PDA

View Full Version : Имам малко коремче как да го премахнА


Legend
12th May 2009, 15:42
Не съм дебел като цяло просто имам малко коремче до сега не съм спазвал някви диети и такива неща ,та ако може да ми кажете какво да ям или да ми дадете няква диета да спазвам може и упражнения защото искам да си оформя корема сега за лятото или поне малко да го сваля. на 17 години съм.

MandarinaDuck
12th May 2009, 18:38
Ако пиеш газирано-спри го. Избягвай мазни и тестени изделия. Наблегни на плодове и зеленчуци, пилешко месо.

neli4ka
12th May 2009, 18:40
Ако пиеш газирано-спри го. Избягвай мазни и тестени изделия. Наблегни на плодове и зеленчуци, пилешко месо.
+ коремни преси. :wink:

Legend
12th May 2009, 20:05
Ако пиеш газирано-спри го. Избягвай мазни и тестени изделия. Наблегни на плодове и зеленчуци, пилешко месо.
+ коремни преси. :wink:

Коремните ги има. Хода и на тренорвкЙ и чат пат фитнес (когато ми остане време) ,но на трен си ходя редовно :) мерси Газирано найстина доста пия щЕ го спра значи и ще видим :) 10х

aniK
12th May 2009, 20:21
И каква е тази тренировка, на която ходиш :!: :?: :roll:

Legend
12th May 2009, 20:23
И каква е тази тренировка, на която ходиш :!: :?: :roll:
Бокс ТренирАм ако т'ва питаш

hatred
12th May 2009, 20:42
И каква е тази тренировка, на която ходиш :!: :?: :roll:
Бокс ТренирАм ако т'ва питаш

aniK, явно се подразбира, ама ние не сме в час :wink:

aniK
13th May 2009, 08:14
И каква е тази тренировка, на която ходиш :!: :?: :roll:
Бокс ТренирАм ако т'ва питаш

aniK, явно се подразбира, ама ние не сме в час :wink:

Мно'о сме зле :2014:

Сега сериозно - не си писал какво, как да разберем дали тази редовна тренировка е коремооформяща. За корем, при момче - диета (разбирай балансирано, а не оскъдно хранене) + правилно изпълнени и редовни коремни преси :2003: Ivanin ще ти каже повече :2043:

Solver
13th May 2009, 09:24
Как така обещаваш на хората да кажа, без да си ме питала преди това :lol:

Всичко сме го писали десетки пъти, за да го повтаряме във всяка тема :) Има и тема "подробно за коремната мускулатура" , където се обяснява и как да се свали корема. Който търси - намира :)

aniK
13th May 2009, 16:34
Как така обещаваш на хората да кажа, без да си ме питала преди това :lol:



Знам аз, че няма да се стърпиш да не се изкажеш, дори и само, за да ни се скараш :1228: Еле пък ако сбъркаме нещо в изказванията :buttslap: