PDA

View Full Version : Лунни фази 2009


shady
9th January 2009, 17:08
За всички, които се интересуват от фазите на луната за 2009 година:

http://dichev.com/blog/interesting/lunar-phases-2009/

Engel
9th January 2009, 17:37
Много ми се иска да погладувам 1 ден за прочистване ама как немога :? Успех на всички останали в това начинание! Подкрепям ви!

goldish
9th January 2009, 18:50
Нека някой спазвал лунната диета да сподели има ли ефект. Ще бъде имтересно.

swe3tynka
9th January 2009, 20:21
Да, аз съм я спазвала.. 3-4 пъти. Препоръчвам ви НЕ ГО ПРАВЕТЕ! Ужасно е глупаво, дори от здравословна гледна точка. Вярно, възможно е да свалиш 1-2 килца и да се чувстваш по-лек и пречистен, но после е неизбежно да не си ги върнеш. Просто на следващия ден се чувстваш МНОГО гладен и искаш да изядеш всичко, което видиш. Ужасно е. Един ден на пълен глад, поне на мен изобщо не ми се отразява добре-> апетът ми е двоен, ям и дори от нормално количество ми става тежко -> чувствам се зле и настроението ми се скапва. Никакъв ефект и смисъл.
Не правете тази грешка.. :?
Ако някой иска да пита нещо, ще му отговоря, но.. това е моето мнение по темата (:

goldish
10th January 2009, 09:40
Честно казано и аз така мислех. Майка ми също я прави и твърди, че има ефект само че нещо не го виждаме другите. МОже би е добре по-скоро да се имат предвид фазите за задържане на вода и други подобни физиологични промени.

nandi.76
16th February 2009, 23:45
Хайде да лунуваме.

hatred
17th February 2009, 08:25
Хайде да лунуваме.

Хайде не :) :lol:

Мария Василева
19th February 2009, 02:38
но после е неизбежно да не си ги върнеш. Просто на следващия ден се чувстваш МНОГО гладен и искаш да изядеш всичко, което видиш. Ужасно е.
swe3tynka :2015: за мнението!

via_42
20th February 2009, 17:31
Позволете да не се съглася с това чувство на глад, тра-лала...То е същото като началото на пост-даже е доста по-засищащо....ЗАщото може да се пие вода, сокче, айрянче, а в началото на поста три дни-нищо! Не само че никой не умрял, а има и добър ефект...не сравнявам двете неща като мотивация-вие търсите свалени килограми, а постещите хармония със себе си....

monita_g
23rd February 2009, 15:52
Аз също правя от време на време и не смятам, че е чак толкова трагично положението на другия ден...Въпрос на нагласа ...поне според мен

tonita
28th March 2009, 12:49
момичета и аз смятам да се пробвам, мисля че при всички положения няма да ми навреди, защото се поемат много течности и организма се прочиства от натрупаните вредни вещества и токсини. но наистина трябва да внимавам като минат 24-те часа да не се напукам като прасе /извинявам се за израза/ :girl_eat:
защото при мен обикновено така става и всичко отива по дяволите :cry:

lqlqlqlq
28th March 2009, 14:20
Да, аз съм я спазвала.. 3-4 пъти. Препоръчвам ви НЕ ГО ПРАВЕТЕ! Ужасно е глупаво, дори от здравословна гледна точка. Вярно, възможно е да свалиш 1-2 килца и да се чувстваш по-лек и пречистен, но после е неизбежно да не си ги върнеш. Просто на следващия ден се чувстваш МНОГО гладен и искаш да изядеш всичко, което видиш. Ужасно е. Един ден на пълен глад, поне на мен изобщо не ми се отразява добре-> апетът ми е двоен, ям и дори от нормално количество ми става тежко -> чувствам се зле и настроението ми се скапва. Никакъв ефект и смисъл.
Не правете тази грешка.. :?
Ако някой иска да пита нещо, ще му отговоря, но.. това е моето мнение по темата (:


Това, че ти не можеш да се удържаш не ти дава право да казваш, че е глупаво и нездравословно... :roll: Бабата на братовчед ми свали 20 кг, само от това гладуване по пълнолуние и новолуние. Естествено през останалото време не се е уливала с ядене... Мисълта ми е, че има поразителен ефект, ако не се натъпчеш на другия ден като прасе. Освен това е редно от време на време да си даваме почивка на организма и без това го тормозим с всякакви боклуци.

greqna
28th March 2009, 23:01
аз пък ако не ям толкова време прималявам и главата ме боли и после съм освирепяла от глад,за мене е по скоро безумие, обаче който може му пожелавам успех!