PDA

View Full Version : ниско въглехидратна диета


tani88
9th December 2008, 14:59
Здрасти. Имам един много важен въпрос за мен и се надявам да ми помогнете. Предварително се извинявам, ако този въпрос не е за тук. Така, значи аз съм на 20 години, момче съм, тежа 50 килограма. Искам да направя коремни плочки и въпроса ми е подходящо ли ще е да се съчетая нисковъглехидратна диета с коремни преси? В смисъл подходяща ли е за мен тази диета, че съм 50 килограма доста под нормата. Искам да кажа - правя коремни преси, но плочки не излизат, не знам може би имам мазнини на корема, заради които плочките не се показват и корема ми е постоянно подут. Срава ли тази диета за мене и ако става колко време да съм на нея и става ли за постоянен начин на хранене или не? Искрено ви моля да ми отговорите. Много ви благодаря предварително.

lightpainter
9th December 2008, 15:06
Според мен от коремни преси няма да направиш плочки. А и не знам от какво ще се хранят тези мускули, за да растат :1246:

tani88
9th December 2008, 15:08
е тогава от какво ще направя плочки ако не от коремни преси?

lightpainter
9th December 2008, 15:31
От упражнения с тежести. Погледни в раздел мъжки фитнес, там има доста подобни теми за плочки и за тренирането на коремните мускули.

Engel
10th December 2008, 11:16
И няма да е лошо да започнеш да се храниш.. наистина тези мускули няма с какво да се хранят.. 50кг. мъж :shock: