PDA

View Full Version : задържане на вода


Nenna
30th October 2008, 19:47
Здравейте хубави момичета!!!
аз пак ще ви притесня с въпроцче-от днес почнах да пия противозачатачни,които водят до задържане на течности в организма и найстина от както пих хапчето следобяд не ми се е ходило до ... изобщо,а изпих доста вода!!!
та,някоя от вас правила ли е диетата по време на приемане на подобни хапчета и ако има такова момиче моля да ми каже как са протекли нещата при нея и дали има смисъл да се мъча да не ям?а и някой ако е чувал нещо за този случай ще съм мн благодарана за инфо!!!
приятно слабеене от мен!!! :2013: :Flying_wings:

pogo
30th October 2008, 21:42
Зеления чай и чая от полски хвощ действат диуретично т.е. изхвърляш от организма излишната вода.

Nenna
30th October 2008, 22:47
благодаря :) ,но не знам дали това няма да навреди на лечението ми-може би след приемане на чайчетата с водата ще се отделят и съставките, които са ми нужни, но ще си ги взема :)

Izabo
31st October 2008, 10:58
Кафето, киселото мляко и безсолни варени картофи също действат диуретично.

rogi
31st October 2008, 13:00
благодаря :) ,но не знам дали това няма да навреди на лечението ми-може би след приемане на чайчетата с водата ще се отделят и съставките, които са ми нужни, но ще си ги взема :)


ееееее,чак пък толкова :!: :!: :!: .това са съвсем различни неща.Разбира се че няма да изхвърлиш медикамента само защото ходиш по често до WC.Задържането на вода е само в началото и щом пиеш тези хапчета за лечение на нещо,явно имаш друг проблем.Има мнг билкови таблетки които спомагат отделянето на излишната вода от организма ти,че свят да ти се завие.
Пий и хич не се притеснявай.

Nenna
31st October 2008, 15:19
:) Благодаря ви!!!