PDA

View Full Version : 20 дневно предизвикателство 5 - Ново тяло за лятото ни чака!


Страници : [1] 2

Engel
9th June 2009, 18:07
Аз, Engel, ви предизвиквам на 20 дневно предизвикателство за влизане във форма за лятото. НЕКА ПОКАЖЕМ, ЧЕ И НИЕ МОЖЕМ ДА ПОСТИГНЕМ КАКВОТО ИСКАМЕ. НЕКА ПОКАЖЕМ ХУБАВИ ТЕЛА! НЕКА БЪДЕМ ЩАСТЛИВИ В ТЯЛОТО СИ!!!
Успех на всички!
Старт - 10.06.2009 - Финиш - 30.06.09 /Време за море/

Все още имаме шанс да покажем хубаво телце на плажа :) Надеждата умира последна!!!



Ето малко стимулчета :2035:

http://log.bg/users_images/2/2389.jpg
http://images.ibox.bg/2008/04/27/mf4/519x706.jpg
http://media.snimka.bg/0375/007004585.jpg

Disaster
9th June 2009, 18:21
Аз пак да се включа! :D За информация: на 90 дневната диета съм.Краят на предизвикателството ще съвпадне точно с края на първия цикъл от диетата ми.Да видим, дали ще има резултати.Ще отчета релултати след 20 дни :wink:
Пожелавам на всички мнооого воля и забележителни резултати!

hatred
9th June 2009, 18:24
Engel, нещо вторият стимул изглежда дебел на тая снимка :lol:

дундарина
9th June 2009, 18:27
Ангелче,

запиши ме,моля теее!
Само не знам какво точно като данни трябва да кажа,освен килограмите, разбира се!
Тва...талии,ханш...дъра бъра... и тва ли да казваме?!
Е,то е ясно,че официално ще се съобщя утре,
ама да знам де!
Е,моите крайни резултати ще кажа,живот и здраве малко преди срока,че...отиваме на море!
Ноооо,дотогава ще се лее пот!
Всъщност,добър повод да започна каланетиката...
стига съм стояла само пред компа!
Много успехи на всички,които ще хвърлят ръкавицата на телесните тежести!

Engel
9th June 2009, 18:35
Добре дошли на всички!
hatred: Без коментар. Нямам думи. Тази на втората снимка е същата като на първата. Ако тя изглежда дебела аз тогава съм майка слоница.
Дунди: Само начални килограми са достатъчни :) По принцип предизвикателството е за 2кг. , но ако свалиш повече - бонус ;)

hatred
9th June 2009, 18:45
Добре дошли на всички!
hatred: Без коментар. Нямам думи. Тази на втората снимка е същата като на първата. Ако тя изглежда дебела аз тогава съм майка слоница.
Дунди: Само начални килограми са достатъчни :) По принцип предизвикателството е за 2кг. , но ако свалиш повече - бонус ;)

Точно това имах предивид: че очевидно на първата снимка фотошопът е дошъл в повече :wink: Ти да не си мислиш, че аз не съм прасе покрай нея :) Просто си злобея на воля :twisted:

Lilith
9th June 2009, 19:16
стига бе, тва е Мегън Фокс :shock: най-секси жената на планетата :lol: за нея или хубаво или нищо :lol:

да попитам, въпреки че не се бях записала в двойното предизвикателство дали може да се похваля тук :1252:

hatred
9th June 2009, 19:57
Щом е за хвалене, давай смело без да искаш разрешение :wink:

Lilith
9th June 2009, 20:10
само това чаках :lol:

на килограми съм минус 1 :cool: звучи мн малко, но съм много доволна откъм обиколки и се чуваствам мн по-лека :) дължи се на спорта :idea:

от 3 седмици тичам по 3-4 пъти седмично по около 6 км. :arrow: реултатът е 1 см по-малко в бедрата, 2 см. по-малко в ханша и 1 в талията. Храних се почти както обикновено, но изключих промишлените количества шоколад, стигах и до 5 броя на седмица и то преди лягане :lol: в момента дори не се сещам за шоколад :D

Engel
9th June 2009, 20:30
стига бе, тва е Мегън Фокс :shock: най-секси жената на планетата :lol: за нея или хубаво или нищо :lol:
:2043: И моя любимка също.
Честито за резултатите! Страхотни са! :2020:

Babri
9th June 2009, 20:33
Хайде и аз да се похваля :P

Минус 6 кг за 2 месеца. Признавам че свалих малко повече отколкото предполагах че мога :P Но пък се харесвам.

Lilith
9th June 2009, 20:34
Енгел, на мен ми е не просто любимка, а идеал за красота :P

мерси :) надявам се да продължа да имам мотивация... истината е, че гаджето ми каза, че съм мързел и аз напук :lol: но може би това е била подмолната му цел :lol:

hatred
9th June 2009, 20:42
Най - хубавото на килограмите, свалени със спорт, е че имаш сили да им се нарадваш и да ги поддържаш. Ако си охърбавяла ( не е случаен женският род тук :lol: ) от глад, нямаш енергия даже да се ухилиш. Много е приятно да усещаш как се скулптурира мускулатурата ти.

Babri, Lilith, честито за резултатите. Като гледам аватара на Babri без ни най - малко преувеличение мога да заявя, че е докарала тяло сто пъти по - хубаво от това на Мегън Фокс.

Апропо, и аз я харесвам като излъчване и енергия, но ... вижте й ръцете на втората снимка. Охранени са.

tirra
9th June 2009, 20:46
Записвам се и аз.
83кг първоначално живо тегло :D

Engel
9th June 2009, 20:57
hatred: Tи си болен мозък! Съжалявам, че ти го казвам.

hatred
9th June 2009, 20:59
hatred: Tи си болен мозък! Съжалявам, че ти го казвам.

Аз отдавна съм си го признала :) Опитвам се да се лекувам, ама работата е сложна.

swe3tynka
9th June 2009, 21:19
Хайде и аз да се похваля :P

Минус 6 кг за 2 месеца. Признавам че свалих малко повече отколкото предполагах че мога :P Но пък се харесвам.

Браво!!
Ти сваляше със здравословно хранене, не с диети, нали?
Тялото ти наистина е много готино :)
Защо не пишеш вече в "Дневник на отслабващите"? :roll:

Роня
9th June 2009, 21:26
Оф, не знам за Мегън Фокс - в лице не я харесвам особено, просто не е мой тип, но в тяло... - ама ако тя е дебела, аз трябва да се беся. Че вчера си гледах едни скорошни снимки и си мислех колко зле изглеждам на тях и че няма да изглеждам, както искам, дори и да сваля тия 4-5 кила, дето останаха.

Както и да е, де. Наминах само да кажа, че ще записвам и за това предизвикателство. Изходна позиция - 60, общо свалени досега - 5. Свалени за последното предизвикателство - 0. Остават още 5, а психическата умора от идеята за диета вече се натрупва застрашително и след ония снимки от вчера, се чудя дали си струва.

Ама какво пък, имам още 5 седмици до морето, струва си да направя едно последно "предизвикателство", просто ей така. Че даже и две - знае ли човек. Тъпото е, че тези дни имам много нерви и покрай тоя стрес диетуването ме тормози адски много. Все едно организмът ми иска да се съсредоточи върху ангажиментите и мисълта за хранене и килограми му идва в повече. Звучи ли ви реално? :roll:

Babri
9th June 2009, 21:30
Хайде и аз да се похваля :P

Минус 6 кг за 2 месеца. Признавам че свалих малко повече отколкото предполагах че мога :P Но пък се харесвам.

Браво!!
Ти сваляше със здравословно хранене, не с диети, нали?
Тялото ти наистина е много готино :)
Защо не пишеш вече в "Дневник на отслабващите"? :roll:

Swe3tynka,не пиша в Дневника тъй като менюто ми е еднообразно и не ми се ще да ви занимавам с него с всеки ден :P

И да,хапвам здравословни храни и бих казала че даже се пристрастих към тях.

Хатред, :1219:

Kraska_Praska
10th June 2009, 07:11
Ами аз започвам новото предизвкателство от 60.9.
Целта ми е 59 килограма, ако са по-малко няма да се разсрдя :)

дундарина
10th June 2009, 07:46
Айде сега,

за протокола:

Старт- 61
Цел...колкото повече,толкова повече :D
Успех на всички!!!

tonita
10th June 2009, 08:01
Хайде и аз скачам скачам в кюпа :cool:

Тегло: 64.4 :oops:

Ако след 20 дни не съм отслабнала най-малко с 2кг ще се самоубия публично!!! :lol:

Новото при мен е, че намерих приятелка с която ще спортувам- ще ходим на фитнес, на плуване, на каланетика - 2-3 пъти в седмицата.

Дано това да е разковничето и наааааайййййй накрая да започнат да се топят сланинките :lol:

Пожелавам успех на всичко момичета!

aniK
10th June 2009, 08:25
Хей, не съм влизала в тази тема, а то било интересно :P

hatred, момичетата са ти го написали, аз съм +1 Това тяло на снимките е красиво, женствено, секасапилно!!!
Babri, -6 звучи страхотно като резултат. Само те моля да не изкльощавееш!!!! Виждала съм твой аватар по бански и -6 от него е "опасно".

Engel
10th June 2009, 10:05
Успех на всички и добре дошли :)
Нека ви подлея вода за успех.. Нека ви върви по вода :P


http://i.actualno.com/club.bg/files/2008/04/22/28a3417d62.jpg

MILI
10th June 2009, 11:01
Страрт- 53 кг.
Цел- 53 кг. :girl_haha:
Целта ми си е доста трудничка :photo:
сериозна съм

retete
10th June 2009, 11:26
Здравейте,

хайде и аз да се запиша
162, 51 кг
цел - 49 кг :)
и стягане на коремчето :D

Тренирах до преди месец силово във фитнеса, сега го карам малко по-аеробно, тичане в парка и упражнения със собствено тегло, както и тае бо от време на време.

Много усмивки от мен ;)

Babri
10th June 2009, 12:40
Babri, -6 звучи страхотно като резултат. Само те моля да не изкльощавееш!!!! Виждала съм твой аватар по бански и -6 от него е "опасно".

Aни,и аз не искам да отслабвам повече,защото ще ми щръкнат кокалите :P Надявам се да задържа килограмите си чрез тренировки и здравословно хранене-точно като теб :girl_in_love:

Disaster
10th June 2009, 13:51
Виждам ,че доста от вас са написали от колко почват.Хаиде и аз,за да имаме по-ясна представа кой на къде се движи.
старт:62кг (при ръст 1,68 :oops: )
цел:нямам,колкото толкова

дундарина
10th June 2009, 14:04
Виждам ,че доста от вас са написали от колко почват.Хаиде и аз,за да имаме по-ясна представа кой на къде се движи.
старт:62кг (при ръст 1,68 :oops: )
цел:нямам,колкото толкова
Споко!
Със сигурност изглеждаш по-добре от мен...
Аз кво да кажа,
ръст 152 и 61кг...,
ама бях и по-зле де :D

aniK
10th June 2009, 14:31
цел:нямам,колкото толкова

Аааааа, ЦЕЛ ТРЯБВА ДА ИМА!!!! Краткосрочна, дългосрочна, методи за постигане на целите... :roll: :P

Babri, :2020:

Disaster
10th June 2009, 16:41
Дългосрочната ми цел е 50 килограма.Не я споменах ,защото звучи смешно.Имам да отслабвам 12 килограма :shock: Смятах,мислих и определих, че до средата на семтември трябва да успея(или максимум до края) :roll: Спортувам, ограничавам се, а дано да се получи.Момичета, завиждам благородно на всички ,които не правят нищо и пак са слаби и с хубави тела!!Жалко, че съм от другия тип :cry:

Engel
10th June 2009, 16:51
Няма такива, който не правят нищо. Структурата е ген и се наследява, но този тип хора правят всичко неволно. Виждала момиче, което не дебелее, а яде всичко. Но яде ли от всичко по-много?! Чела съм точно, че тези, който ядът от всичко и недебелеят те ограничават неволно количеството ядене. Не хапват, когато не са гладни, разбират, когато се нахранят, нямат "гладни очи" и не са лакомници... каквито ние ставаме след всичките тези диети.
Този тип хора ще си е свикнал да прави разходки, не, защото му е нужно да отслабва, а защото се чувства добре и обича да се разхожда, а ние едва ли не правим всяко движение със задната мисъл, че "ще отслабнем повече, ако направим еди какво си"
Надявам се да си ме разбрала. Има още доста примери. Недей да завиждаш.

neli4ka
10th June 2009, 18:38
Няма такива, който не правят нищо.
Има,има.Сестра ми никога не е пазила диети и никога не е спортувала,а има невероятно тяло.Хем е висока,хем е слаба.Яде всякакви боклуци-шоколади,вафли,чипсове,по 1 хляб на ден и....нииищо.Докато аз цял живот спазвам всякакви измислени диети и все съм си дебела. :cry:

tirra
10th June 2009, 19:13
И моята сестра е като на Неличка.
А е на 40г... изглежда страхотно.
Раждала е и през бремеността беше наддала 30кг.
Но като спря да кърми се възстанови - без диети..
И яде по много..от всичко.
и аз от яд че не съм като нея все и виках че е слаба щото е злобна, пък аз понеже съм мнооооого добричка затова съм закръгленка ... :D

Имах и една колежка - 50 годишна с тяло на 18годишно девойче.. Била съм свидетел как ученици подсвиркват след нея.
:D

monita_g
10th June 2009, 19:38
И аз искам да се запиша....искам тези последни килограми завинаги да ги разкарам :) И тъй като не съм от хората, които да хапват, а да изглеждат перфектно...трябва да се постарая :) Така, че с вас съм, пък докато стигна... :)

blinblin
10th June 2009, 21:57
Здравейте :)
Нова съм,но реших да се запи6а и аз.
Старт-66 кг.
Цел до края-ще съм доволна на 63кг(но тайно се надявам на по-малко :roll: )
Смятам да се съсредоточа върху здравословното хранене и спорта(в частност плуване в морето,хах).Смятам и да карам колело често....
Аз започвам от 11.06,тъй като видях темата преди около час,а пак бая си похапнах днес.
Не,поправям се-започвам от сега!
Успех на всички :cool:

Engel
11th June 2009, 10:51
Няма такива, който не правят нищо.
Има,има.Сестра ми никога не е пазила диети и никога не е спортувала,а има невероятно тяло.Хем е висока,хем е слаба.Яде всякакви боклуци-шоколади,вафли,чипсове,по 1 хляб на ден и....нииищо.Докато аз цял живот спазвам всякакви измислени диети и все съм си дебела. :cry:
Грешно ме разбра. Сестра ти ще спре да яде, когато се засити. Друг е въпросът от колко се засища. Това вече си е до организма.
Исках да кажа, че те не ядат като нас, когато не сме гладни и т.н.
Моят приятел, ако ще да не е ял от 6 часа, ако не е гладен немога да го накарам да яде.
tirra: Няма смисъл да завиждаме. Те се вслушват в организма си, тялото си.. това, което то иска, а ние не. С нашите гладни очи.. тъпчем каквото видим все едно утре свършва света.. :evil: :evil: :evil:
blinblin, monita_g: Добре дошли и успех!
blinblin: И ти си на моите килограми, сега и ти ще ме минеш и трябва да се стягам :2021: :2021: :2021:

blinblin
11th June 2009, 11:51
:) Съмнявам се,от години(2-3) си стоя на тези килограми и не мога да ги сваля.Винаги нещо ме изкушава и развалям диетата,после следва едно тъпчене :oops:

Liana
11th June 2009, 12:30
Хайде и аз се записвам днес и този път се надявам, не само да се запиша, но и да докладвам.
56 кг, искам да сваля 2 за 20 дни :)

tanya8907
11th June 2009, 12:51
Пишете и мен в предизвикателството!!! Аз всъщност от 9-ти се опитвам да контролирам глада си (а повярваите ми аз обичам да си похапвам и то стабилно). Любимото ми е пиле с картовки и днес за обяд имаше такова вкъщи, но устоях на изкушението и си хапнах една салата.В момента сум много горда сус себе си :P
За протокола сега съм 54кг. и се надявам до 20дни да съм поме 51.
Успех на всички :):):)

tanya8907
11th June 2009, 12:53
Пишете и мен в предизвикателството!!! Аз всъщност от 9-ти се опитвам да контролирам глада си (а повярвайте ми аз обичам да си похапвам и то стабилно). Любимото ми е пиле с картофки и днес за обяд имаше такова вкъщи, но устоях на изкушението и си хапнах една салата.В момента сум много горда сус себе си :P
За протокола сега съм 54кг. и се надявам до 20дни да съм поме 51.
Успех на всички :):):)

zlatica
11th June 2009, 13:29
И аз, и аз! :) Те хората хубаво казват "цял живот гладни и дебели " , но аз ще опитвам пак и пак :)
162см
54кг
цел- 50кг
ако е необходимо (както предполагам) ще продължа и след този финиш :)
Късмет момичета :)

blinblin
11th June 2009, 13:48
Аз със сигурност ще трябва да продължа :roll:
Пожелавам ти при теб да няма нужда :wink:

monita_g
11th June 2009, 16:36
blinblin, monita_g: Добре дошли и успех!


:2020: Енджи, както винаги внимателна и отзивчива...обещай ми едно кафе в Пловдив :2020:

Engel
11th June 2009, 17:20
Хехе обещавам ;) Ще викнем и дундарина!
tanya8907, zlatica, Liana: Добре дошли и на вас успехи воля за да устояваме! :P

zlatica
11th June 2009, 18:04
абе да ви питам- нишестето с мляко добре ли е за закуска :? или маи не е...

Engel
11th June 2009, 18:07
Какво е това нишесте с мляко?! :shock:

tanya8907
11th June 2009, 18:07
Ами аз мисля, че не е много добро решение.По-добре си хапни някой плод.Аз лично закусвам с фитнес на нестле, което всъщност също не е много удачен вариант :oops:

{Adrenalinka}
11th June 2009, 18:27
Здравейте :P хайде записвам се и аз за новото предизвикателство :cool: От утре, че днес хапнах една бонбона :roll: маалка награда :lol: Упех на всички :) Ааа и щях да заравя, моята цел е от 54-->52 :P :cool:

zlatica
11th June 2009, 18:53
какво ли..ами нишесте :) с какво се прави бисквитена торта или....незнам и аз :) едно такова кремче :)

Engel
11th June 2009, 18:57
Сетих се ;) По-хубаво хапвай плод с кисело мляко или омлет. Може кисело мляко с трици, трици в прясно мляко, тричава палачинка :)
Това нишесте трябва да го забравиш :roll:

zlatica
11th June 2009, 19:32
Еххх и с него ще се разделя в името на каузата :) ще го преживея нишестето, но с шоколада....ще си имам проблем!

дундарина
12th June 2009, 06:15
Добро утро!

Хайде,момичета,
да провлача крак с добри новини :D
То е рано още да се фукам,но...
днес съм с 500гр.по-лекичка :D
Е,то сега ще има борбъ поне една седмица,
ама...важното е,че стрелката се мръдна,
че се беше заковала на това 61,2 бая време/прегрешения :D /
Хубав ден от мен!
За работещите:ден на майстора е,по-малко да работите!

tanya8907
12th June 2009, 07:56
Добро утро и от мен :) Тази сутрин, като се притеглих бях 53кг :1259: Лошото е, че мисля че ще си остана така и няма да съумея да сваля повече, но пък няма да спра да се опитвам (все пак предизвикателството продължава до 30-ти) Успех на всички! Дано да 30.06 всяка да може да се похвали че е постигнала желаните резултати :)

blinblin
12th June 2009, 07:59
Браво на теб:)
И моя ме показва 64,8,обаче дълбоко ме съмнява,че е вярно.
Май съм се обезводнила,ама едва ли са свалени :roll: Ще пия повече вода днес и ще видим утре сутринта какво ще покаже...
Исках да попитам Активия закуска за закуска добър избор ли е?

tanya8907
12th June 2009, 08:00
Забравих да споделя нещо с вас. Купих си да пия ленено масло на капсули. По принцип те не го дават точно за отслабване, но една приятелка ми сподели, че на сестра и е помогнало.Е и да не ми помогне в отслабването поне не вреди, даже казват, че е много полезно за много неща.

tanya8907
12th June 2009, 08:02
Мисля, че е много добър избор, защото една колежка си хапваше от нея и беше много доволна от ефекта.

blinblin
12th June 2009, 08:07
Радвам се,защото ми е много вкусно,хах
Аз съм чувала,че лененото масло като цяло е много полезно и май помагаше срещу рак...

Engel
12th June 2009, 09:11
Е как тази активия ще е добре за закуска?!?!
Отивайте в магазина и си купувайте мюсли от: овесени и пшенични трици, овесени ядки, стафиди, ленено семе смяло и евентуално сурови ядки. Разбърквате 2-3 лъжици в едно кисело мляко и става хем полезно, хем сладко и засищащо!
В тази активия има толкова нишесте :shock:

Engel
12th June 2009, 09:11
Дундарина: Честито за минусчето! Аз си мечтая за такова :roll:

tonita
12th June 2009, 09:25
Здравейте момичета!

И аз честитя на всички успяващи отслабващи! :girl_haha:

При мен: старата песен на нов глас :lol: Хайде пак всичко отначало... Ново предизвикателство- нов късмет :lol:

Взех се в ръце и пак съм на вълна слабеене :lol: но този път няма да споделям за всяко свалено грамче, а само когато имам по-трайни резултати!

Да се похваля, днес ще ходя на аеробика с моя приятелка, не съм спортувала от 100 години :shock: представям си как ще изплезя езика след 5 минути скачане :lol: ужас! Голям зор ще падне! :D

Liana
12th June 2009, 09:26
Аз ще се похваля като имам резултат, вчера бях подпухнала (не се дължи на прегрешения с яденето), но ми стана кофти, че кантарът показа +1, но нали не трябва много да му се връзваме. Надявам се да са задържани течности.

tonita
12th June 2009, 09:28
Краска къде се изгуби?

Engel
12th June 2009, 09:31
Красито отслабна и ни заряза, нас дебеланите :cry:
Тонита: Радвам се, че си пак в отбора, хайде вече да ги преборим ааа?! Аман вече :)
Liana: Да го бройм ли за резултат? :D Честито все пак :)

Liana
12th June 2009, 09:33
Не, мила, показва +1, а не -1 :(

tonita
12th June 2009, 09:37
Красито отслабна и ни заряза, нас дебеланите :cry:
Тонита: Радвам се, че си пак в отбора, хайде вече да ги преборим ааа?! Аман вече :)

Аман не ами АМАН :evil:

Виждам, че Красито влиза от време на време ама защо не пише :roll: Крайно време е да й измислим друг прякор, защото Праска хич не върви вече, ама ХИЧ! Какво друго се римува на Краска?

Kraska_Praska
12th June 2009, 09:44
Момичета, не пиша, защото се срамувам :(
Тези дни усилено давя мъката в алкохол и съответно вървя към ликвидиране на всичко постигнато. Днес кантарът показа 61.5 :(
С това темпо изобщо няма да стигна до целта си от 59 до края на предизвикателството, най-много да стигна 69...
Иначе си се храня нормално, както и до сега, не прегрешавам с храна, но явно само алкохолът може да съсипе всичко... Тъпото е, че пия, за да не посегна към успокоителните, нали не може да се комбинират двете неща...
Обещала съм си, че от другата седмица ставам нов човек, без алкохол, без успокоителни, без депресии - да видим дали ще ми се получи...

Engel
12th June 2009, 09:47
Поне пий вино. По-хубаво отиди някъде с някоя приятелка. Примерно в гората и си крещи цял ден. Скачай докато не ти останат сили и такива работи. Отиди на бар и пофлиртувай с момчета :D Не вярвам 61.5кг. да е реален резултат.

tonita
12th June 2009, 09:54
Краси мисли за това, че те очаква нова любов- по-красива, по-вълнуваща :girl_in_love: Наслаждавай се на лятото и се забавлявай!

След време съм сигурна, че сама ще се чудиш на себе си защо си тъгувала толкова...

Гушкам те! :kiss_me:

tanya8907
12th June 2009, 10:12
Стига сме говорили за депресии. Не стига, че неможем да се наядем, като хората, ами и с други неща да се тормозим.
Краска, незнам за гората, ама може да отидеш в някой фитнес и да си изкараш яда на боксовия човал (действа много разтоварващо).

aniK
12th June 2009, 10:17
Красииииииииииииииии, извинявай, но аз като един виден егоцентрик и супер суетен човек, не мога да приема, че можеш заради нЕкъв си мъж да се правиш на ..."праска" :( Зарежи това, че алкохола ти пречи на диетата, ти пияна жена харесваш ли????? А надрусана?????
Баси (сори), вместо да се стегнеш, да изглеждаш супер и той да точи лиги по теб, ти хептен се смахваш :twisted:
Аз в подобни умопомрачения съм се "лекувала" с грижа за външния си вид, шопинг и яко любими песни в колата, на които пея с цяло гърло :D

kokodidi
12th June 2009, 10:23
Красииииииииииииииии, извинявай, но аз като един виден егоцентрик и супер суетен човек, не мога да приема, че можеш заради нЕкъв си мъж да се правиш на ..."праска" :( Зарежи това, че алкохола ти пречи на диетата, ти пияна жена харесваш ли????? А надрусана?????
Баси (сори), вместо да се стегнеш, да изглеждаш супер и той да точи лиги по теб, ти хептен се смахваш :twisted:
Аз в подобни умопомрачения съм се "лекувала" с грижа за външния си вид, шопинг и яко любими песни в колата, на които пея с цяло гърло :D
Аз преживявам нещо подобно в момента с тази разлика че моят мъж се опитва да ми прости за това че го нараних /мисля че наистина ме обича много/. Правих японската диета и след това плана беше да продължа с Дюкан но в момента почти изобщо не се храня /за 3 дни съм хапнала само една овчарска салата/. Понякога срещаш човек който си заслужава мила аник. Не всички мъже са некъв си мъж и не всички жени могат да кажат майната му /съжалявам за израза/ аз да съм слаба пък ще си намеря някой друг.
Не се заяждам моля да не се тълкува така - не одобрявам давенето на мъката в алкохол но до голяма степен разбирам.

Kraska_Praska
12th June 2009, 10:34
aniK, аз все пак не пия до степен да стана отвратителна :) Определено не харесвам гнусно пияни жени, които се излагат. Дори и да искам не мога да пия много - имам мигрена и не ми понася прекомерната употреба на алкохол. Пия колкото да се отпусна малко и да съм сигурна, че няма да взема успокоително. Колкото до другите терапии - само за последната седмица имам 2 нови рокли, едно късо гащеризонче, 4 потника, един бански и малко бельо. С това темпо пазарувам от един месец, на всичкото отгоре като бях в Сливен и майка ми и настояваше да ме води по магазини и да микупува дрехи... В момента обръщам на маникюра си повече внимание от всякога, обмислям варианти за нова прическа, но не искам да си сменям цвета и нямам много идеи. Освен това с едни приятелки често си правим вечери на SingStar - това е караоке игра на плейстейшън, пея фалшиво, но пък ми действа много разтоварващо. С две думи - прилагам всички известни лечения на депресия. Мога да кажа, че малко по малко се оправям, надявам се скоро да съм окончателно излекувана :)

Kraska_Praska
12th June 2009, 10:41
kokodidi, разбирам те и знам, че не ти е лесно в момента.
И аз преминах през 3 дни, в които не се хранех, но поне те вече са в миналото. Знам, че не съм в позиция да го казвам, но моля те вземи се в ръце и вярвай, че нещата ще се оправят. Най-лошото, което можеш да си причиниш сега е да не се храниш, щом аз го осъзнах това навреме, ще го осъзнаеш и ти. И сега специално ще ти препоръчам една песен, която ми действа много оптимистично - Duffy - Distant Dreamer.

kokodidi
12th June 2009, 10:44
kokodidi, разбирам те и знам, че не ти е лесно в момента.
И аз преминах през 3 дни, в които не се хранех, но поне те вече са в миналото. Знам, че не съм в позиция да го казвам, но моля те вземи се в ръце и вярвай, че нещата ще се оправят. Най-лошото, което можеш да си причиниш сега е да не се храниш, щом аз го осъзнах това навреме, ще го осъзнаеш и ти. И сега специално ще ти препоръчам една песен, която ми действа много оптимистично - Duffy - Distant Dreamer.

:girl_kiss2: проста ме е страх че ще го загубя а е най прекрасния човек с когото съм била
Благодаря ти
Ще започна да се храня рано или късно но незнам кога точно - ще се справя

Kraska_Praska
12th June 2009, 10:53
И аз изгубих човек, за когото в един момент съм вярвала, че е най-прекрасния, вече като че ли не мисля така. Не съм го наранила, не знам с какво съм предизвикала тази раздяла, но ми е много тежко и на мен. При теб поне още не се е стигнало със сигурност до края, така че вместо да страдаш от сега, вярвай, че щом те обича ще ти прости. Бъди силна и не губи надежда!

kokodidi
12th June 2009, 12:18
Благодаря Краси
ще се нареди всичко по един или друг начин

VampiLa
12th June 2009, 16:31
Ето, че дойде време и за вечеря. Хайде салатите на масата и... нали знаете най-късно до 7 :)

VampiLa
12th June 2009, 16:34
Между другото аз съм tanya8907 просто това ми е нова регистрация, защото старата ми създаваше проблеми.

blinblin
12th June 2009, 19:09
az qdoh tarator,be6e mn vkusno :)

Engel
12th June 2009, 23:27
Предлагам следващото предизвикателство да го кръстим "Искрено и Лично" :lol:

blinblin
13th June 2009, 08:18
-1 кг. да се похваля,а пак бая си похапвам :):)

tonita
13th June 2009, 08:49
http://www.hotels-paris-rive-gauche.com/IMG/jpg/breakfast_pantheon.jpg

Добро утро момичета :D съботното кафенце и закуска са от мен :girl_haha: Хайде идвайте!

Имам адската мускулна треска- вчера бях на аеробика с моя приятелка- много ми хареса и май се зарибих (дай боже да е за по дълго време :lol:)
Смятам да ходя 2, най-много 3 пъти в седмицата. Какво ще кажете?

monita_g
13th June 2009, 10:16
Един буден в този форум...:) Привет!!!
tonita; дано да бъде по-дълго страстта към аеробиката :) Аз навремето ходех, но съм с много ниско кръвно и такива "екстремни" спортове, не ми влияят добре :) Припадам ..ужас. Затова нещо по-лежерно - каланетика, малко бягане..

goldish
13th June 2009, 10:23
tonita, идеално! Много ще е хибаво да се занимаваш със някакъв спот.

blinblin
14th June 2009, 09:12
Вчера ядох половин кисело мляко и шепа череши за закуска,за обяд-купичка таратор,две варени яйца,половин купичка зеленчукова супа,следобед-сладолед,и за вечеря макси пилешка от макдоналдс(към 9,защото чак тогава се наканихме да отидем)....и вода пих доста....
Защо тогава кантара показва 64 кг,а пък е верен принципно?

tirra
14th June 2009, 18:02
Отчитам се.
82,100

тоест -900г... :D

Engel
14th June 2009, 18:17
Густо майна! :D

zlatica
14th June 2009, 21:20
амииии някъде преди 55 е, мойто кантарче не е мн модерно :))) така че приблизително - 500 грама, малко , но и това е нещо :) аз почнах къщи упражненията на Сидни Крауфорд 2 дена после бях в другото къщи без PC и ходих на плаж от 11 доооо 6-изгоряхх , но плувах в моретооо (пак го броя за спортт, особено с тая борба с момчетата дето беше)
май толкова подробно не беше необходимо, но се унесох беше приятен уикенд :)

blinblin
14th June 2009, 21:51
хах,и на мен спорта ми е на плажа,във водата :)
И все пак се старая да ходя повече пеша...

MandarinaDuck
15th June 2009, 00:39
Здравейте, съфорумци!!! :) :) Искам да ви се оплача-вече почти от повече месец и половина, не бях вкусвала сладко, а днес незнам какво ми стана и изядох три шоколадови бисквити+2 бонбона. И се почуствах много гадно, че ги изядох. На всичкото отгоре ги изядох в 22.15 някъде-т.е. преди няколко часа. Стана ми много гузно, защото вече уж бях преодоляла зависимостта ми от сладко,но днес се подадох.
Иначе през деня съм изяла половин банан, една салата от домати+краставици и яйца със сирене, едно фрапе и един сок. Това ми беше за днес. Като повече от 2 седмици не съм се теглила, защото постоянно седя на едни и същи кг. Иначе си спортувам-е днес пропуснах, но наваксах с много разходки. Та това е от мен за сега.
Браво на всички, които имат резултати. ПРодължавайте смело, в същия дух! :wink: :girl_haha: :girl_dance:

blinblin
15th June 2009, 05:50
:) Здравей,мисля си че след месец и половина сладкото,което си изяла не е проблем.Аз ако бях сигурно след първите бисквити щях да довърша целия пакет и после още 10 бонбона... :?
По мое мнение много добре си удържала ситуацията нищо че е било толкова късно.
П.С.Напоследък все си мисля,че организмът ни си ги иска нещата от време навреме-една мазна пържола :D ,сладолед,шоколад...Затова и диетата ми сега включва сладолед(от малките)през няколко дни.Да кажем,че се старая да избегна по-късни тъпчения със сладко :oops:

blinblin
15th June 2009, 05:59
Само да кажа,че днес кантарът пак показва 64,така че го смятам за успех :)

kokodidi
15th June 2009, 08:42
Engel, нещо вторият стимул изглежда дебел на тая снимка :lol:
Ако тази девойка изглежда дебела значи аз съм бременна слоница :2055: казвам го с шегичка

Engel
15th June 2009, 09:49
И аз така викам ;)

MandarinaDuck: Поздравявам те за геройството :) Скоро да се претеглиш и да си кажеш колко си свалила! Хубаво е от време на време да си позволяваме шоколад при положение, че го харесваме. Аз се надявам да достигна златната среда и да си хапвам сладко 1-2 пъти месечно, но да не се отказвам от него :)
Всеки път, когато ти се прихапва сладко не забравяй, че 98% от жените едва успяват да не хапват сладко и 1-2 дни :roll:

Момичета, аз, да ви кажа, че си сложих кантара на терасата и повече няма да се занимавам с него докато найстина не усетя, че имам някакъв резултат.
Реших да започна да спортувам и си търся ролери :) Някой може ли да ме посъветва нещо? Какви да търся? Марки? Нещо.. :roll:
Благодаря предварително!
Пожелавам ви до няколко дни всички да се похвалите с резултат.

Kraska_Praska
15th June 2009, 10:04
Здравейте.
Аз малко по малко излязох от дупката, в която бях, от днес спирам с алкохола за неопределен период от време и се надявам това да раздвижи нещата с кг. Сутринта доста се поглезих - направих си елда с малко орехи и цял(!) банан. След такава закуска изобщо не мога и да помисля за сладко цял ден, така че ви препоръчвам това като предпазна мярка. Освен това си спестих кантара и се чувствам супер като не знам "присъдата". Мисля да наблегна на пилешките пържоли и рибата тази седмица и чак другия понеделник да видя колко килограма съм. Ще е добре да сваля под 60 това предизвикателство, но дори и да не успея, ако не кача над 61 ще си е постижение :)

Engel
15th June 2009, 10:26
Краси: Добре дошла отново :) И аз така те съветвам да се теглиш другият понеделник, ако смяташ, че резултатите няма да са добри. Не трябва да се губи мотивация. Радвам се, че отново ни посещаваш :P
Тази елда само аз май не съм я яла :?

Kraska_Praska
15th June 2009, 10:46
Определено изпускаш много :)
Елда с банан и орехи е перфектната закуска :)

Engel
15th June 2009, 10:47
Определено ще си купя днес Елда от новият ни магазин, до работата ми, за здравословни храни :D

Kraska_Praska
15th June 2009, 10:51
Супер, много е хубаво да имаш такъв магазин наблизо, после да споделиш отзиви за елдата (и ако не ти хареса да не ме биеш ;) ).

tonita
15th June 2009, 10:54
И аз не съм яла елда :D

Краска и от мен добре дошла :girl_haha: Аз също ще се претегля в края на седмицата. Днес пак съм на аеробика :D За втори път :dirty_dance: Последните дни нямам много апетит, явно заради жегите, пия много вода!!!

Онзи ден четох, че трябва да се внимава с минаралната вода, защото е богата на соли и специално при хора, които имат склонност към задържане на вода (КАТО МЕН) не се препоръчва много, по-добре е да се пие ИЗВОРНА!

На мен ми е голям проблем това задържане на вода, постоянно съм така, не само преди цикъл :? Много неприярно :?

Engel
15th June 2009, 11:01
Тони: Явно от нещо задържаш ;) Трябва да ограничиш солта.
Единственото хубаво на задържането на течности е, че няма да ти пада кръвното в жегите както на мен :?
Хайде момичета и аз ще се тегля в Понеделник, за кураж :)

Kraska_Praska
15th June 2009, 11:10
Ами тогава успех на всички ни в понеделник. А дотогава - умната :)

Liana
15th June 2009, 11:12
Първо бях с 0.5 кг нагоре, сега още 800 гр нагоре, откакто реших да се вталявам. Иначе си ходя на фитнес и масажи, както преди - много ми действа на психиката това ( не съм преди цикъл).

MandarinaDuck
15th June 2009, 11:54
Здравейте, момичета!! Благодаря за подкрепата!!! Успехии ви желая!!! Да имате повече минусчета!!! :girl_dance: :girl_dance: :girl_dance:

VampiLa
15th June 2009, 13:24
Поздравления за всички, които са с "-" :1203: Аз, за съжеление тъкмо бях свалила още едим килограм обаче вчера цял ден не съм се прибирала вкъщи и се храних навън с приятели и пак си станах 53 много ме е яд ама какво да се прави ще си ги сваля (има време до 30-ти)Пък и при тази толкова бира, която се изпи през почивните дни, чак се чудя как не съм качила повече (ама то аз съм си виновна, какво да ви се оплаквам)

Роня
15th June 2009, 15:23
Мацки, и аз съм на минус с половин кило, ама не смея да се похваля още като хората. Ще изчакам 2-3 дни, да съм сигурна, че посоката е същата, че не искам да се зарадвам и утре да се събудя пак 60 кила.

Промяна при мен няма кой знае каква, освен че от 2-3 дни замествам по едно хранене на ден с кофичка ягоди (към 600 гр. се падат - мноу въглен, мноу нещо, ама какво да се прави). Гледам само да не е вечерята. Противоречи на всички НВД принципи, но се чувствам отлично така. Другите ми 2 хранения са НВД.
Движението е супер, макар че ме мързи да карам колело, ама... няма начин, тия килограми очевидно няма да си отидат сами.

Забелязвам лека промяна в бричовете, което е добре, ама пък целулитът почна да ме тормози. Няма угодия. :roll:

Engel
15th June 2009, 17:58
Liana: По-хубаво не се тормози :wink: Отдай се на повече разходки освен фитнеса и ще постигнеш резултат. Успех!
Роня: Честит минус :D Постарай се да си остане минус!

Engel
15th June 2009, 17:58
Забравих да кажа, че си купих елда и утре ще закусвам с нея :)

{Adrenalinka}
15th June 2009, 19:34
Момичета, здравейте :) Имам един въпрос, какво мислите за сусамените солети :roll: Примерно за закуска, че ми омръзна вече да ям мляко на училище, и да поразнообразя малко :roll: Едно пакетче, мисля че е към 250 ккал, което не мисля че е толкова много...пък и нали имат сусам, той нали беше полезен :?: Ще чакам мненията ви, а на тези с минусчетата, честито :P :cool:

MandarinaDuck
15th June 2009, 21:01
Момичета, едно въпросче имам. Какво ще кажете за слънчогледа? За или против сте? Може ли от време на време да си хапваме?
Мерси предварително... :) :)

blinblin
15th June 2009, 21:36
Аз лично съм против-прекалено много калории ми идват и то за какво?Нито се наяждам,нито ми се услажда :cool: А пък и ми разваля зъбите :x

alica
15th June 2009, 22:01
Първо бях с 0.5 кг нагоре, сега още 800 гр нагоре, откакто реших да се вталявам. Иначе си ходя на фитнес и масажи, както преди - много ми действа на психиката това ( не съм преди цикъл).
дай у лево с 1сладолед и около обяд си - 1кг :wink: като не помага диетата, правиш не-диета. стресираш и се о....ш....после пак. отначало.

VampiLa
16th June 2009, 10:52
Момичета, здравейте :) Имам един въпрос, какво мислите за сусамените солети :roll: Примерно за закуска, че ми омръзна вече да ям мляко на училище, и да поразнообразя малко :roll: Едно пакетче, мисля че е към 250 ккал, което не мисля че е толкова много...пък и нали имат сусам, той нали беше полезен :?: Ще чакам мненията ви, а на тези с минусчетата, честито :P :cool:

Аз лично не мисля че сусамените солети са добър вариант, по-добре си вземай обикновени.

Liana
16th June 2009, 12:24
Първо бях с 0.5 кг нагоре, сега още 800 гр нагоре, откакто реших да се вталявам. Иначе си ходя на фитнес и масажи, както преди - много ми действа на психиката това ( не съм преди цикъл).
дай у лево с 1сладолед и около обяд си - 1кг :wink: като не помага диетата, правиш не-диета. стресираш и се о....ш....после пак. отначало.

Мерси, добре че си ти, винаги като почна да се втелясвам, идваш на помощ, 10x.

aniK
16th June 2009, 14:31
Момичета, едно въпросче имам. Какво ще кажете за слънчогледа? За или против сте? Може ли от време на време да си хапваме?
Мерси предварително... :) :)

Тц, дебелее се яко и както каза blinblin - разваля зъбите :roll:

monita_g
16th June 2009, 18:35
Слънчоглед = олио ..моята асоциация винаги е такава :)

MandarinaDuck
16th June 2009, 20:36
Мерси за отговорите!!! Просто много ми се чоплеше слънчоглед, та затова.
Успехи на всички! :girl_dance: :2008:

blinblin
16th June 2009, 22:10
Аз да се похваля от няколко дни редовно карам колело(час и нещо на ден) и ако трябва да съм 4естна се чувствам много добре след него...
Към края на седмицата смятам да почна да ходя на каланетика :)
И утре смятам да се претегля,въпреки че не очаквам кой знае какви резултати :roll:
А и знам,че не е кой знае колко добра идея,обаче си позволявам сладолед(73гр,/183кк :D ) през ден...Да не взема някой път да се натъпкам със сладко или тестено,защото ако това стане ще си е чист провал.Подхващане на режим и спорт отново няма как да стане при мен след нещо такова.Действа ми толкова демотивиращо :? Изпълвам се с усещането,че съм пълен провал,цт....Не го искам пак.
Та смятам да не позволявам такива неща...А и като по чудо съм страшно запалена по идеята за здравословно хранене и редовен спорт,не помня някога да е било така...дори не ми се яде вредна храна.
И си мисля,че редовното четене на мненията ви и виждайки ви толкова решени да постигнете това,което искате ми помага най-много...
Та така от мен,ще пиша утре като се претегля(просто за проверка)...Успех на всички:)

дундарина
17th June 2009, 06:52
Добро утро!

Айде,да се пофукам...
вече съм 60кг.-имам юбилей :D :D :D
т.е. - 1кг.

kokodidi
17th June 2009, 07:31
Добро утро!

Айде,да се пофукам...
вече съм 60кг.-имам юбилей :D :D :D
т.е. - 1кг.
Дунди оправи линийката да се фукаш по така :P

дундарина
17th June 2009, 07:43
Коко,
оправих я,ама чак утре ще се вижда :D

Engel
17th June 2009, 08:28
Искам и аз 60кг. :girl_cry2:
Дунди: Толкова се кефя, че си свалила още! Супер си! С това темпо за морето ще си във супер форма :D Повярвай!
blinblin: Браво, продължавай все така :) Важното е да има постоянство и резултатите изведнъж ще те ударят по главата :1231: Тогава няма да можеш да се откажеш и ще продължиш докрай!
По-хубаво сладоледче през ден от колкото тесто и брашно :2014: Ще очакваме резултати! :2056:

дундарина
17th June 2009, 08:34
Ангелче,

ще станеш 60...,
хм, ама ти не си ли 60?
Така си мислех де!
Оф,хич няма да съм супер,
че ремаркето ми мнооого голямо...,
:D :D :D
... имам извънгабаритен товар :D
Е,поне няма да съм слон,ами ...слонче
Да ти кажа честно,аз съм малко разочарована,
защото си мислех,че днес ще изкрещя 59,ама...
дано да е утре крещенето :D

Engel
17th June 2009, 08:41
Ами 66 съм. на 168см. Аз ако бях 60 изобщо нямаше да се мъча с диети и т.н макар, че аз нали сега не съм на диета.
На 60 ще изглеждам супер, само спорт ще ми трябва да извая неравностите, защото се познавам и знам как ще изглеждам на 60кг.
За толкова години диети поне се научих да знам как изглеждам дори и с 1кг. свален. :2022:

tonita
17th June 2009, 08:46
Дунди: Честито и от мен! :1223:

Точно сега си мислих: На аеробиката където ходя всички жени ама до една!!! са със супер тела, пърфект боди от всякъде- все едно с конкурс са ги избирали, б.си :twisted: и аз се чувствам точно като слонче в магазин за порцеланови фигурки :lol: А като влезем в съблекалнята хубави женски тела да ви види окото :lol:

Това ми действа понякой път малко депресиращо, НО от друга страна и мотивиращо!

Engel
17th June 2009, 08:55
Тони: Чувствай се като необработен диамант, който скоро ще си застане на мястото, което му е отредено в групата за аеробика и всички ще викат за теб:"Виж я тази мадама... има супер тяло като модел на Виктория Сикрет" :1259:

tonita
17th June 2009, 10:46
Тони: Чувствай се като необработен диамант, който скоро ще си застане на мястото, което му е отредено в групата за аеробика и всички ще викат за теб:"Виж я тази мадама... има супер тяло като модел на Виктория Сикрет" :1259:


О ЙЕС БЕЙБИ :1301:

Енгелче днес докато скачам ще си мисля за тези твои думи :cool:

Engel
17th June 2009, 10:49
Надявам се да ти свършат работа :) Подскачай малко и за мен, че ми дойде днес и ще карам само на разходки :D Хубаво оправдание!

blinblin
17th June 2009, 14:29
Ухуу :)Това беше боен вик,хаха...Кантарът показа 62,5 и ме направи много щастлива.Очаквам всеки момент да ми се получи застой,обаче това не ме притеснява особено.С правилната храна и спорт все някога ще се свалят килограмите,а аз не бързам за никъде.
Сега ще ходя да карам колело ;)
Engel,мерси много от голяма полза си ми...Много мотивираш :)

дундарина
17th June 2009, 16:48
Ангелче,
стегни се малко тогава!
Имаш само някви си 6кг.,
а аз кво да кажа...даже не мой ги сметна още колко много са за сваляне!
Ние сме с теб!
Тонита,
мерси за подкрепата!
Пожелавам на всички заслабването,
което са си пожелали!
Аз много се надявам утре пак да ви се фукам,
ама да видим...
Блинблин,
бравос,много си мотивирана и адски много се ти се кефя!

Ангелче,
ще ми се и в другата тема/заедно да спортуваме/
скоро да взема участие,
ама да видим коя петилетка ще е :1252:

Engel
17th June 2009, 17:41
Ще спортуваме! Не се притеснявай :)
Килограмите също ще сваля! Закачила съм си банския на огледалото за да ми напомня, че след месец съм на море :lol:
БлинБлин: Много се радвам за теб, бързо сваляш и не прегрешаваш :D пу-пу да не те урочасам, ще си постигнеш целта скоро :P

punk_girl
17th June 2009, 18:10
Девойки и аз се включвам в предизвикателството макарче знам че няма да успея да сваля нещо до 30
Та в момента съм 53 кг
Крайна цел 50 -49
В момента не спортувам но съм цял ден на крак и вечерно време се отдавам на танци

blinblin
17th June 2009, 18:29
Мерси и аз се надявам да ги сваля(ама вече съм убедена,че мърдане няма и ще изчезнат...Няма какво да правят,я?!)Пожелавам ви и нас да свалите преди морето :)
Engel,мерси много ;)
Дундарина и на теб,и браво за минусчето :)
Аз тъкмо излизам от банята след колетото,много вятър духаше и както бях потна целия пясък се озова на лицето ми :?, и се готвя да ям таратор...

blinblin
17th June 2009, 18:42
Engel,и аз се изненадвам от себе си.Пазя диети от както станах на ...сега като се замисля май от 6-ти клас,цт цт.Не знам какво ме караше да мисля,че съм дебела,бях най-нормално 12 или 13 годишно момиче.С диетите и всичките простотии се докарах дотук(а пък и не може да ми се отрече,че принципно съм доста мързелива).Сега не знам,може би на 18 взех че пораснах и реших да се взема в ръце...
И може би открих,че правилното хранене и спорт ще свършат работа,а не някакви монодиети и глад...Отне ми седем години,ама все пак открих Америка :D

Engel
17th June 2009, 20:31
Надявам се и аз вече да я открия, защото съм на същото положение :? Винаги си казвам, че този път ще е последен и т.н., но уви..
Този път няма да се надявам да е последен, а просто ще го направя такъв! Щом всички могат и аз мога!

дундарина
18th June 2009, 07:49
Ха,добро утро!
Ставайте!
Имам пак да се фукам! :D
Днес съм 59,6 :1203: :1211: :1259: :3000:
Амбицията ми е да ви взема под носа първото място :D :D :D :girl_haha:

И на плажа ще съм ей така :2004: :sunbath:

Целувки,мацки!
И успешен ден!

Engel
18th June 2009, 08:17
Дундиииии: Много се радвам за теб! :girl_dance: :2018:
Нали знаеш, че благородно ти завиждам и не ми се сърдиш? :2035:
Честито за 5-тицата и съм сигурна, че за морето ще се справиш с още няколко килограма и много ще се харесваш :pinkglasses:

дундарина
18th June 2009, 08:26
Ангелче,
хич даже и не мисля,че ми завиждаш по другия начин!
Убедена съм,че си над тия неща...имам предвид низките чувства.
Знам,че успеха на другите мотивира и...
абе давай,то след някой друг ден ще се фукаш и ти..
нека да си изпратиш"гостите"
и ще празнуваме и с теб!
А до морето имам още една седница,
по-скоро ще "шлифовам "59-я килограм.
Едва ли ще сваля повече,
но..както и да е...
Важното е,че съм в играта :D

tonita
18th June 2009, 08:32
Дунди ю ар дъ бест! :1223: Заслужаваш огромна похвала!

Пожелавам си и аз един ден да мога да ви се похваля с 5 отпред! :girl_haha:

И аз имам лек (по-скоро символичен) напредък с килограмите, но си трая, да не стане както с предното предизвикателство :lol:

Апропо Краска скоро не е писала..... Като стана въпрос за 5 отпред се сетих за нея :D

Engel
18th June 2009, 08:48
Дунди: Аз само под 64кг. приемам за успех, защото от 64.5-66кг. варирам постоянно и не ми прави впечатление :2022:
Даже не съм сигурна дали да се тегля в Понеделник, защото има вероятност да си наруша мотивацията.
А ти много рано ще ходиш на море :sunbath: Купи ли си нов бански?
Тони: Спокойно, ние с теб ще утрепем рибата с голям резултат... сега тихичко си сваляме без много хвалби, че да не се насе*ем :lol:
Красито и на мен ми липсва 2 дни :?

blinblin
18th June 2009, 09:31
Браво Дундарина,честито :)Нямам търпение и на мен да ми се покажат тези цифри някой ден :)
Енгел,сигурна съм,че ще успееш и че този път кантарът ще покаже успешен резултат.Стискам палци :)
Аз сега съм на кисело мляко,две кайсии и две малки праскови(толкова много ми се ядяха някакви плодове :D и реших,че по-добре сутринта за закуска отколкото следобеда ;)
Междувременно решех и на мен следващото ми теглене да бъде в неделя,защото това всекидневно ме побърква.Превръщам се в маниачка,цт :shock: :D
Отивам да си дояждам закуската и да мисля какво ще имам за обяд :
Приятна закуска на всички
:)

Kraska_Praska
18th June 2009, 09:35
Красито дебелее и си търси квартира, затова не пише :)
Нещо напоследък много омазах нещата, направо съм за темата за прегрешения, но ако имаше такава за големи, не за малки :)
Както и да е, от днес вече наистина се взимам в ръце, защото няма за кога да отлагам и да се лигавя. На първи август бившият ми приятел има РД, сигурна съм, че ще ме покани, и искам да ме види и да съжалява, че ме е изгубил :twisted: Крепи ме мисълта колко ще съм хубава и слаба тогава, как килограмите ми ще започват с 5 и как ще имам самочувствието на харесвана жена. За целта обаче трябва да стана и аз активна в темата за спорт...

Engel
18th June 2009, 09:43
Краси хелоууу :D
Кажи сега какво е положението с килограмите! Надявам се да си седиш на 60-61кг. и да не си омазала положението по-нагоре :?
Много ясно, че ще му покажеш на този твой бивш приятел, че не те заслужава и можеш да имаш стотици по-хубави от него и такива, който си заслужават повече вниманието ти!
Ще те следя да знаеш! Пиши редовно и не се скатавай! :lol:
Скоро ще се печем на плажа слабички! :sunbath:
БлинБлин: Не се притеснявай мила и ние ще видим 5-цата :twisted: Скоро, скоро... :pinkglasses:

blinblin
18th June 2009, 10:16
Чакам с нетърпение :)

Kraska_Praska
18th June 2009, 10:28
Абе май вече клоня към 61.5 - 62...
Ама не ми пука от това честно казано, имах нужда да не мисля за диети известно време, да не си подготвям от вечерта какво ще ям на следващия ден и тн... Останаха ми около 5 килограма, все ще ги сваля някакси... Плюс това засега нямам с кой да ида на море, така че няма да е болка за умиране ако не изглеждам перфектно по бански, важно е на първи август да съм с някоя нова рокличка, която ми стои много добре...

Disaster
18th June 2009, 11:08
Здравейте,момичета!!Аз рядко пиша ,но си чета съвсем редовно.Браво,на всички ,които имат резултати, на останалите - не се отказвайте!!!Бях се поотчаяла, че нищо няма да излезе от моята диета,защото си стоях на едни кг сигурно 10 дни,ноооо...вече съм -1 (т.е. 61).Ще се претегля пак чак в края на предизвикателството.
Хубав ден ви пожелавам!

monita_g
18th June 2009, 18:17
Искам да поздравя всички с минусчета :) само така...лято е, слънце пече ...бъдете щастливи (ох, кога ще дойде и моето време) -
П.С. И искам кантар :) :roll:, но няма

VampiLa
19th June 2009, 07:40
Мацки, това моето не е нормално за тези 10 дни свалих два килограма и... край, повече не помръдвам :wall: Бях 54, а сега съм 52 и си мисля че по-мално няма да стана...Сякаш това ми е някаква граница и не помръдвам. Много ме е яд :evil:

дундарина
19th June 2009, 07:57
Добро утро от мен и тук,
в тази темичка :D
Момичета,благодаря ви за поздравите!
Да ви се връщат резултатите! :D

На Краска пожелавам,когато дойде време да му натриеш носа на бившия...всъщност въобще вече да не ти пука за това колко той съжалва,защото ще си срещнала истинска и красива любов! :2046:

Вампилка,
ми не може за 20 дена да свалиш 10кг.,
тоест няма да е здравословно.
Най-много още 1кг.да свалиш.
Радвай се на резултатите!

Тонита, :D
чак пък дъ бест :D :D :D -нъц,
ама мерси,много мило!

Момичета,цунки ,гунки!
Аз днес съм вече 59,3 :D
Айдееее,първото място за Дунда! :D :D :D

tonita
19th June 2009, 08:10
Ииииииииииииииииии Дунди ни съ трайш вече бе!!!!! :bravo: :3000:

Браво, браво и браво !

За морето ще си пърфект :dirty_dance:

Да знеш ще искаме снимки на Дунди по бански за мотивация! :girl_in_love:

И аз имам леко минусче, въпреки че вчера бях на детски рожден ден и омахах 1 малка детска пица- много ми се ослади :oops:

дундарина
19th June 2009, 08:11
Тонита,
мерси,слънце!
Ама,има риск от снимките да се демотивираш :D :D :D
Има много работа още по мен!

Engel
19th June 2009, 09:20
Здравейте и от мен :)
Дунди: Честито отново, прочети си вчерашните пожелания! :lol:
Направо не се траеш, найстина! Ама давай здраво така и дерзай до край! :2004:
Тони: Честито и на теб! Малко или голямо все е минус в правилната посока на кантара :3000: Колко кг. си сега и колко остана? Сложи си линийка плс :1231:

дундарина
19th June 2009, 09:27
АААА,Ангелче,
ич да ги нямаме тия!
Искам си нови пожелания! :D :D :D

Engel
19th June 2009, 09:35
Дунди пожелавам ти да станеш готинка отслабнала дюканка и мъжа ти да не може да си затвори устата от кеф :D

blinblin
19th June 2009, 09:42
Да се похваля 62 кг. :):)
Браво и на теб Дунди(ако не възразяваш да ти викам така че иначе е мн дълго :roll: )

blinblin
19th June 2009, 09:44
Не можах да издържа до неделя,голяма маниачка съм :oops:
И днеска съм на каланетика :)

Engel
19th June 2009, 10:06
Бравоооооооо :) Половината килца си отидоха за отрицателно време!
Пожелавам ти така лесно да пребориш и останалите!
А аз ви обещавам другата седмица да се тегля и да ви 'затапя' с моят резултат! :girl_haha:

blinblin
19th June 2009, 10:35
Стискам палци :)

VampiLa
19th June 2009, 10:51
Engel, дано наистина да е така, искрено ти го пожелавам :)

Engel
19th June 2009, 11:17
Благодаря ви момичета! Да ви се връща тъпкано :D

blinblin
19th June 2009, 18:12
Момичета,сега се връщам от каланетиката..Краката ме болят(мускулите),бая се поизпотих,ама ми хареса :1211:
Сега вече умирам от глад и ще си правя шопска(обаче без олио и сол) за вечеря преди да съм припаднала :)
Приятно папане и на вас :)

blinblin
20th June 2009, 22:01
Никой не пише :(
Реших тъй като ще ми идва след около 5-6 дни,да не се тегля докато не ми свърши цикалът.Склонна съм да събирам вода като кактус преди въпросния период,а един по-висок резултат на кантара може да ми съсипе мотивацията.Така че ще се старая да се храня правилно,да спортувам повече(освен през първите два дни,много са ми гадни) и да не ям сладки неща...
П.С.Може да си позволя половин шоколад единия ден,ако започна да изпадам в кризи за сладко,хах.Ама едва ли,аз по-скоро се превръщам в мрънкащо и постоянно оплакващо се същество,отколкото лакомо...
Направо се чудя как хората ме изтрайват :roll:

Engel
21st June 2009, 14:33
Още малко остана момичета :) Ще правим ли още предизвикателства или да си починем малко и да се отдадем на спорта през лятото?

VampiLa
21st June 2009, 14:38
Аз лично сум ЗА предизвикателствата ;)

blinblin
21st June 2009, 14:46
Още цели 9 дни,доста са си. :)
И аз съм за още предизвикателства :2037:

Engel
21st June 2009, 14:54
9 дни за по още едно кило надолу :D
Каква съм оптимистка :pinkglasses:
Не забравяйте, че предизвикателството е за 2кг., а не за повече :lol:

blinblin
21st June 2009, 17:27
А дано още едно кило,ама аз с тегленето може да дочакам следващото предизвикателство :)

Engel
21st June 2009, 22:04
Няма значение кога ще се теглиш :) Важното е да има резултат като се претеглиш и да се радваш на отслабването си!
Успех!
Аз утре може да се претегля :D Не съм се теглила от.... 10тина дни :roll:

blinblin
21st June 2009, 22:21
Успех и на теб :)

Engel
22nd June 2009, 08:45
За 8-9 дни съм -1.5кг. :mrgreen:
Ще се тегля пак на края на предизвикателството :cool:
Жалко, че немога да си намеря метъра да се меря и с него :?

дундарина
22nd June 2009, 08:54
:1351:

Официално съм 59,
макар че....трябва да отворя тема"ГОЛЕМИ ПРЕГРЕШЕНИЯ",
:oops:
че...в "МАЛКИ..."могат да ме анатемосат :1252:

Ангелче, :3000:
Смело напред!

И на всички останали,цунки и гунки!

Айде,тая седмица,ще гледам да ви издразня с 58 :D :D :2033: :D

Engel
22nd June 2009, 09:07
Давам ти срок до Неделя да си 58 Дундииииии :D
Забрави ги тези прегрешения, смело напред и гледай само резултатите!

Kraska_Praska
22nd June 2009, 09:24
Аз пък съм +2, т.е. 62.9 ...
Надявам се част от това да се дължи на задържани течности, понеже вчера ядох солени неща. Но дори и да е така, фактът си е факт - много му отпуснах края и резултатът не закъсня... Все пак важното е, че вече съм много по-стабилна психически и мога да се взема в ръце. Освен това си намерих съквартирант и почти си намерихме квартира (харесахме един много хубав и голям тристаен в Дианабад) :) Вече не ми остава нищо друго, освен да започна отново да отслабвам и на първи август да изглеждам супер :)

Engel
22nd June 2009, 09:31
А пък накрая можеш да решиш, че не си заслужава да ходиш на 1ви Август, защото рожденника не заслужава присъствието ти и приятната ти компания.
Краси: Пак до 60-61кг. ще ги смъкнеш лесно мила! Пиши по-редовно, липсваше ни! :2020:

blinblin
22nd June 2009, 09:57
Браво,Engel :)Все така давай :wink:

Kraska_Praska
22nd June 2009, 10:02
Engel, аз ако отида няма да съм приятна компания :twisted:
Ще стоя, ще изглеждам добре, ще избягвам да говоря с него, но ще се забавлявам с многото ни общи приятели.
Вие също ми липсвахте напоследък и ще се постарая да не се изолирам повече. Много ви се радвам на минусчетата и се надъхвам и аз да не предавам отбора :)

Engel
22nd June 2009, 10:18
Краси: Скачай пак в борбата с кг.! Имаш да ни настигаш :D
Блин: :girl_kiss2:

ледено_sЪrце
22nd June 2009, 10:18
Момичета, бях ви оставила за известно време...имах доста тежък период, дори не мога да сметна колко време продължи...но беше ужасен, зарязах тренировки, хранене...което дори го направи още по-неприятен и затънах още повече.
Надявам се скоро да си хвана здраво юздите и да поема контрол над себе си, защото ми липсва времето, когато си живеех здравословно. :cry:

Engel
22nd June 2009, 10:20
Ледено: Ти пък какво се мъчиш? Толкова добре изглеждаш. Помисли над това да започнеш да се харесваш и обичаш, а не да отслабваш!

ледено_sЪrце
22nd June 2009, 10:21
Просто искам пак да се храня добре и да спортувам, понеже изгубих тези навици в последния месец, заради нерви покрай приятеля ми, но може би не трябва да се впрягам и да му отдавам толкова внимание, а да мисля за себе си...

goldish
22nd June 2009, 10:31
Engel,много специални поздрави са преборените килограми. Адски добре се справяш. Тъй лато си малко суеверна :2035: , пу пу да не ти са уруки, но смело продължавай напред. Ти си нашият номер едно!!! :bravo: :2020:

ледено_sЪrце, не мисли върху едно и също нещо непрекъснато. Аз обикновено така правя и после като се върна на проблема виждам, че е бил доста по-малък, откокото съм си мислила.

Engel
22nd June 2009, 10:33
Аз съм номер 1, а Изабо е номер 2, който трябва да бъдат изритане вече от групичката на отслабващите, защото отслабваме от десетилетия и трябва вече да отслабнем завинаги! :lol: :lol: :lol:
goldish: До края на лятото ще те стигна :P :2035:

ледено_sЪrце
22nd June 2009, 10:34
Права си, Голди!
Енджи, тоя пич, който държи солариума пред вас, сега е направил фитнес до парка...аз бях да видя уредите- много е приятно, дори мисля да ходя вече там. Помисли си дали искаш да ме придружаваш. :P

Engel
22nd June 2009, 10:36
Къде е фитнеса до парка?!! Може да отидем някоя сутрин да походя на пътеката! Съгласна :P
Тъкмо няма да има много хора и ние ще сме едни от първите!

ледено_sЪrце
22nd June 2009, 10:38
То изобщо нямаше- само собственикът беше там, а и има доста кардио уреди. :P

punk_girl
22nd June 2009, 15:35
Момичета аз ще нахалствам на една съседка да се премеря у тях че вече ме лови нервата най-късно до 8 ще ви кажа резултатите дано са - а не +

Engel
23rd June 2009, 10:12
Тук какво става?!
Къде изчезнаха всички?!
Има още само седмица до края :roll:
Пожелавам на всички по -1кг. до края на предизвикателството!

blinblin
23rd June 2009, 10:42
Аз днес се прежалих да се претегля.Реших,че ако е повече така или иначе е само вода и няма смисъл да се обезкуражавам :)
Отново 62,така че съм доволна...
Купих си мюсли и вече редовно си ги ям за закуска с прясно мляко,просто не мога да си ги представя с кисело...Иначе манията ми за сладко не се е увеличила,въпреки чувствителния период,хах :roll:
За обяд смятам да си приготвя пържени яйца,обаче на тефлонов тиган и без олио.Ще експериментирам и ще добавям каквото ми падне(ама само здравословни неща)...
Та това от мен,вие какво правите?

blinblin
23rd June 2009, 11:46
Боже,трябва да ми се забрани да готвя...Такава гадост не помня да съм яла през целия си живот,цт.А...един път пробвах да си направя курабийки,бяха още по-зле.И една супа,която се бях пробвала да сготвя.Абе в общи линии ,когато не се опира до спагети,сандвичи и салати съм истинско бедствие в кухнята :oops: Преминавам към салата за обяд,а яйцата отиват за кучето...Горкото :1246:

П.С. Мога да правя и пица :cool:

punk_girl
23rd June 2009, 12:45
Ейй вчера с цялото си нахалство попитах съседката да се претегля понеже нашия кантар брат ми го счупи :( .Та отчете -2 сега съм точно 50 остават още 1 кг само.

Disaster
23rd June 2009, 14:26
От началото на предизвикателството съм -1,5 , дано поне още 0,5 да сваля.Ооооххх мн бавно става.Нз, още колко пъти по 20 дни ще заслабвам :lol: А дано вие да се похвалите с по-добри резултати от мен.
П.С.Тайничко ще се надявам кантарът да покаже 59 и нещо във вторник.

Kraska_Praska
24th June 2009, 09:08
Момичета, аз съм пак 61.8 ...
Вярно, че не е много добре, ама поне не съм 63...
До края на това предизвикателство ако затвърдя 61(т.е. да стигна нивото си от началото му) ще съм много доволна...
А от следващото се надявам пак да тръгна само надолу, а не да се връщам назад към големите числа... Мисля дори да си направя 3-4 чисто протеинови дни, но първо имам да изяждам едно огромно количество домашни якълки "петровки" :)

Engel
24th June 2009, 10:30
Краси: Не насилвай нещата, пак ще си си 61кг. скоро :D
Аз стискам палци до края на предизвикателството да забия в най-смелите си мечти 63.5-64кг.!
Disaster: Честито за резултатите! Как мина вчерашната теглилка?!
Премахна ли я тази цифра 6 един път завинаги ? Пожелавам ти до края на предизвикателството да затвърдиш 59кг.! Повярвай можеш! :pinkglasses:
punk_girl: Още малко остана :) Мисли как ще ги задържаш после!
blinblin: Дано кантара покаже 61кг. в края на предизвикателството! :)
Ти какво мюсли ядеш?
Моето е от трици/ пшенични и овесени/, овесени ядки, семки, ленено семе и аз си слагам стафиди около 30гр.
Бъркам в киселото мляко това и го оставям за 10-20мин.
Супер става!!!
Аз пък с прясно не съм пробвала, все си мисля, че няма да ме засити.

Не се притеснявай за готвенето :) Ще се научиш покрай диетите!
Успех на всички и отслабващ ден!!!

blinblin
24th June 2009, 10:50
И аз се надявам и ти стискам палци и на теб,обаче за 63 :1241:
Ами купих си на Нестле(предполагам,че имат захар повечко,ама айде...).Преди съм си купувала някакви други и си спомням,че ми бяха доста гаднички.Смятам като ми свършат тези да видя и за някакви други.Иначе ги ям като корнфлейкс с топло прясно мляко.И ме държи наядена доста дълго време-от 8,8 и 30 до към 12 и нещо не огладнявам повече,а пък и ми харесват много :)
Моите са с ябълки и канела :) и аз обратно на теб махам стафидите,защото хич не ми харесват и започва да ми се гади от тях(ако въобще онова е стафида,не знам)...Смятам да пробвам и с кисело мляко,но още събирам смелост :lol:
Относно готвенето си мисля,че съм обречена :)

Engel
24th June 2009, 10:56
63кг. е доста нереално, защото има още 6 дни до края :? Но ще има следващо предизвикателство, а за него ще целим вече към 62кг.:twisted:
Аз преди изобщо не хапвах стафиди, обаче с киселото мляко ми харесват, защото му придават сладък вкус :D
Моето мюсли е без захар от диетичният магазин до работата ми.

blinblin
24th June 2009, 11:14
Аз не знам колко килограма точно си и затова :)Но и 63,5 или 64 звучат мн хубаво.И аз сещам за един диетичен магазин в Бургас и може другата седмица да го посетя и без това се каня от почти две години :)

MandarinaDuck
24th June 2009, 11:36
Blinblin, къде точно се намира този диетичен магазин в Бургас? Преди се сещам, че имаше един около Трета поликлиника, ама сега точно къде беше не се сещам.

А относно по темата- аз вече спрях да се тегля от повече от няколко седмици. Просто гледам да се храня разумно, повече движение и така.

Успех, момичета! Стискам ви палци. Не остана много време. :girl_dance:

Disaster
24th June 2009, 12:06
Благодаря ти,Engel,определено те бива да надъхваш хората :2020: Нооо,аз имах впредвид следващия вторник. :lol: Нали тогава свършва предизвикателството,или се бъркам?
Давайте в същия дух!!!

blinblin
24th June 2009, 17:36
Еми то и аз не знам как да обясня,честно казано.Мисля,че улицата се казваше "Княз Борис",ама ми е мътно.Знаеш ли къде е Червеният кръст?Точно на тази улица е,само че малко малко след Червения кръст.

Общо взето от Краснодара,долната улица във вляво и някъде 100-200 метра след това е.
Съжалявам,много съм зле в упътванията :roll:
Просто баба ми живее наблизо и съм минавала покрай него с колата.

blinblin
24th June 2009, 17:37
А преди имаше един точно по пътя към центъра,който минава покрай трета,точно срещу тенис кортовете беше.Ама вече май го махнаха.Не съм се заглеждала. :)

Engel
24th June 2009, 22:59
Ами аз в началото на предизвикателството бях 66.5кг., а сега преди няколко дни бях 65кг. и за това се моля за 64кг. :lol:

дундарина
25th June 2009, 07:53
Добро утро!
Бързам да се изфукам:
днес 25.06. съм...58,9 :D
Ейнжълче,ти го пожела,
аз го изпълних :D

е,накрая се поиздъних :oops: ,ама...ела да ме нариташ публично пред всички дюканки :D

Engel
25th June 2009, 08:54
Добро утро :D
Дунди: Браво! Постигнала си моята заветна цел :1223:
Сега ще дойда да те строя пред другите!

Момичета остават още 5 дни :girl_dance:
Ех, един път и аз да имам резултати в предизвикателството от всичките, който съм направила :2005:
Да не се хваля много и да си действам! Като постигна целта- тогава хвалби :2035:

Искам да ви почерпя едно кафе!


http://www.francisvachon.com/blog/wp-content/uploads/2007/12/coffee-and-milk-pourred-into-a-transparent-glass-cup-01-small.jpg

blinblin
25th June 2009, 12:08
Дундарина,браво :)

retete
25th June 2009, 13:32
аз не знам моето дали е за хвалене - 49,5 кг обаче щото тея дни не съм имала време да ям като хората, сега стомаха ми е свит и нямам апетит :( нямам сили да си направя тренировката, 10 мин и съм изплезила език... трябва да почна да хапвам по-нормално ...
някакви предложения за леки храни? млекце с плодове ли да си направя се чудя...
неска сутринта 1 яйце с малко сирене и домат и щях да се пръсна :shock:

дундарина
25th June 2009, 14:05
Дундарина,браво :)

Блинблин,мерсиии :2020:
Да ви се връща по-скоро, момичета!

Ейнджи, :girl_kiss2:

Engel
25th June 2009, 17:24
:pinkglasses:

дундарина
26th June 2009, 07:18
ДОБРО УТРО!

Все си мислех,че тия 58,9 днес ще са пак 59,
обачеее днес съм 58,4 :D
:1207: :1203: :2013:

tonita
26th June 2009, 07:54
ДОБРО УТРО!

Все си мислех,че тия 58,9 днес ще са пак 59,
обачеее днес съм 58,4 :D
:1207: :1203: :2013:

:bowdowl: :bowdowl: :bowdowl: :bowdowl: :bowdowl: :bowdowl:

дундарина
26th June 2009, 07:57
ДОБРО УТРО!

Все си мислех,че тия 58,9 днес ще са пак 59,
обачеее днес съм 58,4 :D
:1207: :1203: :2013:

:bowdowl: :bowdowl: :bowdowl: :bowdowl: :bowdowl: :bowdowl:

Tonita,разсмя ме!
Какво миличка...?!
Ще стане и при теб,споко!

tonita
26th June 2009, 08:05
Ох Дунди съмнявам се че някога ще стане, какъв човек съм аз незнам!!!! :2005:

Но поне да си стоя на това ниво и да не дебелея повече! :?

дундарина
26th June 2009, 08:10
Ще стане :girl_kiss2: !

Engel
26th June 2009, 08:36
Engel отвръща на удара на Дундарина с -500гр. :3000:

Тони: Повярвай в себе си! Всички пъти, който си опитвала и си се проваляла е, защото не си вярвала достатъчно силно.
Повярвай!

дундарина
26th June 2009, 08:42
Ейнжълче,
да не видиш нещу :lol: :bravo:

Engel
26th June 2009, 09:08
Ами няма само ти да отслабваш!
Ще си помислим още малко, че лягаш под ножа :lol:
Аз за първи път завършвам успешно едно от собствените си предизвикателства, който пускам. Излагация е малко точно автора да се излага ама всеки знае за каква борба става въпрос!!!
Приканвам другите да не се отказват! Малко остана до края!

Черпя с една закуска по случай минуса.. има даже и Дюкански палачинки :D
http://www.hotels-paris-rive-gauche.com/IMG/jpg/breakfast_pantheon.jpg

дундарина
26th June 2009, 09:15
Ейнжълче,
аз съвсем не съм очаквала,че ще тръгне надолу теглото ми.
Просто ей така се вписах тук,защото симпатизирам на авторката :lol:
А,ако знаеш колко ми е кеф,че имаш резултати...
Е,аз ако имах възможност за оперативни корекции,хах,едва ли ще се мъча с бай Дюкан :lol:
Така си мисля де!
Но предизвикателството за мен тепърва предстои!
Трябва да ги задържа!Ей тва е...най-трудното
Сядам на масата,че има бая вкусотии :girl_eat:

Engel
26th June 2009, 09:24
Със сигурност ще се постараем да ги задържим.
И двете знаем за йо-йо ефекта и двете знаем до какво ще доведе невероятното плюскане след диета. Затова аз не съм на диета и се старая да ям това каквото ми харесва и даже си мисля: "Аз сега като не съм на диета и като си сваля килограмите как ще се храня?"
Явно ще си продължавам така :D
Дунди: Вярвам, че и ти имаш силна мотивация да отслабнеш и задържиш, защото виждаш много майки, който скоро са родили и са се вкарали отново във форма. Много ми става тъжно, когато видя майка напълняла при бременността и не е отслабнала /зарязала се е!/, а детето вече й е на 3-4 годинки :?

дундарина
26th June 2009, 09:28
Със сигурност ще се постараем да ги задържим.
И двете знаем за йо-йо ефекта и двете знаем до какво ще доведе невероятното плюскане след диета. Затова аз не съм на диета и се старая да ям това каквото ми харесва и даже си мисля: "Аз сега като не съм на диета и като си сваля килограмите как ще се храня?"
Явно ще си продължавам така :D
Дунди: Вярвам, че и ти имаш силна мотивация да отслабнеш и задържиш, защото виждаш много майки, който скоро са родили и са се вкарали отново във форма. Много ми става тъжно, когато видя майка напълняла при бременността и не е отслабнала /зарязала се е!/, а детето вече й е на 3-4 годинки :?

Ейнжълче,
аз бях една от тези майки...Не само,че не изглеждах добре,
ами и ми викаха "жената',"госпожо"...,а аз съм нисичка и по принцип не могат да ме разберат колко години съм отлежала :lol:
Обаче вчера в банката ме привикаха с "госпожиЦЕ"
Хах,връщам си стария имидж :lol:

Engel
26th June 2009, 09:38
Госпожице е супер! :D
Радвам се!
Аз пък винаги съм изглеждала по-голяма от колкото съм :)

Краси, къде си?
БлинБлин? Disaster? MandarinaDuck?

Disaster
26th June 2009, 10:39
Добро утро!! Бравооо на Дундарина и Engel!! :1203: Само така ви искам!
Ииии аз съм с минусче :girl_dance: Днес е паметна дата :lol: - най-сетне 59,4.Така се радвам, че вече съм под 60.Във вторник цялата равносметка.Може и да съм заковала 59,защото ще правя воден ден в понеделник(не ми се иска,но диетата така казва и при положение,че има резултати ме е е страх да не объркам нещо).А,вие,продължавайте да слабеете и хубавеете!!

blinblin
26th June 2009, 11:35
Браво на всички :)Много ме зарадвахте,тъкмо бях започнала да си мисля,че повече резултата до края може да няма,ама за щастие съм опровергана :lol: (и добре,че съм)Аз за сега отлагам да се изтегля,смятам в сряда или четвъртък.Чакам си цикъла общо взето и да мине после,че да мога да се претегля.Иначе вече се напъхвам в дънки и панталони 29 номер :girl_dance: Преди в 30-ти беше кошмар и си купувах 31,хах,но не и вече:)
Ще имаме ли и друго предизвикателство,че аз ще имам нужда от него :roll: :)

Engel
26th June 2009, 17:18
Ще имаме!
Предлагам, който е свалил най-много да е автор на следващото предизвикателство!
На 30ти ще правим равносметката :D
Успех на всички! :P

blinblin
26th June 2009, 18:43
Аз съм -4кг.,да ми се отбележи :1242: :2003:

blinblin
26th June 2009, 18:58
Обаче в никакъв случай не искам да съм автор,прекалено съм несериозна.Вземе да черпя с кифлички всяка сутрин... :girl_haha:

Engel
26th June 2009, 22:18
За 20 дни -4кг. :shock:
Само ще я пуснеш какво толкова :) Считай го за превилегия!
Може някой друг да е победителя, но явно няма да съм аз с мойте -2кг. /с който много се гордея/ :D

blinblin
27th June 2009, 07:55
При мен поне 1-1,5 е вода,така че не е кой знае какво...Аз съм за Дундарина или за теб :)

дундарина
27th June 2009, 08:11
При мен поне 1-1,5 е вода,така че не е кой знае какво...Аз съм за Дундарина или за теб :)

Мерси,Блинблин,
аз пък съм за теб или Ейнджи :D

Kraska_Praska
27th June 2009, 08:57
Здравейте!
Много се радвам, че отслабвате :)
Честити минусчета :bravo:
Скоро няма да има кой да ми прави компания в тези теми. Аз вече достигнах висша степен на освинване и изпълних предизвикателството, ама на обратно - качих 2 кг и вече съм 62.7 :wall:
Всяка сутрин се събуждам амбицирана, казвам си "е, от днес вече пак ставам стриктна..." и в един момент прецаквам всичко... Затова и ме е срам да пиша тук... Време е да се взема в ръце и да спра с депресиите и глупостите, още повече, че поне един от проблемите ми се реши - намерих си квартира и след 2 седмици се изнасям. Сега ми е моментът за едно ново начало :)

blinblin
27th June 2009, 10:15
Kraska_praska,пожелавам ти да ги свалиш много бързо тези два килограма и другите след тях!Аз съм чела предната тема и много ти се възхищавах как ги бориш тея килограми.От собствен опит знам колко трудно е станеш стриктна(всеки тук знае :) ),обаче все си мисля че ти си постигнала толкова много досега и ще ти бъде по-лесно.Просто си мисли за готиното телце,което ще разхождаш след известно време.Аз така правя :)
Успех и на теб,и на мен, и на всички :1242:

Engel
27th June 2009, 17:38
Краси: Тези килограми не са реални.
Помисли си колко от тези проблеми ти реши храната? Квартира ли ти намери? Любов ли намери ? Утешиха ли те?
- Не.
С нищо не са ти помогнали шоколади, вафли и т.н.
Помисли си хубаво, осъзнай го и тогава ще бъдеш готова да продължиш.
Успех! Ти можеш да бъдеш стриктна и да ядеш храни от който имаш нужда.

tonita
27th June 2009, 22:13
Абе работата е следната- когато човек минава през кофти период и изживява душевни страдания, в повечето случаи отслабва...
Така стана и с мен когато миналото лято се разделях с приятеля ми... бях стигнала 59 кг!!!!!!!!!! Но мина известно време, аз се поуспокоих- в крайна сметка всички са живи и здрави.... и килограмите за 0 време се върнахаааа...

Така че си мисля, че като сваляш в такива моменти, някакси не е реално...

Engel
27th June 2009, 23:07
Тя пълнее.
Точно това обяснявам, че храната не оправя нещата.
Тони, ти не си направила нищо за да ги задържиш. Просто си се върнала към старият си начин на хранене.

tonita
27th June 2009, 23:26
Тя пълнее.
Точно това обяснявам, че храната не оправя нещата.
Тони, ти не си направила нищо за да ги задържиш. Просто си се върнала към старият си начин на хранене.

Да, тя си връща килограмите, на които е била преди да започне раздялата...
Разбира се, че храната не оправя нещата и не е решение на проблема!
Просто аз бях миналото лято в подобно положение и правя съпоставка. Мъчно ти е, плачеш, тъгуваш, нямаш много апетит- не ти се хапват вкуснички неща- аз общо взето само пушех и пиех ром с кола :lol:
Теглих се всеки ден и с учудване само набюдавах как се топят килограмите... което тогава ми беше абсоютно безразлично...
Минават няколко седмици и човек идва на себе си и се връща към нормалния си начин на живот, което неимоверно води до връщане на килограмите...
Та си мисля, че и при Красито положението може би е подобно- разделя се сприятеля си, много тъгува, на всичкото отгоре и квартира трябва да си търси- с една дума кофти период. В такъв период си мисля, че и безразборно да се тъпчеш, пак ще отслабнеш...
Да но поствпенно се окопитваш, нещата си идват на мястото и килцата също! Не при всеки става така, но често се случва... и така де, айде стига съм разсъждавала, че на Красито сигурно вече и пламнаха бузките :roll:

Engel
28th June 2009, 14:30
Да, тя си знае най-добре. Ние просто си изказахме мнението.
Така.. да се върнем на темата :D
Остават 2 дни до края и скоро ще разберем кой е най-достойният автор на следващата тема :P
Във Вторник ще дам отчет, надявам се и вие да дадете :P
Правя всичко възможно да си спазя обещанието и да съм 63.5кг.!
Има голяма вероятност да го постигна, защото преди няколко дни като се теглих бях 64.5кг. и има шанс да сваля 1кг. за една седмица. Дай боже!
Успех на всички и отслабващ ден ви пожелавам :)

goldish
28th June 2009, 14:35
Engel, вярваме в теб и стискаме много палци кантачето да не му мисли, а да минава надолу. Аз гласувам с две ръце за теб да пуснеш следващото предизвикателство. Ти си много подредена и ни знаеш най-добре положението. А и внасяш толкова настроение, че не трябва да те губим.

Engel
28th June 2009, 14:38
Ооо няма да ме загубите!
Просто го предложих като още едно предизвикателство.
Който свали най-много килограми в това предизвикателство да заслужи честа да пусне следващата тема :D
Какво да направя? Просто съм пълна с идей ... :pinkglasses:

MandarinaDuck
28th June 2009, 22:31
Днес уж трябваше да спортувам, но уви.. преди 2 дни спортувах само и в началото на седмицата 2 дена вървях супер много. Това ми е спорта за тая седмица :oops:
А относно храненето-днеска малко прекалих-хапнах си стабилно сладолед :oops: . Но все пак е лято, ако не сега, кога?
А пък на кантара не смея да се кача. ЩЕ го направя чак към средата на юли. Но иначе продължавам да не ям хляб, вафли, чипс и тем подобни.
На момичетата , с минусчета-БРАВО!! Продължавайте в същия дух!! :girl_dance: :girl_kiss2:

tonita
29th June 2009, 09:59
Просто го предложих като още едно предизвикателство.
Който свали най-много килограми в това предизвикателство да заслужи честа да пусне следващата тема :D


Engel много си сладка :girl_haha: Това наистина си е стимулче!

Примерно сигурно ще да е готино чувството да напишеш:

"Аз като горда победителка от предното предизвикателство имам честта да дам старта..." :D

Започвам сериозно да се замислям... ако приемем това правило, мисля че би ме мотивирало (може и на някои да им изглежда смешно, ама е така :1252: ) и току вижте тонита оглавила по следващото или по по следващото предизвикателство :cool:

ЕЕЕЕЕЕЕЕх мечти мечтииииииииии

Engel
29th June 2009, 10:17
Защо да не оглавиш? Супер си е!
Иначе победителя от предизвикателството какво печели? - Нищо.
По-добре да пусне следващата тема :D
Хей, утре всички да се отчитат! Ще има рицарки на 'бялото кантарче' /както в един друг форум :lol: /

Тони: Ти как се справяш? Беше постигнала доста добри резултати около 60-те кг. Още ли си някъде там?

MandarinaDuck: Тренирай всеки ден, но по-малко, а не да се преумориш 2 дни и на следващите да нямаш сили за нищо.
Като тренираш така губиш тонуса, който всъщност печелиш, когато тренираш!
Това доста прилича на яденето, ако преядеш не ти се яде 6-7 часа :roll:

tonita
29th June 2009, 10:46
Тони: Ти как се справяш? Беше постигнала доста добри резултати около 60-те кг. Още ли си някъде там?


Абе баш около 60-те не бяха- бях стигнала 63.0. След това май месец се скъсах от командировки и нещо прецаках нещата.... :? Станах 65 и нещо :x Мотивацията съвсем се сдуха.... след това пак се посъвзех... тази сутрин бях 64.3 :? но съм пред МЦ!
От 3 седмици редовно спортувам и все още не съм се отказала, което за моя милост е огромено постижение :lol: Даже вчера си купих страхотен екип (в който много се харесах междудругото :1252: ), уж да поддържам огъня на обзелия ме спортен мерак :lol:

И такива неволи.....

Engel
29th June 2009, 11:02
Супер си направила ;)
Гледай се всеки ден и се радвай на себе си :D

Lilith
29th June 2009, 11:48
Честито за екипчето! В Адидас има намаления, и имаше невероятни екипчета за бягане...та само чакам да взема заплата :lol: наистина е мн готино да се самостимулираш по този начин :girl_dance: женската суета край няма :lol:

tonita
29th June 2009, 12:04
Честито за екипчето! В Адидас има намаления, и имаше невероятни екипчета за бягане...та само чакам да взема заплата :lol: наистина е мн готино да се самостимулираш по този начин :girl_dance: женската суета край няма :lol:

Мерси Lilith, ако се престраша мога и да ви се покажа :photo:

И аз чакам един аванс след 2 седмици и смятам да обновя и маратонките :roll:
Ами така е, бях споменала преди време, че там където ходя на аеробика са само миски пърфект боди, ама до една!!! Супер тела, супер екипи въобще сигурно ако влезе някой мъж докато си скачаме лигички ще му потекат :lol: И само си представете изкача кака ви тонита с дебелия гъз (извинявам се за израза ама е така) и стария анцунг и започва да се друска... :lol: Срамна работа, какво да ви кажа... :lol: Ама реших тези момичета да ми служат като стимул, вместо да се депресирам , че аз не изглеждам като тях :!:

Engel
29th June 2009, 13:09
Правилно си решила!

MandarinaDuck
29th June 2009, 18:23
Честито ви за придобивките!! Дано да получите с тях и страхотен стимул!! :)

Engel
30th June 2009, 09:30
Добре, хайде аз ще съм първа :D
Първо да почерпя по едно кафе и да ви поздравя за добре свършената работа!



http://thecoffeejournal.files.wordpress.com/2008/04/mccafe_mochacinno2.jpg

Всички имаме резултати, няма значение дали е в минуси на кантара ... сигурна съм, че сте осъзнали/разбрали нещо за тези 20 дни и това ще ви помогне за напред!
Приканвам ви да се отчетем :D
Започвам аз,.. свалила съм точно 2кг. и по 1см. от бедрата :2035:
В момента съм 64.5кг. :angel:
Хайде, момичета, вие сте! :pinkglasses: :computer_coffee:

tonita
30th June 2009, 09:38
Добро утро момичета! Как сте днес?

Да ви се похваля днес ще ходя на Камен Бряг да посрещам джулай морнинга :D С още 3 приятелки решихме да си направим женско царство господарство :2018:

Иначе ПМС-то пак ме мъчи... :? Сега даже смятам да отида до аптеката и да си купя дехидратин нео, ще взема едно хапче, защото явно мнооооооого задържам вода, това не е нормално!!! :?

От сутринта само крия кантара от самата себе си, защото ако се претегля ще съм най-малко 66 :girl_cry2:

tonita
30th June 2009, 09:42
Енгелче поздравявам те миличка! :girl_haha:

Страхотно постижение! :bravo:

Engel
30th June 2009, 09:46
Благодаря! Ами ти няма ли да се претеглиш?! :?
Другите момичета още спят, затова пускам новата тема иначе ще закъснея за работа :lol: