PDA

View Full Version : разрешени газирани напитки по време на диетата на Пиер Дюкан


mama_nasi
10th March 2009, 18:47
Здравейте отслабващи дами. Аз съм на 51г., третото си дете родих на 42г.,като по време на трудна бременност качих 40кг. И така се започна...
диета след диета, сваляне и после качване. Какво ли не ядох и колко гладна стоях аз си зная. Днес е 5-ти ден от диетата ми. Спазвам я стриктно и съм отслабнала 2 кг, а обиколката на талията ми е намаляла със 6 см. Най ми е трудно без газирани безалкохолни напитки. Бихте ли писали по колко коли лайт мога да пия на ден или седмица. Предварително ви благодаря.

Leshli
11th March 2009, 19:55
В Кола лайт има някакъв доста кофти подсладител (аспартам), който е отричан от мнозинството здравословно хранещи се.
А и газираното не знам доколко полезно е за диетата.

Аз също бях вманиачена на тема кола и спрайт, и откакто съм на диета ги замених със 100 % сокове Капи Премиум (без захар са), оранжада (чаша газирана вода + сока на 1 портокал, може и лъжичка мед) и най - вече новите нискогазирани минерални води на Девин - има с киви и портокал, ягода и гуава и още един вид ... страшно вкусни са!


Успех!!!

vania_dv
18th March 2009, 23:11
е нали са забранени плодовете в диетата,какви са тез сокове,че и с мед :D

Solver
18th March 2009, 23:54
Колкото и да обясняваш, упоритите хора няма да отстъпят :) Трябва да са разрешени свинските пържоли и сухите пасти в диетите, не може и не бива да се посяга така на личното удоволствие!

kokona_mila
19th March 2009, 14:52
Така става, като бързам и не чета :oops:

kokona_mila
19th March 2009, 14:55
:cool:

did666
21st March 2009, 14:50
Доколкото знам е позволено по половин литър на ден.
Наскоро и аз слушах в едно предаване ужасни неща за този аспартам и се въздържам вече от Колата Лайт

marie_claire
21st March 2009, 14:57
Между другото- и дъвките съдържат аспартам