PDA

View Full Version : Просто здравословно хранене (?)


MrUndaztood
8th May 2009, 13:54
Здравейте на всички.
Искам да сваля няколко килограма,под няколко имам в предвид около 20.Преди бях свалил 15,започнах и да се стягам и ги задържах година и половина,но по стечение на обстоятелствата,почнах да се тъпча като свиня буквално(!) и си ги върнах с бонус от 3 килограма повече за 7 месеца.
Твърдо съм решен да откажа тези боклуци за цял живот - сладко,газирано и ще го направя.
Та не смятам да почвам каквито и да е било диети.Просто на принципа на здравословното хранене.Плодове,зеленчуци, т месото ям само пилешко и пуешко филе,но ще се мъча да проям някакво филе от риба,кисело и цедено мляко.Горе-долу така съм си намислил режима,сутрин - кафе/чай без захар,някакъв плод,на обяд-пълнозърнест хляб с цедено мляко и пуешко месо,или само пилешко с таратор или салата,вечеря-пилешко,риба,салата.

Та искам да попитам,дори и бавно ще има ефект в отслабването,нали?Просто от това имам нужда да чуя.Ако имате някакви корекции или прочие...абе отворен съм за критики,съвети,всичко.

Колело карам всеки ден за удоволствието и спорта поне минимум 5 км.Тичам също.
Мъжко на 17.

Тенкс :)

MILI
8th May 2009, 14:22
Също зависи и как си се харнила преди това :lol:

MrUndaztood
8th May 2009, 14:27
Тоест? :roll: Ми от нищо не съм се лишавал.

MILI
8th May 2009, 15:23
Тоест, да изредиш примерно меню, както си го направил, по повод диетата.....
Аз ако преди да започна този примерен режим, който ти си съм се хранила така както се храня така както се храня обикновенно, най- вероятно няма да има много голям резултат. Но ти ако си ял 1 шоколад, 2 сандвича, 3 коли и т.н., този режим определено ще е ефективен за теб.
Затова еднакво важно е и това което ще ядеш и това което си ял преди това......

kokona_mila
8th May 2009, 22:07
Много малко е тази храна, колкото и време да издържиш, пак ще минеш в другата крайност( здраво папане) и хоп, 30 кила отгоре :idea: .

maika
9th May 2009, 06:27
Здравейте на всички.
Искам да сваля няколко килограма,под няколко имам в предвид около 20.Преди бях свалил 15,започнах и да се стягам и ги задържах година и половина,но по стечение на обстоятелствата,почнах да се тъпча като свиня буквално(!) и си ги върнах с бонус от 3 килограма повече за 7 месеца.
Твърдо съм решен да откажа тези боклуци за цял живот - сладко,газирано и ще го направя.
Та не смятам да почвам каквито и да е било диети.Просто на принципа на здравословното хранене.Плодове,зеленчуци, т месото ям само пилешко и пуешко филе,но ще се мъча да проям някакво филе от риба,кисело и цедено мляко.Горе-долу така съм си намислил режима,сутрин - кафе/чай без захар,някакъв плод,на обяд-пълнозърнест хляб с цедено мляко и пуешко месо,или само пилешко с таратор или салата,вечеря-пилешко,риба,салата.

Та искам да попитам,дори и бавно ще има ефект в отслабването,нали?Просто от това имам нужда да чуя.Ако имате някакви корекции или прочие...абе отворен съм за критики,съвети,всичко.

Колело карам всеки ден за удоволствието и спорта поне минимум 5 км.Тичам също.
Мъжко на 17.

Тенкс :)
За мъжко на 17 с толкова малко ядене няма да стане. Ти растеш, трябва ти мускулна маса и пълноценна храна. Хубаво си решил да се откажеш от боклуците, ама и за здравослоното хранене е важно да приемаш достатъчно калории, за да не си забавиш обмяната и то точно в период на развитие/пуберитет/.