PDA

View Full Version : Отслабване след раждане


BEB4OTO
22nd January 2007, 11:55
Бях 53кг когато забремях преди 7год. Последните месеци от бременноста бяха доста тежки и раждането беше доста трудно. Качих около 30кг за два месеца :( . След това се опитах да отслабна но нищо даже качих още.

bimbi
22nd January 2007, 12:02
ти прочете ли целия раздел? и какъв е точно въпроса ти?

BEB4OTO
22nd January 2007, 12:17
Пазила съм доста диети, ходила съм на фитнес, на диетолог и ефекта е йо-йо :?

bimbi
22nd January 2007, 12:18
ами няма да е лошо да кажеш с какво се занимаваш по цял ден, какво ядеш, какво пиеш, спортуваш ли...как да ти помогне човек, като не знае нищо за теб :2016:

apoklistika
22nd January 2007, 13:14
Хм, това с фитнеса, диетолога и йо-йо ми е малко чудно :?
Първо, въоръжи се с много търпение и упоритост, защото 30 кг могат да се качат за 2 месеца, обаче свалянето е около година (по някакви си мои изчисления, ако искаш да са качествено свалени и да ги задържиш, най- важното). А и при теб тия кила си стоят вече доста време (не знам защо си писала сваляне след раждане, като от тогава са минали 7 години).
Като за начало мисля, че най-добре би било да наблегнеш на кардио тренировките и да си избереш някакъв по-лек режим на хранене.
И наистина,напиши малко повече за себе си, защото така говорим само общи приказки.

cranberry
22nd January 2007, 15:16
Пазила съм доста диети, ходила съм на фитнес, на диетолог и ефекта е йо-йо :?

за да няма йо-йо, си наложи РЕЖИМ НА ХРАНЕНЕ, НЕ ДИЕТА. като под диета разбирам временно ограни4аване на калории или на някои храни - нормално е по време на диетата да отслабнеш и още по-нормално е, когато запо4неш да се храниш "нормално" - каквото и да озна4ава това - да ка4иш килограми, понякога дори пове4е от свалените.
режим на хранене, в който ограни4аваш до минимум захар и тесто и се движиш - много - колкото пове4е, толкова пове4е - разходки, ти4ане, плуване, фитнеси, аеробики, каране на колело, катерене на планини, домашни тренировки, вси4ко.
успех!