PDA

View Full Version : Диета "Виктория Бекъм"


Деничка
24th January 2009, 12:52
Хех вижте на какво попаднах :lol: Като се има предвид анорексичната фигура на Виктория Бекъм :lol: :D

Диета на Виктория Бекъм (Victoria Caroline Beckham)
Виктория Бекъм е родена на 17 април 1974 г. в Харлоу, Есекс, Англия
Тя е сред най-известните в света жени и естествено – сред най-коментираните. Около нея и прочутият й съпруг постоянно витаят слухове, но това не пречи на Пош да изглежда винаги елегантна. Когато се наложи да влезе бързо във форма, г-жа Бекъм ползва четиридневна диета, която й позволява да свали около 4 кг спешно.

Първи ден
Само вода и зелен чай или чай от шипка, чай от хмел.
Втори ден
Закуска:
100 г нискомаслено кисело мляко, половин ябълка и половин порция варен ориз.
Обяд:
100 г краставици със зехтин и лимонов сок, половин порция варен ориз, 30 г шунка.
Вечеря:
омлет от едно яйце, половин порция варен ориз.
Допустимо е 1 филийка препечен черен хляб между обяд и вечеря
Трети ден
Закуска:
кафе или чай, 1 филийка черен препечен хляб с маргарин, 50 грама сирене, малък резен пъпеш.
Обяд:
70 г шунка, 50 г краставица с лимонов сок, два резена пъпеш.
Вечеря:
2 домата със зехтин, 70 г сирене, парче пъпеш.
Между храненията е допустим пъпеш.
Четвърти ден
Закуска:
200 г кисело мляко, в която е нарязан 1 банан и е разтворена 1 ч. л. бирена мая.
Обяд:
2 филии препечен черен хляб, 2 домата, 200 г кисело мляко.
Вечеря:
салата от 150 г чушки и 200 г краставици, 100 г свинско филе на скара, 200 г кисело мляко.
Между храненията е допустимо кисело мляко или айран.
Задължително се изпиват поне 1,5 вода за деня.

bimbi
24th January 2009, 15:47
Когато се наложи да влезе бързо във форма, г-жа Бекъм ползва четиридневна диета, която й позволява да свали около 4 кг спешно. мхм, отде ше ги свали тез 4 кила :roll: пък и за 4 дни...ха-ха

Miss_Murderer
24th January 2009, 16:50
тази жена май хич не е добре...не стига че е ужасно слаба, пък и такива ужасни диети.

marie_claire
24th January 2009, 16:55
Ами тя, ако не спазва диети няма да има такава фигура. А според мен не е анорексична, а перфектна!
Диетата много ми допада, т.к. включва любимите ми храни- ориз и пъпеш. Само ме съмнява, че дава чак такъв резултат. Аз мисля, че бих отслабнала с 1-2 кг. Ще я опитам.

hatred
24th January 2009, 17:28
marie_claire, а от къде пъпеш в това време ? Вчера видях в Пикадили, бяха по 6 лв/кг. И аз ги обожавам, ама .... :)

kukli4ka
24th January 2009, 17:52
Вие на това диета ли му викате? За мен това си е чист глад. Ми тия 30 гр. ще се загубят по ножа докато ги режа :D

marie_claire
24th January 2009, 17:53
Има и в Била. Днес си купих от Кауфланд на почти същата цена - 5 лв.
kukli4ka,вечеря от 2 домата, сирене и пъпеш не мисля, че е глад. Трябва да видиш диетата на Цеци Красимирова...

hatred
24th January 2009, 21:30
Има и в Била. Днес си купих от Кауфланд на почти същата цена - 5 лв.
kukli4ka,вечеря от 2 домата, сирене и пъпеш не мисля, че е глад. Трябва да видиш диетата на Цеци Красимирова...

Живея в Бъкстон, Кауфланд ми е много далече... Разликата в цената си заслужава пътя :)

А каква е диетата на Цеци Красимирова, много съм любопитна :)

Гледала съм интервю с нея, в което споделя, че от безразборните диети е стигнала до състояние, при което пълнее и от краставици.

marie_claire
24th January 2009, 21:49
хм, не е подходяща за теб, т.к. включва картофи и месо. Ето я в случай, че някой реши да я опита:

1,3,5 ДЕН
Закуска: 1 ябълка, кафе
Обяд: пилешки гърди /сварени, без сол/
Следобяд: 1 ябълка
Вечеря: 1-2 сварени картофа без сол

2,4 ДЕН
Закуска: 1 ябълка
Обяд: пилешки гърди или риба на скара
Следобяд: 100% фреш
Вечеря: зелена салата без подправки

6 ДЕН
Закуска: чай
Обяд: 1 сварен белтък
Следобяд: салата от домати и краставици + 100гр.сирене
Вечеря: 200гр. кисело мляко

7 ДЕН
Закуска: кафе
Обяд: 1 сварен белтък
Следобяд: 1 ябълка
Вечеря: няма

goldish
24th January 2009, 22:16
Ами това наистина е подигравка с всяко достояние на медицинската детология и медицината като наука въобще. Който я спазва, отслабне и задържи повече от месец, да ми се обади да ида да го черпя и заедно да искаме дипломите на повечето съвременни гуру диетолози.

marie_claire
24th January 2009, 22:29
Незнам дали наистина Цеци я спазвала, но е факт, че след раждането е била по-пълна с около 40кг, а толкова кг, освен със строга диета, незнам по какъв начин може да се свалят.

white_snake
24th January 2009, 22:41
Тая Бекъм е абсолютна анорексичка!Реве ми се като я гледам колко е слаба,и това не е диета,а глад,наистина!
Италианската модна столица Милано обяви правила за модния подиум, за да защити моделите, уязвими на анорексия и експлоатация. Новият кодекс влезе в сила през февруари 2007 г...казват,че не се допускат манекенки с тегло под 54кг при височина 1,71 :idea:
И въпреки това смъртни случаи в модните среди,колкото щеш...

marie_claire
24th January 2009, 22:50
С тези изисквания ще взема и аз да стана манекенка :roll: Може и да си пишат правилници, обаче аз още не съм видяла такава манекенка. А смъртните случаи май по- често са от кокаиновата диета.

white_snake
24th January 2009, 22:58
ами не са да ти кажа повече от кокаиновата диета :idea: а от това ,че с месеци карат на домати и ябълки :idea:
http://curious.actualno.com/news_93431.html

Пипилота
24th January 2009, 23:44
Незнам дали наистина Цеци я спазвала, но е факт, че след раждането е била по-пълна с около 40кг, а толкова кг, освен със строга диета, незнам по какъв начин може да се свалят.
Със спорт и добър хранителен режим, от който да не й изпопадат зъбите и косата примерно! :1202: Да не говорим, че може и на ген да се дължи. Приятелките ми, които родиха и бяха качили десетки кила ги свалиха без каквито и да е било усилия, все пак млад и здрав организъм би трябвало сам да се бори с тези неща. Това, че ние сме измислили безкрайни методи да се съсипем и наричаме това "красота" съвсем не означава, че е правилно.
А Викито Бекъм е като извадена от експозиция на скелети на изчезващ вид насекоми.
А кокаина не убива, нинам какви количества трябва да поеме човек за да се гътне, малцина имат толкова пари. :lol:

marie_claire
24th January 2009, 23:45
Е, това наистина са трагични случаи. Всеки сам трябва да си преценява докъде може да стигне и как трябва да се храни.

Solver
25th January 2009, 11:14
Е, това наистина са трагични случаи. Всеки сам трябва да си преценява докъде може да стигне и как трябва да се храни.

Грешка :lol: Когато всеки сам почне да си преценява, тогава идват налице болестите и други вредни състояния на организма. Всеки, който на представа си няма какво прави, трябва да пита. Било то фитнес инструктор, диетолог или просто учител по биология. Но "всеки сам да си преценява как трябва да се храни" ... Е доста интересно изказване, с оглед функциите на този форум :lol:

marie_claire
25th January 2009, 11:29
Бъди сигурен, че манекенките си имат и диетолози и фитнес инструктори. И въпреки това някои от тях имат хранителни разстройства.

Solver
25th January 2009, 11:58
Ма ти манекенка ли си :lol: Или всички хора на земята са манекенки :shock:
И НЕ бъди сигурна, че манекенките си имат диетолози и фитнес инструктори :lol: Особено в България. Цеци Красимирова е нещо друго от просто "манекенка". Освен всичко, в този форум не съм видял манекенки да подпитват как да се хранят.

