PDA

View Full Version : Дневник


vesence
9th April 2007, 12:49
Здравейте:)Не съм писала до сега и попрочетох някои теми.Съжалявам че отварям нова тема но не бях сигурна къде мога да се включа:)Първо ще напиша днес за целия ден какво съм яла от сутринта до вечерта а после ще питам нещо:)Значи:

Закуска:
9:00-чай с мед,ябълка,солети

Обяд:
14:00-ябълка,четвърт жълтък

Вечеря:
18:00-50гр пилешка пържола,чай с мед
Това го правя от три месеца,но преди ядях по малко и сега гледам да си увелича малко храната,защото отслабнах прекалено много.Исках да попитам дали е по добре да заменя солетите с една препечена филийка Бонус?

Никси
9th April 2007, 13:34
четвърт жълтък


:shock:

Slyn4islava
9th April 2007, 16:47
9:00-чай с мед,ябълка,солети

Обяд:
14:00-ябълка,четвърт жълтък

Вечеря:
18:00-50гр пилешка пържола,чай с мед


Нищо от това, което ядеш, не е достатъчно. Чай с мед не е ядене, нали? Солетите също.

vesence
9th April 2007, 17:39
ами да но главно искам да знам дали е по добре една филийка бонус отколкото солети?

blagovest
9th April 2007, 18:00
ами да но главно искам да знам дали е по добре една филийка бонус отколкото солети?

Разбира се ,че е по-добре...
Но не разбирам,защо толкова малкоооооо храна...то дори не е храна... :shock: :shock: :shock: :? :evil: :!:

vesence
9th April 2007, 18:38
ами защото бях свикнала да ям и по малко от това от сорта на една ябълка на ден и сега пробвам да ям малко повече но гледам да не е много за да не напълнея:)

Nezinka
9th April 2007, 18:39
Разбира се ,че е по-добре...
Но не разбирам,защо толкова малкоооооо храна...то дори не е храна... :shock: :shock: :shock: :? :evil: :!:

кой го казва!

Както и да е, общо взето всеки да си троши главата както иска, тука достатъчно е изписано за "диети" от този тип, така че ако весенцето се поразрови и има малко повече здрав разум може да премине към някой по-здравословен вариант.

PassiON_
9th April 2007, 18:59
Nezinka:
Той стомахът и е залинял.
Ако премине изведнъж няма да може да се справи.
Късно е да и казваш да премине на по-здравословен вариант.
Не е трябвало никога да почва гладна диета.

Vesence, ще ни разкажеш ли историята си? На колко си години? Защо си била на такава диета, колко време? Колко килограма си свалила с нея? И колко кг. си в момента (на каква височина)? За да може да ти се даде един по рационален съвет.

vesence
9th April 2007, 21:36
ами на 18 съм и започнах диета защото бях напълняла и ядях огромни количества храна.Бях 62кг при ръст 175...сега съм 51кг,но ме е страх че ако започна да ям ще напълнея двойно.От 7 месеца не съм яла и трохичка хляб,не съм пила газирано и не съм яла сладко.А от 3 месеца ям само ябълки,солети,чай с мед и портокали...а и по 50гр най-много на ден пилешка пържола.Общо взето от 3 месеца насам друга храна не съм опитвала.

Nezinka
9th April 2007, 21:40
ами на 18 съм и започнах диета защото бях напълняла и ядях огромни количества храна.Бях 62кг при ръст 175...сега съм 51кг,но ме е страх че ако започна да ям ще напълнея двойно..

:shock: :shock: O mein Gott, аз пари давам да съм 62кг, а съм само 1см опо-висока. За този ръст 60-62 килограма е идеално тегло. Трябва бавно да почнеш да се захранваш, по-малко да увеличаваш количествата и вида на храните и да го съчетаеш с някакъв спорт....Та ти не поемаш никакъв калций, никакви витамини..карай на тая "диета" още 6 месеца да видим колко болести ще си докараш.

vesence
9th April 2007, 22:02
да и аз искам да увелича храната и мисля това мляко верея с калций да хапвам.Въпроса е че страшно бързо се наяждам и ми става тежко.От една ябълка и после се чувствам така сякаш съм изяла една кутия бонбони.Сега малко приличам на подвижен скелет...то 51кг не звучат зле но за моя ръст и структура са малко по-малко отколкото трябва.

Nezinka
9th April 2007, 22:13
Ми това че се наяждаш не бива да те учудва, ти така си си изтормозила организма,четвърт жълтък...това е ненормално!

Ми започни сутрин с малко мляко и мюсли, преди обяд плод, на обяд я ориз, я картофи, задушени зеленчуци, месце някакво, после пак плод и за вечеря салатка с някакъв протеин.
Не може да продължаваш обаче със сегашния режим, незнам как изглеждаш, но имам предположение в какво шоково състояние се намира тялото ти.
ПС. пиши ми на лична, ако имаш въпроси. Първата крачка е да си промениш мисленето.

blagovest
9th April 2007, 22:22
А задължително ли надебеляваш,ако спреш цигарите? :?

PassiON_
9th April 2007, 22:55
Леле vesence това твоето си звучи страшно.
Но пък сега е хубав момент да се захраниш. Аз си мисля че дори и да качиш някое друго килце, първо няма да са ти в излишък, после ще се върнеш и към едно по нормално хранене.
Пробвай със салати препечен хляб, почни да спортуваш по малко и си купи задължително витамини и минерали, калции, като хранителни добавки. И все пак не забравяи те не могат да заместят храната.

Ето ти едно примерно меню от мен.
9:00 - ябълка, чай с мед
11:30 - ябълка, чай с мед
14:00 - препечена филика хляб бонус, картофи (ориз, грах и т.н.)
16:30 - чай с мед (ако можеш и ябълка)
19:00 - пържола(яице, кисело мляко) със зелена салата
като за начало това ми звучи добре
и преди да си легнеш една супена лъжиза с извара.

vesence
10th April 2007, 21:02
Значи за днес менюто ми беше:

7:30-чай с мед
9:30-ябълка
12:00-ябълка
14:00-една препечена филийка бонус+четвърт жълтък
18:00-50гр пилешка пържола
20:00-чай с мед

Днес менюто ми по добре ли е от вчера?

Slyn4islava
10th April 2007, 21:17
7:30-чай с мед+мюсли с прясно мляко-една голяма чаша
9:30-ябълка или плод, какъвто и да е
12:00-ябълка- за десерт, и пилешка пържола с ориз и салата+2 филии хляб бонус
14:00-една препечена филийка бонус+четвърт жълтък+другата част от яйцето+парче сирене+парче(та) шунка
18:00-50гр пилешка пържола+2 филии хляб+голяма прясна салата+варени картофи или каквото има готвено
20:00-чай с мед, може и прясно мляко с мед и един банан



Ей така поне трябва да ти изглежда менюто. Наистина ядеш много малко!!!! А точно сега можеш да си ядеш каквото си искаш и по колкото си искаш и изобщо няма да пълнееш, тялото ти има нужда от всичко, каквото му даваш, а ти го лишаваш от всичко. Отиди на диетолог да ти състави диета и започни да се храниш нормално. Майка ти не те ли пита, защо си толкова слабичка?

apoklistika
10th April 2007, 22:42
А задължително ли надебеляваш,ако спреш цигарите? :?
Естествено, че не :roll:

cranberry
11th April 2007, 14:12
Значи за днес менюто ми беше:

7:30-чай с мед
9:30-ябълка
12:00-ябълка
14:00-една препечена филийка бонус+четвърт жълтък
18:00-50гр пилешка пържола
20:00-чай с мед

Днес менюто ми по добре ли е от вчера?

тренираш ли?
ако да и ако сериозно, може и да колабираш
мн ме кефи изчисляването на четвърт жълтък

elaiza
11th April 2007, 14:35
Дa и аз не разбрах, какъв е тоя четвърт жълтък, какво ще се случи ако хапнеш цялото яйце?! :1202:

emisof
11th April 2007, 14:43
Ми ще надебелее, не разбра ли :wink:
Весенце, сериозно си се запътила към една диагноза с буквичката А, ако продължаваш така. Ще ти окапе косата, зъбките ще ти се развалят, мензиса ще ти спре, и куп други хубавини ще ти се случат, ако така я караш. Послушай съветите на хората тук във форума, много от тях също са минали през тази фаза и знаят какво говорят.
П.П. Аз съм 20 см по-ниска от теб и това, което ти ядеш за цял ден, на мен само за закуска не ми стига.
П.П.П. Чаят с мед НЕ Е ХРАНА!

vesence
12th April 2007, 06:35
да да знам го това...ама за четвъртия жълтък първо да кажа...аз сега гледам по малко да се захранвам и затова ям по четвърт жълтък..ама незнам какво друго да включа в менюто си.Имам чувството че никога няма да дойде ден,в който ще мога да изям един кит-кат например.Моля ви ако някой е минал през това или знае повече относно разни захранвания да ми каже какво трябва да включа и по колко...аз четох в интернет ама са малко неясни тия захранвания.Сега ще си кажа менюто от вчера защото е малко променено.Значи:

7:30-чай с мед
9:30-ябълка
14-00-ябълка,солети
18:00-50гр пилешка пържола
20:00-чай с мед

И сега незнам мога ли да си включа например настърган морков или все още не защото той е малко по твърд?

apoklistika
12th April 2007, 09:15
И кое му е промененото на това меню :?

леля мичИ
12th April 2007, 09:27
Моля ви ако някой е минал през това или знае повече относно разни захранвания да ми каже какво трябва да включа и по колко...аз четох в интернет ама са малко неясни тия захранвания.
Аз пък не разбирам за какво захранване става дума... :2016:
След като ядеш месо и тесто, какво има да се захранваш ?

Цвета С
12th April 2007, 11:55
И нищо няма да ти стане ако вместо четвърт жълтък изядеш ено яйце на маки хапки и през малък интервал от време.Извинявай , но ми се струва , че малко преиграваш аз , както знаят някои съфорумки съм била с анорексия и с булимия , според мен ти просто се водиш от страха да не напълнееш , а не , че стомаха ти е свит.наистина както каза МИлена ти все пак ядеш цяло пакетче солети , какво ти пречи едно яйце примерно?? :shock: :shock:

PassiON_
12th April 2007, 12:07
Да бе пък и в солетите няма нищо полезно ...
да не говорим колко ужасно са солени ....
Не се храниш правилно моло дете :) Но ти си знаеш най-добре.

vesence
14th April 2007, 14:00
знам че няма нищо полезно затова вече съм заменила солетите с филийка бонус и днес си взех три лешничета.Цвета С ти явно най добре знаеш че не трябва да се преиграва с нещо подобно и че е ужасно всичко това с яденето..не мисля че преигравам,наистина ми е трудно с храната и се надявам да ме разбереш :(

jivka
14th April 2007, 15:39
Ето ти примерно захранване след "гладолечение" :roll:
10 ДНЕВНО ЗАХРАНВАНЕ

1 ДЕН:
8ч. чай с мед и лимон или вода с лимонов сок или минерална вода - по желание
10ч. порция плодове
12ч. чай с мед
12.30ч суров зеленчук №5
14ч. порция плодове
16ч. чай с мед
18ч. суров зеленчук №5
20ч. чай с мед и лимон

2 ДЕН:
12ч. суров зеленчук №5 + А (1 бр.)
18ч. суров зеленчук №6 + А (2 бр.)
В 8, 10, 14, 16 и 20ч. както първи ден.

3 ДЕН:
12ч. суров зеленчук №5 + Г (1 бр.)
18ч. суров зеленчук №6 + А (3 бр.)
В 8, 10, 14, 16 и 20ч. както първи ден.

4 ДЕН:
8ч. чай с мед
10ч. порция плодове
12ч. суров зеленчук №5 + Г (2 бр.)
16ч. чай с мед
18ч. суров зеленчук №6 + Д
20ч. чай с мед и лимон

5 ДЕН:
12ч. суров зеленчук №5 + А (3 бр.) + Б (1 бр.)
18ч. суров зеленчук №6 + Д или С
В 8, 10, 16 и 20ч. както 4 ден.

6 ДЕН:
12ч. суров зеленчук №5 + Г (3 бр.)
18ч. суров зеленчук №9 + П (3бр.) + Г (2бр.) или само В
В 8, 10, 16 и 20ч. както 4 ден.

7 ДЕН:
12ч. суров зеленчук №5 + Р
18ч. суров зеленчук №10 + Е
В 8, 10, 16 и 20ч. както 4 ден.

8 ДЕН:
12ч. суров зеленчук №5 + И (30гр.)
18ч. суров зеленчук №6 + Ж
В 8, 10, 16 и 20ч. както 4 ден.



9 ДЕН:
12ч. суров зеленчук №6 + И (50 гр.)
18ч. суров зеленчук №6 + К
В 8, 10, 16 и 20ч. както 4 ден.

10 ДЕН:
12ч. суров зеленчук №12 + Н
18ч. суров зеленчук №5 + №19 + Д или З (Тофу)
В 8, 10, 16 и 20ч. както 4 ден.

СУРОВИ ЗЕЛЕНЧУЦИ

1.Марули 11.Карфиол
2.Зелени салатки 12.Червена ряпа
3.Краставица 13.Репички
4.Домат 14.Спанак
5.Морков 15.Лапад
6.Зеле 16. Лук
7.Пиперка 17.Праз
8.Камба 18.Чесън
9.Алабаш 19.Червено цвекло
10.Гулия (земна ябълка)


А - картоф на пара средно голям
Б - морков на пара
В - тиква - печена или на пара
Г - препечена филийка пълнозърнест хляб
Д - порция овесени ядки ( 1 малка к.ч. овесени ядки ври в 3к.ч. вода с щипка сол)
Е - порция качамак (към 1ч.ч. гореща леко подсолена вода се прибавят 3с.л. царевично брашно; бърка се непрекъснато върху горещ котлон докато се сгъсти добре; накрая се прибавя малко краве масло)
Ж - порция булгур (1 малка главичка лук нарязана на ситно се задушава в 1 ч.л. олио и 1/2 к.ч. вода; след това се прибавят 2 к.ч. булгур; разбърква се за 1-2 минути, след което се добавят 5 к.ч. вода; ври на тих огън до сгъстяване)
З - 50гр. сирене от соя Тофу (по желание може 24h преди консумация да се накисне в саламура)
И - сурови ядки - орехи, бадеми, лешници
К - зелен боб на пара или от консерва
Л - тиквички на пара (с размер около 15 см)
М - карфиол на пара
Н - картофено пюре (2-3 големи картофа на пара се пресоват с малко топла вода и се прибавя съвсем малко краве масло)
О - спанак или лапад на пара или като супа
П - печен пипер
Р - порция прясно зеле на пара или задушено с малко олио и вода
С - елда /гречка/ (1 к.ч. елда + 2 к.ч. студена вода; след като заври се изключва и оставя на котлона, докато поеме цялото количество вода)
И все пак иди да се консултираш с диетолог или поне с личния/ата си лекарк/а :!:

леля мичИ
15th April 2007, 09:44
Здравейте:)Не съм писала до сега и попрочетох някои теми.Съжалявам че отварям нова тема но не бях сигурна къде мога да се включа
Сигурна ли си, че не си писала досега ?
http://forum.tialoto.bg/profile.php?mode=viewprofile&u=6805

Аз добре си спомням темата за солетите:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4801

vesence
15th April 2007, 09:46
писала съм но си забравих паролата и затова си направих нова регистрация..проблем ли е,в смисъл не съм запозната много с правилата тук и затова реших че няма да има проблем да си направя нова регистрация.

леля мичИ
15th April 2007, 09:50
писала съм но си забравих паролата и затова си направих нова регистрация..проблем ли е,в смисъл не съм запозната много с правилата тук и затова реших че няма да има проблем да си направя нова регистрация.
О, не е проблем. :wink:
Можеш да се регистрираш колкото си искаш пъти.
Просто ми направи впечатление това, че казваш, че не си писала, а аз добре помня аватара ти и култовата тема за трите солетки на ден... :wink:

vesence
15th April 2007, 09:53
да въпросните солетки са виновни за всичко май...аз искам да попитам дали ако постепенно започнеш да се храниш от самосебе си ще се оправи цикъла ти защото не ми е идвало от 4 месеца а не искам да ми го предизвикват с лекарства?

PassiON_
15th April 2007, 11:46
оООО ВЪХ УЖАСТ! Аз имах преди един такъв гаден период, пих лекарства и пак не се оправих, беше голям рев си спомням....
Мен ако ме питаш вземи изяш един кит-кат даже и да ти стане тежко ... и върви на лекар ... друга оправия няма.

electra_em
19th April 2007, 10:17
четвърт жълтък


:shock: :2040:

Sunflowera
19th April 2007, 14:41
Мила vesence, моето скромно мнение е, че ти страдаш от сериозно хранително разстройство. Това с трите месеца ябълки си е чиста анорексия. Хубаво е, че си решила отново да се храниш, което ще рече, че има надежда да излезеш от кошмара (поне на мен така ми звучи). Най-добре е да отидеш на диетолог и без да спестяваш нищо да му разкажеш за храненето си през последните месеци. Ако организмът не е приемал от месеци някои хранителни вещества има опасност от натравяне, освен това вероятно и стомахът и храносмилането ти са съвсем объркани. А относно цикъла и аз да съм цикъл и аз ще спра ако ми дават само ябълки. Отиди на лекар да ти направят режим на захранване, че ще го закъсаш здраво с това неядене.

vesence
19th April 2007, 16:22
вече се пооправям по отношение на яденето,днеска съм поела около 600ккал,което е добре.лощото е че вече съм 49кг ,а съм висока 175,ама щом вече ям предполагам нещата ще се оправят,въпрос на време е...

Mena
19th April 2007, 16:27
Наистина организмът ти ще има нужда от време, за да дойде на себе си след стреса, на който си го била подложила. Важното е вече да не правиш досегашните грешки. Успех!

milqna
19th April 2007, 18:11
vesence моя съвет е да идеш на лекар, той най-добре ще ти каже с какво и как да се захраниш, честно да ти кажа мисля, че нещата при теб може да се окажат много серизни ако не си обърнеш внимание! Косултирай се с диетолог пожелавам ти успех, дано се справиш!

evelinche
20th April 2007, 09:26
vesence можеш ли да качиш снимки да видим как изглеждаш :(

vesence
21st April 2007, 15:35
ами как да си кача снимки:)

flakita
27th May 2007, 21:38
Гледах за тема, в която има нещо като дневник с храненията. И се сетих за тази на blagovest, но намерих тази и видях, че вече никой не пише в нея и реших нея да използвам :D . Че не ми се отваря чаак нова тема, в която после никой няма да пише и на никой няма да му е полезна :2035: .

От два дена(вчера по-стриктно го спазвах де, ама днеска...ухх неделя, дъжд вали, няма къде да изляза и малко... оплесках работите :oops: .), та започнах един режим на хранене. Преди спазвах диетата на Рене Зелуегър, но от вчера, както казах започнах друк режим. Ето тук (http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=6463&postdays=0&postorder=asc&start=75) съм обяснила по-подробничко за какво става въпрос :2035: .
Та ще ми се да изгубя около 5кила :x и вече сигорно от 5 месеца се се хващам на сериозно и все нищо не става :girl_cry2: .
Но въпросът ми е дали с този режим ще успея да вляза във форма за 1 месец?

7.30ч :
Шейк(250мл. соево мляко+някакъв плод(без банан)+маааалко splenda). или просто само плод.
11.30ч :
28гр.(едно пакетче) от това (http://www.kelloggs.ca/cgi-bin/klog-canada/product.pl?company=5&product=8773) или една такава (http://www.kelloggs.ca/cgi-bin/klog-canada/product.pl?product=2949&company=5) вафличка.
3.45ч :
Салата (един домат+краставица+малко сол+малко зехтин).
5.45ч :
Хмм това не знам как се казва, но съдържа:
1-2 лъжици нискокалорична(50кклал. на 1с.л.) маоюнеза+1 консерва риба тон от 120гр. или само салата(същата като в 3.45)

Три пъти на ден пия фибри и един път мултивитамини(обикновенно сутрин).

И евентуално, ако се опитам да ходя на фитнес 3 пъти седмично.

Дали ще има ефект?? Моля Ви кажете :? . Исках някой да ми помогне да си саставя някакъв режим на хранене, който хем да ми е приятен, хем да е полезен. Но за съжаление не успях да намеря никой, който може да ми помогне :cry: . И затова започнах този. Наистина не се чувствам перфектно, но предполагам(ако не се откажа) ще свикна.

dida_dida
28th May 2007, 02:11
весенце опитай да не мислиш за греха, който си извършила след като си изяла 2 яйца и домат, не се храни сама, разсейвай се с нещо след ядене, НЕ позволявай чувството за вина да те победи! Аз,като бях на 19 спрях да ям нормално, на 22 се ожених и исках да имам дете,,беше силна мотивация и започнах да ям ,след 6м забременях, но продължавах да спазвам диета.Бях бременна с близнаци, в 4-тия месец лекарката ми каза, че едното бебе умира,едва тогава се осъзнах и започнах да ям всичко дори по много,за да спася бебетата, е роди се само едно голяма здраво бебе :D Качих много килограми, но никога няма да се върна в кошмара, храни се здравословно, спортувай, не допускай нещата да стигат далече, защото понякога е късно...

