но... едва ли видимо ще е голяма разликата... А тъй като това не се води за аномалия - предполагам може да се коригира, но 1. трябва да минат поне три месеца от операцията и 2. корекцията няма да ти е безплатна :roll:

blanco y negro
23rd March 2008, 15:17
Може би, наистина, като поомекнат ще са по-добре. Това е, че и зърната гледат настрани, а не напред. Както и да е, това ще го преживея, но вторият проблем е по-голям. Импланта е тогоре и собственната ми гърда, която беше по-увиснала си виси празна по-надолу, отвратително е. Дано да слезе за да се понапълни, но това е друга тема. :(

gwendoline
23rd March 2008, 17:24
Може би, наистина, като поомекнат ще са по-добре. Това е, че и зърната гледат настрани, а не напред. Както и да е, това ще го преживея, но вторият проблем е по-голям. Импланта е тогоре и собственната ми гърда, която беше по-увиснала си виси празна по-надолу, отвратително е. Дано да слезе за да се понапълни, но това е друга тема. :(

Миличка, разбирам неудобството и притеснението ти; вече какви ли не снимки видях... Но... повярвай, по-лошото е обратния вариант - ако гърдата ти остане отгоре, а импланта се покаже отдолу и се образува дабъл-бабъл... Тогава е по-лошо, тъй като става дума за по-широко направен джоб и трябва коригиране в повечето случаи...докато при теб е обратното - имплантът ще слезе и ще покрие твоята гърда...Така че не се притеснявай предварително; въпрос на малко време е :roll: :cool:

blanco y negro
23rd March 2008, 17:59
Може би, наистина, като поомекнат ще са по-добре. Това е, че и зърната гледат настрани, а не напред. Както и да е, това ще го преживея, но вторият проблем е по-голям. Импланта е тогоре и собственната ми гърда, която беше по-увиснала си виси празна по-надолу, отвратително е. Дано да слезе за да се понапълни, но това е друга тема. :(

Миличка, разбирам неудобството и притеснението ти; вече какви ли не снимки видях... Но... повярвай, по-лошото е обратния вариант - ако гърдата ти остане отгоре, а импланта се покаже отдолу и се образува дабъл-бабъл... Тогава е по-лошо, тъй като става дума за по-широко направен джоб и трябва коригиране в повечето случаи...докато при теб е обратното - имплантът ще слезе и ще покрие твоята гърда...Така че не се притеснявай предварително; въпрос на малко време е :roll: :cool: :bowdowl: Дано, че сега съм :1301:

boryanska
23rd March 2008, 18:46
Може би, наистина, като поомекнат ще са по-добре. Това е, че и зърната гледат настрани, а не напред. Както и да е, това ще го преживея, но вторият проблем е по-голям. Импланта е тогоре и собственната ми гърда, която беше по-увиснала си виси празна по-надолу, отвратително е. Дано да слезе за да се понапълни, но това е друга тема. :(

Миличка, разбирам неудобството и притеснението ти; вече какви ли не снимки видях... Но... повярвай, по-лошото е обратния вариант - ако гърдата ти остане отгоре, а импланта се покаже отдолу и се образува дабъл-бабъл... Тогава е по-лошо, тъй като става дума за по-широко направен джоб и трябва коригиране в повечето случаи...докато при теб е обратното - имплантът ще слезе и ще покрие твоята гърда...Така че не се притеснявай предварително; въпрос на малко време е :roll: :cool:
Аз доколкото сам чела, точно това което описва Наталия е дъббал буббал......дано да греша. сега даже специално отворих един друг сайт и четох че описанието е точно такова, твоята гарда си виси отдолу...Но пак тя е прясно оперирана и дано се оправи.

gwendoline
23rd March 2008, 19:25
][quote]
Аз доколкото сам чела, точно това което описва Наталия е дъббал буббал......дано да греша. сега даже специално отворих един друг сайт и четох че описанието е точно такова, твоята гарда си виси отдолу...Но пак тя е прясно оперирана и дано се оправи

Дабъл бабъл е и в единия и в другия случай, когато имаме "двойна гърда", само че разликата е, че в нейния случай не се налага оперативна корекция, защото се очаква имплантът да се смъкне, докато в другия случай говорим за по-широк джоб и необходимост от "повдигане" на импланта... т.е. корекция... Поне това е, което аз знам... Ето:
It is called a “double bubble” because the upper protrusion (upper “bubble”) is due to the enhanced breast following augmentation mammaplasty. The lower protrusion is due to lowering the implant pocket below the original breast fold (inframammary crease). The crease separating the upper and lower protrusions is due to the original breast fold, which creates a crease between the upper and lower “bubbles”, hence “double bubble”.

Още тук:
http://www.plasticsurgerypa.com/index.cfm?event=ProductView&CategoryID=33&SubcategoryID=29&ProductID=149

boryanska
23rd March 2008, 20:04
http://www.borstenforum.nl/modules.php?op=modload&name=phpWiki&file=index&pagename=Wat%20is%20een%20DB%20%3F
И ето моят вариант които четох и видях...за щастие не на себе си.

blanco y negro
23rd March 2008, 21:14
Ми не, при мен е съвсем различно от тези снимки, може би затова доктора е сложил импланта по-високо на тази гърда. :roll:

boryanska
23rd March 2008, 22:43
Всичко ще си дойде на мястото, щом доктора не вижда нищо притеснително значи и ти недей да се притесняваш.

doll
24th March 2008, 05:28
:2043: И аз съм сигурна ,че ще си имаш красиви цици само трябва да изтраеш!! Само исках да те питам защо се е получоли така при теб??

blanco y negro
24th March 2008, 09:16
Ами може би защото моите гърди бяха поувиснали /1.5см/ и меки. А и трябваше да послушам доктора за по-големи импланти. :wall:
Някой знае ли какви са цените само за операцията при смяна на имплантите? Аз съм с ПИП.

gwendoline
24th March 2008, 12:03
Ами може би защото моите гърди бяха поувиснали /1.5см/ и меки. А и трябваше да послушам доктора за по-големи импланти. :wall:
Някой знае ли какви са цените само за операцията при смяна на имплантите? Аз съм с ПИП.

Около 1300 - 1400 евро. зависи при кого

doll
24th March 2008, 18:29
:2016: Ами може би като отидеш на прегледа може да попиташ твоя док за тази алтернатива-смяна и колко ще ти струва??

dedektiv_p
28th March 2008, 08:45
мили момичета, моля за мнение по един въпрос. В посочения линк долу съм качила снимки от днес сутринта. Това което ме притеснява доста е, че разрезите са ми на голямо разстояние от гънката на гърдата. Преди операцията доста ме мериха и разчертаваха и се надявах че всичко ще е наред, но сега ... Моля за мнения по въпроса! Има ли шанс подплънките да слязат доста под нивото на нещото като гърди което имах преди и гънката да слезе до шефа?
Благодаря предварително!
парола:1234
http://www.snimka.bg/album.php?album%20id=229943

joliy
28th March 2008, 09:21
Здравей dedektiv_p, на снимките действително изглежда, че белезите ти са доста надолу, но после като се загледах видях, че и самите ти импланти са много нависоко. Ако си слязат на мястото (а това ще стане с времето) би трябвало да стигнат до разрезите, т.е. гънката да е вече някъде на това ниво. Пък и си скорооперирана, така че не се притеснявай, виж как ще са нещата след 2-3 месеца, всъщност поне 6мес. трябват, за да се наместят имплантите и да си слегнат.

dedektiv_p
28th March 2008, 09:30
Благодаря ти мила!

sisi_dim
20th April 2008, 20:03
натали,как се развиха нещата при теб,оправи ли ти се гърдата,питам защото имам абсолютно същия проблем и не виждам надежда да се оправи от самосебе си,въпреки 4е вси4ки така казват,предпо4итам да 4уя мнение от някоя с подобен проблем/имплантаната ми е отгоре а отдолу ми виси моята гърда.../

Марулка
20th April 2008, 20:09
sisi_dim нямаш ли снимки?Кога се появи това?

blanco y negro
20th April 2008, 21:18
Сиси дим, аз гледах снимките ти, но не забелязах нещо подобно. Прати ми на лични ако може иначе, не нищо не се е оправило, нопротив все така си виси и гърдата е продълговата като яйце и зърната не са на едно ниво, абе...

Марулка
21st April 2008, 10:28
Здрасти изобщо ли не се пооправят.Аз днес си направих няколко снимки и ако искаш мога да ти ги пусна за да не се отчайваш но не зная как да ги пусна?ли да натисна незная

blanco y negro
21st April 2008, 14:33
Аз като пускум линк нищо не натискам и си излиза.
Сиси дим, аз съм на месец и половина и положението е плачевно.

dedektiv_p
21st April 2008, 20:58
Така ми се струва или на всички положението на гърдите ни е такова каквото е било и първия ден след операцията( Наталия и Сиси Дим). Вярно че всички казват да чакаме и се надявам да се оправим, но ние си знаем какви мисли ни се въртят в главите. Така и така трябва да се чака за реоперация нека се надяваме през това време да се оправят гърдите ни. Иначе пак ще се възстановяваме отново, но в жегите и ще си изкараме егати и лятото ако пак ще се носят ленти...

doll
21st April 2008, 22:55
миличките...Наистина не ви е лесно,но трябва търпение така или иначе....Целувки на всички
:girl_kiss2:

dedektiv_p
22nd April 2008, 08:43
Така е Долл, но аз мисля че и при тях двете нещата ще се оправят, ако има шанс да се оправят и при мен. Стискам им палци!

blanco y negro
22nd April 2008, 14:21
Момичета, много сте мили и наистина оценявам подкрепата ви. :2046: