PDA

View Full Version : РБД


greqna
6th April 2009, 21:45
Някой спазвал ли е тази диета ,резултати и какво мислите за нея?
http://www.bb-team.org/articles/910/

hatred
6th April 2009, 21:56
Прекрасен режим, но по - скоро за поддържане или регулиране на теглото с някакви малки килограми.

В случаите на тежък обезитет ( ех, тази вечер само класикът Дюкан ми е в главата :2005: ), трудно може да бъде ефективен сам по себе си.

Но темичката си заслужава, в крайна сметка поддържането, храненето ни по принцип е много по - съществено от това по време на диета.

Daliqastro
14th October 2009, 15:19
Хей май тази темичка има нужда от раздвижване.Чудя се дли да не я почна понеже при НВД трудно си ограничавам въглехидратите.За моето тегло са нужни 75 гр. а тях си ги набавям от 1 ябълка и 2 кивита примерно...а ако добавим и другите няколко грамчета,които ги има тук там и то стана..ехееее.При равномерния режим изчислих,че мога да приемам 130гр. въглехидрати което ми се струва добре,тях вече няма да ги надвишавам.Смятате ли,че ако приемаме 1500кал равномерно белтъци,въгл, и мазнини ще се отслабва? Според мен да ..но аз да си питам :roll:

toni_bonboni
14th October 2009, 18:50
Според мен отслабването ще става много по бавно тогава, защото ще си си превишила дневната нужда от протеини, което значи, че излишъка ще се превърне в мазнини. Отделно, повечето поети въглехидрати също ще забавят отслабването, защото излишъкът им ще трявба да бъде складиран. Допълнително приетите мазнини обаче нямат ефект върху инсулина и няма да имат отношение към отслабването.

п.с Аз така виждам нещата. Може и да греша обаче

Daliqastro
14th October 2009, 19:05
Ами от една страна относно белтъчините специално на мен няма да са ми излишък понеже правя силови тренировки във фитнеса 3 дни 1 почивка,това ще рече че на седмица 1 ден почивка или нещо такова.Така че не смятам че 112гр. белтък ще ми е много,а за въглехидратите може би от 130 нямам нужда, но все пак това е горна граница.Примерно най-много по 100гр на ден :roll:

Хранител
15th October 2009, 09:25
Някой спазвал ли е тази диета ,резултати и какво мислите за нея?
http://www.bb-team.org/articles/910/
Това е идеалният вариант за трупане на мазнини в депата.

tonubg
15th October 2009, 14:56
Ами от една страна относно белтъчините специално на мен няма да са ми излишък понеже правя силови тренировки във фитнеса 3 дни 1 почивка,това ще рече че на седмица 1 ден почивка или нещо такова.Така че не смятам че 112гр. белтък ще ми е много,а за въглехидратите може би от 130 нямам нужда, но все пак това е горна граница.Примерно най-много по 100гр на ден :roll:
Определено това не е най-доброто подбиране на нещата.
Първо тренировките: Силови тренировки е много относително ? Ако са с по 30-40 повторения и розови дъмбелчета това си е чисти аеробен режим и реално праши кардио. Силовото е под 8 повторения тежко тогава си в анаеробен режим и според мен това е най-удачното за трениране ;) С толкова много тренировки на седмица, ти гарантирам че претренирваш от там на татък ти е ясно... По-малко мускул повече натрупани мазнинки и т.н.
Храненето: С толкова малко калории просто гладуваш, ти се самоизяждаш. Най-вече увеличи приема на храни които ти доставят енергия - въглехидрати и мазнини. Протеина ти е добре. Храната си я подбирай - да е по "естествена"
Ако искаш можеш след тренировка и вечер преди лягане да пиеш по 1 доза протеин, това ще помогне за по доброто възстановяване. Аз лично бих ти препоръчал Matrix /Syntrax/ много е вкусен, засища и е с много добър профил ;)
http://www.healthstore.bg/Syntrax/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%86%D0%B8-/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%80%D 0%B0%D0%BD%D0%B8/MATRIX-2.0-Cookies-Cream.html

Daliqastro
15th October 2009, 16:15
tonubg мерси много за отговора.Като цяло силовата тренировка се състои от по 10-15 повторение с максимална тежест за мен.И се опитвам да унищожа доста обемни мускули в краката и за това не смея да ям повече белтъчини за да не стане обратен ефект.Все още съм в търсене на идеалния начин на хранене и трениране :oops:

tonubg
16th October 2009, 16:56
И нали знаеш най-важно е постоянството и желанието :)