Но даже да имат диетолози и бла бла, аз говоря за изречението :

Всеки сам трябва да си преценява докъде може да стигне и как трябва да се храни.

Където пак си противоречиш ; )

Engel
25th January 2009, 12:05
marie_claire: Аз разбрах, че искаш да кажеш, че всеки сам избира колко храна да приема, при положение, че е информиран колко трябва да приема. Мислят си, че като им е писано в режима салата от 2 домата и една краставица, те ще изядат 1/2 домат и 1/3 краставица и ще отслабнат по-бързо. Не вярвам Victoria да няма диетолози, а и аз нямам диетолог ама четенето тук и контактите с други хора са ми помогнали да науча някой неща за диетите и здравословното хранене. Та манекенките дори и да нямат пари за професионална помощ.. от четене на Cosmopolitan или Коса и стил, пак ще знаят нещо за диетите :P Дано съм разбрала правилно. Тук изказах и мое мнение. Винаги има начин когато има желание :)

MILI
25th January 2009, 12:10
Ма ти манекенка ли си :lol: Или всички хора на земята са манекенки :shock:

Не е !но всички мацки искат да станат! Това брои ли се?
И НЕ бъди сигурна, че манекенките си имат диетолози и фитнес инструктори
А ти не бъди сигурен,че си нямат (говоря за тези, които знаят какво правят, може да не са монго но има-те могат да се нарекатманекенки! Защото това е все пак професия? !)


Всеки сам трябва да си преценява докъде може да стигне и как трябва да се храни.
Тука грешката е в думичката трябва, ако се премахне изречението става точно! Много по- лесно е да правиш нещата както ти ги усещаш (за това не се изискват усилия), отколкото да следваш многото съвети на други (които от горе на всичко са и по- трудни)! Все пак според повечето максимата "Аз съм по умен от другия, не зависимо колко е чел (например)" важи в пълна сила
Така, че върти го сучи го, все пак повечето хора наистина сами си преценяват с какво да се хранят и как да се хранят.....не е правилно.....но е факт....

marie_claire
25th January 2009, 12:13
Ма ти манекенка ли си :lol: Или всички хора на земята са манекенки :shock:
И НЕ бъди сигурна, че манекенките си имат диетолози и фитнес инструктори :lol: Особено в България. Цеци Красимирова е нещо друго от просто "манекенка". Освен всичко, в този форум не съм видял манекенки да подпитват как да се хранят.

Но даже да имат диетолози и бла бла, аз говоря за изречението :

Всеки сам трябва да си преценява докъде може да стигне и как трябва да се храни.

Където пак си противоречиш ; )

Не мога да разбера тези философски разсъждения какво общо имат с това, което обсъждаме тук. Не смятам и да ти давам обяснение манекенка ли съм, каква съм, затова ти предлагам да спреш да разводняваш темата и да се усмихваш сам на себе си в огледалото, ако няма на кой друг!

Engel, много правилно си разбрала

bibi_82
25th January 2009, 12:28
Все пак според повечето максимата "Аз съм по умен от другия, не зависимо колко е чел (например)" важи в пълна смисъл
Така, че върти го сучи го все пак повечето хора наистина сами си преценяват с какво да се хранят и как да се хранят.....не е правилно.....но е факт....

Много точно го каза..това са и моите наблюдения. :D

Any
25th January 2009, 13:00
[/quote]Живея в Бъкстон, Кауфланд ми е много далече... Разликата в цената си заслужава пътя Smile[/quote]

Harted, има Кауфланд и някъде в Овча купел. Аз също съм от Бъкстон и скоро научих че има на близо обаче лиено не съм го посещавала.

Solver
25th January 2009, 13:34
Все пак според повечето максимата "Аз съм по умен от другия, не зависимо колко е чел (например)" важи в пълна смисъл
Така, че върти го сучи го все пак повечето хора наистина сами си преценяват с какво да се хранят и как да се хранят.....не е правилно.....но е факт....

Много точно го каза..това са и моите наблюдения. :D

Еми то статистиката за наднорменото тегло на нацията говори сама за себе си :lol: Тук много ме улесняваш да ти кажа защо НЕ трябва всеки сам да преценява - излез на улицата.
Може би не сте разбрали мисълта ми - това е все едно един нищо-разбиращ човек да почне да си оправя колата САМ. Или да почне да си ремонтира телевизора САМ. Или в случая - да си изготви хранителен режим САМ, като в думата сам се предполага, че не се е допитал до НИКОЙ, нито форум, нито някое вещо лице. В изречението "Всеки САМ..." се изключва възможността да влезеш в tialoto.bg , да пуснеш тема и Ivanin да ти я разводни. Тогава вече не си сам. Затова изречението е грешно, а сега, че съм точен човек и държа на точните неща, не мога да бъда обвиняван :lol: Просто авторът приема грешката си и това е.

MILI, не си разбрала явно, грешната думичка е сам ; )

MILI
25th January 2009, 14:14
MILI, не си разбрала явно, грешната думичка е сам ; )
Може Може
Даже наистина грешната думичка е сам!
Но тогава такива хора,които сами преценяват какво да хапват почти няма! Или поне в смисъла, в който ти влагаш в думичката!
Всеки е прочел поне една книга за отслабване, слушал е поне 10 предавания за отславане (с гости диетолози например)
Чел е доста неща в интернет и статии във вестници и списания
С някои неща се е съгласявал , с други не
В наши свят няма сами хора
Някои отсяват различни мнения и сформират свое (което не е задължително да е правилно, но често е по-нормално от това на един краен диетолог, биолог, палеолог :lol: )
А когато си слушал много, това значи, че си мислиш че знаеш много!

А когато се допитваш САМО до форуми (със знайни и незнайни съфорумци, тук не става въпрос за нашия форум естествено :lol: ), или до познати, или до опитали една диета
В НИКАКЪВ случай не е гаранция, че този,който ти отговаря на среща е чел повече от теб и знае повече! Все пак и ти си чел! И винаги би разчитал на собствения си инстинкт от колкото на чужд такъв...нямат реноме тези отговори и съвети.....тук има само обмяна на съмнителен опит....

п.п. За последното изречение не съм сигурна, дали е така :wink: все още

bibi_82
25th January 2009, 15:19
Иванин харесва ми как разсъждаваш, макар и да влизаме в спорове понякога :D Това, което не разбирам е защо винаги се опитваш да обясняваш нещата така все едно тези които четат за малоумни (с безкрайно много опростени примери). Повярвай ми разбирам какво искаш да кажеш още с първия пример.
Относно другото - Мили е права че общо взето никой не е сам като си определя режима на хранене, защото информация има много. За мен проблема обаче се състои в това, че тази информация не се усвоява пълноценно. Хората масово си определят режима сами, вярвайки сляпо на много неща които четат или чуват относно храненето (и не само) и в много редки случаи си задават въпроса дали това което правят е правилно или не. И тези които са чели или чули това онова вече се имат за много компетентни без реално да могат да си отговорят на много въпроси - за храната която приемат, защо я приемат и какво се случва с организма и тялото им...

kukli4ka
25th January 2009, 21:44
Уау, какви сериозни дебати са се водили тези дни! Аз не съм манекенка и не си изкарвам парите с тялото като Цеци Красимирова и затова нямам нужда от такива "убийствени" диети. Просто искам да се чувствам добре и да изглеждам прилично.Искам да съм щастлива, а човек е щастлив тогава, когато възможностите са покриват с потребностите.

kaija
11th February 2009, 12:52
ох хорааа много ме кефите!
нямам мнение по бекъмовия въпрос, слабо момичето, това е. не мисля че ако почна нейната диета ще заприличам на нея, пък и една що годе известна двойничка в българия е достатъчна.

понякога е хубаво темите да се разводняват. тези дни прекарвам в четене из целия форум и точно в такива разводняания има много полезни факти, които човек може да научи. знаете ли отстрани един спор колко е полезен? е , стига да не се избиете, всичко е наред. темата започва с бекъм и може би ще завърши с 30 страници за свинска пушена сланина, но е хубаво да научим и за нея...

hatred
11th February 2009, 13:10
ох хорааа много ме кефите!
нямам мнение по бекъмовия въпрос, слабо момичето, това е. не мисля че ако почна нейната диета ще заприличам на нея, пък и една що годе известна двойничка в българия е достатъчна.

понякога е хубаво темите да се разводняват. тези дни прекарвам в четене из целия форум и точно в такива разводняания има много полезни факти, които човек може да научи. знаете ли отстрани един спор колко е полезен? е , стига да не се избиете, всичко е наред. темата започва с бекъм и може би ще завърши с 30 страници за свинска пушена сланина, но е хубаво да научим и за нея...

