PDA

View Full Version : няма отслабване


malinenakruv
18th June 2009, 16:28
офф ям по 1 път на ден и то някой плод никаква друга храна,правя упражнения вкъщи,движа се много ама от килограмите ми не съм мръднала!!Някой може ли да ми обясни защо става така,при такова гладуване би трябвало да отслабнеш нали,а при мен защо не се получава вече две седмици ако не и три сам така ама няма отслабване.Бихте ли ме посаветвали какво да правя много моля.

aniK
18th June 2009, 16:29
'Щото тялото ти си пази запасите!!! При това гладуване мнооого трудно ще отслабнеш!!!

дундарина
18th June 2009, 16:31
'Щото тялото ти си пази запасите!!! При това гладуване мнооого трудно ще отслабнеш!!!

АХА,АБСОЛЮТНА ГРЕШКА Е ДА СЕ ГЛАДУВА!
ХЕМ ГЛАДНА,ХЕМ ДЕБЕЛА!

malinenakruv
18th June 2009, 16:33
ема миналия път само със гладуване отслабнах а тоя път не става как така...

дундарина
18th June 2009, 16:45
Ами,организма помни,душко!
Преминал е на план"Б",
ти не му даваш,
ама пък той си ги къта! :wink:

Solver
18th June 2009, 16:45
"миналия път" обяснява всичко, явно пак си напълняла :) Поразгледай из форума, има много теми, че дори и интересни.

malinenakruv
18th June 2009, 16:50
не,миналия път беше щото зимата много се тъпках затова..
е добре как е възможно да нагъваш само ябълки и череши и да си седиш дебела,не гладувам чак толкова,рядко чуствам глад

malinenakruv
18th June 2009, 16:51
аа има и друго ако почна да ям ,без значение плодове ли салата ли,корема ми става голям пък тва е много грозно седи

Danito:)
18th June 2009, 16:53
Безкрайно погрешно хранене.Правилно са те посъветвали,има страшно много теми във форума за хранене.Разгледай ги :wink:

swe3tynka
18th June 2009, 22:00
Ядеш само по ВЕДНЪЖ на ден? :2009:
Не чувстваш ли ужасни,разкъсващи болки в корема??

fruitty
19th June 2009, 07:41
за да и се подува толкова корема при положение че гладува ,според мен си е докарала или язва или гастрит ,като мен .аз бях отслабнала много с гладуване но после при тъпкането си връщаш всичко и отгоре съмнявам се че с едно ядене и то на ябълка примерно /която изстъргва стомаха/ се е нахранила толкова че цял ден да не чувства глад :!:

Tinkerbell
19th June 2009, 07:59
Спорт му е майката,не глад.Винаги съм се чудила на хората,които целенасочено си съсипват организма,карайки със седмици,че някои дори с месеци,на по една ябълка с 5 череши на ден,или още по-втрещяващото - само на чай и вода :whacky:
Аз покрай абитуриентската ми преди няколко години,свалих около 15 килограма за 7-8 месеца - ядях риба,марули,салати,пилешко /това основно/ ,не се храних след 7 часа вечер,ходих на фитнес през ден и 1-2 пъти в седмицата си позволявах нещо :candy: .Имайки предвид че съм се глезила,че съм си позволявала и бири,и пържоли,и сладоледи,шоколади,боклуча ви активии и т.н.,си отслабнах съвсем нормално,бях много стегната и хубава :dirty_dance:
Само че сега нещо не ми се получава - или защото съм по-дърта :2023: ,или защото съм лежала две години и съм се тъпкала,заради което предполагам,че организмът ми ми се сърди и сега ми го връща,като ме оставя да се скъсвам от тренировки и да не мърдам ни напред,ни назад,или пък просто е дължи на това,че по цяла седмица правя нещо и през уийкенда отивам някъде по планините и се храня обилно :D
Но пък знам,че веднъж като тръгне,няма да има какво друго да стане,освен да се топят мазнини :)
С думи прости - храни се и спортувай,давай си на организма това,от което има нужда,за да ти се отблагодарява :girl_kiss2:

malinenakruv
19th June 2009, 13:15
не мисля че имам гастрид или язва понеже не ме боли корема

Tinkerbell
19th June 2009, 13:32
Гастрид трудно ще получиш :3000:
Но замисли се сериозно как се храниш,защото ако не гастрид,то поне гастрит ще си докараш.
Аз преди няколко месеца закусвах с фреш от грейпфрут и лимон.След тва започнах час преди закуска /вече с други неща/ да пия лимон с топла вода.Само че обикновено не успявах да закусвам вкъщи,понеже все нещо изскачаше,забравях да се храня и малко по-късно започнаха да се "появяват" дни,в които ми се е случвало да повърна /с извинение/ цели 14 пъти.С глад най-много да се разболееш - аз се скапах за седмица и половина.Затуй -- > :grill:

malinenakruv
20th June 2009, 01:23
of mi veche ot tri dena qm plodove zelenchuci riba i qica i nikuv rezultat :x :x :x

swe3tynka
20th June 2009, 08:30
of mi veche ot tri dena qm plodove zelenchuci riba i qica i nikuv rezultat :x :x :x

Е ти за 3 дена ли искаш да дойде?? :shock:
На колко си?

blinblin
20th June 2009, 08:33
На мен ми е интересно колко килограма е,защото ако е слабичка,какво точно очаква да свали... :roll:

Solver
20th June 2009, 09:09
Аз пък не знам плодовете, зеленчуците, рибата и яйцата да имат отслабващо действие, ако някой знае - нека каже :lol: По-скоро ми звучат като здравословно хранене, но без движение, ако седиш цял ден на 1 стол и се тъпчеш със зеленчуци, риба и яйца - няма как да отслабнеш.

Tinkerbell
20th June 2009, 09:13
Като се тъпчеш така,как очакваш да свалиш ?! :2023:

Това в кръга на шегата.За 3 дни организмът /поне моят/ не може да загрее кво му се случва,после започваш да се прочистваш от разни боклуци,шлаки и т.н. , и чаааааааак след това,в зависимост от тялото ти,започват да се горят мазнини - по-бързо или по-бавно.БЪди постоянна и сериозна,няма как да не стане :)

Tinkerbell
20th June 2009, 09:15
Аз пък не знам плодовете, зеленчуците, рибата и яйцата да имат отслабващо действие, ако някой знае - нека каже :lol: По-скоро ми звучат като здравословно хранене, но без движение, ако седиш цял ден на 1 стол и се тъпчеш със зеленчуци, риба и яйца - няма как да отслабнеш.


:2043: Exactly :)