PDA

View Full Version : Целулит!


Страници : 1 2 3 [4]

garga_smela
15th February 2011, 01:02
Поcлeдно cлyшaх зa някaкъв мeтод "кaвитрaция" (миcля, чe тaкa ce кaзвaшe). Някой пробвaл ли го e?

gwendoline
15th February 2011, 09:50
кавитация :wink:

Шоки
15th February 2011, 12:05
да споделя моята борба с целулига - аз съм слаба, но имам склонноста да образувам целулит, не много но има. Купила съм си два диска с гимнастика, която правя в къщи. Преди това се омазвам хубаво бедрата, дупето и корема с антицелулитен крем и намотавам въпросните зони с найлоново домакинско фолио. След тренировката тези зони са обилно изпотени и взимам душ, по време на душа с гъба обтривам хубаво проблемните зони до зачервяване и след това пак антицелулитен крем. И ефект при мен има, целулита изчезва за нула време. Но все пак подчертавам, че реагирам веднага при най-малката поява на целулит и не съм имала досега големи натрупвания. При по голямо натрупване вече , може би ще трябва да се взимат някакви професионални мерки.

konstans
15th February 2011, 13:03
Поcлeдно cлyшaх зa някaкъв мeтод "кaвитрaция" (миcля, чe тaкa ce кaзвaшe). Някой пробвaл ли го e?
Кавитацията всъщност е въздействие с ултразвук с цел разбиване на целулита. Не съм ходила, но мои познати не бяха доволни от ефекта.

Нелка
15th February 2011, 17:03
Видео за квитацията:
http://www.youtube.com/watch?v=yeajYRxjcas&feature=player_embedded
Много искам да го пробвам това, защото го дават точно за проблемни зони, които не се влиаят от фитнес и диети. Обаче като гледа, как се топи този бекон ми става лошо.. :shock: Не се ли повреждат кръвоносни съдове, мускули, все пак е висока температурата... Но го водат безкръвна липосукция..
konstans, разкажи защо познатите ти не са доволни?

trigers
15th February 2011, 17:45
хахахах същия резултат- ако седнеш в тиган :) стига, тия съвсем се извратиха! с мързел и ядене нищо не става. Вярно, че не и само с безцелно потене, ама тва на нищо не прилича

konstans
15th February 2011, 23:56
Видео за квитацията:
http://www.youtube.com/watch?v=yeajYRxjcas&feature=player_embedded
Много искам да го пробвам това, защото го дават точно за проблемни зони, които не се влиаят от фитнес и диети. Обаче като гледа, как се топи този бекон ми става лошо.. :shock: Не се ли повреждат кръвоносни съдове, мускули, все пак е висока температурата... Но го водат безкръвна липосукция..
konstans, разкажи защо познатите ти не са доволни?
Явно видеото е само за реклама или у нас не го правят така - познатите ми казваха, че усещането е доста странно - има загряване, но ефект нямало.

garga_smela
16th February 2011, 14:28
Ами аз слушах, че се препоръчва за 3та и 4та степен на целулит, там където почти нищо не помага. А яденето и мързела не са причини за целулит, а за затлъстяване. Аз спортувам и се храня зрдавословно, но пак си го имам. Упражненията, хранителния режим, пиенето на вода са за превенция, а не за отстраняване.

Шоки
16th February 2011, 14:36
целулита си е до структура май. едни жени са склонни да образуват целулит, други не. имам познати жени, които нито пазят диети нито спортуват и нямат грам целулит и други, които се побъркват да правят какво ли не и не могат да премахнат целулита.

gwendoline
16th February 2011, 16:00
Ами аз слушах, че се препоръчва за 3та и 4та степен на целулит, там където почти нищо не помага. .
Точно така. при мен помогна за стопяването на две големи бучки мастна тъкан след липосукция - и то само само от една процедура. Така че... относително е това дали помага или не според какво искаш да направиш.

Нелка
16th February 2011, 17:07
Ами аз слушах, че се препоръчва за 3та и 4та степен на целулит, там където почти нищо не помага. .
Точно така. при мен помогна за стопяването на две големи бучки мастна тъкан след липосукция - и то само само от една процедура. Така че... относително е това дали помага или не според какво искаш да направиш.

Гуен, я разкажи - какво е усещането, странични ефекти има ли? Само една продцедура ли прави? Това звучи мн обещаващо. На мен ми го препоръчаха метода пред конвенциалната липосукция, като алтернатива със същия резултат, но без риск.

gwendoline
17th February 2011, 13:49
Гуен, я разкажи - какво е усещането, странични ефекти има ли? Само една продцедура ли прави? Това звучи мн обещаващо. На мен ми го препоръчаха метода пред конвенциалната липосукция, като алтернатива със същия резултат, но без риск.
Не беше болезнено...усещането е като от засмукване с вакуум и натиск същевременно. Имаше места, на които усещането беше по-скоро неприятен гъдел, отколкото вид болка. Усеща се топлината на лазера, но не пари. Като цяло си е малко по-екстремен засмукващ и топъл масаж... Първоначално ми казаха, че за тези буци вероятно ще се наложат две или три процедури, но се стопиха още с първата. Иначе за другия тип целулит - резултат почти нямаше с първата процедура; вероятно е необходимо серия от процедури...

konstans
17th February 2011, 19:52
Да не става дума за някаква друга процедура? При тази лазер не се използва, а ултразвук.

Нелка
17th February 2011, 21:06
Не беше болезнено...усещането е като от засмукване с вакуум и натиск същевременно. Имаше места, на които усещането беше по-скоро неприятен гъдел, отколкото вид болка.

Това ми звучи като Вела Смуут. Кавитацията не е само плосък метален диск?

gwendoline
18th February 2011, 08:50
Апаратът е Медконтур... Във Вита Естетик :idea:

konstans
18th February 2011, 09:18
Не знам дали си забелязала, но темата е за кавитацията. :lol:
За това изглежда странно поста ти - поне в тази тема.

gwendoline
18th February 2011, 09:33
Не знам дали си забелязала, но темата е за кавитацията. :lol:
За това изглежда странно поста ти - поне в тази тема.
И аз не знам дали си забелязала, но я пак прочети заглавието на темата. :idea: И ако ти се обяснява - чакам да чуя кое точно на поста ми изглежда странно. Че не съм козметик, който рекламира своя салон.... :wink: :?:

titi1
18th February 2011, 10:12
Не знам дали си забелязала, но темата е за кавитацията. :lol:
За това изглежда странно поста ти - поне в тази тема.

странно, че кое му е странното :roll:
Поста и си е много на място в темата за "Целулит"

gwendoline
18th February 2011, 10:27
Med Contour е най - новата система за кавитация, която комбинира действието на два нискочестотни ултразвукови модула, разположени изключително само в една работна глава

Повече тук
http://www.vitaestetic.bg/pagebg.php?P=15&SP=26

мисля, че не съм изобщо офтопик... :roll:

Нелка
18th February 2011, 12:46
Абсолютно в темата си.
Значи грешката е моя, аз го видях уреда на видеото, което дадох, а там е просто метална плоскост. А в линка, който ти си дала наистина има и вакуум. Явно самият процес кавитация може да се постига с различни уреди.
Радвам се, че има доволни, защото наистина много съм навита да го пробвам. :)

apoklistika
18th February 2011, 13:22
Уреда, който Гуен е показала си е баш за кавитация, просто има и някои други екстри :) Гуен, кви пари са процедурите?
За уреда с обикновена метална глава мога да кажа и от личен опит- при мен имаше ефект, общо заглаждане и сантиметри паднаха, но без контрол на храната много бързо си пак на старото положение. Още не ми е съвсем ясно защо при някои резултат има от първия път- имахме точно такава клиентка, с едни буци, които буквално от първия път изчезнаха, а противно на всякаква логика, жена, която е сравнително пълна се повлия чак от третия път... общо взето досега опита ми показва, че е индивидуално и работата е на късмет, дали ще има задоволителен резултат или не :roll:

gwendoline
18th February 2011, 18:48
Уреда, който Гуен е показала си е баш за кавитация, просто има и някои други екстри :) Гуен, кви пари са процедурите?
За уреда с обикновена метална глава мога да кажа и от личен опит- при мен имаше ефект, общо заглаждане и сантиметри паднаха, но без контрол на храната много бързо си пак на старото положение. Още не ми е съвсем ясно защо при някои резултат има от първия път- имахме точно такава клиентка, с едни буци, които буквално от първия път изчезнаха, а противно на всякаква логика, жена, която е сравнително пълна се повлия чак от третия път... общо взето досега опита ми показва, че е индивидуално и работата е на късмет, дали ще има задоволителен резултат или не :roll:

Значи две зони, примерно при мен бяха външна част на бедра, са 100 лв, една зона е 70 лв на процедура. Аз бях на демонстрация на апарата; мислех да тръгна да дооправям и други проблемни зони, но в момента имам други финансови "приоритети" и не мога да стигна до тях :wink: Но самият човек, който ми прави процедурата ми обясни, че за целулит се правят около 5 процедури обикновено, може и 10 ако се налага, за да се заглади кожата. Лошото е, че интервалът между процедурите трябва да е поне две седмици, за да има време тялото да изхвърли токсините, след разбиването на мастните депа. А през това време трябва да се прави лимфен дренаж. Както и да е...така и не стигнах до това, а само разбих тия две бучки, което също си ме тормозеше, де....

konstans
18th February 2011, 20:08
Права си gwendoline. Грешката е моя - видях отгоре на страницата за кавитацията и се подведох по това.

gwendoline
18th February 2011, 20:47
Права си gwendoline. Грешката е моя - видях отгоре на страницата за кавитацията и се подведох по това.
Няма проблем :cool: Благодаря ти, че го каза :2020:

trigers
18th February 2011, 21:36
1

ireto73
22nd August 2011, 17:27
Само за карбокси терапията не мога да ти потвърдя на 100 %. Принципно информацията дадена в сайта е точна.
Моят опит е с апарат, който е комбинация от карбокси и мезотерапия - Mesoflux. По-точно с едното убождане се вкарва първо СО2, след което мезо коктейл, и отново СО2. Разбиването не само на целулита, а и на мазнините, стягането на кожата и т.н. е видимо още след първата процедура, но по-голямата част от ефекта е на коктейла. Има различни коктейли и това е една от причинита и за различно доволни от подобни процедури. Но не си мислете, че с една процедура си решавате проблемите. Няма да се получи. Отново трябва серия от процедури, комбинирани задължително с вакумни масажи или ръчни дрениращи и т.н. Някъде назад в темата мисля, че бях писала, да не се повтарям.
Ще прозвучи банално, но "борбата" с целулита трябва да се води на много фронтове. Процедурите помагат и кремовете, но те не махат причината за него. Трябва първо да си намерите причините за появата, те са много и разнообразни. Повечето видях, че сте ги споделили. При всеки е идивидуално и то в различните периоди може да са различни. Знаете ли, че от холистична гледна точка съществуват много причини за целулита? Една, от които е подтискане на негативни емоции. Те са с много ниско вибрационно ниво и ако не ги изживявате, а ги подтискате те "засядат в тялото" и се получават уплътнявания в кожата. Има още много психо-емоционални причини за целулита. Хората, които познавам без целулит (не са много) освен, че правят терапии, поддръжка в къщи, движение, подбрана храна и т.н. работят много върху себе си т.е. върху психо-емоционалното си състояние и модели на поведение, които им пречат да изразяват истинските си емоции.

Извинявам се за дългия пост. Но темата ме вълнува, а и за нея може да се пише с дни. Пък както видях не съм писала от 2 години имам да наваксвам
:lol:

И не на последно място без редовна детоксикация на организма, ще имате само временни резултати от усилията. Интоксикацията ни е ежеминутна, а тя е една от основните причини за целулита.

Dani_4ka къде си прави тази процедура комбинация от карбокси и мезотерапия - Mesoflux? Ако искаш пиши ми на ЛС ще съм ти много благодарна!

mirelan
30th August 2011, 11:40
Здравейте момичета, пиша ви за да споделя и моя опит в борбата с целулита. Пробвала съм с различни антицелитни кремове, които не ми помогнаха особено, не знам може би не съм избрала точната козметика. За кавитация съм чувала, че може да има опасни странични ефекти- като проблеми с бърбеците и т.н. и затова предпочетох Velashape. Първо си направих 10 процедури през един-два дена, резултатите бяха видими, сега се поддържам с по 1-2 процедури месечно и ефекта не е отминал. Освен, че целулита ми изчезна в по-голяма степен и си намалих обиколката на ханша и бедрата. Процедурата е съчетание от няколко компонента- радиочестота, инфрачервена светлина и вакуум. Ето линк, където е по-подробно обяснена процедурата: http://www.drpazderova.com/anticelulitni%20proceduri.html

konstans
3rd September 2011, 22:09
Е на това му се вика рекламна стратегия - за малко и аз да се подведа, но като погледнах броя на мненията.....

mirelan
4th September 2011, 16:14
И на кое точно викаш рекламна стратегия при положение, че дори не казах къде съм си правила процедурата....просто дадох страница, от където аз доста добре се информирах за нея...както и да е - пък и не мисля, че броя мнения има някакво значение-следя отдавна форума и много ми харесва-доста са ми помагали мнения и съвети на други момичета....просто не съм можела да помогна, затова не съм писала-мисля, че човек трябва да дава мнение, когато има какво да каже, а не само, за да се заяжда (както е в случая)...ако имах опит или можех да помогна по друга тема-щях да го направя-в случая съм си правила тази процедура, харесало ми е и съм счела, че моето мнение може да помогне на други с моя проблем, така че не мисля коментара ти за уместен в този случай ;)

konstans
4th September 2011, 18:28
Защо да казваш адрес - на сайта си го пише....

mirelan
4th September 2011, 20:58
Е явно ти си много наясно как се прави реклама, като ти гледам мненията не е като да не си давала линкове към сайтове, пък и си компетентна по доста козметични процедури... :D А може би имаш някакви специални права да определяш броя мнения, какво може да се пише, какви линкове могат да се дават...пък и не за първи път правиш забележка, някакъв съдник ли се явяваш..

sk53
22nd September 2011, 16:09
Заповядайте .....в момента имаме намаления
АРОВЕТА - Младост 3 бл 325А до вх 6 -0878508787

АНТИЦЕЛУЛИТЕН С УЛТРАЗВУК

През последното десетилетия ултразвукът намира все по голямо разпространение като навлиза широко в диагностичната и терапевтичната практика.

Едно от основните действия на ултразвука е тиксотропното, вследствие на което настъпва подмладяване на вътреклетъчните структури. Поради тази причината ултразвукът се използва за премахване на цикатрикси, бръчки, стрии и разбира се целулит. Обмяната на веществата се подобрява, повишава се проходимостта на нервните импулси, намалява се спазъма на напречната и на гладката мускулатура.

Съчетаването на масажни техники с ултразвукова манипулация води до засилен ефект. Първоначално се провежда антицелулитен или лечебен масаж и след това се прилага ултразвук. Това съчетание позволява на лекарственото вещество или на масажното масло да проникне по дълбоко под въздействие на ултразвука и да въздейства по силно, по бързо и по ефективно.

jewelskin
10th October 2011, 14:15
Здравейте,ако има някой който успешно се е справил с този проблем нека сподели,благодаря предварително!

Colon терапия (http://www.jewelskin-clinic.com/bg/colon) за детоксикация = АНТИ - ЦЕЛУЛИТ

Представлява комбинация от специален ръчен масаж на стомаха ( по-конкретно по хода на дебелото черво ), лимфен дренаж с кактусова четка и масажни техники по краката, пластифицираща маска от водорасли, бреза и копър за отводняване. По време на маската се прави релаксиращ масаж на главата. Подобрява се кръвообращението, засилва се метаболизма и чрез прочистването на дебелото черво се изхвърлят токсините от организма.

Препоръчват се 8 до 10 терапии-по една седмично, като крайният ефект е детоксикация на организма, скулптуриране на тялото ( намаляване на обиколките ) и съответно до намаляване на целулита.

Colon терапията има здравословен и естетичен ефект.

Първите резултати се виждат след 5-6 процедура.

Daisy 1
1st November 2011, 16:52
Само глад не помага - изпробвано :-)

Относно препоръката за операция - липосукцията увеличава целулита, независимо кой какво казва - изпробвано :-(

Сега пробвам глад + спорт, но още съм в начална фаза.

Добавям и много прием на вода.

Казаха ми да пия и по един лимон, разреден с хладка вода вечер преди лягане.

Имам целулит от пубертета, който естествено се засилва от възрастта + заседналия начин на живот. Пластичен хирург използва и термина "генетичен", което също потвърждавам.

Изпробвала съм стотици видове мазила. Бях доволна от един на Виши, обаче сега не мога да си спомня името.

Този http://shopthebest.eu/product/3240/ds-laboratories-oligo-dx-inteligentniat-razrushitel-na-tselulit.html - го пробвах лятото и смея да твърдя, че имаше лекичък ефект. Сега си го купих пак. От три дни мажа след фитнеса и изкъпването сутрин и след баня вечер преди лягане. Ще докладвам по-нататък как е комбинацията.

konstans
18th November 2011, 21:31
Не знам за липосукцията - мислех че ще е кардинално решение, но щом си пробвала знаеш повече от мен. Наскоро ми попадна някакво изследване в САЩ според което от козметичните кремове и прехвалени процедури единствено има ефект от антицелулитния масаж. Не знам дали е истина - нали и там това е бизнес, но може да се позамисли човек, защото от козметичните апаратури и кремовете май падат повече пари...

uc-omanna
5th December 2011, 20:41
Целулита е ;дар" който е даден на жените-ужас.
Той се провокира от рязка смяна на теглото, от чести и неподходящи диети, от противозаачателни срадства от стресови ситуации и др.
Препоръчвам: разделно хранене
-много прясно изцедени сокове:-зеле ,моркови, ябълки
-много вода-поне 2л.на ден
-движение:-фитнес,танци .......
-И......обичайте се.....:Love_you: www.uc-omanna.com

Parfumare
6th December 2011, 09:41
Много ефективна се оказа козметиката на Шисейдо. Използвах ексфолиант и антицелулитен крем- има ги тук- http://everet-group.com/bu/shi-bodycare/
Препоръчвам ги горещо!!!

konstans
6th December 2011, 20:06
Целулита е ;дар" който е даден на жените-ужас.
Той се провокира от рязка смяна на теглото, от чести и неподходящи диети, от противозаачателни срадства от стресови ситуации и др.
Препоръчвам: разделно хранене
-много прясно изцедени сокове:-зеле ,моркови, ябълки
-много вода-поне 2л.на ден
-движение:-фитнес,танци .......
-И......обичайте се.....:Love_you:
Макар че очевидно правиш реклама на центъра - във всеки пост даваш връзка към него, принудена съм да се съглася, че антицелулитните масажи са едно от малкото средства които помагат за целулит. И аз ходя на масажи, но на вашия сайт не видях цени за масажите - кажи комуто е необходимо, че без цени интересът едва ли ще е голям.

PateJ'
20th December 2011, 14:36
Az predi godini si pravih LPG 12 sesii. Iz4ezna mi celulita, kojata mi se stegna. Imam edna dup4ica na diasnoto bedro koeto doktorite kazaha 4e ne e celulit a taka se svarzva muskulnoto vlakno i za tova e taka i 4e ne moje da se mahne. To ostana no malko se pozagladi, sigurno za6toto niakakva mastna takan se e poiz4istila ot tam.
Triabva da se pie mnogo voda po vreme na procedurite i da se yadat mn. zelen4uci i plodove. Hodi se redovno, ne propuskaite sesii, vajno e.
Efekta pri men prodalji okolo godina kogato re6ih 4e moga da piaya i yam na korem :))))

PateJ'
20th December 2011, 14:51
Vsa6tnost sega se setih 4e ot 20 do 25-26 godi6na vazrast polzvah Clarins anti celuliten crem mnogo uspe6no. Posle po4nah mnogo riazko da palneya i svaliam i ne moga da precenia kolko ima efekt a i ne go polzvam redovno.
Eto link:
http://www.anticellulitesolution.com/clarins-high-defintion-body-lift.php

Drugoto ne6to koeto imam e LPG za doma6no polzvane, struva 999EUR ( v momenta e na koledna promocia za 799) i e super ma6inka no ako se polzva pone prez den za period ot vreme i posle samo poddarja6to. Az niamam vreme da go pravia tolkova 4esto i redovno.
Ima aplikatori i za masaj na liceto- protivobra4kovi masaji.
Za tialo ne e tolkova silen vakuma kolkoto na ma6inata v kozmeti4nite centrove no za poddrajka sled profecionalni sesii i za mejdu sessii e super.
Sa6to podobriava elasti4nosta na kojata za6toto stimulira proizvodstvoto na kolagen.
Vnimavaite za6toto ako se otplsne6 i ne dviji6 glavata v pravilnata posoka zasmukva i pravi sinka :)))))) Idi obiasniavai posle 4e si si pravila masaj ha ha...
Eto link:
http://www.wellbox.com/EN/

Krissstin4enceto
5th January 2012, 16:10
Здравейте! Ориентирала съм се твърдо към процедури с целутрон!
Ще бъда много благодарна, ако някой от вас ми даде информация за салони и цени на процедури с целутрон, специално за гр. Варна /цял ден търся в нета и няма почти никаква информация/ !
Интересувам се от пакети по 10 процедури, които да не са на някаква космическа цена, смятам, че 100 лв не е нормално за метод, който съществува от толкова време и вече има, уж, къде къде по-ефикасни и модерни апарати и процедури!!! :confused:

valyvali
8th January 2012, 13:03
Целутрон - стар, изпитан уред! Това е метода против целулит, но трябва и постоянство!Не оставя следи, няма синини, няма странични ефекти! Поне на този апарат, където ходя е така!Маха целулита дори и по ръцете! Едновременно с това стяга и активира и мускулите! Всъщност, може и да не се казва точно така апарата....

Krissstin4enceto
9th January 2012, 10:04
Целутрон - стар, изпитан уред! Това е метода против целулит, но трябва и постоянство!Не оставя следи, няма синини, няма странични ефекти! Поне на този апарат, където ходя е така!Маха целулита дори и по ръцете! Едновременно с това стяга и активира и мускулите! Всъщност, може и да не се казва точно така апарата....

Би ли споделила, ако си имала портокалова кожа на седалището, от колко процедури си я премахнала /знам, че е индивидулано, но все пак.../? Мерси :)

nedi555
12th January 2012, 19:06
Ето тук http://bglady.net/tag/%D1%86%D0%B5%D0%BB%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%82/ можете да откриете доста полезни съвети за борбата с целулита. Според мен, за да се преборим с целулита трябва комбинация от правилно хранене, козметика, процедури и упражнения.

b0bet0
16th January 2012, 14:48
Ох, този целулит :crazylove: Не само с него се справих, но и много подкожни мазнинки т.е. сланинки :D При мен стана доста лесно - рових си из нета и попаднах на едни капсули за отслабване - SlimWeight Pro , за които прочетох само хубави неща, а най ме впечатли, че за 3 дни били продадени еди си колко хиляди опаковки. Викам си, че какво губя, поръчах и започнах да ги пия. Казвам ви, за отрицателно време започнах да свалям калории, но освен това тялото ми се оформи и целулита не го виждам вечееее, което ме изуми !!! :2009::2009::2009: Адски съм доволна от тях и нямат странични ефекти. Пробвайте, че този целулит е много лошо нещо, знам го от личен опит :connie: Успех :1258:

Lolly_Dolly
16th January 2012, 15:29
Много интересно, обаче аз не знам защо все се страхувам да пия такъв тип препарати. Би ли казала, колко време ги пи и как разбра, че нямат странични ефекти, в смисъл колко време мина от както ги спря и как се чувстваш, някакви изследвания правила ли си си?

konstans
28th January 2012, 13:00
И съвсем правилно се страхуваш. Не познавам този продукт, но някои от предлаганите продукти са направо вредни. Затова и ги регистрират като хранителни добавки за да не минават проверките за лекарства.

Нелка
29th January 2012, 00:18
Казвам ви, за отрицателно време започнах да свалям калории,

:2019::2056::2006::cool_new:

dezire_d
1st February 2012, 01:15
Momi4eta, ima li dovolni ot niakoia marka masajni klinove. Za vsi4ki koito se predlagat pi6e, 4e praviat 4udesa, 4rez masajira6tiat efekt. I az kato pove4eto se boria s celulita ot kakto se pomnia, no niamam golemi uspexi. Celutron, vakumni masaji, sport, krem4eta i t.n. Mislia da opitam i s klin, no iskax izpitana marka, 4e mi pisna da si davam parite na viatqra. Blagodaria!

Нелка
1st February 2012, 14:30
Много съжелявам, че ще разочаровам някой, но ако искате да се отървете напълно от целулита, трябва да сте активни спортисти(става въпрос за интензивно физ натоварване 5 пъти седмично) , стриктна диета НВД и 2-3 литра вода на ден. При този режим ще изглеждате така:

http://lucasjamespersonaltraining.com/wp-content/uploads/2011/09/ButtExercise1.jpg

Всеки друг режим ще ви обзаведе с целулит, независимо колко скъп е крема ви и колко силно смуче вакума на машината върху д-то ви. :)
Женските хормони образуват целулит, ако си жена - ще имаш. От теб зависи степента му. Но като цяло спорт+вода+храна са основните оръжия. Тези кремчета пък най-малко ще помогнат. Цяла една индустрия се крепи на сляпата вяра на жените, че могат да се разкрасят като се мажат с кремчета...

Шоки
1st February 2012, 15:48
Напълно подкрепям Нелс, спорт му е майката..

nikole
5th February 2012, 01:44
Това наистина има ефект :smile::smile: http://aptekadara.com/product/9523/garnier-anti-tseluliten-gel-rol-on-125ml.html

smehuranka
15th February 2012, 14:29
От всичките али-бали - от утайки, през кремчета с онлайн поръчка, до кавитации, лпг и вендузи, единствено велашейп ми е повлиявал дупето реално.
Но да, всички привърженици на спорта и движението са прави - трябва си + вода. Ама повечето от нас кога/къде да спортуват, камо ли през зимата...

Бижу
15th February 2012, 16:18
От всичките али-бали - от утайки, през кремчета с онлайн поръчка, до кавитации, лпг и вендузи, единствено велашейп ми е повлиявал дупето реално.
Но да, всички привърженици на спорта и движението са прави - трябва си + вода. Ама повечето от нас кога/къде да спортуват, камо ли през зимата...

Ами на закрито, където спортуват повечето хора. Било то фитнес, плуване, скуош или групови занимания. Има още толкова много спортове, въпрос на вкус. М/у другото пилатеса е перфектен с/у целулит.
По въпроса "кога" - след работа примерно, или през уикенда.
Стига да има желание, начин винаги се намира. ;)

Нелка
15th February 2012, 17:57
Ами на закрито, където спортуват повечето хора. Било то фитнес, плуване, скуош или групови занимания. ;)

Само внимавайте с плуването. Не е нито удачен метод за сваляне на мазнина, нито за елиминиране на целулит.

Иначе аз мног се навих на Власмуута! :) Ще направя преди лятото 12 продцедурки.

Бижу
15th February 2012, 21:41
Само внимавайте с плуването. Не е нито удачен метод за сваляне на мазнина, нито за елиминиране на целулит.


Що бе, Нелс? Водата нали масажира...
И всякакви там водни аеробики, спининги и пр. са добре в борбата с целулита.

Нелка
15th February 2012, 22:50
Ако водата е топла, да.
Но принципно плувните басейни са с леко хладка вода.
Термичната разлика м/у кожата и водата кара тялото да трупа един слой подкожна мазнина за термоизолаия. Ако забелязвате няма орелефена плувкина - страхотни тела, но не могат да се мерят със спринтъорите примерно.
Същата логика действа и когато "паласките" на кифлите се веят по студа голи - всъщност закономерността не е "имам паласки - вея ги", а "Вея ги - имам пласки"..

Бижу
16th February 2012, 08:44
Същата логика действа и когато "паласките" на кифлите се веят по студа голи - всъщност закономерността не е "имам паласки - вея ги", а "Вея ги - имам пласки"..

:yako:
Това със сигурност ще ти го открадна. Нали няма патент? :smile:

Нелка
16th February 2012, 11:37
:yako:
Това със сигурност ще ти го открадна. Нали няма патент? :smile:

Няма, чувствай се свободна да го ползваш. ;)

Krissstin4enceto
16th February 2012, 16:41
Ако водата е топла, да.
Но принципно плувните басейни са с леко хладка вода.
Термичната разлика м/у кожата и водата кара тялото да трупа един слой подкожна мазнина за термоизолаия. Ако забелязвате няма орелефена плувкина - страхотни тела, но не могат да се мерят със спринтъорите примерно.
Същата логика действа и когато "паласките" на кифлите се веят по студа голи - всъщност закономерността не е "имам паласки - вея ги", а "Вея ги - имам пласки"..

:yako: аххахахаха ахххх, колко си права, НЕЛС :)

Rabiosa
18th February 2012, 19:34
Ако водата е топла, да.
Но принципно плувните басейни са с леко хладка вода.
Термичната разлика м/у кожата и водата кара тялото да трупа един слой подкожна мазнина за термоизолаия. Ако забелязвате няма орелефена плувкина - страхотни тела, но не могат да се мерят със спринтъорите примерно.
Същата логика действа и когато "паласките" на кифлите се веят по студа голи - всъщност закономерността не е "имам паласки - вея ги", а "Вея ги - имам пласки"..
Значииии, ти направо ме шашна. Тва не го знаех. Това означава ли, че водната аеробика не действа толкова оформящо, колкото я изкарват??? Сори за спама, ама ми стана интересно.

titi1
21st February 2012, 09:27
Аз да ви върна отново в реалността...

Искам да попитам момичетата, които се борят с целулита, кое е по-добро ръчния масаж, за силовия масаж говоря, или подлагането на процедури с апаратура?

Благодаря предварително на включилите се!

lily.ana
21st February 2012, 10:04
С две ръце и два крака гласувам за ръчния масаж!

titi1
21st February 2012, 11:21
може ли да се обосновеш!?

lily.ana
21st February 2012, 12:45
Нямам нужното "техническо" образование, за да се обосновавам, но мога да споделя собствен опит. Пробвала съм и машини/апарати, от които няма грам ефект и ръчни масажи, които имат видим ефект след 5-ти, 6-ти масаж. Трябва постоянство и поддръжка - след серия от 10-12 масажа е хубаво да се продължи с поне 2 масажа на месец (и така до края на света)

Освен това е важно да има достатъчно движение (спорт) и рационално хранене.

titi1
21st February 2012, 12:59
на мен такова обоснование ми трябваше, благодаря ти!

Fille de vent
21st February 2012, 13:19
Аз използвам канелено масло като добавка в антицелулитен крем .Това го правя от две седмици.Резултата е поразителен.Най-евтиния вариант за да се отървете от целулита.И не ми трябват никакви процедури,защото всичко се изглажда.А спорта е за стягане на мускулатурата и тонус.Задължителен е за красотата на тялото.

lily.ana
21st February 2012, 13:27
Извини ме, но за две седмици просто няма начин да се "отървеш" от целулита... най-вероятно просто нямаш такъв :lol:

Бижу
21st February 2012, 15:18
Да попитам дамите с импланти как лежат в/у масажната кушетка? Доста твърдичко си е...

lily.ana
21st February 2012, 19:53
С подложена пуФкава хавлия :connie:

titi1
22nd February 2012, 09:50
А от тези антицелулитни кремчета и гелчета някой видял ли е резултат, дори и минимален?

Бижу
22nd February 2012, 11:22
А от тези антицелулитни кремчета и гелчета някой видял ли е резултат, дори и минимален?

Временно повърхностно изглаждане...слаба работа.:|

titi1
22nd February 2012, 11:48
напрвих едно запитване в студио за красота, да ми препоръчат какъв вид терапия да си направя ръчна или с апаратура и вижте какво са ми отговорили.

"при ръчния масаж, терапевта няма как да регулира силата на приложение, докато с машина е възможно.При антицелулитни процедури болката трябва да не присъства, в противен случай клетката се капсулова и вместо да се постигне третирането й тя става неповлияна за много дълго време. С машини е възможно да се регулира максимална сила без болка. Също така след като е разбит целулита е необходимо то чрез лимфата да се изтласка към бъбреците. Ръчно няма как да се обхване целия крайник и еднакво да се третират и двата и крайника едновременно. Докато с машини това е 100% постижимо."

Krissstin4enceto
22nd February 2012, 18:21
напрвих едно запитване в студио за красота, да ми препоръчат какъв вид терапия да си направя ръчна или с апаратура и вижте какво са ми отговорили.

"при ръчния масаж, терапевта няма как да регулира силата на приложение, докато с машина е възможно.При антицелулитни процедури болката трябва да не присъства, в противен случай клетката се капсулова и вместо да се постигне третирането й тя става неповлияна за много дълго време. С машини е възможно да се регулира максимална сила без болка. Също така след като е разбит целулита е необходимо то чрез лимфата да се изтласка към бъбреците. Ръчно няма как да се обхване целия крайник и еднакво да се третират и двата и крайника едновременно. Докато с машини това е 100% постижимо."

:lol_sign: Много ясно, че така ще ти отговорят :girl_flirt:
От това, което съм чела по форумите най-много доволни има от класическия антицелулитен масаж и масажа с вендузи...другите процедури "с машини" са най-често хвърлени на вятъра пари.

konstans
26th February 2012, 13:40
Естествено и ти да си дала толкова пари за машината и ти ще я хвалиш, но това не я прави по - ефективна.

titi1
27th February 2012, 12:41
Констанс, защо ми се струва, че ти много хвалеше някаква машина!?
Или се бъркам...

ReNiDD_86
12th March 2012, 18:31
http://zdrave-i-liubov.blogspot.com/
сайт,където ще намерите полезна и интересна информация по въпроса

konstans
15th March 2012, 23:02
Констанс, защо ми се струва, че ти много хвалеше някаква машина!?
Или се бъркам...
Явно бъркаш никога не съм хвалила машина за борба с целулита. Ако прочетеш постовете ми можеш да се убедиш. Ходила съм и на някои машини, но не останах доволна.

asuka_7
30th August 2012, 00:05
Здравейте, силно се замислям дали да не си взема един уред за борба с целулита, който сега гледам по сайтовете с оферти. Казва се Целулес МД (не слагам линк за да не излезе реклама:) Просто не искам да си хвърлям парите за поредната глупост, която само ще ме разочарова и ако някой има опит, ще се радвам да го сподели.

Шоки
30th August 2012, 13:58
Здравейте, силно се замислям дали да не си взема един уред за борба с целулита, който сега гледам по сайтовете с оферти. Казва се Целулес МД (не слагам линк за да не излезе реклама:) Просто не искам да си хвърлям парите за поредната глупост, която само ще ме разочарова и ако някой има опит, ще се радвам да го сподели.

Давай линка. Тук не сме в телевизията, така че може да си правиш колкото си щеш реклама.

kokona26
1st November 2012, 16:23
Отскоро използвам на Нукс Body-Contouring Oil For Infiltrated Cellulite и съм доволна.Определено зоните ми с целулит започнаха да намаляват, както и "портокаловата кожа". Много е приятен и лесен за масажиране:1246:

sea_breeze
9th November 2012, 20:09
Момичета мисля да инвестирам в малко по скъпичък анти-целулитен крем на хубава марка, но да дава резултати а не разни Деви, Билки, Нивея и т.н, някой да е ползвал нещо от добра марка и да е доволен от резултата, като гледам тука повечето коментари всеки говори за козметични терапии и масажи сякаш е единственото лечение, но пък мисля че все пак трябва да има нещо добро на пазара от известна марка което поне малко да намалява вида на "портокаловата кожа":1257::connie:

monita191
13th November 2012, 09:21
Това, че е от известна марка, не означава че продукта ще бъде ефикасен. Важни са съставките и най-вече дали това, това което е написано на опаковката отговаря на действителното съдържание. Може би антицелулитната козметика, трябва да бъде препоръчана от специалисти в тази област.

kokona26
13th November 2012, 10:58
Действително е важен избора на такъв продукт, и не само - въобще на козметиката, гримовете, парфюмите. За мен продуктите на известните марки са с достатъчно добро и гарантирано качество, друг е въпроса за неправилния избор, в смисъл че едни продукти действат добре на едни хора, а други - не. И че се навъдиха много магазини предлагащи уж истински качествени маркови продукти. Аз затова спрях да си купувам от тук и си поръчвам от интернет:roll:

sea_breeze
16th November 2012, 17:45
Това, че е от известна марка, не означава че продукта ще бъде ефикасен. Важни са съставките и най-вече дали това, това което е написано на опаковката отговаря на действителното съдържание. Може би антицелулитната козметика, трябва да бъде препоръчана от специалисти в тази област.

monita191, ползвала съм какви ли не анти-целулитни кремове, например Нивеа, Авон, Орифлейм и други такива комерсиални марки, и съм плащала по 15-20 лева за тях, ефект нула, разбира се, че не мога само да се мажа без да спортувам и да очаквам резултат, но аз плувам почти всяка седмица през уикенда и то съвсем сериозно, тренирала съм в интерната в Сандански където съм и родена като по-млада. Затова с коментара си имах предвид ако някои е ползвал нещо по-качествено от комерсиалните марки достъпни във всеки Кауфланд, ДМ и т.н. , а относно съставките дори и да ги чета аз да не съм химик, че да знам коя съставка какво въздействие ще има върху "портокаловата ми кожа":beavis_and_butthea:

kokona26
19th November 2012, 15:00
......................................Ползва ла съм този серум на Нукс и съм доволна. Серумът е разработен с нова технология, с растителни екстракти е и поне при мен имаше добро действие. А и цената му е приемлива за такъв продукт:razz:

AmNeZiA
21st November 2012, 15:03
Преди време съм позвала Aura Slim крем, той запарва, кожата се зачервява и така уж горял мазнините. Мисля, че имаше ефект, но го спрях. Сега съм решила, че само с мазила не става, трябва да се внимава какво се яде. Сега ям по-малко хляб и съм намалила месото и повече плодове, зененчуци, сирене, яйца...всяка седмица тренирам на степер в нас и си купих лежанка с тежести, определено виждам добър ефект, но има още какво да се желае. Краката ми се стегнаха, по-лесно влизам в дънките си, но съм същите килограми. :)))

Caramella Fashion
26th November 2012, 14:53
Вчера попаднах на една статия за целулита. Колкото и странно да прозвучи, но там пишеше, че всъщност малко количество целулит било полезно. :)

monita191
26th November 2012, 15:27
Купих си новия продукт на Лирак против целулит. В кутия е - по две пакетчета - едното се маже сутрин, другото вечер. Да, ама като го намажеш то не попива, а изсъхва и после се олющва като бял прах!
Гадничко. С други думи - няма да си купя пак от него. А обещават, че за 14 дни щял да намалее със сума ти проценти :lol: !!! Днес ми е 6-ти ден. Никаква промяна.

Можете да ползвате ампулите на Лиерак. Нанасят се след душ и не остават неприятни следи по кожата.
http://apteka.framar.bg/30002868/%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D1%84%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D 0%BD-%D0%B0%D0%BC%D0%BF-%D1%86%D0%B5%D0%BB%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%82-20

kokona26
26th November 2012, 15:39
Аз съм ползвала крем за бюст на Лиерак и съм доволна. Предполагам, че и тези ампули ще са качествени. А иначе наистина е хубаво да се храним здравословно, да се движим повече и да отделяме време за тренировки и за разходки на чист въздух:-D

Caramella Fashion
29th November 2012, 09:57
Можете да ползвате ампулите на Лиерак. Нанасят се след душ и не остават неприятни следи по кожата.
http://apteka.framar.bg/30002868/%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D1%84%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D 0%BD-%D0%B0%D0%BC%D0%BF-%D1%86%D0%B5%D0%BB%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%82-20

Монита, непременно да пишеш как са се развили нещата на 14-тия ден :)

sofiasta
31st December 2012, 17:42
Това го боря от години, с различен успех. Най-добре ми се отразява като отслабна и редовните масажи. Видимо намалява, но ако се спрат изведнъж всичко се връща в старото положение, че ако не и по-зле.

monita191
3rd January 2013, 13:55
Монита, непременно да пишеш как са се развили нещата на 14-тия ден :)

При мен ефекта от ампулите се забеляза около десетия ден. Но трябва да призная, че освен тях стриктно подбирам храната си като не си позволявам мазни и сладки храни. Освен това на ден изминавам пеш около шест километра.

ElenaMileva
4th January 2013, 09:37
Най-важното за справяне с целулита е съчетаването на правилно хранене и спорт. Чела съм, че се препоръчва и пиенето на много вода. Докато разглеждах разпродажбите по сайтовете попаднах на тези две оферти и сега не снам кое да избера.
http://www.enzo.bg/kozmetika/zuccari/zuccari-fisioline-pjana-protiv-celulitanti-cellulite-foam-200-ml/
и
http://www.enzo.bg/kozmetika/vichy/vichy-destock-ventre-izglazhdassh-krem-za-tjalo-protiv-celulitfirming-and-refining-care-stubborn-abdominal-zonemassage-applicator-150-ml/
Ами сега? Вие какво ще ми препоръчате?

kokona26
8th January 2013, 12:17
ElenaMileva, определено комплекта на Vishy ме впечатли повече. Аз бих избрала него, пък и предлага като гледам цялостна грижа против целулита.

ElenaMileva
9th January 2013, 11:43
И аз се спрях на него.

poliville
12th October 2013, 20:40
Здравейте момичета, влязох и аз да споделя опита си с борбата с целулита. След раждането на втория ми син, беше нещо ужасно, хормонален дисбаланс :? Както описах подробно и всичко в сайта си www.vavforma.com.По съвсем други причини започнах да се храня по Зоната и като страничен ефект получих и този подарък. Пиенето на много вода, както са споделили другите момичета, малко разходки и този хранителен режим и воала :mrgreen:

ina.ina
13th October 2013, 11:01
Здравейте момичета, влязох и аз да споделя опита си с борбата с целулита. След раждането на втория ми син, беше нещо ужасно, хормонален дисбаланс :? Както описах подробно и всичко в сайта си www.vavforma.com. По съвсем други причини започнах да се храня по Зоната и като страничен ефект получих и този подарък. Пиенето на много вода, както са споделили другите момичета, малко разходки и този хранителен режим и воала :mrgreen:

В горното мнение съм коригирала препратката към сайта, че не се отваряше. А съдържанието на сайта още не съм разгледала ... почвам. :) Както си и мислех - пак реклама.

Шоки
13th October 2013, 12:44
В горното мнение съм коригирала препратката към сайта, че не се отваряше. А съдържанието на сайта още не съм разгледала ... почвам. :) Както си и мислех - пак реклама.

И то от тъпите реклами. Като нещо от сорта - "косата след миене ми се заплита. Еми ползвайте балсам" :girl_haha:

titi1
13th October 2013, 15:12
Шоки, ти остана много доволна от вибромасажора, как е положението сега, продължаваш ли да се масажираш и задържа ли се ефекта?

Шоки
13th October 2013, 17:06
Тити съчетанието тренировка, наливане с вода и масажор определено има ефект. Аз и преди тренирах обаче целулит видим си имах. Сега не ми се вижда. Само като стисна силно с ръка се вижда. Отдавам този успех на масажора. Аз като се масажирам не стоя мирно, а леко се търкам ту наляво , ту надясно на масажора. Така около 20 минути. След това слагам всеки крак по отделно за около 5 минути, та да масажирам и вътрешната част на бедрото. Много шумя на комшиите иначе и повечко време бих се масажирала.

titi1
13th October 2013, 17:33
Намерила си твоята формула, което е прекрасно:-)
При мен не даде резултат вибромасажора, въпреки упоритостта.
Аз от друго видях полза, направо до неузнавемост, обаче вече няма да мога да го ползвам, заради здравословен проблем.
Та ще видим докъде ще я докарам:2045:

Шоки
13th October 2013, 19:21
Намерила си твоята формула, което е прекрасно:-)
При мен не даде резултат вибромасажора, въпреки упоритостта.
Аз от друго видях полза, направо до неузнавемост, обаче вече няма да мога да го ползвам, заради здравословен проблем.
Та ще видим докъде ще я докарам:2045:

Кое е другото Тити, ако не е тайна :) . Но здравето е най-важно, така че пази се. Ти какво направи с другия въпрос, дето го коментирахме в мамопластика.

titi1
13th October 2013, 21:11
LPG, наистина уникален резултат:-)

С другото - имам още една година проучване и четене, то така или иначе по-рано от януари 2015 г. не мога да го направя.

simona_80
4th November 2013, 21:28
Само да ви кажа, че това http://po-krasivi.bg/bg/product/2629/lierac-body-slim-anticeluliten-koncentrat#item_3379 не върши никаква работа !
Да не се лъжете да го купувате !
Далеч съм от мисълта, че с козметика се оправя целулита. Но да дадеш 200 лв /за комплект дневен и нощен интензивен крем/ и резултата да е 0, не съм очаквала !

По-добре ми действаше лятото пиенето на много вода и масажите с вендузи !

kokona26
5th December 2013, 13:16
Аз ползвам ето това http://bg.strawberrynet.com/skincare/nuxe/body-contouring-oil-for-infiltrated/140720/#DETAIL, правя упражнения, вървя до и след работа, хапвам повече плодове и пия повече течности. Има резултат, но трябва търпение :)

ina.ina
6th December 2013, 10:16
Само да ви кажа, че това http://po-krasivi.bg/bg/product/2629/lierac-body-slim-anticeluliten-koncentrat#item_3379 не върши никаква работа !

Ей, не съм вярвала ... щото Лиерак си е медицинска козметика и би трябвало поне малко от малко да има ефект. Иначе как си с движението, храненето? Предполагам си следиш всичко, ама пак да питам. :)

Pufpaf
6th December 2013, 15:15
Специално за всички мацки съм се ровил за инфо по този толкова "болезнен" проблем при жените. Имам намерения дори да изкарам курсове за масажи от които също да науча и антицелулитните, които имат доказан ефект. За кремовете трябва да знаете, че ефекта от тях и то не всички марки е косвен, те не решават проблема, но някои от тях подобряват вида наистина и ако се комбинира и със цялостен подход, а не само да се разчита на крема. Ето едно мнение, което открих в един форум, надявам се да ви е от полза, тъй като не всеки може да си позволи да ходи на масажи !
____________________

"Здравейте аз съм масажист и най мразя антицелулитните масажи за това ще ви дам съвет който ще ви е от полза и няма да има смисъл да ходите по масажи.Първо си купете силиконови вендузи,ГЕЛООБРАЗНИ СИНИ ТУРБИЧКИ ЗА ЗАМРАЗЯВАНЕ много са важни и някой антицелулитен крем загряващ.

Също много добра работа върши камфорово масло но внимавайте с него по по малко.и едно етерично масло от мента което има охлаждащ ефект.. Преди да започнете с масажа вземете една доза смляно кафе, Хубаво да е прясно не втора цедка. Сложете го в купичка и го залейте с вряла вода.Започнете да правите пилин с кръгообразни движения.

Така хем подготвяте кожата за масаж хем по дълбоко ще проникнат съставките а и е ясно за кофеина какъв ефект има за мастните депа. Така можете и да избегнете купуването на продукти с екстракт от кафе. След това нанесете антицелулитният крем или някое антицелулитно масло към което сте добавили капки камфорово масло.

Започнете да изцеждате от коляното към таза.След това правете кръгообразни и зиг-заго образни движения и накрая пак изцеждайте от коляното към таза. Масажът трябва да е около 10мин на страна. След като приключите с масажа вземете замръзналите торбички с гел и започнете да ги слагате по кожата.

Другият вариант е замръзнали малки кърпи.напоени с вода. По време на масажа се получава хиперемия. В този момент кръвообращението е засилено и в кръвта циркулират много застояли вещества,кислород,и хранителни вещества.Момента в който сложите ледените кърпи или пликчета капилярите се свиват и така мазнината и застоялите вещества се изцеждат от тъканта към кръво и лимфотока.

Хубаво е когато измивате пилинга от кожата си да правите контрастни душове понеже така се получава доста добър лимфен дренаж и подготвяте капилярите за работа. За финал се подсушете и нанесете ментовото масло изпийте една чаша силен зелен чай кой не трябва да е запарван с вода не повече от 63градуса така се запазват полифенолите който са най важното нещо в чая.

Хубаво е да бъде купен от специализиран магазин и да е насипен. Намалете солта, газираните напитки и цигарите. Бягайте и се радвайте на живота. Използвай те продуктите на Тhisserand."

ina.ina
7th December 2013, 10:49
Полезно е мнението, само да имаш волята, силното желание да го правиш.

titi1
7th December 2013, 20:37
Пуф, благодарим за загрижеността:D
А не пишеше ли колко често трябва да се прави този ритуал...

Pufpaf
8th December 2013, 17:25
Няма нужда да ми благодарите, за мен е удоволствие, жените са ми слабост никога не съм го крил ! Това е най малкото което мога да направя за вас. Копирал съм целият коментар и явно човека е забравил да каже по колко пъти е добре да се прави, но предполагам колко и е добре да се ходи на професионални масажи и тук толкова.

Защо мислите, че имам желание да придобия и по професионални умение в масажите, точно заради вас жените за мен си е просто удоволствие да ви дарявам с качествен масаж :wink:

Жалко ако повечето мъже не правят масажи на жените си, освен удоволствието, масажите имат и здравословен ефект ! :2043:

kokona26
19th December 2013, 15:31
Кажете ми какви природни масла използвате в борбата срещу целулита?

Elly Stefanov
20th December 2013, 11:31
Кажете ми какви природни масла използвате в борбата срещу целулита?

Аз открих, че на мен лично какаовото масло ми действа чудесно! Също и изключването на тестени неща от менюто.

kokona26
2nd January 2014, 11:37
Да, съгласна съм, че хранителния режим е много важен. Както и движението и приемането на течности.

Anna315
11th January 2014, 13:30
Таблетки за целулит - https://cellinea.com (http://tonzes.com/cellulitbg.htm) Лично съм го ползвала и много ми помогна.

simona_80
11th January 2014, 19:48
Anna315 и как точно ти помогна ?
Не искам да се заяждам, но все пак....

tyning
12th January 2014, 13:19
Целулит се лекува в залата ,тези помади и илачи не вярвам да помагат

MiraMar
14th February 2014, 12:22
Съгласна съм с tyning - опитвала съм какво ли не - кремове, масажи и т.н. Успех постигнах единствено с много тренировки, ходене пеша и въобще много движение.

Polinka1
14th February 2014, 13:38
Да,оособено пък вълшебните хапчета за целулит,голям бюст,отслабване и т.н. :)

Maria_Vass
9th April 2014, 12:57
Преди време ползвах един крем "Алмисан", не правя реклама или нещо такова. Ефектът беше уникален! Поне за този, най-горния слой, който най-много личи... трябваше да продължа да го ползвам, обаче. Често се сещам, и трябва да проверя дали все още го продават в аптеките.

pepi_simeonova
10th April 2014, 14:15
Какво ли не съм пробвала - LPG, масажи, кремове, масажори, жакузита, лазер, ток... Ефект - оправя едно - разваля друго. От вакума ми се напукаха капилярчета, ефекта е временен. Най сигурно е със редовен спорт и правилно хранене. Стречинг и потене.

technom
9th May 2014, 12:46
здравейте, как да помогна на жена ми да реши този проблем?? Изобщо има ли решение? Диети, мазила, масажи? Препоръчайте ми нещо не скъпо и доказано

kokona543
28th July 2014, 10:37
Козметика за отслабване (http://www.parfimo.bg/produkti-za-otslabvane-tselulit-i-strii?utm_source=tialoto%20forum&utm_medium=celulit%20produkti&utm_campaign=Rek) е мощен помощник за намаляване на теглото,целулита и стриите. Оформя тялото и смекчава промяната в теглото. Продуктите за отслабване (http://www.parfimo.bg/produkti-za-otslabvane-tselulit-i-strii?utm_source=tialoto%20forum&utm_medium=celulit%20produkti&utm_campaign=Rek) се фокусират върху мазнините в проблемните зони, стягат кожата и възстановяват нейната еластичност. Продукти за изглаждане на целулита (http://www.parfimo.bg/produkti-za-otslabvane-tselulit-i-strii?utm_source=tialoto%20forum&utm_medium=celulit%20produkti&utm_campaign=Rek) и ''портокалова'' кожа и предотвратява повторната поява. Козметичните продукти (http://www.parfimo.bg/produkti-za-otslabvane-tselulit-i-strii?utm_source=tialoto%20forum&utm_medium=celulit%20produkti&utm_campaign=Rek) увеличават регенерацията и еластичността на кожата. Тя е създадена специално за периода през бременноста,по време на диети,когато кожата е прекалено натоварена. За отслабване , целулит и стрии (http://www.parfimo.bg/produkti-za-otslabvane-tselulit-i-strii?utm_source=tialoto%20forum&utm_medium=celulit%20produkti&utm_campaign=Rek) са ароматизирани гелове или кремове,които се абсорбират бързо и лесно. Използвайте ежедневно и редовно продуктите върху засегнатите зони под формата на масаж .

The Shadow
30th July 2014, 13:26
.

The Shadow
30th July 2014, 15:21
.

julkata
31st July 2014, 16:59
Намерих един много интересен уред - за домашна употреба е и изглежда надежден., най - малкото защото е silkn - аз познавам марката покрай фотоепилаторите им, които са много добри
Тук го видях:
http://www.getmax.eu/silkn-silhouette-%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%B9%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D 0%B5-%D1%82%D1%8F%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%85%D0%B2%D0%B0%D 0%BD%D0%B5-%D1%86%D0%B5%D0%BB%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%82.html
Мисля, че в комбинация със здравословно хранене би вършил работа.

Kakvoto
24th September 2014, 09:53
Определено козметиката не помага. Само спорт му е майката и правилното хранене. Всичко друго е дрън, дрън.

ElenaMileva
11th November 2014, 21:36
Аз съм доволна от Lierac Body Slim (http://www.enzo.bg/lierac/body-slim-nosshna-stjagassha-grizha-protiv-celulit/)