:2003:
И аз мисля, че в разводняването на темите е скрита дълбока полза :)
Но на последък си разводнявам сам - самичка, никой не реагира на приказките ми :2021:

kaija
11th February 2009, 13:22
спокойно, аз те чета! имам чувството че ви познавам от 100 години, макар че с повечето не съм водила диалог.

hatred
11th February 2009, 22:47
спокойно, аз те чета! имам чувството че ви познавам от 100 години, макар че с повечето не съм водила диалог.

kaija, щом имаш време да четеш, намесвай се по - често с писане. И аз не те познавам, но имам чувството, че ще ни действаш доста отрезвяващо. :wink:

kaija
12th February 2009, 10:54
hatred, аз напоследък само глупости говоря, затова предпочитам да пиша по-малко. изкукала съм с тия диети, но пък ми е много приятно да ви чета, особено някои :)

hatred
12th February 2009, 11:11
За да се навъртаме по тези места, значи всички сме в една или друга степен изкукали на тема диети. Трябва да пишем, за да има какво да се чете все пак :lol:

kukli4ka
12th February 2009, 12:10
Ей кукли, в крайна сметка кво стана с Виктория Бекъм? :2023:

kaija
12th February 2009, 13:50
ей за тва не трабва да пиша :lol:

kukli4ka
12th February 2009, 13:53
kaija ще пищеш,щото сега идва ред на Мадона :D

kaija
12th February 2009, 13:55
ааааа! снощи си мислех по въпроса! спред мен тя е женския еквивалент на арни! дай тема и идвам!

Shonned
12th February 2009, 14:00
Някак си не ми е ясно как Виктория Бекъм ще яде кисело мляко, но ок :) Щом казвате

kukli4ka
12th February 2009, 14:46
Ми как, кваси си го жената.

elitoo
12th February 2009, 14:47
Не съм привърженик на такива диети, с които се свалят бързо килограми, защото резултата след това е ясен за всички.
А и незнам защо Виктория ще спазва диета, като е кожа и кости.

Izabo
12th February 2009, 16:56
Вероятно точно заради това е кожа и кости :). Но ме съмнява това да е нейната диета :D (най-малкото киселото мляко щеше да е обезмаслен йогХурт :lol: )

hatred
12th February 2009, 22:16
Вероятно точно заради това е кожа и кости :). Но ме съмнява това да е нейната диета :D (най-малкото киселото мляко щеше да е обезмаслен йогХурт :lol: )

:girl_haha: :yako:
Izabo, не се опитвай да скриеш истината с този шрифт :)

Darini
1st March 2009, 12:08
хаха!Хмелът го предпочитам не на чай! :yako:

narodnata_pevica
10th April 2009, 20:24
Вики Бекъм има страшна фигура.Точно идеална.Нито е анорексичка нито свиня,идеални пропорции за мен. :D

Solver
10th April 2009, 20:48
Както и още 242 045 350 жени на тая планета :roll:

bibi_82
10th April 2009, 21:08
Абе явно нямам вкус, но на мен ми идва малко кльощава г-жа Бекъм :D

hatred
10th April 2009, 21:10
Кльощава е, но така й отива :wink:

tonita
11th April 2009, 16:22
Абе явно нямам вкус, но на мен ми идва малко кльощава г-жа Бекъм :D

абсолютно!

miss_beauty
12th April 2009, 13:56
Аз мисля,че диетата на Виктория Бекъм е доста оскъдна, и аз не бих могла да се хран толкова малко. Но въпреки това, мисля че фигурата и е супер. Много е sexy. :2043:

Mycka
13th May 2009, 08:00
мхм, отде ше ги свали тез 4 кила :roll:

мозъчно!като свърши там мат'ряла-минава към циците

Ми тия 30 гр. ще се загубят по ножа докато ги режа :D
:lol: после трябва ножа да ближа


...
Обяд: 1 сварен белтък
...
7 ДЕН
...
Обяд: 1 сварен белтък
...
Вечеря: няма

лелее...един белтък само ще се раздрънчи в корема ми...

незнам...опитах се дапия течности и да компенсирам нуждата от ядене и чувството за глад ама...за сега май няма много ефект