PDA

View Full Version : леле какво прасе съм


sar4icef
13th May 2009, 13:40
хора помогнете да отслабна моля ви.чувствам се адски дебела...искам да намала дупето и бедрата!Е и някои други екстра добавки като например паласките и корема :) мога да гладувам,но без кой знае какви лишение,все пак за какво живеем :D проблема е че пия газирани напитки и не си падам по спорта много много...всичко друго е ОК....мале ще заплача чак!наистина Плийс Хелп Ми :?

MILI
13th May 2009, 13:54
То не е смешно, но на колко години си? :girl_haha: :angel:
правя си статистика

MILI
13th May 2009, 14:12
Ако бъда сериозна.
Прочети форума, и ще научиш много неща за диетите, спорта и т.н.
Ние тук няма как да ти помогнем, не може да пазим диета или да спортуваме вместо теб :roll:
Нито пък сме психолози и т.н.
Кураж и Воля

sar4icef
13th May 2009, 14:47
на 15 години почти.... 1,52/3 см и тежа 44 кг :x :shock: :cry:

MILI
13th May 2009, 14:51
Ти все още растеж, само спри газираното, пържените картофки и се разхождай повечко с приятелки. Идва лято, може да си правиш дълги разходки- хем няма да мислиш за храна, хем и ще се движиш.....
С друго няма какво да ти помогнем.
Когато имаш воля, всичко се постига.На 15 год. всичко в твоя живот ти изглежда безнадежно,катастрофално и даже апокалипстично, но всъщност въобще не е така :lol:
:1242:
Успех.
Ако отвориш първите 3 теми тук, ще научиш много полезни неща :roll:

Lottus
13th May 2009, 15:14
на 15 години почти.... 1,52/3 см и тежа 44 кг :x :shock: :cry:
Че какъв ти е проблема - при тази височина колко искаш да тежиш? Според мен теглото ти е идеално.

MILI
13th May 2009, 15:59
на 15 години почти.... 1,52/3 см и тежа 44 кг :x :shock: :cry:
Че какъв ти е проблема - при тази височина колко искаш да тежиш? Според мен теглото ти е идеално.
Тя е с 17 см. по- ниска от мен и с 8 кг. по- лека....... :roll:
Трябват и 2-3 килца :connie:

Днес само с глупости се занимавам

Engel
13th May 2009, 17:34
Трябва да се раздвижи малко не да спазва диети. Аман вече от хора на който не им се чете, а какво остава да правят нещо друго. ТОВА ГО ПРАВИТЕ ЗА СЕБЕ СИ, А НЕ ЗА НЯКОЙ ДРУГ! :evil:

sar4icef
13th May 2009, 20:09
хаха дайте малко ВОЛЯ на заем :girl_cry2: :o

neli4ka
13th May 2009, 20:16
И аз нямам воля,но след,като видях снимките се нахъсах.Погледни ги и ти и да видим дали няма "да ти дойде" волята. :wink:
В първия пост,след резюмето- http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9921

misheto7
13th May 2009, 20:28
И аз нямам воля,но след,като видях снимките се нахъсах.Погледни ги и ти и да видим дали няма "да ти дойде" волята. :wink:
В първия пост,след резюмето- http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9921

:shock: Евала на мацките :1223:

hatred
13th May 2009, 21:33
Ако бъда сериозна.
Прочети форума, и ще научиш много неща за диетите, спорта и т.н.
Ние тук няма как да ти помогнем, не може да пазим диета или да спортуваме вместо теб :roll:
Нито пък сме психолози и т.н.
Кураж и Воля

:2003: :2003:

Lottus
14th May 2009, 09:41
И аз нямам воля,но след,като видях снимките се нахъсах.Погледни ги и ти и да видим дали няма "да ти дойде" волята. :wink:
В първия пост,след резюмето- http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9921

Да, браво на мацките - страхотни са! :) Не бях виждала снимките до сега, направо им се възхищавам :wink:

sar4icef
18th May 2009, 23:07
че според този доктор трябва да си бъда 44 кг...оххх сигурно не съм изчислила правилно,просто не е възможно :roll: :?:

Solver
18th May 2009, 23:37
Важно е как изглеждаш, не колко килограма си.

Lottus
19th May 2009, 09:03
Т.к. килограмите отговарят на височината ти, може вместо да пазиш диети да поспортуваш малко, както ти предложиха вече и други съфорумци. Така ще си стегнеш тялото и може вече да се харесаш ;)

Solver
19th May 2009, 09:08
Или да си кажеш "мале какво прасе съм" :lol:

Много ме кефи необоснованото мислене на момичетата в пубертета, които си внушават всичко, ама всичко :lol: Кефи ме, когато не е истина естествено, както е в повечето случаи. Затова не писах в тази тема, просто е безсмислено. Най-вероятно момичето ще отслабне (ако изобщо има проблем, след като е 44 кг, не виждам колко трябва да е), докато стане на 17-18 години, до тогава може да спортува за здраве, а не за отслабване и да се храни просто нормално, а не ниско-въглехидратно, щото проблемите на 18 от недохранване на 15 ще бъдат в пъти по-големи.