Мария Василева
28th May 2007, 08:57
vesence, как си днес-започваш ли да се храниш нормално вече?:roll: аз трябва да ти рекъ, че въобще не изпитвам чувство на вина като си хапна повече- да можехме да си разменим малко от чувствата наполвина:1228: - щеше са е по-добре и за двете ни :wink:
сега съвсем сериозно- хубаво е, че търсиш помощ по проблема- значи осъзнаваш, че го има- не знам къде и как, но е добре да потърсиш подходящ специалист да ти помогне- като кашляме нали отиваме на съответния лекар, като ни боли зъб- на зъболекар, и това страдание си иска точния специалист... нали "за всяка болка си има билка" :2020: :2034:
има и други хора с твоя проблем- решили са го по някакъв начин!
п.п. и аз чакам Цвета С да сподели нещо. :|

vesence
28th May 2007, 18:31
здравейте.отдавна не бях писала и това е защото проблема ми стана по голям,вече съм 46кг при ръст 175.Не са много малко но мама и тати решиха че не трябва да изчакваме да се влошат нещата и затова отидох не лекар в София,върна ме и ми каза че ако до един месец не кача до 55кг ще ме прати на психиатър,но аз така или иначе немога да кача.Сега ще ви кажа днешното си меню и откакто се върнах от София все това си ям.
две филиййки бонус,10гр обезмаслено сирене и 10гр обезмаслен кашкавал,един домат една средна краставица,150гр ягоди,1 яйце и два чая с мед.
Сега в четвъртък съм на София при един психолог да видим той какво ще каже.Стискайте палци и мерси че ми пишете и не сте ме забравили.
Моля ви кажете има ли напредък в менюто ми и към колко калории са това?

jito7
28th May 2007, 18:54
vesence, като си ходила на доктор, той не ти ли изготви по-различно меню...не знам какво ти е състоянието, но ако искаш да се погрижиш за здравето си, трябват ти много повече калории от тези в 10гр сирене, 10гр кашкавал и т.н. ...Яж си плодове и зеленчуци, но в никакъв случай не пренебрегвай и месото, яйцата...трябват ти "полезни" мазнини - започни с рибено масло, хапвай повече риба, сурови ядки...За да качиш някой килограм, не се тъпчи, включи печени/варени картофи в менюто си, варен ориз...Храни се, момиче !

Mena
28th May 2007, 19:12
vesence, твоят ИТТ е 17, а това е под минималната граница на идеалното тегло и наистина трябва да напълнееш!
Това, което си посочила като днешно меню е не повече от 320-340 кал, а това е меко казано малко!
Вземи се в ръце, защото много си вредиш! Добре, че родителите ти най-после са се намесили, било е крайно време!

apoklistika
29th May 2007, 00:20
Весенце, това, което си написала като меню за деня, аз го ям на едно ядене, а и повечето от диетуващите.
Бих те посъветвала да накараш майка си и баща си също да прочетат това, което сме ти писали в темата, явно хората са готови да ти помогнат и ще ги интересува.
Първо, мое мнение- не ходете повече при въпросния лекар- не знам за какъв специалист се мисли, ама да качиш 10 кила за един месец е много- също както е много да свалиш толкова за месец. Постави си за цел да качваш по кило на седмица примерно, включи ориз и картофи в менюто си, почни всеки ден постепенно да качваш калориите, докато не достигнеш някакво разумно количество. Включи също бобовите култури, както и ядки, накарай родителите ти да ти купят и някакви хубави витамини.

vesence
29th May 2007, 07:02
ами добре много е трудно сгеа ние няма да ходим при този лекар а при друг в София,днес или утре ще се видя и с една приятелка която преди време се справи с такъв проблем,но тя беше в много по напреднал стадий.Иначе се страхувам че може да напълнея тройно а аз не искам това и незнам когато стигна желаните кг как да ги задържа.

apoklistika
29th May 2007, 10:49
Ако ядеш здравословно и умерено, няма как да напълнееш тройно :wink:

flakita
29th May 2007, 13:23
Ако ядеш здравословно и умерено, няма как да напълнееш тройно :wink:
Абсолютно! Но наистина здравословно и да спортуваш нещо от време на време(не ти казвам всеки ден, и аз имам училище и знам какво ми е на главата :lol: ). Пък и то мнооого честия спорт не е чак толкова хубав, ако не го тренираш цял живот. Защото като спреш и метаболизма ти се бъгва и тогава наистина може да се напълнее доста :wink: .
vesence, желая ти успех сега при този другия лекар :2035: ! Дано да се окаже по-компетентен :D !