PDA

View Full Version : диета


atomika
5th March 2009, 23:20
здравейте може ли да ми обясните по-простичко за диетата на дюкан :D

hatred
5th March 2009, 23:41
:shock:

Бях останала с впечатлението, че тази диета вече я знаят в цялата галактика.

Нещо по - кратко от това (http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9921&start=0), което е синтезирала tirra ( предполагам ), едва ли ще ти помогне да придобиеш достатъчно добра представа.

А да тръгнеш да прилагаш диета, за която си само бегло информирана, си е равносилно на катастрофа :lol:

atomika
9th March 2009, 15:16
аз съм 80 кг след раждане, колко мога да сваля и за колко време

Izabo
9th March 2009, 17:10
Зависи и от това какво, кога и по колко ще ядеш, дали, какво и как спортуваш и скоростта на метаболизма. Как точно да познаем колко кг. и за какво време ще свалиш?!?
В началото се сваля бързо, след това по-бавно :D . (нима :lol: )
Позачети темите (цели 3 по въпроса), може да се ориентираш с какви усилия, какви резултати се постигат.

pepina
10th March 2009, 11:20
Много ми е странно с това цялото ядене как се свалят кила ,но мисля да пробвам.карах 7 дни на ябалки,но реэултата -само 1 килце...... :( :1206: :oops: сега ще пробвам Дюкан пък ще видим[/quote]

Izabo
10th March 2009, 11:46
Имаш много да четеш за отслабването. В общия случай най-бързо се сваля с високопротеинови диети. Само че е важно кога, какво точно и по колко ядеш, спортуваш ли и т.н... Изписано е толкова много, потърсете информация и направето отслабването си по-лесно и ефективно :D .