PDA

View Full Version : от плодове ... към Дюкан?!


Valentina_
5th February 2009, 13:45
Здравейте,за първи път пиша във форума ,май месец започнах диета на плодове и зеленчуци (основно плодове) като си позволявах и риба ,но рядко ,свалих около 10 килограма за 3 месеца бях много физически активна ,от септември продължавам да си спазвам режима, но не отслабвам ами и качвам килограми.Почвам да се замислям ,че тялото ми е привикнало към този начин на хранене.Написах всичко това за да добиете някаква представа от домоментното ми хранене и да ми кажете добре ли би било от напълно въглехидратно хранене каквото е мойто да премина на Дюкан ? Знам ,че няма да ми е лесно ,но нямам и много избор ,чувствам се ужасно ,въпреки ,че нямам много за сваляне около 5 кг...! Моля за съвет...

MILI
5th February 2009, 13:52
Попринцип идеята за стресиране на организма е добра...
Винаги когато го стресираш с някакво ново "мъчение" дава резултат...
Само не прекалявай много с Дюкян (това е мое мнение), не си струва да си лишаваш тялото и здравето от много витамини и ценни неща от менюто, които досега си приемала.....но пък за 5 кг. ще си на режима може би около 2-3 месеца, което не е чак толкова много?!
:? Защо не пробваш да спреш плодовете за малко и да вкараш в менюто си повече белтъчини...и така ще има резултат без да отиваш толкова далеч....
:wink: Щом имаш воля и търпение не ти трябва Дюкян, просто прибави някои продукти и махни други от менюто си :lol:

Valentina_
5th February 2009, 14:01
Благодаря за съвета ,точно това и мисля да направя да спра плодовете и да приемам само белтъчини. Подлагала съм се на много диети и имам чувството ,че и от най-малкото прегрешение пълнея..До сега съм избягвала меса и имам опасения ,че сега ако започна да наблягам на тях ще кача още повече..но в същото време само на плодове не дава резултат.. много съм объркана :(

MILI
5th February 2009, 14:15
Не точно това имах в предвид, имах предвид да намалиш едното, и да увеличиш другото, а не да спираш нещо....
А от месото няма как да качиш, по-верояно е от 2 банана да качиш повече (зависи кво месо де :roll: )....
Така, че смело с месото и ки. мляко :lol: , но не само те..... :wink:

bibetyyy
14th February 2009, 01:53
:arrow: