PDA

View Full Version : 4 килограма само за 7 дни


parys
15th April 2007, 19:04
1 ДЕН:

закуска:кафе или чай
обяд: 2 варени яйца
вечеря: парче месо,салата с лимон

2 ДЕН:

закуска: кафе/чай и сухар
обяд: 2 варени яйца
вечеря: парче месо,салата,1 чаша кисело мляко

3 ДЕН:

закуска: кафе/чай
обяд: зеленчуци и плодове
вечеря: 2 варени яйца,салата

4 ДЕН:

закуска: кафе/чай
обяд: 2 варени яйца,сок от моркови
вечеря: месо, салата с лимон

5 ДЕН:

закуска: настърган морков с лимон
обяд: печена риба с домати
вечеря: зелена ябълка

6 ДЕН:
закуска: кафе/чай
обяд: 2 парчета месо и салата
вечеря: 2 варени яйца,настърган морков

7 ДЕН:

закуска: кафе/чай
обяд: парче месо,плод
вечеря:може всичко от диетата

ЗАБЕЛЕЖКА:ЗАБРАНЯВА СЕ КОНСУМАЦИЯТА НА ВСЯКАКЪВ ВИД ПОДПРАВКИ И АЛКОХОЛ!!!

www.djpacolya.com
вашата музика

zhenya chavdarova
15th April 2007, 19:37
Тази диета не е ли Японско чудо? :?:

apoklistika
15th April 2007, 19:50
Не'ам думи :?

Ади
16th April 2007, 01:53
:2014: 4 кг само за 7 дни и после +7 кг само за 4 дни! :2010: Стига, бе, хора, ако имаше такъв поразителен ефект от този вид диети, всички щяха да са с идеални тегла и нямаше да има нужда от по-нормалните диети :wink:

flakita
17th April 2007, 00:39
И според мен това е НЕВЪЗМОЖНО! Не може да се свалят 4кг(мазнини) за 7 дена. Та това е една седмица. По скоро 4кг(мазнини!) се свалят за поне 1 месец(най-малко).
А за съдържанието на диетата :shock: . ЗАКУСКАТА Е НАЙ-ВАЖНА! Без вечеря още по-добре, но без закуска- НЕ :wink: ! Ако не закусваш после огладняваш адски много и се нахвърляш на яденето(освен, ако нямашнякаква страшно силна воля :roll: ). Наистина не мисля, че е много добра диетата. Пък и защо има толкова много яйца :roll: . Ако искаш да отслабнеш не трябва да се ядат повече от 3 яйца седмично, пък и от здравословна гледна точка не е добре да се ядат много яйца. А и плодовете. ТЕ ИМАТ МНОГО ЗАХАР(наистина плодова е, но ве пак е захар). Ако искаш да отслабнеш бързо не трябва да се ядат много плодове(да не кажем изобщо).
Това са абсолютно мои ЛИЧНИ мнения! Не искам да ги натяквам на никого. Просто казвам това, което мисля, нали за това е форума все пак :wink: .

Nezinka
17th April 2007, 02:08
Flakitke,не се впрягай.Горепосочената диета е така известната и популярна диета Японско чудо, за която има цяла тема, и се споменава във всяка втора друга тема в този пототдел.
Parys е поредния спамер от типа на апостол, които само си рекламират услугите и ни флъдят форума с глупости.

flakita
17th April 2007, 03:06
Oхх те такива се навъдиха по целия форъм и не само в този ги има :2040: :3000: . Много са неприятни :2011: . Но то и аз по едно време бях започнала да пробвам всякакви такива "магически" диети, с които се свалят 10кг. за 5 дена :lachen: :2040: . Ама вече се осъзнах :2033: и не им вервам :lol: .
Лошото, е че има много момичета на моята възраст, които ги спазват тези диети и после имат страшно много проблеми :? . Дано и те осъзнаят каква глупост са диетите тип: 7 дена глат.

Rusalka
19th April 2007, 09:35
Подкрепям мненията по-горе, това не е никаква диета, а направо гладуване.
А, и още нещо, то с тези яйца всеки ден на седмия ще почна да кудкудякам. :lol: