PDA

View Full Version : Относно изварата!


blagovest
19th February 2007, 22:39
Здравейте!
Бих искал да попитам нещо. Значи напоследък ям многооо извара по около 400 гр. на ден , си я разпределям на по 3-4 пъти...та искам да питам много ли е това... :?
А така също си правя един бъркоч от ябълка , извара,подсладител и малко какао(натурално) по 3-4 пъти на ден...незнам дали не е много и дали няма да кача мазнини... :(
Примерно за 1 порция: 80гр. извара, 60гр.ябълка, 1гр. какао и една чаена лъжичка подсладител...и това по 4 пъти на ден...
Ох,моля за отговор... :roll:

apoklistika
19th February 2007, 22:44
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4681 - други идеи за извара
Надявам се само тая мнооооооого извара да не ти е цялото меню за деня (плюс тия безумия ябълка, какао и не знам още какво по няколко грама :2005: )
А ти специално имаш крещяща нужда да качиш мазнини :2010:

blagovest
19th February 2007, 22:48
Ами съвсем не...и много други работи...като шунка,замразени зеленчуци,плодове,мляко....с ега ядох и супа...
Калориите ми излизат около 1150. :oops: :roll:

apoklistika
19th February 2007, 22:54
Нали уж щеше и на фотнес да ходиш???
Не вярвам да издържаш с този минимум, който приемаш :roll:
Вдигни си калориите поне до 1800-2000 постепенно и започни с лека физическа активност,също постепенно - така няма да се притесняваш толкова колко калории приемаш и ще оформиш постепенно някакво тяло.
Иначе не виждам смисъл от това, което правиш - чиста лудост.
П.П. Защо шунка и замразени зеленчуци, а не прясно пилешко месо- варено или на скара и пресни зеленчуци????

чичо
20th February 2007, 00:28
Ако знаеш колко кила беше тоя пич,ше си промениш мнението за лудост,sweety! :girl_in_love:

apoklistika
20th February 2007, 00:36
Знам колко кила е бил, знам колко е и в момента - около 52-53 :roll:
Виж му снимките и пак ми кажи, че не е лудост. Тоя пич за мен е болен от анорексия.

чичо
20th February 2007, 00:43
Знам колко кила е бил, знам колко е и в момента - около 52-53 :roll:
Виж му снимките и пак ми кажи, че не е лудост. Тоя пич за мен е болен от анорексия.
незнам...за мене е,както за тебе..обаче явно си се харесва така човека...аз също бих го посъветвал да качи малко мускули....ще изглеждаш много по-добре....
;)

Петко К
20th February 2007, 01:29
Здравейте!
Бих искал да попитам нещо. Значи напоследък ям многооо извара по около 400 гр. на ден , си я разпределям на по 3-4 пъти...та искам да питам много ли е това... :?
А така също си правя един бъркоч от ябълка , извара,подсладител и малко какао(натурално) по 3-4 пъти на ден...незнам дали не е много и дали няма да кача мазнини... :(
Примерно за 1 порция: 80гр. извара, 60гр.ябълка, 1гр. какао и една чаена лъжичка подсладител...и това по 4 пъти на ден...
Ох,моля за отговор... :roll:
Ти наистина си болен, я се вземи в ръце!
400 грама извара съдържа само 300 ккал. С 400 грама извара не само че няма да качиш, ами скоро ще пукнеш от глад!
Абе какво ли ти обяснявам, твоето състояние е за психиатър, ни приемаш, ни предаваш! :twisted:

mairo
20th February 2007, 03:13
аз 400гр извара ям на закуска :P :oops: :lol: много ми харесва, но поради тази причина не си кyпyвам мнго често ...