PDA

View Full Version : Чай за отслабване


detelinka
13th May 2007, 14:11
Нека всеки, който е пил някакъв чай за отслабване- зелен, червен.. да сподели резултати и мнение. Аз лично съм пила един "Пу-ерх",но ... май няма особено голям ефект. някой пил ли го е до сега ?

milqna
13th May 2007, 17:08
Аз съм пила зелен чай, той е по-скоро за стимулиране на перисталтиката...т.е да ходиш често до ОО :) но не мисля че съм отслабнала от него. Смятам че може да има ефект ако се съчетае съсъ спорт или някакъв хранителен режим :)

detelinka
14th May 2007, 01:02
а някой д ами препоръчаш като марка :roll:

dida_dida
22nd May 2007, 21:16
ами аз сега пия 3 вида чай за отслабване в комбинация с НВД и съм доволна, обаче само чай без диета става за задържане на кг. Така пия 3 пакетчета Инхуа, 2 Регулавит2 и 1 зелен китайски от силния :oops: май съм пристрастена :oops: :o

ObEsHtA`Mi
22nd May 2007, 21:37
Не става само с чай,трябва и фитнес
:D

Uliana
30th May 2007, 16:29
аз също пия инхуа и съм доволна но също и вървя а и диетка ... :roll:

Nosferatus
30th May 2007, 22:28
Вие... оправете си хранителните програми :lol: .

aizinami
5th August 2009, 20:30
Здравейте, искам да ви се похваля, че пия чай за отслабване ИНХУА и че от него найстина се отслабва. Оказва се че няма разхлабващо действие, поне при мен де. Чаят е мн евтин и ефикасен. Сега се натъкнах на сайта
http://www.inhua-otslabvane.com/index.php
и гледам, че се предлагат и хапчета Инхуа. Сигурно са още по-ефективни. Аз си взех чаят за 12,50лв. от аптеката, там имаше и хапчетата, но бяха 55лв. Мисля да ги пробвам и тях и ще ви пиша. Успех и на вас в остабването!

mimi38
10th August 2009, 21:24
аз съм много притив подобни чайове
може да си развалите стомаха и после да не можете да хапвате като хората доста време

kokodidi
11th August 2009, 08:00
чайовете за отслабване не са нищо друго освен билки които действат разхлабително
по добре е да се пие зелен чай за прочистване на организма оттоксините