PDA

View Full Version : Някой знае ли нещо повече за диетата Аткинс ?


obsession79
23rd January 2007, 13:46
:винк: Препоръчаха ми 8 дневен пежим:закуска 2яица+Зехтин,обяд 1пълномаслено кис.мляко,вечеря 1свинска пържола;
Това +Х2О само абсолютно нищо др.като човека които ми а даде твърди,че това е най-крайния вариант на ?та Аткинс диета.
Искам да сменя ако е възможно някои от продуктите,но ми трябва и светкавичен ефект??!
Mersy в аванс!
Ивет

neli4ka
23rd January 2007, 16:24
За спешни случаи е добра тази диета,но не казвам,че е здравослована.Сама си прецени.Ето диетата.


ПЛОДОВО - ЗЕЛЕНЧУКОВА ДИЕТА


1 ДЕН - 6 ДЕН
--------- ---------
1 кг.пресни краставици - 1 кг.портокали

2 ДЕН - 7 ДЕН
--------- ---------
1 кг.портокали - 1 кг.пресни краставици

3 ДЕН - 8 ДЕН
--------- ---------
1 кг.пресни домати - 1 кг.киви

4 ДЕН - 9 ДЕН
--------- ---------
1 кг.ябълки - 1 кг.пресни домати

5 ДЕН - 10 ДЕН
--------- ---------
4 зелени салати + 1 краставица - 1 кг.мандарини


Дневната дажба се разделя за 4 - 5 приема на ден. От течностите е разрешено
само минерална вода. За 10 дена се отслабва с 10 килограма.

luna
23rd January 2007, 16:36
Диетата на Аткинс не е ли почти само от протеини, мазнини и почти никакви въглехидрати :?:

neli4ka
23rd January 2007, 17:07
Диетата на Аткинс не е ли почти само от протеини, мазнини и почти никакви въглехидрати :?:
Да

TedyK
25th January 2007, 08:57
диетата на Аткинс е 3 етапна.
първата огрничава приемането на въглехидрати и е около 26 дни. смъкваш включително и мускулна маса, натоварваш черния дроб и сърцето. нямаш никаква енергия и си "разказваш играта". като човек, който я е пробвал никак не я препоръчвам. тази диетка с плодовете и зеленчуците може и да ти свърши работа, но след това бъди готова за удвояване на килограмите. според мен заради който (което) си правиш труда да смъкваш килограми ще те хареса и в реалната ти фигура.

jedira
25th January 2007, 09:41
Виж тук (http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4248) :wink: