PDA

View Full Version : Малки Прегрешения


Страници : [1] 2

MILI
10th June 2009, 15:30
Някога, някъде в този форум имаше подобна тема :roll:
Нека тук да си споделяме с какво сме прегрешили през деня, седмицата или месеца :candy:
Да си се оплачем и да се подкрепяме(не в прегрешенията) :P

Надявам се това да не е най- посещаваната тема в този раздел :twisted:

Disaster
10th June 2009, 16:36
Браво,MILI, много хубава тема.Сигурно малко ще се разминават представите на хората за прегрешения(например за мен не е прегрешение-плод или кис.мляко ПО КОЕТО И ДА Е ВРЕМЕ НА ДЕНОНОЩИЕТО), идеята е ясна :wink: Аз например мога да споделям прегрешенията си спрямо моята диетка в момента.(за справка 90 дневната диета).Ииии....дано наистина не е най-посещаваната тема :lol: :lol:

swe3tynka
10th June 2009, 17:12
Готина темичка :girl_haha:

MILI
11th June 2009, 10:11
Вчера един бейк ролз (така хубавко преди лягане)....а дори не ми е любим......:twisted:
А иначе спрямо моята диета и ягодите са прегрешение, това е от днес :lol:

Dani84
11th June 2009, 10:26
аз от 9 месеца не ям пържено,а скоро съгреших с едни калмари,обаче по цял ден мисля за тях...по заведения само ги гледам в менюто,а се сдържам и накрая влизам в един супер маркет и там едни огромни калмари и продавача се обеснява на едно момиче : "Само ги потапяш за 1 минута в олиото и са готови"...Лелелее като каза това и вече не издържаш.... :candy:

blinblin
11th June 2009, 13:55
половин тоблерон вчера :2045:
Но тъй като диета е от днес не се смята :cool:

aniK
11th June 2009, 14:17
БРАВО за темичката, МИЛИ :1203:
Шепа ПЕЧЕНИ бадеми на обяд със салатата (останаха ми от рождения ден и сега трябва да се дояждат :( )

Disaster
11th June 2009, 14:59
Ooooo,печените бадеми са тоооолкова вкусни.И аз бих съгрешила, ако разполагах :lol: В момента не си купувам,за да не се изкуша!

MILI
11th June 2009, 15:04
Аник правилно си наблегнала на думичката трябва :wink:

Engel
11th June 2009, 17:35
Вчера, миналият и по-миналият ден по половин шоколад вечер + 1 сникерс едната вечер, сладолед с бишкоти по 1 купичка и вчера 1 чипс лейс. Бия всички рекорди по неядене през деня и преяждане вечер с глупости. Чувствам се самотна :(

blinblin
11th June 2009, 18:44
на мен ми е скучно :roll:

Engel
11th June 2009, 18:58
Трябва да отворим нова тема за - ГОЛЕМИ ПРЕГРЕШЕНИЯ.
blinblin: И на мен ми е скучно :?

blinblin
11th June 2009, 20:43
И ако трябва да съм честна днес ядох сладолед,ама поне беше само 180 калории и не се чувствам мн виновна.Иначе другата част от храната беше добре...

hatred
11th June 2009, 20:49
Аз пък днес ометох към 450 гр извара. Вярно, разделих я на три пъти, но пак е доста :?

bubu_123
12th June 2009, 09:04
Аз пък днес ометох към 450 гр извара. Вярно, разделих я на три пъти, но пак е доста :?

Направо искам да се похваля с такива прегрешения.....

tonita
12th June 2009, 09:45
Аз пък днес ометох към 450 гр извара. Вярно, разделих я на три пъти, но пак е доста :?

Ох как си мечтая само и моите прегрешения да са такива :1246:

Бия всички рекорди по неядене през деня и преяждане вечер с глупости. :(

Ей това е най-годният ми противен навик що се касае до храненето :girl_hysteric: Снощи: Аеро шоколад Luflee Milka бял :2047:

MILI
12th June 2009, 10:07
Трябва да отворим нова тема за - ГОЛЕМИ ПРЕГРЕШЕНИЯ.
blinblin: И на мен ми е скучно :?
Бъркаш се,че няма и други с големи прегрешения :wink:
Ама сЯ няма да се подкрепяме в това :twisted:

Снощи: след като вечерях краставичка и 2 пил. бутчета..... не издържах и ометох 1 пакетче кашкавалени солети и череши :roll:

goldish
12th June 2009, 10:31
Задължително трябва да ме има в тази тема!!!
Само дано не се абонирам,
Вчеря изядох 200гр сладолед.

MILI
12th June 2009, 11:21
Като записахме за сладолед......днес или утре мисля най- преднамерено да си купя една кутиика :girl_haha: :1250:

blinblin
12th June 2009, 11:56
Аз имах предвид,че ми е скучно и затова се тъпча обикновено :?
Вчера пак ядох тоблерон :oops: ,ама само едно мъничко парченце(не повече от 10 гр.).Днес се надявам да не излизам от релсите...

allie
12th June 2009, 13:55
сладолед ПРЕЗ ДЕН ... но не ми е гузно нито грам ... взимам си по-лекичък, на клечка и така .. в тази жега отказвам да приема идеята за живот без сладолед.

MILI
13th June 2009, 09:31
20-30 броя маслини- луда съм по маслини........хване ли ме лудото спирачка няма, способна съм на върхови постижения...... :wink: roll: :evil: :twisted:

monita_g
13th June 2009, 10:13
20-30 броя маслини- луда съм по маслини........хване ли ме лудото спирачка няма, способна съм на върхови постижения...... :wink: roll: :evil: :twisted:

Малеее и аз така..ама те прегрешения ли са??? Аз не ги слагам към тази графа..както и прегрешението на hatred...Вижте сега като заговорим за прегрешения, не мога да не спомена снощи със сестра ми как ометохме едни сладки...за отрицателно време :) :o бързо, бързо ...УжасТ

swe3tynka
13th June 2009, 13:15
Хапнах половин парченце еклерова торта,заради р.д. на майка ми. Не ми е много гузно, тъй като съм в цикъл и страаашно ми се ядеше сладичко, но все пак бях решила 2 седмици да не ям НИКАКВИ такива неща, така че.. си е прегрешение :)
Ем добавям още 1 седмица за наказание :twisted: :lol:

aniK
13th June 2009, 16:42
... тъй като съм в цикъл ....


ТОВА Е ПРЕКРАСНА НОВИНА :!: :2003:

swe3tynka
13th June 2009, 18:38
... тъй като съм в цикъл ....


ТОВА Е ПРЕКРАСНА НОВИНА :!: :2003:

Налиииииииииии :girl_in_love:

Роня
14th June 2009, 16:55
Голямо прегрешение - някакъв шоколадов крем с мляко от една сладкарница. Това нещо беше сигурно към 250 грама и го ометох най-безсъвестно на обед.
Иначе пък като калории бива дотук, щото засега днес съм само на 400 гр. ягоди и въпросния крем. Ама пък вкусен беше! :oops:

MILI
14th June 2009, 19:01
солетки,бонбонки орбит :1252:

Engel
14th June 2009, 23:29
Corny :roll:

blinblin
15th June 2009, 15:06
Корема ми се поду от таратор и пилешко филе на фурна :?Май бая си хапнах от тях :roll:

MILI
15th June 2009, 15:29
Вчера бях на Китайски :girl_hysteric: :girl_cry: (лоши приятели) :lol:
Та по темата- пилешко с бамбук и гъбки и пържен ориз все пак не бяха големи количествата

bubu_123
15th June 2009, 15:43
Мисля, че вчера спечелих рекорда за голямо прегрешение :oops: . Вечерята ми се оказа половин гофрета от сладкарница "Романс" (тези, които са от София ще разберат, че наистина прегрешението е голямо :lol: )

elitoo
15th June 2009, 15:43
Аз мисля, че четенето на тази тема ще ни вкара в още по-големи прегрешения.Днес нямам прегрешения (относно храната), но сега вече ми се яде корни, сладолед, торта, пиленце с гъбки... :evil:

MILI
15th June 2009, 15:57
Днес нямам прегрешения (относно храната), но сега вече ми се яде корни, сладолед, торта, пиленце с гъбки... :twisted:
Ето така действа тази тема :feminist:

Вечерята ми се оказа половин гофрета от сладкарница "Романс" (тези, които са от София ще разберат, че наистина прегрешението е голямо :lol: )
Мисля,че дори тези които не са от София пак я знаят :2004:
Ноазет или тази с Горските плодове :girl_eat: :photo:

aniK
15th June 2009, 16:12
Поне поръчвайте палачинка де, а не гофрета :P

Тази тема я държим най-отгоре :oops:

Аз хапнах сладоледче, ама малко (така се оправдава моя син, като направи беля;) ) :D

bubu_123
15th June 2009, 16:18
Днес нямам прегрешения (относно храната), но сега вече ми се яде корни, сладолед, торта, пиленце с гъбки... :twisted:
Ето така действа тази тема :feminist:

Вечерята ми се оказа половин гофрета от сладкарница "Романс" (тези, които са от София ще разберат, че наистина прегрешението е голямо :lol: )
Мисля,че дори тези които не са от София пак я знаят :2004:
Ноазет или тази с Горските плодове :girl_eat: :photo:

Ден и нощ. Много шоколад, много нещо.....

MILI
15th June 2009, 16:21
Като ще е гарга , да е рошава :girl_in_love: :2014:

kokodidi
15th June 2009, 16:31
Аз мисля, че четенето на тази тема ще ни вкара в още по-големи прегрешения.Днес нямам прегрешения (относно храната), но сега вече ми се яде корни, сладолед, торта, пиленце с гъбки... :evil:
И аз така и аз така

hatred
15th June 2009, 18:08
Кашкавалена извара :?

И освен това днес съм на 400 гр череши, все се опитвам да са по - малко, ама не става. ( Да не си помислите че съм само на 400 гр череши, това само от плодовете )

Engel
15th June 2009, 19:20
Поне виждаме, че всички сме в кюпа и ни е по-лесно да го преживеем.

punk_girl
16th June 2009, 00:07
Според приятелите ми не съм прегрешила кой знае колко но все пак на обяд излапах 2 пържени кюфтета а към 3 часа някакъв ванилов крем чуствам се отвратена от себе си.

Engel
16th June 2009, 08:53
Ще го преживееш.
Много тежки думи използваш.
Отивай на разходка в парка за ги изразходиш!

MILI
16th June 2009, 09:42
Днес цяла сутрин ям джанки, а те са едни кисели, кисели........ :roll: :biggrin:
Да видим до къде ще я докараме до края на деня.....

aniK
16th June 2009, 09:47
Днес цяла сутрин ям джанки, а те са едни кисели, кисели........ :roll: :biggrin:
Да видим до къде ще я докараме до края на деня.....

До WC :biggrin: най-после ;) :bowdowl:

И аз съм фен на джанките :2003:

MILI
16th June 2009, 09:50
Силно се съмнявам :1246: :2036:

allie
17th June 2009, 09:37
вчера фрапучино и донът в Старбъкс.
ПС: не се чувствах гузна след това. Даже мисля 'прегрешенията' 1 път седмично да ми станат обичайна практика.

aniK
17th June 2009, 10:55
Снощи сурови ядки :?
Напоследък злоупотребявам с кафето (нескафе с мляко и капучино) ... Не ми трябва, а просто ми е вкусно :( Особено тези в Onda, Coffee Heaven, Starbucks... Едно време се наливах със зелен чай, но от него ме боли стомаха и съм го свела до 2 чаши сутрин. Сега пия 2, понякога и 3 кафета на ден :oops:
Смятам да намаля кафето!!!

goldish
17th June 2009, 11:44
Ох, и на мен напоследк кафето ми е голям проблем. И само търся и чета статии колко било полезно. В момента вече пия второто :oops: :oops: :oops: И на мен са ми по-скоро вкусни, защото ги пия с мляко. Снощи бях в борисовата градина и пих едно фрапе, което се явяваше третото кафе за дена, и наистина ми стана лошо. Не съм припадала, но усетих в един момент, че не съм вече на масата и ми е някак филмирано. А само преди две години пиех кафе почти насила. Голямо нещо е навикът.

MILI
17th June 2009, 12:46
Сега пия 2, понякога и 3 кафета на ден :oops:
Преди една година и Аз пиех по 2 най- много 3 кафета, сега не падам под 4 на ден :2009: Имам чувството, че ако не си взема дозата ще умра(аромата му е :girl_in_love: ). Чисто кафе :bubblegum: :2004:
Май съм пълно ку- ку :bubblegum:

punk_girl
18th June 2009, 16:40
1 Бисквита Закуска за Закуска :lol: но не съжалявам толкова не е кой знае какво.

monita_g
18th June 2009, 17:02
Сега пия 2, понякога и 3 кафета на ден :oops:
Преди една година и Аз пиех по 2 най- много 3 кафета, сега не падам под 4 на ден :2009: Имам чувството, че ако не си взема дозата ще умра(аромата му е :girl_in_love: ). Чисто кафе :bubblegum: :2004:
Май съм пълно ку- ку :bubblegum:

Мале, MILI, за пореден път се "стряскам" колко си приличаме :) :2020:

blinblin
18th June 2009, 17:24
punk girl,това нищо не е.... :? :D

punk_girl
18th June 2009, 17:50
punk girl,това нищо не е.... :? :D
Знам и затова не изпадам в истерия все пак тялото се нуждае и от въглехидрати и от протеини и т.н в малки количества не е страшно без мазните дето са ми отвратителни.

blinblin
18th June 2009, 18:07
и от мазнини се нуждае...
Аз ям сладолед през ден и не мисля,че е проблем..

punk_girl
18th June 2009, 18:16
и от мазнини се нуждае...
Аз ям сладолед през ден и не мисля,че е проблем..
Знам но аз не ги обичам много много но като цяло си позволявам веднъж в седмицата 1 парче шоколад или сладолед.

MandarinaDuck
18th June 2009, 18:27
Аз преди малко след вечеря от чушки със сирене и салата от доматки, изядох едно пакетче солети. :? По принцип не ям хляб, но нещо страшно много ми се приядоха солети. И сега ме боли корема :cry: . Ама друг път ще знам вече....

blinblin
18th June 2009, 20:10
1 парче шоколад или сладолед-мисля че се причисляват главно към въглехидратите...Както и да е организмът си ги иска :) (моят особено,ама вече гледам да не му удовлетворявам нуждата винаги,когато поиска....)

Solver
19th June 2009, 07:53
Вчера изядох 1 chicken box в KFC и съвсем не смятам, че е прегрешение, с оглед удовлетворението след това :lol:

aniK
19th June 2009, 08:11
Вчера изядох 1 chicken box в KFC и съвсем не смятам, че е прегрешение, с оглед удовлетворението след това :lol:

Аз пък ще ти се скарам, че ядеш такива л......на като KFC и McDonalds :twisted: То нявсякъде пилешкото е супер изкуствено, но точно в тези заведения е направо... :sick: Не ги яж често да не ти поникне перушина (не крила :mrgreen: )

tonita
19th June 2009, 08:13
Вчера: 1 малка детска пица от детския рожден ден :roll: + мъъъъъъничко тортичка :oops: (кръщелничето ми щеше да се сърди иначе)

MILI
19th June 2009, 09:21
Мале, MILI, за пореден път се "стряскам" колко си приличаме :) :2020:
То си е за стряскане..... :2036:
Четr к`во правя Dp и прави точно обратното :yako: така поне ще съм от помощ на някой :biggrin:

Аз пък ще ти се скарам, че ядеш такива л......на като KFC и McDonalds
Аник , внимавай какво говориш за KFC :buttslap: :lol:

aniK
19th June 2009, 09:37
Аник , внимавай какво говориш за KFC :buttslap: :lol:

:lachen:

Аз си купих 1 кутия Дарко Casablanka с боровинки :oops: Ще стои в камерата, но вече го опитах дали не са променили вкуса за 2-3 години, откакто не съм го яла :girl_haha: И череши купих, но много зрели и сладки, не ме кефят такива :sick:

monita_g
19th June 2009, 20:42
И череши купих, но много зрели и сладки, не ме кефят такива :sick:

Нали? Защо да те кефят... нали не са зелени джанки :1224:

aniK
20th June 2009, 08:52
И череши купих, но много зрели и сладки, не ме кефят такива :sick:

Нали? Защо да те кефят... нали не са зелени джанки :1224:


Аха, именно - б___си сладките :P Аз наистина обичам по-зелени и хрупкави черешки. А сладоледът вече е на 1/2 :oops: 510гр е кутията :roll: Викам да се маха, да не го мисля повече :mrgreen:

punk_girl
20th June 2009, 15:20
Аз днеска цял ден дъвча едни бонбони на Уинтърфреш незнам дали е страшно все пак да си призная вината. :lol:

blinblin
20th June 2009, 15:50
50-60 гр. свинско филе от Пикадили...Не е много калории,обаче беше доста солено :roll:

swe3tynka
20th June 2009, 21:24
Любимата ми диня, но.. преди малко :roll: (само заради късния час го броя за прегрешение, не че съжалявам де :oops: ), ама все пак..

hatred
20th June 2009, 21:36
Ох, почвам да се дразня на себе си.

Тази вечер вкъщи има една кофичка от кисело мляко с домашни малини. И въпреки, че са с по - малко усвоим въглехидрат от доматите ( които никак не пестих в салатата ) проклетата ми дисциплинираност ми попречи да ям плодове вечер. Яд ме е :evil: Брат ми ги омете ! Все пак бяха малини :cry:

swe3tynka
20th June 2009, 22:47
Ох, почвам да се дразня на себе си.

Тази вечер вкъщи има една кофичка от кисело мляко с домашни малини. И въпреки, че са с по - малко усвоим въглехидрат от доматите ( които никак не пестих в салатата ) проклетата ми дисциплинираност ми попречи да ям плодове вечер. Яд ме е :evil: Брат ми ги омете ! Все пак бяха малини :cry:

hatred! :2047: Един живот живеем!!! Това са малини, НИЩО нямаше да ти стане! :2009: Следващият път бъди разумна и слушай тялото си.. не може, НЕ ТРЯБВА вечно да живеем по правила! :2005:

Babri
21st June 2009, 11:35
Вчера ометох една голяма чиния пържени картофи, две пържени кюфтета и малко сладолед с бисквитки вътре :oops: Ама това се случи защото съм на гости у свекърва ми.Иначе съм стриктна вече в храненето.

И интересно че тук само мързелувам и мисля как да изтараша хладилника :2005: Добре че след два дена се прибирам,че иначе...

goldish
21st June 2009, 12:05
Вчера ядох пържена мекица и омлет, който също беше пържен.
Друг поръчваше и забрави да каже да е само на тефлонов тиган.
Имам въпрос. Когато кажете в заведение омлетът да е само на тефлонов тиган, дали наистина не му слагат никаква мазнина или все пак слагат нещо. Питам, защото някога много си ми прилича на домашен без мазнинна, но съм имала случаи, когато много ми се струва, че са пропуснали да кажат в кухнята и си ми носят пържен.
А защо изобщо го готвят така просто не знам....

aniK
21st June 2009, 12:24
goldish, аз досега в професионална кухня таефлонов тиган не съм виждала :P нали съм малко в бранша Освен това се готви с палмово масло, а не с олио, з'то излиза по-евтино. Вярно, че повечето ми впечатления са от заведенията в Банско, където готвят... :sick: , но имам опит и с ресторанти с претенции за здравословно готвене... и там няма такива тигани :?

goldish
21st June 2009, 13:40
aniK, страшно ме учуди :2009: :2009: :2009: !!!
А аз се чудя защо като дам инструкции да ми го опекат в тефлонов тиган, гледат странно и се пулят. А аз си мисля какво толкова, не им ли е по-лесно. Ужассссссссс. А на какво пържат?
Значи никога не съм яла истински омлет?!
Отиде на кино любимото ми ястие в ресторант....

Engel
21st June 2009, 13:54
Стига сте писали в тази тема! Скоро ще се ходи на море :lol:

goldish
21st June 2009, 13:57
моето май се отлага до 1 август и мога да си се глезя :1241:

blinblin
21st June 2009, 22:55
Сливи :( -много и то все вечерта...
Утре ще се върна в правия път.Купих си мюсли за закуска :lol:

kroasan4eto
21st June 2009, 23:48
От 10-ина дни съм постоянно на прегрешения, но от утре, т.е. днес пак влизам в режим. :oops: През тези дни съм постоянно на шоколадчета, бонбонки, и различни и всевъзможни вкусотиики. :oops:

MILI
22nd June 2009, 11:32
Вчера вечерях с 1 кило пуканки, в киното :popcorn_girl:Кеффф
днес,шЪ закудкудякъм цял ден от яйчица :2044:

aniK
22nd June 2009, 14:48
Днес купих другият сладолед, който исках да опитам преди отново да спра да ям за дълго - кутия Дарко Милка. Уж щях да хапвам по малко... изядох го целия - 525гр...само махнах шоколада и лешниците отгоре, че ми се видяха тежки :oops:
Направо не знам какво ми става :shock: Днес съм яла череши и сладолед. Мисля, че доста време няма да ми се приядат.
НИКОЙ ДА НЕ МИ ПОДРАЖАВА!!!!!!!!!!! Не е добре :!:

Solver
22nd June 2009, 15:12
Да, да, ти го опиши още по-добре с лешниците и шоколада отгоре и после никой да не ти подражава - еми аз отивам да си го взема, не мога :)

дундарина
22nd June 2009, 15:14
Да, да, ти го опиши още по-добре с лешниците и шоколада отгоре и после никой да не ти подражава - еми аз отивам да си го взема, не мога :)

И аз така...
Хич и не знаех за съществуването му,ама сега...
Ей ме на :girl_eat: ...отивам до магазина да тършувам за ...
оф,поне да преглътна...

punk_girl
22nd June 2009, 15:31
Вчера съм изяла около 7 парчета шоколад с лешници наистина бях решила да хапна най-много до 3 парчета но аз опредалено се олях.

Solver
22nd June 2009, 15:38
Искам само да споделя с вас новия си tool kit, никъде не ходя без него :roll:

http://img26.imageshack.us/img26/673/wurst.jpg

aniK
22nd June 2009, 15:58
Искам само да споделя с вас новия си tool kit, никъде не ходя без него :roll:

http://img26.imageshack.us/img26/673/wurst.jpg

:2055: :2055: :2055:

Engel
22nd June 2009, 16:18
И аз така...
Хич и не знаех за съществуването му,ама сега...
Ей ме на :girl_eat: ...отивам до магазина да тършувам за ...
оф,поне да преглътна...
Да не си посмяла, че те ще напляскам !!! :? :2010:

дундарина
22nd June 2009, 16:32
И аз така...
Хич и не знаех за съществуването му,ама сега...
Ей ме на :girl_eat: ...отивам до магазина да тършувам за ...
оф,поне да преглътна...
Да не си посмяла, че те ще напляскам !!! :? :2010:

Ейййй,веднага ме надуши... :(
Тц,Тц,Тц,че и тукати раздаваш...
малииии,отиде сладоледя

Engel
22nd June 2009, 16:40
Ъхъ.. надуших те :D
Нали трябва да ви контролирам!

дундарина
22nd June 2009, 16:45
Споко,Ейнжълче!
Ама си помечтах де...

MILI
22nd June 2009, 21:18
Искам само да споделя с вас новия си tool kit, никъде не ходя без него :roll:

http://img26.imageshack.us/img26/673/wurst.jpg
:sick: Това би трябвало да спре за дълго посещенията в тази тема :lol:
Добър ход :roll:

ледено_sЪrце
23rd June 2009, 09:26
Днес купих другият сладолед, който исках да опитам преди отново да спра да ям за дълго - кутия Дарко Милка. Уж щях да хапвам по малко... изядох го целия - 525гр...само махнах шоколада и лешниците отгоре, че ми се видяха тежки :oops:
И в MCD има нов- с шоколад и лешници. :lol:
Аз тези дни ядох един много вкусен- със смокини...ммм...
На същата фирма има и шоколадов с парченца бисквитки( заприлича ми на единия Boss) и такъв с череши... :lol:

Solver
23rd June 2009, 09:27
Стига бе, хора, това не темата "кой е най-хубавия сладолед" :lol:

дундарина
23rd June 2009, 09:29
Леденко,
ти нямаш ли си друга работа,че ме подкукоросвате само с нови модели сладоледи! :wink:
Имайте милост бе хора :D

Engel
23rd June 2009, 09:30
1 пакетче семки :2022:

ледено_sЪrце
23rd June 2009, 09:32
Иванин, няма стига!!!
Аз съм убедена, че завиждаш на едно от момичетата за прегрешението. :roll: :lol: :lol: :lol:

Solver
23rd June 2009, 09:35
:lol:
Ползваш вътрешна информация, а това е недопустимо :?

ледено_sЪrце
23rd June 2009, 09:36
Само загатвам :twisted: :lol:

MILI
23rd June 2009, 09:59
Аз пък много обичам тези във фунииките, дето ги продават циганите :lol:
http://www.4coolpics.com/gallery_photo/15/154748.html
:biggrin:

tonita
23rd June 2009, 10:03
Снощи след вечеря: цедено кисело мляко със сладко от смокини :shock:

Масленост: сигурно 100%- ама голяма вкусотия, голямо нещо! :roll:

Solver
23rd June 2009, 10:06
Преди да съществува тази тема, имах мнение за вас, че си спазвате режимите и т.н. Чудех ви се дори... Но сега разбирам голата истина, вие не се спирате :lol:

Engel
23rd June 2009, 10:11
Не спираме да прегрешаваме и сме вечно отслабващи.
Поне си признаваме, а не търсим вината в другите хора.

tonita
23rd June 2009, 10:15
Преди да съществува тази тема, имах мнение за вас, че си спазвате режимите и т.н. Чудех ви се дори... Но сега разбирам голата истина, вие не се спирате :lol:

Направо ти разбихме представите, а? :lol:

Ко да прайш и ние сме хора, и ние душа носим .... :lol:

tonita
23rd June 2009, 10:16
Нали знаеш, че споделеният грях е половин грях :lol:

MILI
23rd June 2009, 10:19
Май Май точно в този раздел, ядем най- много от целия форум, нищо че сме вечно на диета :lol:
с няколко изключения, Хард как си?! :wink:

allie
23rd June 2009, 11:26
леле още ли сме на темата със сладоледа хаха, аз дори вече не го броя за прегрешение, ако е в рамките на 3-4 седмично... поне гледам да не са с вафлички, сметанки, дърдонки и т.н.
лято е все пак ... а и не знам защо, но си мисля, че Нескуик на Делта въобще не вреди .. пробвайте го, дори не е сладък. много добро решение...
прекалявам с плодовете аз, ама май всички сме така , но пък друго не ме влече, което е добре :)

aniK
23rd June 2009, 11:56
Май Май точно в този раздел, ядем най- много от целия форум, нищо че сме вечно на диета :lol:
с няколко изключения, Хард как си?! :wink:

Не знам дали ядем най-много, но отделяме най-много време да мислим за храна :oops: На мен ми е изключително важно да си знам на следващо хранене какво ще ям :roll:

Стига с този сладолед, а :P Днес все още нямам нищо за споделяне в тази тема :1351:

MILI
23rd June 2009, 12:09
Стига с този сладолед, а Днес все още нямам нищо за споделяне в тази тема
Вечерта ми е стихията на мен...цял ден се движа супер...... и..
Така че, очаквайте включване :biggrin:
Пък кой знае може и да съм послушна днес :roll:

swe3tynka
23rd June 2009, 12:41
Преди да съществува тази тема, имах мнение за вас, че си спазвате режимите и т.н. Чудех ви се дори... Но сега разбирам голата истина, вие не се спирате :lol:

Глупости! :mrgreen:
Има и такива, които не прегрешават (нали hatred :bowdowl: )!

allie
23rd June 2009, 13:17
еее swe3tynka, не са толкова страшни прегрешенията, аз по-скоро ги наричам храна за душата, то си трябва чат пат. Аз съм установила, че ако ми се съберат повече 'прегрешения" следващите 2 седмици свалям повече. Така се получи преди 1 месец, а не исках да свалям, но преядох с някакви вкусотийки и после даже нищо такова не ми се хапваше ..

blinblin
23rd June 2009, 14:53
Половин(може и малко повече,беше почти разтопен) шоколад,обаче не се чувствам кой знае колко виновна.Сега ще карам велоергометъра вкъщи и довечера колело.А за вечеря ще има само таратор :)

Tinkerbell
23rd June 2009, 14:58
Моите прегрешения се свеждат до някоя чаша бира късно вечер.Иначе тези дни мога да се похваля,че успешно устисквам и не се тъпча с каквото ми попадне,само защото съм озверяла :)
Любопитна съм кога окончателно ще "скъсам синджира" :girl_haha:

blinblin
23rd June 2009, 17:46
40 минути велоергометър :)-все едно не съм яла шоколад(поне се надявам :roll: )

Тайна
23rd June 2009, 18:10
На път съм да отворя един голям пакет чипс, но няма да го направя, знам че отворя ли го ще стане страшно :oops: Чудя се какво да си хрупам докато уча :1246:

Solver
23rd June 2009, 18:12
Моркови :)

Tinkerbell
24th June 2009, 08:55
Снощи :
1. Мента + Спрайт
2. Една бира
3. 5 резена пържени тиквички с млечен чеснов сос ,в 11:30 вечерта :girl_cry2:

Tinkerbell
24th June 2009, 09:02
Ааа,и през тва време,ментово-биреното,100 грама фъстъци :girl_cry: :buttslap:

aniK
24th June 2009, 09:16
Ааа,и през тва време,ментово-биреното,100 грама фъстъци :girl_cry: :buttslap:

Ей това развали всичко!!!!!

Tinkerbell
24th June 2009, 09:24
Знам :girl_cry:

punk_girl
24th June 2009, 17:33
Днес буквално се освиних ама все пак имам рд такаче ми е позволено това е за последно обещавам.3 бонбона и 3 парчета млечен шоколад и 1 обикновенна бисквита ужас.

swe3tynka
24th June 2009, 20:01
Днес буквално се освиних ама все пак имам рд такаче ми е позволено това е за последно обещавам.3 бонбона и 3 парчета млечен шоколад и 1 обикновенна бисквита ужас.


Направооо.. как си се освинила и то на рождения ти ден, не е реално просто!! :shock:
Кви са тия глупости :?
Малко е маниакално вече...

Аз май не съм имала напоследък никакви прегрешения.. но за мен прегрешенията са, когато съм хапнала нещо без да ми се е яло,т.е. просто съм изгубила самоконтрол. Когато ми се дояде супер много нещо, но ми се яде, наистина ми се яде, си го хапвам (1-2 парченца пр), колкото да се залъжа- това за мен не е прегрешение. Тялото си има нужди. :)

hatred
24th June 2009, 21:06
swe3tynka, браво, много зряло изказване, много ми хареса :bravo: :1219:

Проблемът е да разграничаваме лакомията от тези сигнали на тялото, за които говориш. Аз определено не се справях с това ...

punk_girl
24th June 2009, 21:31
Аз имам чуството че се вманиачавам непрекъснато гледам съдъържание на пакетите и видя ли захар директно в кошчето страя да се храня здравословно но чуствам ,че се вманиачавам не бях яла сладко от толкова време че ми беше наистина СЛАДКО но честно казано повече ми харесва здравословното ми хранене както си дейстам попринцип това днес беше изклъочение.

Solver
24th June 2009, 21:35
Аз имам чуството че се вманиачавам непрекъснато гледам съдъържание на пакетите...

До тук няма нищо лошо, трябва да гледаме съдържанието, аз също го правя, това е като да се оглеждаш на улицата - задължително и полезно. Но все пак не изхвърляй, ако има захар, всичко е нужно на организма, поне веднъж седмично е и полезно :) И спокойно, от 1 път нищо не става, ако изядеш 1 вафла, 1 сладолед, но наистина да е 1 (да кажем в седмицата) , това няма значение.

hatred
25th June 2009, 21:33
200 - 250 гр домашно кисело мляко преди лягане :?

snejinkata
26th June 2009, 13:48
:shock: Нормално ли е тези сладоледи на Делта да са толкова вкусни.9има един ное Тирамису :2005: ) Честно ви казвам една кутия я удрям от раз. :2016: Ето снощи мислех само да опитам, извадих от фризера "гадното нещо" и...... лъжичка по лъжичка и кутия стана! Ужас! Кажете много ли прегрешавам с тоя сладолед?

aniK
26th June 2009, 14:47
snejinkata, пак ще обърнем на сладоледена темата :oops: КОлко грама е този?

Solver
26th June 2009, 14:49
Да, да и колко струва да кажеш :lol:

hatred
26th June 2009, 15:38
Моето прегрешение днес е уникално просто: ядох от плодовете на една черница на улицата :oops:

дундарина
26th June 2009, 15:41
Hatred,
все по-често ти завиждам на "прегрешенията" от типа на извара,кисело мляко и ооо,днес с тази черница,направо... умопомрачително,че си ги и крала... :lol: :lol: :lol:
Уникално сладка си :D

Tinkerbell
26th June 2009, 15:49
Хехе, Hatred :girl_in_love: ,наистина си голям сладкиш ! :2020: Искам и аз така да греша...вместо да си правя въглехидратните ОРГИИ,които си правя понякога :lol:
А моята стъпка встрани днес ЩЕ БЪДЕ шоколадът,който мъж ми ще ми донесе след малко,че днес ми взеха кръв,кръвното ми е "в петите" ииии ... и честно казано,мисля ,че е по-важно да не припадам,отколкото да се търкалям кльощава по земята :1246:

дундарина
26th June 2009, 15:51
Хехе, Hatred :girl_in_love: ,наистина си голям сладкиш ! :2020: Искам и аз така да греша...вместо да си правя въглехидратните ОРГИИ,които си правя понякога :lol:
А моята стъпка встрани днес ЩЕ БЪДЕ шоколадът,който мъж ми ще ми донесе след малко,че днес ми взеха кръв,кръвното ми е "в петите" ииии ... и честно казано,мисля ,че е по-важно да не припадам,отколкото да се търкалям кльощава по земята :1246:

Доста добра причина да си хапнеш шоколада без каквито и да е угризения...Може ли и аз :roll: :lol:

Tinkerbell
26th June 2009, 15:53
Доста добра причина да си хапнеш шоколада без каквито и да е угризения...Може ли и аз :roll: :lol:

Ела да го споделя с теб,хем си ми наблизо - майна си,ако не се лъжа :idea: .Ще кажеш,че си била солидарна с приятел и всички ще ти простят :lol:

MandarinaDuck
26th June 2009, 15:54
Оох, момичета, аз пък страшно много ми се прияде сиренка и си направих от тесто за мекици със сиренце. А тестено не бях вкусвала вече от незнам колко време :( :( . Малко се отклоних от правия път, ама като ми се прияде, направо се подлудих, че ядох даже и малко сладко от ягоди :oops: :oops: .

Tinkerbell
26th June 2009, 15:57
Не ми говори за тесто,че тия дни ще ми дойде и вече съм озверяла за всичко вредно,мазно,калорично,тес ено,сладко и надебеляващо :lol:

aniK
26th June 2009, 16:09
Моето прегрешение днес е уникално просто: ядох от плодовете на една черница на улицата :oops:

Обожавам чрници (особено белите...мммм....как лепнат от сладост...), обаче от Софийските улици, дано си ги измила, че... :?

дундарина
26th June 2009, 16:30
Доста добра причина да си хапнеш шоколада без каквито и да е угризения...Може ли и аз :roll: :lol:

Ела да го споделя с теб,хем си ми наблизо - майна си,ако не се лъжа :idea: .Ще кажеш,че си била солидарна с приятел и всички ще ти простят :lol:

Много мило,мерсииии,
ама както виждаш...заваля...не ми върви тези дни за пакости :lol:

Tinkerbell
26th June 2009, 16:33
Хихи,дано и на мен спре да ми върви за такива неща :)

Tinkerbell
26th June 2009, 17:25
Само да добавя :lol: - чинийка пържени тиквички /не пържени,ами печени в тава с олио,което на практика си е същото,имайки предвид колко бяха мазнярски/,3 супени лъжици млечен чеснов сос /което не е кой знае какво,ако не е комбинирано с олио :lol: /,1/2 шоколад,който смятам да довърша до довечера иииии 3 парчета диня - това наведнъж :2055:
НО! Обещавам пред себе си и пред всички вас /'щото ,ако ви излъжа,ще съм още по-гузна/,чеее това е последният път,в който се проявявам като такова безволево прасе ! :D От утре сутрин здрави тренировки и режим ! :buttslap:

hatred
26th June 2009, 18:34
Моето прегрешение днес е уникално просто: ядох от плодовете на една черница на улицата :oops:

Обожавам чрници (особено белите...мммм....как лепнат от сладост...), обаче от Софийските улици, дано си ги измила, че... :?

Дъждът се беше погрижил :)
Опасявам се, че са доста въглехидратни тез черници.
Нищо де, такава борба хвърлих за тях с дървото, подскачах като скакалец :lol:

aniK
27th June 2009, 07:56
сладолед :(

дундарина
27th June 2009, 08:09
сладолед :(

Пак ли,сладоледено прибцесо?! :D

дундарина
27th June 2009, 08:13
сладолед :(

Пак ли,сладоледена принцесо?! :D

Ама..ужасно е без бутонче промени.... :(

aniK
27th June 2009, 08:30
сладолед :(

Пак ли,сладоледена принцесо?! :D

Ама..ужасно е без бутонче промени.... :(

Ужас просто, поне 2 години изобщо не съм го поглеждала, а сега какво се отприщих... :twisted: Братовчедът, който е на гости е виновен - снощи ходи взе от ОНЗИ сладолед "за последно". Овладях се навреме, но си бях казала, че няма да ям повече :?

aniK
27th June 2009, 08:37
Оф, Дунди, и понеже няма 'промени', да се допълня: аз след раждането минах на НВД и така вече четвърта година. От около 2 месеца започнах умишлено да си позволявам и някой БАШ въглехидрат (парче шоколад, въпросния сладолед, сладки плодове...) и смея да твърдя, че тялото ми веднага реагира - ускори ми се метаболизма, свалих 1кг без изобщо да искам.
Това го казвам за Дюканките! Този режим е за бързо свааляне на повечко кила. Не трябва обаче да се кара дълго само на него, трябва да има разнообразие в храненето ;)
Това не оправдава моят сладолед, з'то стане ли навик приемът на прости въглехидрати, стрелката веднага ще се върне обратно, че и нагоре :twisted:

дундарина
27th June 2009, 08:48
Оф, Дунди, и понеже няма 'промени', да се допълня: аз след раждането минах на НВД и така вече четвърта година. От около 2 месеца започнах умишлено да си позволявам и някой БАШ въглехидрат (парче шоколад, въпросния сладолед, сладки плодове...) и смея да твърдя, че тялото ми веднага реагира - ускори ми се метаболизма, свалих 1кг без изобщо да искам.
Това го казвам за Дюканките! Този режим е за бързо свааляне на повечко кила. Не трябва обаче да се кара дълго само на него, трябва да има разнообразие в храненето ;)
Това не оправдава моят сладолед, з'то стане ли навик приемът на прости въглехидрати, стрелката веднага ще се върне обратно, че и нагоре :twisted:

Да ти кажа,аз днес правя 2 месеца откакто съм на режима.
Доволна съм...заприличах на човек.
Покрай бременноста качих много-около 40кг/забременях някъде 56/ и не е било от ядене,
за което ме е яд чак,а от залежаване.
Та...на въпроса/дано не четат дюканките/имам въглехидратни прегрешения,които допуснах през втория месец.
През първия бях невероятно дисциплинирана,НО продължавам да си отслабвам :D :bowdowl:
Е,разбира се гледам прегрешението да е в малки количества и не всеки ден...

hatred
27th June 2009, 09:20
Да ти кажа,аз днес правя 2 месеца откакто съм на режима.
Доволна съм...заприличах на човек.
Покрай бременноста качих много-около 40кг/забременях някъде 56/ и не е било от ядене,
за което ме е яд чак,а от залежаване.
Та...на въпроса/дано не четат дюканките/имам въглехидратни прегрешения,които допуснах през втория месец.
През първия бях невероятно дисциплинирана,НО продължавам да си отслабвам :D :bowdowl:
Е,разбира се гледам прегрешението да е в малки количества и не всеки ден...

дундарина, когато прегрешението е в малки количества и не всеки ден, то на практика не е прегрешение, а елемент от нормалния начин на хранене.

В този ред на мисли, може би част от "прегрешенията", които отчитам тук, ви се струват странни и звучат като превземка. Действително, изварата или черниците не са кой знае какво, но аз отчитам яденето им като проява на някакво нездраво отношение към храната, защото просто им се нахвърлям изведнъж и ям без да ми се яде, без да изпитвам желание или удоволствие от това хранене.

А по темата за НВД - аз от около 4 - 5 месеца се придържам към някои принципи на НВД, но далеч не в особено строг вид. Плодовете не съм ги изключила, просто ги консумирам сутрин. Ям много зеленчуци, но без картофи. Царевицата, морковите, грахчето ги контролирам количествено. Доматите и тиквичките, по отношение на които има разногласия, изобщо не ги броя и ги хапвам спокойно. Резултатът е: засищам се от малко, чувствам се по - добре, видимо съм изчистила мазнини за сметка на мускулна маса. Най - после се храня спокойно с риба, яйца, извара, сирене - храни, които считах за несъвместими с мисията "хубава фигура" ( голяма глупачка, нали :lol: ). Много съм доволна.

aniK
27th June 2009, 09:53
Резултатът е: засищам се от малко, чувствам се по - добре, видимо съм изчистила мазнини за сметка на мускулна маса.

:girl_haha: Добре, че повечето момичета не са те виждали :1219: Ти си само кожа и кости и да, има мускулчета, то какво ли да ги скрие :1351:
Наистина, хапвай по-питателна храна, от тази "несъвместима с мисията "хубава фигура"". Ти "прегрешаваш" с домати, фасул, извара, просто з'то няма какво да те засити. На тази височина трябва да ядеш двойно повече от тапишоните като мен :buttslap:

Miss_Murderer
27th June 2009, 14:03
абе незнам дали е прегрешение и дали е за таьзи тема, но да си кажа- напоследък съм взела доста да се наливам с разни разтворими сокове и студени чайове. знам, че са пълни с оцветители, подсладители и т.н., но все пак ги пия и то доста. като изключим това почти не ям чак толкова вредни храни, но все пак...

sweety_L
27th June 2009, 14:14
10-на от любимите ми бонбонки Daim ! :oops:
Но пък следобед ще потичкам повече след малкия..... :lol:

Tinkerbell
28th June 2009, 10:35
Снощи - 100 грама сметанов сладолед,поръсен с нескуик
Днес - препечена филийка със сиренце.
Мисля тия дни да си позволявам такива отклонения,защото едно сериозно възпаление изскочи и искам да го преборя,а само с марули няма да стане :)

MILI
28th June 2009, 11:56
Един тост със снежанка и една пица на парче(на едно ядене) :3000: :lachen: :lachen: :lachen:
Кой е като мен

Lilith
28th June 2009, 14:50
снощи - малка бира с пържени картофки и сирене по шопски :1201: :2034:

aniK
28th June 2009, 16:27
снощи - малка бира с пържени картофки и сирене по шопски :1201: :2034:

Това обяснява страхотно лъчезарният ти аватар :D

Lilith
28th June 2009, 16:49
не само това аниК :D аз редовно "прегрешавам", е така профилактично :lol: това което ще напиша е за друга тема, но нищо нека се обоснова :)

понеже съм много податлива на нещата, които чета във форума, понякога залитам и се плаша да не ми стане мания прекалено "здравословното (не)хранене" ... имала съм моменти в които изяждам по пакет бисквити от паника, че може да спра да преценявам трезво :lol:

swe3tynka
28th June 2009, 19:13
не само това аниК :D аз редовно "прегрешавам", е така профилактично :lol: това което ще напиша е за друга тема, но нищо нека се обоснова :)

понеже съм много податлива на нещата, които чета във форума, понякога залитам и се плаша да не ми стане мания прекалено "здравословното (не)хранене" ... имала съм моменти в които изяждам по пакет бисквити от паника, че може да спра да преценявам трезво :lol:

Много си сладка на аватарчето! :kiss_me:

ПП. Сори за офтопика

hatred
28th June 2009, 20:00
не само това аниК :D аз редовно "прегрешавам", е така профилактично :lol: това което ще напиша е за друга тема, но нищо нека се обоснова :)

понеже съм много податлива на нещата, които чета във форума, понякога залитам и се плаша да не ми стане мания прекалено "здравословното (не)хранене" ... имала съм моменти в които изяждам по пакет бисквити от паника, че може да спра да преценявам трезво :lol:

Много си сладка на аватарчето! :kiss_me:

ПП. Сори за офтопика

И аз да продължа офтопика: наистина изключително лъчезарна снимка :2003: Страхотно излъчване.

Solver
28th June 2009, 20:16
Не е лошо момичето, чак и аз се загледах след толкова комплименти.

swe3tynka
28th June 2009, 20:22
Не е лошо момичето, чак и аз се загледах след толкова комплименти.


:2055:

hatred, много сме добри :1259:

Lilith
28th June 2009, 20:40
Благодаря, момичета :girl_flirt:


Не е лошо момичето, чак и аз се загледах след толкова комплименти.

:girl_haha:

MandarinaDuck
28th June 2009, 20:50
Сладолед- прекалих даже доста с него, а сега и с малко череши и ми стана едно гадно. :cry: :cry: :cry:

Solver
28th June 2009, 20:51
Lilith, дай ми телефона си. (ако имаш 2 - по-скъпия)

Lilith
28th June 2009, 20:58
Ivanin, стига си спамил :buttslap: телефони (на) лично :lol:

Danito:)
28th June 2009, 21:06
Ядох диня току що :2045:

Solver
28th June 2009, 22:43
Хвалиш ли се, аз ядох малини :)

Danito:)
28th June 2009, 23:03
Ivanin
МнениеПуснато на: Нед Юни 28, 2009 10:43 pm Заглавие:
Хвалиш ли се, аз ядох малини Smile
Малко :girl_haha:

swe3tynka
28th June 2009, 23:51
Хвалиш ли се, аз ядох малини :)
Малко :girl_haha:


А пък аз една сладка кайсийка (преди няколко часа) и не ме заболя корема изобщо :1259:

swe3tynka
29th June 2009, 09:30
Пийнах малко кафе.. беше ми паднало кръвното и се чувствах ужасно :shock: Още ме цепи главата :?
"Прегрешение" спрямо хомеопатичната ми диета :evil: За мен си е истинско удоволствие :girl_haha:

Solver
29th June 2009, 10:52
За сладоледаджиите :)

http://www.puls.bg/health/inquisitive/news_2248.html

swe3tynka
29th June 2009, 13:42
За сладоледаджиите :)

http://www.puls.bg/health/inquisitive/news_2248.html


Ти съгласен ли си? :roll:



Бтв:И без тези 8 причини, пак си ми е любимата.. храна :lol:

Solver
29th June 2009, 13:58
Склонен съм да им вярвам, те разбират повече от мен :)

MILI
29th June 2009, 14:38
Вчера една шоколадова мелба :?
Вече прекалявам, страх ме е да се кача на кантара, да не се стресна и да спрЪ да ям :roll: :P

goldish
29th June 2009, 14:51
Вчера една шоколадова мелба :?
Вече прекалявам, страх ме е да се кача на кантара, да не се стресна и да спрЪ да ям :roll: :P


Страшна си!!!!!
Кефиш ме! А иначе си доаста слабичка, нали :wink:

aniK
29th June 2009, 15:13
За сладоледаджиите :)

http://www.puls.bg/health/inquisitive/news_2248.html

Това не трябваше да го публикуваш :buttslap: Точно, когато казах "КРАЙ" на сладоледа за няколко години напред :2021:
Много съм съгласна с точка 6!!! На мен ми действа като дрога :oops: Неслучайно във всеки слъзлив женски филм някоя девойка утешава любовна мъка с кутия сладолед пред ТВ :girl_haha:
Всички останали точки бих коментирала със "зависи от съдържанието на сладоледа" :D

Solver
29th June 2009, 15:22
Няма проблем, всеки път, когато купиш сладолед, ми го давай. Аз ще се жертвам и ще те отърва от тази гадост. И не важи само за теб - за всички, давайте ми сладоледа си, за да не го изяждате :lol:

swe3tynka
29th June 2009, 17:51
Няма проблем, всеки път, когато купиш сладолед, ми го давай. Аз ще се жертвам и ще те отърва от тази гадост. И не важи само за теб - за всички, давайте ми сладоледа си, за да не го изяждате :lol:


Гледай си работата :cool: /или там гадостите от аватара/ :lol:

MILI
29th June 2009, 20:12
девойка утешава любовна мъка с кутия сладолед пред ТВ
Не ми трябва любовна мъка, на мене :roll: :wink:

hatred
29th June 2009, 20:27
MILI, с тези прегрешения и с ханш 88 ( или беше по-малко :roll: ) попадаш в категорията "природно кльощави". А аз - в категорията "неприкрито завиждащи" :lol:

MILI
29th June 2009, 20:38
Охххх hatred, само оставаше и да беше истина :cry:
Отдавна съм в една друга категория - " с голямаааа склонност към напълняване".
Просто съм в ежегодната си депресия 1 месец ям кЪт свинкЯ, след това се взимам в ръце 3 месеца не прегрешавам и със семка и пак на ново....като в омагьосън кръг..... :twisted:

hatred
29th June 2009, 20:48
Охххх hatred, само оставаше и да беше истина :cry:
Отдавна съм в една друга категория - " с голямаааа склонност към напълняване".
Просто съм в ежегодната си депресия 1 месец ям кЪт свинкЯ, след това се взимам в ръце 3 месеца не прегрешавам и със семка и пак на ново....като в омагьосън кръг..... :twisted:

Значи сме в една категория :(
Зачетох се в подписа ти ...

MILI
29th June 2009, 20:59
Значи сме в една категория :cry:
Нещо не те виждам да се разписваш много често в тази тема..... :wink:

По темата: едно пакетче кубети хвана ме срам мЪ ще го напиша и едно пакетче чипс

Solver
29th June 2009, 21:01
и едно пакетче чипс


Да се вижда, т'ва си е за наказание :2001:

hatred
29th June 2009, 21:12
Значи сме в една категория :cry:
Нещо не те виждам да се разписваш много често в тази тема..... :wink:

По темата: едно пакетче кубети хвана ме срам мЪ ще го напиша и едно пакетче чипс

Ооооо, MILI, аз преди години бях пълна трагедия. Седмицата: ябълки, кисело мляко и молитви, а през уикендите .... хляб, масло, кашкавали, спагети, майонеза, сладки, шоколад, сладолед, халва, какво ли не ....

От около 4 години не съм имала криза. Но живея в постоянен страх, че някога отново мога да се върна към тези преяждания. И може би точно този страх ми пречи да хапна дори трохичка кашкавал, дори трохичка варен картоф или масло ... Вече ми пречи дори да ям плод след 14:00 часа. Умирам от страх, че може да се случи нещо, в следствие на което да надебелея. И вземам толкова много предпазни мерки в това отношение, че чак прекалявам.

swe3tynka
29th June 2009, 21:21
Ооооо, MILI, аз преди години бях пълна трагедия. Седмицата: ябълки, кисело мляко и молитви, а през уикендите .... хляб, масло, кашкавали, спагети, майонеза, сладки, шоколад, сладолед, халва, какво ли не ....

От около 4 години не съм имала криза. Но живея в постоянен страх, че някога отново мога да се върна към тези преяждания. И може би точно този страх ми пречи да хапна дори трохичка кашкавал, дори трохичка варен картоф или масло ... Вече ми пречи дори да ям плод след 14:00 часа. Умирам от страх, че може да се случи нещо, в следствие на което да надебелея. И вземам толкова много предпазни мерки в това отношение, че чак прекалявам.


ТИ?! :2009:

hatred
29th June 2009, 21:42
Ооооо, MILI, аз преди години бях пълна трагедия. Седмицата: ябълки, кисело мляко и молитви, а през уикендите .... хляб, масло, кашкавали, спагети, майонеза, сладки, шоколад, сладолед, халва, какво ли не ....

От около 4 години не съм имала криза. Но живея в постоянен страх, че някога отново мога да се върна към тези преяждания. И може би точно този страх ми пречи да хапна дори трохичка кашкавал, дори трохичка варен картоф или масло ... Вече ми пречи дори да ям плод след 14:00 часа. Умирам от страх, че може да се случи нещо, в следствие на което да надебелея. И вземам толкова много предпазни мерки в това отношение, че чак прекалявам.


ТИ?! :2009:

Споделяла съм и преди май за храненето си докато бях ученичка. :roll: Никак не се гордея с тези преяждания, които съм имала, но това е моята биография. И да я крия, и да не я крия, такава си е :roll:

Engel
29th June 2009, 23:08
2 марса. :2021: Идва ми ето така да направя за да върна времето назад :sick:

MILI
30th June 2009, 15:18
и едно пакетче чипс


Да се вижда, т'ва си е за наказание :2001:
Има защо да съм го сложила с малкия шрифт, можеше някой да не го прочете :2010:

hatred дано само да не си преминала от едно "болестно състояние" в друго :1246: И едното и другото не си е работа. Но ти добре разбираш, че всяка крайност е крайност още ме държи от изпита по филосохия днес :roll: .

Само ако разбера кой е измислил това с храната и храненето, ще го утрепам като нищо.... :lachen:

aniK
30th June 2009, 15:29
hatred дано само да не си преминала от едно "болестно състояние" в друго :1246: И едното и другото не си е работа. Но ти добре разбираш, че всяка крайност е крайност още ме държи от изпита по филосохия днес :roll: .

Аз има едни такива притеснения за нея :( :? По ръба ходи тя... :?
И ти ли на изпити ходиш... :D Простени са ти прегрешенията :P

MILI
30th June 2009, 15:49
И ти ли на изпити ходиш... :D Простени са ти прегрешенията :P
Нищо общо нямат те изпитите :?
Но ако ще ми изчисти името, се съгласявам :wink:

П.П. Май май hatred най- добре си знае.....Аз за туЙ нея питам?! Какво мисли тя.....щото ние трудно ще разберем какво си мисли докато яде или колко често мисли за нещо свързано с храна и т.н.....де да знам и аз какви са критериите.......
На нас само може да ни се струва...... пък то друга да е работата..... :? :roll:
бля бля бля начесах си езика :lol:

hatred
30th June 2009, 17:21
На hatred цял ден й се драйфа, незнайно по какви причини. Нищо не ми се яде, но си купих много риба за вечеря, ще си направя и зелева салата, разчитам да се появят зачатъци на апетит.


Аз че имам проблем, определено имам, но се успокоявам от това, че е осъзнат. Имам и напредък, вие не знаете как се хранех преди една година. Само плодове, зеленчуци и мляко. Ужас просто :P

MILI
30th June 2009, 17:30
Аз че имам проблем, определено имам, но се успокоявам от това, че е осъзнат
Парам парам парам това исках да чуя :P
мисля,че полудявам

hatred
30th June 2009, 17:59
Аз че имам проблем, определено имам, но се успокоявам от това, че е осъзнат
Парам парам парам това исках да чуя :P
мисля,че полудявам

И аз така за себе си :?
Как може храненето да е толкова сложна работа :o

Tinkerbell
30th June 2009, 19:09
2 марса. :2021: Идва ми ето така да направя за да върна времето назад :sick:

Хехе,от моята партия си явно :girl_haha: И на мен често ми идва да направя същото,даже съм се "засилвала" към подходящото за целта място,само че реших,че да се тъпча и после да постъпвам така,граничи със сериозни проблеми и разстройства,та зат'ва само си тъпча :3000:

Иначе,както винаги,добрият ми дневен хранителен план,лекинко пропадна,като си купих едно десертче на Мура .. 40 грама,с шоколад и карамел :candy: Но...ако трябва да съм честна пред себе си и пред съфорумниците - изобщо не съжалявам,че постъпих така,особено след смешната храна,която съм поела днес - 2 абълки,една нектарина и кисело мляко :roll:

swe3tynka
1st July 2009, 14:27
Преди малко си чупнах 2-3 залъчета от някаква тортичка с йогурт и черешки :mrgreen: Много ми беше вкусна :girl_haha:

blinblin
2nd July 2009, 18:26
Днеска бяха толкова много,че ми става лошо.Две филии бял хляб и 4 малки парчета шоколадово руло.В момента не се понасям.
За мен трябва да има тема за големи прегрешения :wall:
Отивам да карам велоергометър,че се чувствам ужасно...

MILI
2nd July 2009, 19:21
Че тя тази тема,трябва да се прекръсти и без друго :P

Аз пък изядох половин кило сладолед току що.....с лъжичката по малко, по малко и то кутията изчезна :2040:

aniK
2nd July 2009, 21:59
Аз пък изядох половин кило сладолед току що.....с лъжичката по малко, по малко и то кутията изчезна :2040:

:wellcome:

Engel
3rd July 2009, 09:26
Трябва да измислим нещо, което да се прави след като си прегрешил :lol:
Скачане на въже, някакви ей такива :lol:

Solver
3rd July 2009, 10:38
Много добра идея. 3 наказателни обиколки на блока :lol: Тъй като обикновено прегрешенията са с бързи въглехидрати, може 30 минути след тях да извършвате някаква физическа дейност (наказателна :lol: ) и когато пишете за прегрешението тук, веднага след него да пишете и с какво сте го компенсирали.

MILI
3rd July 2009, 10:46
Аз имам по- добра идея :idea: :roll:
Няма да пиша за прегрешенията си тук :arrow: няма да правя наказателни обиколки :2004:

Solver
3rd July 2009, 10:52
Това е cheating, не играеш честно :2010:

hatred
3rd July 2009, 10:57
А кой ще съблюдава дали наказанията се изпълняват съвестно :?

hatred
3rd July 2009, 10:59
Пропуснах да предложа за тази работа себе си, като най-видна драка и гад :twisted:

MILI
3rd July 2009, 11:59
Това е cheating, не играеш честно :2010:
Неее няма как да мамя, когато за това ще има правила....правила в маменетоАз ще направя други правила, да видим кой ще спазва моите и кой твоите :1259:

П.П. Сериозно, никой да не прави като мен, Аз съм покварена :lol:
Ако сте се заели сериозно с диетуването, Ви препоръчвам и да не ми четете постовете. Аз ще се завърна по- серозна от всякога (след някоя и друга седмица)!

hatred Преди 2-3 год. имах такъв случай познай кой остана победител :roll:
Имам една приятелка която е по-упорита и от магаре.....та Аз я навивах и мотивирах да тичаме всяка сутрин в парка....Започнахме да тичаме,явно обаче нея съм успяла по- добре да мотиврам отколкото себе си,и така....... мен започна да ме мързи още на втората седмица. Колкото и да се опитваше да ме накара да се взема в ръце не успя(имах топка в гърлото от цигарите,това беше оправданието ми щях да умра от 30 мин. тичане :biggrin: :lachen: ), последния месец идвах с нея в парка, сядах на една пейка, запалвах си цигара, а тя обикаляше около пейката (за да тренира) :P :2002: :2014:


Хайде да се контролираме :2039:

aniK
3rd July 2009, 18:48
Диня и 4 квадратчета черен шоколад. Този шоколад така ми опротивя, че скоро май няма да си купя :sick:

hatred
3rd July 2009, 20:14
aniK, хубави ли са дините в момента ? Днес брат ми искаше да му взема, аз се наплаших, че няма да й устоя и го излъгах, че все още са кисели и безвкусни :cool:

Ако ще споделяме и плодовете тук, значи имам какво да признавам: две ябълки и няколко джанки :lol:

aniK
3rd July 2009, 20:30
Дините са страхотни. Ако не използваш момента, рискуваш след това да ядеш презрели :roll: Аз взимам за малкия - много се радвам, че е от любимите му плодове. На него давам средата, аз ям това, което е по-близо до кората. Днес хапнах повече от миналата година, но се чувствам добре - учудващо на вечеря не исках да поглеждам прясно изпечено на скарата пилешко филе, динята ме влечеше. Все пак си ядох филето де :roll:

hatred
3rd July 2009, 20:51
И аз планирам да се прежаля с малко диня. Едни казват, че е вода, а други - че е захарен сироп. На кого да вярваш в този объркан свят :lol: Ако вярвам на тялото си: миналото лято омитах по половин диня. Но сега като се въздържам от безразборна консумация на плодове организмът ми може да е отвикнал да се бори с толкова много захар и да ми спретне лоша изненада :lol:

MILI
4th July 2009, 20:55
6 бр. сочни праскови за 15 мин. :2016:
ще ставам кенгуру :lol:

Solver
4th July 2009, 20:59
ще ставам кенгуру :lol:

Казах ти, че тук няма скрито-покрито :lol: Искам да ми осигуриш безплатен транспорт в торбата си тогава, че ми писна да чакам тия рейсове.

MILI
4th July 2009, 21:10
А бре къФ е тоя навик да увеличивате двойно, това дето умишлено го намалявам двойно :crazylove: Така не може да продължава вече, трябва ред.
За транспорта нямаш грижа, но на дали ще е безплатен въпрос на преговори, дипломацияа ала бала

aniK
4th July 2009, 21:34
Уиски със сода и диня, сладолед и бадеми :oops: :P :D

Engel
4th July 2009, 22:48
Шоколад LZ :(

ioni
4th July 2009, 23:00
1 кръгче бейк ролс :lol: Ама каква съм примерна и него го отчитам. :lol:

goldish
5th July 2009, 12:14
Сега е ред на моето уливане :2001:
ден петък:
бейк ролс
водка ( не казвам колко :1252: )

ден събота:
бутер баничка със желе от праскови
половин килограм сладолед

Иначе си ям плодове яко и за следобедна закуска, но това не го броя прегрешение!

blinblin
5th July 2009, 15:33
три бонбона Merci :roll: Единия го изядох сутринта преди бягането и сега изядох още два,обаче отивам да карам колело,така че не е проблем :)

monita_g
5th July 2009, 21:48
От няколко дена - само сладолед, сладолед...и пак и пак и пак :) И не се чуствам гузна, не мога без сладичко :) :oops:

ioni
5th July 2009, 22:23
Аз като се омажа го правя както трябва :? Емоционалното хранене ми е най-големия проблем и много се ядосвам, че едва ли не съм подвластна от хубавата храна. Както и да е. По същество:

активия
вафла
кроасан
2 принцеси с бял хляб (в 11:00 вечерта)
сладолед (пак в 11)
2 сухи пасти (и пак)

Tinkerbell
6th July 2009, 10:07
Аз ще се отчета за последните 3-4-5 дни .... Може би отиде един бял хляб на сандвичи с какво ли не,300 грама свински врат с кашкавал /уникална рецепта,много тежка обаче/,2 шоколада,2 вафли,пържени картофи,много бира и ... и май това е :2044:

alica
6th July 2009, 11:52
6 бр. сочни праскови за 15 мин. :2016:
ще ставам кенгуру :lol:

:shock: :shock: :shock: за около 2мин изяждаш 1 праскова!!!! евала мац :lol: :lol: :lol: кажи поне, че се окапваш :lol: :lol: :lol:

Tinkerbell
6th July 2009, 12:08
ще ставам кенгуру :lol:

Това да го разбираме така,както го разбрах аз ли ? :2020: :2020: :2020: :1203:

MILI
6th July 2009, 12:10
Даже за 1 минутка, през другата решавам дали да изям още една :girl_haha:
А за окапването, няма смисъл да коментирам само дето над мивката не ги ям, но е добра идея :1242: според майка ми съм на "гнусно" хранещия се човек, според приятеля ми най-сладко , а приятелите ми като ме видят да ям и на тях им се дояжда същото :P голяма картинка съм

И така и така пиша в темата, да напиша за вчера пуканки и диня в комбинация :2010:

Tinkerbell
6th July 2009, 12:13
Май пак аз грешно съм разбрала,с моите бебемании :2001:

MILI
6th July 2009, 12:14
tinkerbell за бога не...... :? :shock:
Когато в продължение на дни не си спирал да ядеш , ефекта е почти същият........коремчето се разширява толкова много, че......

Tinkerbell
6th July 2009, 12:54
tinkerbell за бога не...... :? :shock:
Когато в продължение на дни не си спирал да ядеш , ефекта е почти същият........коремчето се разширява толкова много, че......

Даа,дааа,след като постнах предното,долових и този смисъл .... :1252:

Lilith
7th July 2009, 21:39
тази вечер - малка бира с клуб сандвич :1252:

MandarinaDuck
8th July 2009, 10:39
Бисквити "Житен дар" с минерали- уж ги рекламират като здравословни, но никога не се знае....

MILI
8th July 2009, 12:41
Уххх приядоха ми си чаени бисквитки с топло мляко.....познайте как ще ги ям
От сега си казах с какво ще прегреша днес.
Моите прегрешения са планирани и целенасочени. :2055: :lachen:

kokodidi
8th July 2009, 13:10
Уххх приядоха ми си чаени бисквитки с топло мляко.....познайте как ще ги ям
От сега си казах с какво ще прегреша днес.
Моите прегрешения са планирани и целенасочени. :2055: :lachen:
:yako: :yako: :yako: :yako: :yako:

Tinkerbell
9th July 2009, 07:35
3 кайсии,снощи в 21:30 :1252:

Engel
9th July 2009, 09:36
Нямам прегрешение! Засрамете се :lol: :lol: :lol:

monita_g
9th July 2009, 15:03
Царевичи пръчици и обикновена вафла ..или вафли ли бяха :roll:

monita_g
9th July 2009, 15:03
Нямам прегрешение! Засрамете се :lol: :lol: :lol:

Задължително... :cool:

swe3tynka
9th July 2009, 15:06
И аз нямам прегрешения, обаче знаете ли какво съм забелязала, днес го установих :!: , че винаги, ВИНАГИ психиката ми е най-лабилна след ставане /независмо сутрин или следобед/- тогава ми е най-трудно да мисля разумно и съм най-податлива към прегрешенийца, особено ако и в къщи има такива :lol: :lol:
При вас как е? :roll:

дундарина
9th July 2009, 15:07
Царевичи пръчици и обикновена вафла ..или вафли ли бяха :roll:
:yako:

Това ми хареса!
Явно е,че папането е било вече пред припадък

MILI
9th July 2009, 15:16
При вас как е? :roll:
При мен е преди лягане.
Не се шегувам, последните часове, винаги се освинвам (винаги е силна дума :roll: ).........ако си лягам в 19.00 часа, може и да получа мечтаната фигура....... :lol:

kokodidi
9th July 2009, 16:18
При вас как е? :roll:
При мен е преди лягане.
Не се шегувам, последните часове, винаги се освинвам (винаги е силна дума :roll: ).........ако си лягам в 19.00 часа, може и да получа мечтаната фигура....... :lol:
ПРИ МЕН ПОСТОЯННО
засега се справям - ама то никога не е късно да станеш за резил

MandarinaDuck
9th July 2009, 19:17
При мен е главно късно вечер :?

hatred
9th July 2009, 21:56
Много е горещо за прегрешения. :cool: Поне за такива от хранително-вкусово естество :girl_haha:

aniK
10th July 2009, 07:38
Много е горещо за прегрешения. :cool: Поне за такива от хранително-вкусово естество :girl_haha:

Още ли не си яла диня :shock: Ако СИ и не я отчиташ в прегрешенията, значи имаш напредък (има надежда и за теб :P )
Хайде, кажи честно!!! :D

hatred
10th July 2009, 07:50
Не съм яла още :)
Тези дни съм се зарибила по ябълките - петровки, хапвам по 2-3 на ден и не ми остава място за диня. А и не знам кога да я ям :roll:

Engel
10th July 2009, 11:06
Малко спагети и 1 сладолед.. то пък човек да не се похвали, че не прегрешава :evil:

MILI
10th July 2009, 13:41
Едно пакетче бонбонки m&m Майкъл Джексън бил прегрешавал с тях и Аз реших да не остана по- назад от него...... :2014: :1215:

kokodidi
10th July 2009, 13:44
Майкъл Джексън бил прегрешавал с тях и Аз реших да не остана по- назад от него...... :2014: :1215:
:lachen: :lachen: :lachen:
луди луди форумнички

aniK
10th July 2009, 14:26
Не съм яла още :)
Тези дни съм се зарибила по ябълките - петровки, хапвам по 2-3 на ден и не ми остава място за диня. А и не знам кога да я ям :roll:

Ехоооо, ябълки цяла зима ще ядеш :2001: Само да съм те чула/прочела зимата, че ти се яде диня :2052:
Сега сериозно - аз успях да изям 2 с помощта на дребо. Хапвам я към 10.30-11 и след това към 16-17ч (междинните) :2003:
Така съм се наточила на 1 кутия сладолед "от моя" ;) пък и апетитът ми се ЗАвърна, та е въпрос на отскачане до магазина :mrgreen:

Къде е Иванинчо :2045:

aniK
11th July 2009, 08:05
Прегрешение по неволя :( - Стрепсилс за гърло - поне 2-3 на ден :? Положението отива и към сироп за кашлица :(

Tinkerbell
11th July 2009, 11:20
След няколкодневното безапетитие,аз отново се завръщам тук,където явно ми е мястото :lol:
Снощи двете братовчедки на мъжа ми бяха на гости в Пловдив и ми казаха,че страшно съм отслабнала...та взех,че се възгордях и реших,че мога да си позволя един път каквото си искам :girl_eat:
Та ... 150 грама панирано пилешко филе с накакъв майонезен сос,който беше ужасно малко.
Дето си боцках от тук-таме - 3 дребни скариди и 50 грама език в масло с две малки гъбки.
Иии... 5 бири :biggrin:

Engel
11th July 2009, 16:55
Още от сега се записвам и си признавам, че ще изпия голямо количество водка! :lol:
Ще правя купон в къщи по случай, че оставам цяла седмица сама :3000: :3000: :3000:

blinblin
11th July 2009, 19:34
Много мед,вафла Боровец и сладолед(днес не беше ден за него!) и 1 филия БЯЛ хляб...Всички около мен ядяха и беше кошмарно.Нямам търпение утре да започна деня правилно...

MILI
11th July 2009, 20:54
дюнер :dirty_dance: :2004:

aniK
12th July 2009, 07:31
сладолед, близо 1/2 кутия :P

Danito:)
12th July 2009, 10:05
Един шоколад вчера :2045: :2034: