PDA

View Full Version : Бял хляб?


Bio
24th January 2007, 16:10
Не мога ли да си ям по 100-200 грама бял хляб, при условие че имам добра физическа активност, т.е ако калорийният ми баланс за денонощие е отрицателен?

Ol`Dirty`Bitch
24th January 2007, 16:42
Можеш бе,можеш :lol:

{*faith*}
24th January 2007, 17:01
100 - 200гр. бял хляб на ден ли ???? :2040:

Bio
24th January 2007, 17:09
100 - 200гр. бял хляб на ден ли ???? :2040:

Да:-)

{*faith*}
24th January 2007, 17:17
Хаха кефиш ме... тук има по- компетентни и те ще ти отговорят предполагам амааа аз не бих изяждала по толкова бял хляб на ден(аз по принцип не изяждам по толкова хляб независимо какъв е).Защо не се опиташ да си набавиш калорийте с малко по друга храна или пък по една две филийки става сигурно ама 100-200 грама :shock:

vipogosta
24th January 2007, 17:20
хахаххаха 0.100гр са две филиики хляб следователно 0.200 са 4 което е страшно много ако сте на диета :)

{*faith*}
24th January 2007, 17:27
Eеее к'ви са тези филий хахаахах... амаа то пък верно т'ва да не са филийките на "Бонус" хаха :twisted: много си е найстина...

Ol`Dirty`Bitch
25th January 2007, 01:24
вие луди ли сте аз понякога изяждам 4 филии на 1 ядене :? но пък има дни в които изобщо не ям хляб...ама 4 филии не са много на ден при нормално хранене,за ква диета говорите,мисля че диета е природосъобразен начин на хранене.То пък не може да не се яде хляб,а кво са 100 гр,колкото 1 шоколад ама не е шоколад а е хляб,нищо не е!

apoklistika
25th January 2007, 15:29
Говорим за бял хляб. И една филия на ден е много :roll:

{*faith*}
25th January 2007, 18:10
Е извинявай амаа белия хляб няма нищо общо с природо-съобразния начин на живот... прочети малко от какво е направен :wink: :2009:

Mena
25th January 2007, 19:51
В белия хляб наистина не е останало нещо полезно от иначе полезното житно зърно, но за съжаление можете ли да сте 100% сигурни, че когато си купувате "пълнозърнест", "черен", "ръжен" хляб то той наистина е такъв какъвто е написано, а не е всъщност бял хляб с оцветители :(
Така че колкото и да искаме да следваме здравословен начин на живот, колкото и да внимаваме, може да се сгреши :cry:

vipogosta
29th January 2007, 16:50
Абе белия хляб е отрова :) хапваш си бял хляб и после :2006: ...., а да негожорим за ръжения и ерния хляб мой колега е работил като хлебар и не ми е работа да говоря но наистина не е това което трябва да е :roll:

Bio
30th January 2007, 00:11
Засега бявничко свалям КГ - по 0,5-1кг на седмица:) За 2-3 седмици свалих от 91 на 87. Ям си бял хляб, пия си кока-кола, ям също грах, боб, пилешко месо, яйца и маслини, прясно и кисело мляко. Спрях вафлите и кроасаните (преди ядях кроасани и вафли с кока кола) Много се зарибих по кисело мляко с мюсли и лъжичка мед. Всеки ден вървя по 8-9км, ако е топло, ходя по пресечени местности. Просто явно е трябвало да се раздвижа и да намаля малко яденето. Преди 3 години бях 66-79кг. После тръгна един период, когато седях само пред компютъра, после дойде кандидатстването в Медицинския и после животът в Студентски град. Там най много напълнях - може би с 10-15 кг за година. Защото само се возя в 94, ям пици, тостери и дюнери, мазнотии по столовете, кифли и кроасани във факултета. Абсолютно обездвижване. Обаче съм тотално омерзен, когато се налага да се движа в София точно.

{*faith*}
30th January 2007, 09:30
Bio хубаво е, че си се взел в ръце. Ако откажеш колата и белия хляб ще сваляш много по-лесно и няма да си тровиш организма. Все още имаш отрицателен баланс(поемаш по-малко калорий отколкото изразходваш) и затова сваляш, но като отлабнеш още и нямаш толкова време за физически упражнения ще е по-добре без белия хляб и колата изобщо без всички боклуци :wink: , но все пак ти си решаваш как да се храниш :roll: Като цяло белия хляб си е боклук наистина, както и колата... Ноооо ако неможеш без тях все пак никой не е умрял :wink:

innna
4th February 2007, 23:48
200 гр са много! аз си позволявям по 1 филийка! въреки че физическата ми активност в мометна не е кой знае колко голяма! :roll:

florina
5th February 2007, 09:32
за информация една чашка кола съдържа 5 чаени лъжици захар. въобще не е полезна с нищо само отваря жажда и апетит.