PDA

View Full Version : Диетолог - Варна !


Flame73
21st January 2007, 17:38
За изготвяне на диетичен режим!
Търсех в нета,но не намирам за съжаление. :?
На профилактичен преглед при личния лекар попитах,но ме насочи към Д-р Емилова.... :lol: Търся друг специалист в тази област!
Ако някой има координати,ще съм му адски благодарна.

bimbi
21st January 2007, 19:34
ами на фитнеса в Палах изготвят хранителен режим срещу 15 лева. но не са ми правили, за да ти кажа дали съм доволна или не. обаче много сме си говорили с момчето, което ги прави, явява се по състезания, и ги разбира доста.
ако пробваш и си доволна, кажи :)

cranberry
22nd January 2007, 15:06
защо не се поровите да попро4етете тук-таме малко и да не давате грешни пари за хранителни режими. не е толквоа голяма философия...

Flame73
24th January 2007, 18:14
ами на фитнеса в Палах изготвят хранителен режим срещу 15 лева. но не са ми правили, за да ти кажа дали съм доволна или не. обаче много сме си говорили с момчето, което ги прави, явява се по състезания, и ги разбира доста.
ако пробваш и си доволна, кажи :)
Мерси за инфото,Бимбе...
Та за мен...бях пред трилема-дали да се захващам с драстична диета(за да смъкна тия досадни 5килца светкавично бързо,ако е възможно за седмица-две максимум:lol: ) или да премина на НВД-демек по-здравословно хранене+СПОРТ
Изготвих си сама таблица за Кcal(1580-1600макс.дневни)-едноседмична,лиших се от любимите си дажби следобедни коктейлчета(като Бляк Рашън:? )и така...От три дни съм променила режима си и начина на хранене...
А за това момче в Палах го знам от мин.година.Изготвял ми е и диети,но не ги спазвах...С тях се чувствах отпаднала,с главооболие,занижено кръвно и т.н.
Мерси за вниманието...Късмет на всеки който си е поставил за цел-да слабее! :lol: :wink:

bimbi
24th January 2007, 19:16
Това момче - казва се Герасим, работи там от октомври. Не знам дали си ходила при него.
Успех в сегашната ти диета :wink:

jedira
24th January 2007, 19:23
Аз видях едни примерни менюта на cranberry в един форум и трябва да призная,че съм много впечатлена :wink: