PDA

View Full Version : Свирки


Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

жоро66
11th February 2011, 15:06
:2008: или пък....Най-добрата свирачка (духачка) свири във Виенската филхармония :lol:

Дали има визитка :roll: Представям си как би изглеждала.

Име: Валдхордна Фаготева Кавалева

Професия: Флейтист в духовата секция на Виенската филхармония

gabi_gabriela
11th February 2011, 15:06
Имам нещо за теб-черна роза
Виж какво намерих от една книга,ще ти стане интересно от къде идва тая черна роза
Света Роза-живяла през 13в.,починала 17-годишна.Тялото й е намерено няколко години след смъртта й непокътнато и това е едно от чудесата й.Тленните й останки са пренесени в църква,в която избухва пожар,но тялото на светицата не изгаря,а само почернява-оттук ЧЕРНАТА РОЗА.Светицата е покровителка на гр.Витербо.Празникът й-3-септември,се отбелязва с пищно шествие.

жоро66
11th February 2011, 15:08
Въх! Нашата съфорумка е на 700 години! А Мауз вика че била най голямата тук.

В сравнение с Розата, на Мауз трябва да и прайм прощъпулник :lol:

Мариса
11th February 2011, 15:13
Имам нещо за теб-черна роза
Виж какво намерих от една книга,ще ти стане интересно от къде идва тая черна роза
Света Роза-живяла през 13в.,починала 17-годишна.Тялото й е намерено няколко години след смъртта й непокътнато и това е едно от чудесата й.Тленните й останки са пренесени в църква,в която избухва пожар,но тялото на светицата не изгаря,а само почернява-оттук ЧЕРНАТА РОЗА.Светицата е покровителка на гр.Витербо.Празникът й-3-септември,се отбелязва с пищно шествие.

уоу,много интересно.Спорд вас това възможно ли е в реалноста?

Radio Erevan
11th February 2011, 15:29
Не знам дали точно тази история е възможна, но преди време бях чел за надигащ се проблем в гробищните паркове в Западна Европа. Заради консервантите в храните, които се натрупват в тялото, цели щамове от определени почвени бактерии са измрели в почвата и де факто няма кой да разлага труповете и си стоят непокътнати с десетилетия. Затова вече имало недостиг на места и почнали да кремират по-голяма част от телата, както и да мислят върху други начини за оттърване от труповете. Например да ги разтварят в някакви киселинни разтвори и др. подобни дивотии.

ЛИСКУ
11th February 2011, 15:40
уоу,много интересно.Спорд вас това възможно ли е в реалноста?

Възможно е, Марис. Има много такива случаи в християнството.
Това лято ходих в Керкира, там са нетленните останки на Св.Спиридон, починал през 7 век. Тялото му не е разложено напълно, освен това за вярващите носи наистина чудеса.

Мариса
11th February 2011, 15:41
надигащ се проблем в гробищните паркове в Западна Европа. Заради консервантите в храните, които се натрупват в тялото, цели щамове от определени почвени бактерии са измрели в почвата и де факто няма кой да разлага труповете и си стоят непокътнати с десетилетия. Затова вече имало недостиг на места и почнали да кремират по-голяма част от телата, както и да мислят върху други начини за оттърване от труповете. Например да ги разтварят в някакви киселинни разтвори и др. подобни дивотии.

оййййй, :2040: :2009:

Мариса
11th February 2011, 15:42
уоу,много интересно.Спорд вас това възможно ли е в реалноста?

Възможно е, Марис. Има много такива случаи в християнството.
Това лято ходих в Керкира, там са нетленните останки на Св.Спиридон, починал през 7 век. Тялото му не е разложено напълно, освен това за вярващите носи наистина чудеса.

Какво са му направили,че не се е разложило? :shock:

жоро66
11th February 2011, 15:43
Ял е много консерванти и ... се е консервирал човека :lol:

ЛИСКУ
11th February 2011, 15:44
Майтапа настрана! Това са святи неща.

жоро66
11th February 2011, 15:46
Е, те и на маите мумиите седят нетленни, ама изказаха некво обяснение по Дискавъри за това. По цял свят има такива останки. Няма на всяка намерена мумия - манастир да струват я!

Caroline-Caro
11th February 2011, 16:08
Въх! Нашата съфорумка е на 700 години! А Мауз вика че била най голямата тук.

В сравнение с Розата, на Мауз трябва да и прайм прощъпулник :lol:

:girl_haha: Тя е на 700 години,ама е запазена,изглежда,като на 20,мацка и половина е тази Черна Роза! :girl_in_love: :1228:

gabi_gabriela
11th February 2011, 16:23
уоу,много интересно.Спорд вас това възможно ли е в реалноста?

Възможно е, Марис. Има много такива случаи в християнството.
Това лято ходих в Керкира, там са нетленните останки на Св.Спиридон, починал през 7 век. Тялото му не е разложено напълно, освен това за вярващите носи наистина чудеса.
става въпрос за католицизма,тази история е станала в Италия

black_rose
11th February 2011, 16:30
Имам нещо за теб-черна роза
Виж какво намерих от една книга,ще ти стане интересно от къде идва тая черна роза
Света Роза-живяла през 13в.,починала 17-годишна.Тялото й е намерено няколко години след смъртта й непокътнато и това е едно от чудесата й.Тленните й останки са пренесени в църква,в която избухва пожар,но тялото на светицата не изгаря,а само почернява-оттук ЧЕРНАТА РОЗА.Светицата е покровителка на гр.Витербо.Празникът й-3-септември,се отбелязва с пищно шествие.

Благодаря,Габи! :lips: Знам за Витербо от една поредица по Дискавъри.
Черната роза е мистичен символ. Сътворена от капки кръв.Датата я помня 15 септември,но годината не.Млада жена е убита на гробищата.Носила е 10 бели рози за своя починал любим.Убиец я издебнал и хладнокръвно я намушкал с нож.Капки кръв попадат върху розите.Година по-късно на същата дата убиеца е намерен пронизан в сърцето,а на гърдите му черна роза.
Гарваново цвете е другото име.

жоро66
11th February 2011, 17:05
Розалия, тва на аватара ти,... ти ли си :roll:

black_rose
11th February 2011, 17:09
Розалия, тва на аватара ти,... ти ли си :roll:

Жоре,не се стряскай! :lol: Не винаги нося черно :lol:

Caroline-Caro
11th February 2011, 17:18
Розалия, тва на аватара ти,... ти ли си :roll:

Жоре,не се стряскай! :lol: Не винаги нося черно :lol:
Но пък в черно много ти отива....съвсем ефирна изглеждаш...онези светлите дънки....повече не ги слагай,само черно.... :1228:

black_rose
11th February 2011, 17:27
Розалия, тва на аватара ти,... ти ли си :roll:

Жоре,не се стряскай! :lol: Не винаги нося черно :lol:
Но пък в черно много ти отива....съвсем ефирна изглеждаш...онези светлите дънки....повече не ги слагай,само черно.... :1228:

Хахаха...бях ти обещала нещо...върти ми се черна и бяла котка.
Ще видиш
:girl_flirt:

ЛИСКУ
11th February 2011, 21:12
Хахаха...бях ти обещала нещо...върти ми се черна и бяла котка.
Ще видиш :girl_flirt:

Аааа? :roll:

black_rose
11th February 2011, 23:32
Хахаха...бях ти обещала нещо...върти ми се черна и бяла котка.
Ще видиш :girl_flirt:

Аааа? :roll:

Моето котенце прилича много на твоето от аватара.

sportakus75
13th February 2011, 09:02
вчера как ме свършиха по френски,беше уникално :wink:

Babri
13th February 2011, 10:02
Ооо,малко мъже май могат да свършат по този начин,ти как си успял :roll: Издай тайната :P

sportakus75
13th February 2011, 10:06
всичко е в ръцете на жената,няма мъж който не може да свърши така,има жени които не могат да го предразположат :wink:

black_rose
13th February 2011, 14:27
Розалия, тва на аватара ти,... ти ли си :roll:

Жоре,не се стряскай! :lol: Не винаги нося черно :lol:
Но пък в черно много ти отива....съвсем ефирна изглеждаш...онези светлите дънки....повече не ги слагай,само черно.... :1228:

Казах ли ти,че си неотразима ,приятелко моя. :2046:
Червената роза,много ти отива!

Caroline-Caro
13th February 2011, 15:37
Казах ли ти,че си неотразима ,приятелко моя. :2046:
Червената роза,много ти отива!
:girl_in_love: Благодаря,слънчице! :girl_kiss2:
Само по роза и с капка парфюм......при НЕГО....как ти звучи? :1228:

gabi_gabriela
13th February 2011, 22:21
Ооо,малко мъже май могат да свършат по този начин,ти как си успял :roll: Издай тайната :P
Що малко,и моя може така :lol:

Мариса
13th February 2011, 23:45
Ооо,малко мъже май могат да свършат по този начин,ти как си успял :roll: Издай тайната :P
Що малко,и моя може така :lol:

и аз тва щях да напиша :wink:

Babri
14th February 2011, 08:52
Ами доста мои приятели мъже са ми споделяли че не могат :lol: Било хубаво,но нямало начин да свършат по този начин.

Nikkolay
15th February 2011, 14:07
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/164879_185603328128498_100000364973721_503829_7081 592_n.jpg

mirella_79
15th February 2011, 18:04
Добрата ,,свирка" е прелюдията към готиния секс!
А ,,Сникърссссс"....обожавам да ям. :candy:

i_ani
15th February 2011, 18:24
Добрата ,,свирка" е прелюдията към готиния секс!

:2043:

Мариса
6th March 2011, 09:00
харесвам дълбоки,груби,нежни...всяка ви начини :P