PDA

View Full Version : Моля за съвет..отслабване


greqna
19th March 2009, 17:11
Значи... преди да забременея бях 55кг,повреме станах като слон, а сега почти 2 години след раждането не мога да си ги върна сега съм около 60-62кг...
та каква диетка да спазвам като имате предвид че не мога да гладувам напълно защото ми става лошо и припадам,четах за протеиновата ...дали е ефикасна?
И АКО НЯКОЙ ИМА ДРУГИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ МОЛЯ ДА МЕ ПОСАВЕТВАТЕ :2043:

Lottus
19th March 2009, 18:06
А може ли да опишеш как се хрениш в момента, за да видим защо не можеш да ги свалиш тези килограми ?

greqna
19th March 2009, 18:31
общо взето се храня както съм се хранила преди да забременея,
сутрин задължително закусвам понякога не ям през останалото време на деня,а чак на вечеря не за друго ами защото не ми се яде,и гледам да ям поне 2-3 часа преди сън, но наи лошото при мене маи е че не мога да пия мн вода/ме ми се пие,даже бих казала че почти не пия/но като се замисля аз и преди да забременея не сам пила мн вода

jelina
19th March 2009, 20:54
Абе, четох за някакви таблетки , който се използвали в Холивуд.Много ефикасни .Май беше нещо от рода на Холивуд Диет.До сте чували, дали има нещо подобно и на нашия пазар.

Lottus
20th March 2009, 10:04
общо взето се храня както съм се хранила преди да забременея,
сутрин задължително закусвам понякога не ям през останалото време на деня,а чак на вечеря не за друго ами защото не ми се яде,и гледам да ям поне 2-3 часа преди сън, но наи лошото при мене маи е че не мога да пия мн вода/ме ми се пие,даже бих казала че почти не пия/но като се замисля аз и преди да забременея не сам пила мн вода

Ако се поровиш малко във форума ще видиш веднага грешките си. Първо не е хубаво да не се яде по цял ден, и после да хапваш след 18 часа. Освен това вечерата ми се струва, че ти е основното ядене за деня т.е тя е най-обилна и е няколко часа преди да си легнеш. За какво ти е тогава - нали енергията ти трябва през деня. Яденето не е просто за да се заситиш и да не се чувстваш гладен, да излъжеш тялото, че си ял нещо за да те остави на мира. :) Яденето е за да ни дава веществата, от които се нуждае тялото ни за да живеем пълноценно. Така че опитай се първо да ядеш по-често и основното хранене да не ти е вечер. Второ - не споменаваш какво ядеш - но се постарай това да е здравословна храна. Опитай се и малко повече течности - увеличи ги постепенно, за да не се тормозиш, ако не си свикнала да пиеш по много вода.
Ако направиш само тези три неща съм сигурна, че ще има промяна в теглото ти и дори в състоянието ти, ще си по-енергична. Движи се повече също. И ще има резултат :wink:

greqna
20th March 2009, 11:07
благодаря ти за съветите, почвам овеличаването на водата..
а мюсли мога ли да ям?
покраи детето просто нямам време да разглегам подробно всички теми

greqna
20th March 2009, 11:16
и се сетих друго което ми е проблем...
аз не мога да се изхождам редовно а когато стане е запек, пробвала сам с активиите и лаксал съм пила и не става а за чайовете са ми казвали че не е хубаво да се пият дълго време защото червото става лениво после немойе да процеса да протича без употребата на разхлабителни и за това си нямам на идея какво да правя, преди райдането нямах проблем с това

brumbrum
20th March 2009, 11:26
2 кививита сутрин на гладно :wink:

Lilith
20th March 2009, 11:27
погледни тази тема:

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4578


:)