PDA

View Full Version : Да се срещнем ! ( част първа )


hatred
28th March 2009, 08:15
Обсъждаме го от векове, но все не успяваме да се организираме.

За да започна с нещо конкретно, предлагам например следващия петък ( трети април ). Може би пред City Center, или, впрочем, където кажете :)

На мен най - удобни са ми следобедните часове.

Очаквам и вашите предложения :) :1242:

Записани: marie_claire, goldish, aniK, hatred

hatred
28th March 2009, 08:32
Забравих да отбележа, че всички са поканени и желани ( дотолкова, доколкото аз имам основания да си присвоя правото да каня и желая :girl_haha: ).

Аз излизам на работа, вечерта като се прибера очаквам раздвижване :) Да не ставаме на кълбета :fighting:

Solver
28th March 2009, 09:02
Ама само, ако отслабвам ли може да дойда, щото срещи на форума така или иначе се правят :)

bibi_82
28th March 2009, 10:41
Ох че искам и аз, завиждам ви благородно, софиянки :D То е ясно че не мога да дойда но ви желая да си изкарате страхотно и после искам да гледам снимки :D

goldish
28th March 2009, 11:55
I am in!!!
С голямо удоволствие. Идният петък ми е удобно и ще ми бъде адски приятно.
Ivanin, разбира се, че не само ако отслабваш можеш да дойдеш!!! Ние просто повече се познаваме тук и затова организираме на местно ниво срещичка. Просто имаме сходни интереси и разбирания. (надявам се, де). Ще ни е изключително приятно да се присъединиш.
hatred, предлагам да ни запишеш всички в първия пост.
Записвайте се, за да не се налага поименно да се каним. :girl_kiss2:

marie_claire
28th March 2009, 13:14
Момичета, и на мен ще ми бъде много приятно да се запозная с вас /и да си премерим задниците наживо, извинете ме/. Струва ми се, че петък следобяд ще е удобно и за мен, така че записвам се за срещата.

aniK
28th March 2009, 14:44
Може би и аз - по принцип нямам никакъв ангажимент за тогава. Нали не било само за отслабващи, а за внимаващи с какво се хранят ;) Трябва да е по времето между обяда и следобедната закуска, да не се налага да си носим кутийките :mrgreen:

marie_claire
28th March 2009, 14:55
aniK, точно по кутийките ще се познаем. Аз ще си нося 1-2 портокала за из път. :lol:

hatred
28th March 2009, 18:51
Ivanin, ти нали спомена че волю-неволю си отслабващ :)

Иначе, ние сме дебели и игнорирани, за това никой не ни ще на общите срещи на форума :P

Solver
28th March 2009, 20:01
А не, не ме записвай в този грешен списък :lol:
Нямам какво да споделя с вас, най-много да ми се дразните на хамбургерите, които ще си нося.

aniK
28th March 2009, 20:05
... най-много да ми се дразните на хамбургерите, които ще си нося.

Да бе :D Искам да те видя как ги ядеш тия хамбургери :P Няколко KFC-та и McDonalds-а с генно модифицирано подобие на месо :P

hatred, това "дебели и игнорирани" не знам как го измисли :P

hatred
28th March 2009, 20:22
А не, не ме записвай в този грешен списък :lol:
Нямам какво да споделя с вас, най-много да ми се дразните на хамбургерите, които ще си нося.

Готово.

Не знам коя от нас точно ще изкушиш с хамбургери :?

hatred
28th March 2009, 20:53
... най-много да ми се дразните на хамбургерите, които ще си нося.

Да бе :D Искам да те видя как ги ядеш тия хамбургери :P Няколко KFC-та и McDonalds-а с генно модифицирано подобие на месо :P

hatred, това "дебели и игнорирани" не знам как го измисли :P

aniK, опитвам се да го трогна, за да сподели тайната си за отслабване чрез преяждане :) Но нещо не се получава :1228:

Solver
28th March 2009, 21:00
Няма да я дам толкова лесно, все пак това е Тайната на отслабването.

hatred
28th March 2009, 21:05
Няма да я дам толкова лесно, все пак това е Тайната на отслабването.

Много ми се дразнят, че се заяждам за правопис и пунктоация, но все пак "отслабването" не се пише с малка буква :evil: Не профанизирай, моля :girl_dance:

Щом няма да я дадеш лесно, значи ще е трудно => все пак си струва :)

Solver
28th March 2009, 21:09
Съжалявам за фрапантната грешка, не мога да повярвам колко съм неграмотен. Та има в момента 2 теми за Тайната на Отслабването, питайте там, има един магьосник, който владее древни рецепти :lol: Просто попитайте - как - и ще получите просветление :lol:

Трудно давам всичко попринцип ; )

Engel
28th March 2009, 22:47
Ами ние пък ако си направим среща в пловдив със същата дата и час ? :1224:

hatred
29th March 2009, 05:32
Ами ние пък ако си направим среща в пловдив със същата дата и час ? :1224:

Ще се опитаме да установим телепатична връзка :2005:

monita_g
29th March 2009, 09:57
Ооооо и на мен ми се идва бре девойки, но съм раздвоена....принципно съм от Пловдив, но живея в София....но точно на 3 ще пътувам за Пловдив....да се клонирам ли се чудя :) ( но клонирано дебело чудовище ще дойде много на света :) :) :) .... ще го измисля някак, ако има среща в Пловдив .... и ако стигна на време може да се присъединя....хайде Engel, мил, ако имаш уговорка с някой пиши....а за софианци чакам другите срещи...ще се радвам да се видим...красиви, слаби, :) :) ;)

Engel
29th March 2009, 16:37
Ами нямам уговорка, предложих го на майтап ама може да се уреди :D Аз съм на лекций малко и съм свободна по обед от 13ч. до 14:30, ако има някой навит? :roll: Съжалявам много, но това ми е единственото свободно време до 17ти Април.

monita_g
29th March 2009, 22:31
Ох, Енджи...не ти завъждам..ти очни почна, нали ?? :) Може наистина, ако видя, че ще съм на време в Пловдив да се видим :) Ще се радвам...

Engel
30th March 2009, 08:29
monita_g: Аз и в събота и неделя съм на лекций и ако в събота си все още тук може да излезнем по обед :P Ще викна и Ледено сърце :wink:

aniK
30th March 2009, 09:06
Кажете някакъв час, за да се ориентирам. След 16ч. на мен ще ми е трудно :?

goldish
30th March 2009, 18:40
Значи аз мога по всяко време в петък. другите да кажат.

monita_g
30th March 2009, 21:21
monita_g: Аз и в събота и неделя съм на лекций и ако в събота си все още тук може да излезнем по обед :P Ще викна и Ледено сърце :wink:

Ок ...значи към края на седмицата ще се разберем да видим дали ще успеем да се уговорим нещо :) :) ;)

hatred
30th March 2009, 21:35
Кажете някакъв час, за да се ориентирам. След 16ч. на мен ще ми е трудно :?

И на мен.
Искате ли да е към един - два ?

hatred
30th March 2009, 21:36
monita_g, теб такъв час би ли те устроил ? Или ще пътуваш по - рано :?:

aniK
31st March 2009, 07:15
Момичета, има вероятност да не дойда :? Едно пътуване за четвъртък засега се отлага за петък (чакам един смотан англичанин да ми потвърди :twisted: ). Много мразя някой да ми променя плановете :twisted:

hatred
31st March 2009, 07:28
Момичета, има вероятност да не дойда :? Едно пътуване за четвъртък засега се отлага за петък (чакам един смотан англичанин да ми потвърди :twisted: ). Много мразя някой да ми променя плановете :twisted:

:cry:

aniK
31st March 2009, 14:31
Така се получи - аз 1 ден в седмицата ще работя и то ще е точно тогава :evil: :shooting: Промени ми всички планове.

monita_g
31st March 2009, 15:26
monita_g, теб такъв час би ли те устроил ? Или ще пътуваш по - рано :?:

Ми ...аз на 2 вечерта или петък 3 - раничко сутринта...така, че отпадам за софийската среща - следващия път :)

Engel
31st March 2009, 16:19
Еми преместете я в Четвъртък бе хора :D

Solver
31st March 2009, 17:07
Айде бе не можете да се разберете 1 седмица за тая среща :lol:

Engel
31st March 2009, 17:39
Ivanin: Предишният ти аватар ме кефише повече :D Може би, защото съм от същата раса :lol: :lol:

Solver
31st March 2009, 18:08
Искаш да кажеш, че си брюнетка или мъж ? :lol:

MILI
31st March 2009, 18:09
Ivanin: Предишният ти аватар ме кефише повече :D Може би, защото съм от същата раса :lol: :lol:

Аааа Ангелче тука може да поспориме много :lol:
Този е :2043:

п.п. Иначе темата Ви е супер :2003:

goldish
31st March 2009, 19:59
Значи за мен към 1-2 е ОК. Даже ме устойва много повече. Нали сме се уговорили за City center до хотел Хемус.

hatred
31st March 2009, 20:50
За мен и четвъртък е подходящ ден за среща :)
Както кажете :2020:

Engel
31st March 2009, 21:02
Искаш да кажеш, че си брюнетка или мъж ? :lol:
Брюнетка :roll:
MILI: Не казвам, че не е верен този аватар, просто онзи ми харесваше повече :P

marie_claire
31st March 2009, 23:54
Аз също ще пътувам в петък, но предполагам ще бъде в по-късните следобедни часове, така че среща около 13-13:30 ме устройва.

aniK
1st April 2009, 17:15
Ако е в четвъртък, бройте ме и мен, ако остане за петък - набърборете се и пийте по едно малко капучино в Coffee Heaven :2003:

hatred
1st April 2009, 20:47
Момичета, аз за четвъртък няма да мога :(
Записах си час при гинеколога, че имам някакво кафеникаво кървене, пък пия хапчета и такова неща не би трябвало да ми се случват.

Последно какво се разбираме ?
Ако можете, аз съм в готовност за петък около един - два.

marie_claire
1st April 2009, 20:56
За мен също е удобно за петък към 1-2. Предлагам утре да си разменим телефоните на ЛС и да се уточним.

hatred
1st April 2009, 21:02
Ама че съм заспала :)
Имате ЛС

marie_claire
1st April 2009, 21:03
Ок, само да не ти звънне и някой обожател. :lol:

goldish
1st April 2009, 21:04
Предлагам да е петък. Четвъртък не мога. Съжалявам обаче, че aniK не може тогава. :(
Аз сега ще си напиша номера на hatred и на marie_claire. към 1-2 е добре и за мен. Или по-рано. Както кажете. Нали мястото е онова, за което се сещам. Да не ви чакам другаде :2055:

marie_claire
1st April 2009, 21:07
Надявам се да срещнем и да си допаднем. А с aniK ще се запознаем на следващата среща.

Engel
1st April 2009, 21:53
Толкова слаби на едно място, ще обере погледите на мъжката половина :P

aniK
1st April 2009, 22:09
Много приятно да си изкарате :2003:

marie_claire
1st April 2009, 22:11
Толкова слаби на едно място, ще обере погледите на мъжката половина :P

Ти май се майтапиш!

aniK, благодаря!

Lilith
2nd April 2009, 01:15
Записах си час при гинеколога, че имам някакво кафеникаво кървене, пък пия хапчета и такова неща не би трябвало да ми се случват.


:offtopic:
ако се е появило след 10тото хапче от опаковката и ги пиеш отдавна е нормално явление, на мен ми се случи този месец и се бях панирала :?
Логест ли пиеш?

hatred
2nd April 2009, 05:33
Записах си час при гинеколога, че имам някакво кафеникаво кървене, пък пия хапчета и такова неща не би трябвало да ми се случват.


:offtopic:
ако се е появило след 10тото хапче от опаковката и ги пиеш отдавна е нормално явление, на мен ми се случи този месец и се бях панирала :?
Логест ли пиеш?

Lilith, да, точно след десетото хапче и ги пия от четири години :) И аз предполагам, че не е повод за паника, все пак и смяната на сезоните се отразява, но за всеки случай ще отида на лекар. И без това покрай новите наредби ми трябва рецепта :) Само да не ми откаже, привързана съм към хапченцата :lol:

На Линдинет 20 съм.

aniK
2nd April 2009, 06:24
Малко офф топик и аз :oops: - не ви лие страх от напълняване от тези хормони :shock: Аз изпитах ужас, когато заради една малка киста, лекарят ми намекна за противозачатъчни :shock:

hatred
2nd April 2009, 07:26
Малко офф топик и аз :oops: - не ви лие страх от напълняване от тези хормони :shock: Аз изпитах ужас, когато заради една малка киста, лекарят ми намекна за противозачатъчни :shock:

Офтопикът трябва да продължи :)
aniK, и аз в началото бях в шок и ужас, че ще напълнея. Принудих се да пия хапчетата, защото се очакваше да съм в М точно по време на абитуриентския си бал и исках да го предотвратя. Но в последствие се пристрастих към тях :) Сега съм буквално емоционално привързана.

Това за напълняването са митове. Единственото, което съм усетила е тази насока, е леко увеличен апетит през първия месец - лекарят ме предупреди за него. Но не е нещо особено, не му се поддадох :)

А преимуществата са много. Най - вече спокойният секс.

brumbrum
2nd April 2009, 07:32
И аз няма да мога, защото съм на курсове, а така ми се иска да дойда... Следващия път.. тъкмо аниК, няма да е единствената, която не се познава с останалите :P Аз да се похваля.. имам 5,86 на изпита в УНСС.. само матурите ме делят от страхотното лято :cool:

hatred
2nd April 2009, 07:50
И аз няма да мога, защото съм на курсове, а така ми се иска да дойда... Следващия път.. тъкмо аниК, няма да е единствената, която не се познава с останалите :P Аз да се похваля.. имам 5,86 на изпита в УНСС.. само матурите ме делят от страхотното лято :cool:

Браво ! :bravo: :1203:
Матурата е направена като за идиоти, елементарна е, ще я схрускаш за нула време :)
И ти предстои най - прекрасният бал и най - хубавото лято :)

natalei
2nd April 2009, 08:31
Малко офф топик и аз :oops: - не ви лие страх от напълняване от тези хормони :shock: Аз изпитах ужас, когато заради една малка киста, лекарят ми намекна за противозачатъчни :shock:
Противозачатъчните са най-лесния и безболезнен начин да я махнеш тая киста, аз имах и пих два месеца, не напълнях от тях, а от тези, които пих за предизвикване на цикъла, защото беше спрял, заради глупавата киста. :roll:

Lilith
2nd April 2009, 10:26
Записах си час при гинеколога, че имам някакво кафеникаво кървене, пък пия хапчета и такова неща не би трябвало да ми се случват.


:offtopic:
ако се е появило след 10тото хапче от опаковката и ги пиеш отдавна е нормално явление, на мен ми се случи този месец и се бях панирала :?
Логест ли пиеш?

Lilith, да, точно след десетото хапче и ги пия от четири години :) И аз предполагам, че не е повод за паника, все пак и смяната на сезоните се отразява, но за всеки случай ще отида на лекар. И без това покрай новите наредби ми трябва рецепта :) Само да не ми откаже, привързана съм към хапченцата :lol:

На Линдинет 20 съм.

моята гинеколожка ми обясни, че това е признак, че хапчетата вече са ми малко слабички и може да се наложи да ги сменя. Но само ако се повтори този месец. При нискохормоналните контрацептиви било нормално. Изписа ми едни малки червени хапченца :lol: които се пият 3 дни. Наистина няма повод за притеснение.

АниК, мен лично не ме е страх, че ще напълнея, защото моите са нискохормонални. Това, което може да ти е проблем в началото е задържането на течности. Но това е около литър мисля :roll: и при мен, може би, след като съм се адаптирала (2-3 месеца) изчезна от самосебе си. Проблемът при контрацептичните препарати е, че те правят поддатлива на гъбични инфекции, защото естественото ph във влагалището се променя. :roll:

Извинявам се да голееемия :offtopic:

goldish
2nd April 2009, 10:44
И за да направим offtopic-a още по-голям ще спомена какво научих съвсем скоро и мислех да го спомена във форума, но съм забравила и сега се подсетих. Грейпфрутът заедно с противозачатъчни намалява или дори унищожава напълно ефекта им. Пишеше го в учебник по фармакология като пример за лекарствени несъвместимости. Мислех да търся повече информация, но не съм.

bibi_82
2nd April 2009, 10:47
Имам малко злощастен опит с кисти и противозачатъчни и затова съм голям противник :evil: Качих 15 кила за по малко от година - имах чувството че пълнеех от въздуха...Аз лично се съмнявам че причината е била само в хапчетата разбира се, но е факт че допуснеш ли да напълнееш докато приемаш хормони после свалянето е ужасно трудно. Свалих ги, но какъв зор видях само аз си знам. Оттогава като ми се появи киста и ми кажат да пия противозачатъчни направо ми се изправя косата :D Намерих друг метод обаче, който освен че е по-здравословен за мен имаше и доста по-добър ефект от хапчетата :D Резултатите по прегледите никога не са ми били по-добри :D

natalei
2nd April 2009, 10:59
Биб, не съм го пробвала, но мисля да го пробвам този метод. Може би си зависи и от хапчетата, аз пих диане преди и изобщо не качих (само на цици :roll: )

bibi_82
2nd April 2009, 11:06
Нат, аз пък точно от тях качих...Накрая се оказа че гинеколожката която ми ги е изписала е толкова кадърна, че ми е дала да пия хапчета които са по-силни от всички останали и обикновено се изписват за доста по-различни от моя случай :wink: И всичко това за да ми ги дава от чекмеджето в кабинета си на "преференциални" цени :evil: Бясна бях особено като разбрах че изобщо не е имало нужда да ги пия а на всичко отгоре и килата отгоре. Познавам хора обаче които си ги пият без да имат някакви проблеми, просто явно всичко е до правилното лечение и съответно правилните хапчета за различните хора.

natalei
2nd April 2009, 11:09
Ами да, то това май важи за всичко, не само за лекарствата. Много кофти като попаднеш на някой некадърник :evil:

Solver
2nd April 2009, 11:09
Стига де, разводнихте темата, няма ли да се срещнем :(

bibi_82
2nd April 2009, 11:38
Извинявам се за офтопика. Обсъждайте си срещата :D

Solver
2nd April 2009, 11:44
Мисля, че друг беше виновен в случая и очаквам извинение от нея.

Lilith
2nd April 2009, 12:00
ооо извинете, г-н Ivanin :lol: .. официално :cool:

aniK
2nd April 2009, 14:07
Мисля, че друг беше виновен в случая и очаквам извинение от нея.

Обаче пък виж колко полезни неща научи ;) :D

Solver
2nd April 2009, 14:29
Честно казано не съм ги чел даже :lol: Но ще хвърля 1 око. Видях само за грейпфрутите, ти заради мен ли си търсила информация по въпроса :)

Engel
2nd April 2009, 17:43
hatred, marie_claire, goldish: Да раздухате после как изглежда Ivanin :1228: :1252:

hatred
2nd April 2009, 17:56
hatred, marie_claire, goldish: Да раздухате после как изглежда Ivanin :1228: :1252:

Engel, аз се страхувам Ivanin да не раздуха как изглеждам, че после ще ме е срам да вляза във форума :girl_haha:

hatred
2nd April 2009, 17:57
Последно един или два ?

hatred
2nd April 2009, 20:05
Хм, щом никой няма мнение, аз ще наложа своето ( учителството е успяло да ме деформира :lol: ) . Срещата е в един и половина на входа на City Center Sofia.

Ако срещата беше около другия мол, щеше да е в MANGO :girl_haha:

goldish
2nd April 2009, 20:06
Аз предлагам 1.30. Пишете, за да видим дали всички са съгласни. А как да се познаем? На входа ли се чакаме?

hatred
2nd April 2009, 20:09
goldish, като те набера и телефонът на момичето срещу мен зазвъни, значи сме се намерили :lol: Предлагам да не носим специални идентификатори, съвсем ще изглеждаме като луди :)

Не мога да кажа от сега с какво ще съм облечена, това решение винаги го вземам в последния момент, след което пак го променям :lol: :girl_dance:

Lilith
2nd April 2009, 20:14
hatred, marie_claire, goldish: Да раздухате после как изглежда Ivanin :1228: :1252:

интересно ли ти е :twisted: :lol: :lol:

hatred
2nd April 2009, 20:49
Engel, разочарование, няма да узнаем :)

marie_claire
2nd April 2009, 21:23
hatred, goldish, утре преди срещата ще се чуем и ще се разберем кой с какво е облечен, за да се познаем по-лесно. Макар, че hatred сигурно лесно ще я позная- най-дебелата :lol:

hatred
2nd April 2009, 21:41
:girl_dance:

hatred
3rd April 2009, 08:31
Момичета, накрая се докарах с едни неудобни обувки, така че вероятно ще ме познаете по куцукането :wink:

goldish
3rd April 2009, 09:07
:2023:
Мога да се хвана на бас, че ще сме атракцията на деня!!!
Като съм наблизо ще звънна да се чуем да знаем до къде сме стигнали. Чакам с нетърпение срешата!!!!

Engel
3rd April 2009, 10:20
Ехо внимавайте към 3-4ч. да не сте така -> :1229:
Да си хапвате салатките и да си пийте минералната водичка. hatred наливай им акъл с фунията и на 2те мадами :D Ох как ми се иска да дойда и аз, пък трябва да хода, в това хубаво време, на скапаните безинтересни лекций по козметика :cry:

Engel
3rd April 2009, 19:50
Какво стана на срещата? :roll: Да не сте яли шоколад и да ви е срам да се покажете във форума? :lol:

Solver
3rd April 2009, 20:16
Според мен още набиват, омазани в шоколад пред CCS и не могат да се спрат, направо с ръцете от големите кофи по 10 кг. Гледай по новините :lol:

hatred
3rd April 2009, 20:53
Ivanin, добронамерен както винаги :lol:

Engel, много хубаво си изкарахме. Единственото, за което съжалявам, е че се завряхме в мола вместо да отидем до Южния парк.

Имам да ги издавам, че нямат нужда от диети, но това се очакваше :lol:

Повече няма да казвам, следващия път да дойдеш и ти :evil:

Engel
3rd April 2009, 22:42
Миии като имам път към София :D Радвам се, че хубаво сте изкарали :) С какъв цвят на косите са?

aniK
4th April 2009, 06:48
Engel, много хубаво си изкарахме. Единственото, за което съжалявам, е че се завряхме в мола вместо да отидем до Южния парк.


Това не го споменавай :P Няма едно свястно кафе и още по-лошо, няма WC за тия, дето пием много вода :twisted: Ходя само "по принуда" заради малкия :?

А иначе... ЩО НЕ СЕ СНИМАХТЕ БЕ, МАЦКИ :wink:

hatred
4th April 2009, 07:13
Миии като имам път към София :D Радвам се, че хубаво сте изкарали :) С какъв цвят на косите са?

Проявяваш професионален интерес май :lol: Те ще си кажат.

aniK, в Южния парк хубавите зони са в по - високата част, откъм Лозенец. Там няма хора и човек може да си пикае на воля в храстите :)

goldish
4th April 2009, 08:13
Срещата мина страхотно. :1259: Допаднахме си. :cool_new:
hatred и marie_claire са много красиви, позитивни и интересни млади дами. Както предполагам се досещате, и двете са в страхотна форма. За повече подробности всички да заповядат на следващата среща.
Специално за Engel: аз съм с черна, доста дълга, чуплива коса. Имам нужда от някой много добър фризьор, който да ми дадеде някои професионални съвети. Ще се радвам, аок имаме шанс да се видим и да ми помогнеш. :2039:

marie_claire
4th April 2009, 11:03
Добро утро, момичета! Вчера пътувах до късно и не ми остана време да се включа.
Нека кажа и аз за срещата- за мен беше много приятно и времето мина неусетно. hatred и goldish са много красиви и умни момичета и съм много щастлива, че се запознах с тях. Engel, и двете са с дълги и гъсти коси. На hatred е ситно къдрава, а на goldish- на по-едри букли. Иначе и аз съм къдравелка с естествен цвят кестеняв, но съм изрусена и с постоянно изправена коса.

Engel
4th April 2009, 14:02
Ахаааа благодаря за информацията :D Колкото и да четкате hatred пак няма да ви даде да ядете следващият път :1224: Нямам търпение всички да се видиммм :P

monita_g
6th April 2009, 19:04
И аз съжелявам, че пропуснах...следващият път искам и аз, много ще ми е приятно да се видим :)
А Енджи, защо се покри и не се срещнахме в Пловдив :) :) :) няма да ми се криеш...сега за Великден ще съм пак там...ако искаш????? :roll: може да организираме нещо скромно... :)

aniK
6th April 2009, 20:40
може да организираме нещо скромно... :)

Козунак с мед и сирене и чаша топло прясно мляко ... :( Това е единственото, за което се сещам, че ми се яде от нещата, които не съм яла от години... :?

hatred
6th April 2009, 21:45
Козунак с мед и сирене и чаша топло прясно мляко ... :( Това е единственото, за което се сещам, че ми се яде от нещата, които не съм яла от години... :?

И на мен много ми се иска да споделя коя храна ( която никога няма да ям отново ) ме изпълва с носталгични чувства :) Топъл грахамен или царевичен хляб с истинско масло.

aniK, струва ми се че с чашата мляко проблемът ти е решен. Е, ако слушаш д-р Дюкан, по-добре да е заледено ( едно от основните му правила е да превърнем студа в свой съюзник в отслабването, нали помните :wink: ), но и топло ще ти намерим. Медец също може, за повече авторитет питай Ivanin. Е, козунакът е деликатна тема, но ако се придържаме към класика Дюкан може да го заместим с някой бъркоч от дървени стърготини вместо брашно, аспартам вместо захар, парафин вместо масло, безвредна жълта боя вместо яйца ... Абе ще спретнем хубаво менте :) После ще го снимаме и ще качим снимките в bg-mamma :girl_dance:

aniK
7th April 2009, 06:01
hatred, развесели ме рано сутрин :lachen: