PDA

View Full Version : Предизвикателство 6 - Стани член на клуба и отслабни на мига


Engel
30th June 2009, 10:11
Аз, Engel, ви предизвиквам на 20 дневно предизвикателство за влизане във форма за лятото. НЕКА ПОКАЖЕМ, ЧЕ И НИЕ МОЖЕМ ДА ПОСТИГНЕМ КАКВОТО ИСКАМЕ. НЕКА ПОКАЖЕМ ХУБАВИ ТЕЛА! НЕКА БЪДЕМ ЩАСТЛИВИ В ТЯЛОТО СИ!!!
Успех на всички!
Старт - 30.06.09 - Финиш - 19.07.09 /Време за море на Engel/


http://www.kinomanite.com/img/0000/400/445b.jpg

http://snimki.tialoto.bg/images/slideshows/000012723.jpg
http://nanoset.net/assets/posters/big/23/21/fa562de9b49466eb99059c1ac62409dfd373aebb.jpg


НЕКА УСПЕЕМ!

blinblin
30th June 2009, 10:43
Записвам се :)
Начало-63(дано да е вода)
Цел-59 :)Мечти,мечти...
И на мен ми е до 20-ти,защото после заминавам за извън България за около месец :1259:

kokodidi
30th June 2009, 11:15
Може ли и аз да се запиша за предизвикателството
старт 89
надявам се да приемате нови членове

aniK
30th June 2009, 11:16
blinblin, tonita, дано прочетете поста ми в предишната тема!!!!
Нека да е от вода теглото :2003: Лятото тя е нужна на тялото! Отслабването личи с просто око, кантарът е само ориентир :!:

Engel, тази последната май има целулит на дупето :lachen:

blinblin
30th June 2009, 11:45
Прочетох го :)
Честно казано,всички ми казват колко съм отслабнала,така че смятам че си е вода.Аз задържам поне килограм,даже понякога и повече,когато трябва да ми идва,а пък то дори сега ми закъснява и се надявам до два-три дни да се появи.
П.С. Аз не се подувам или нещо подобно,просто като пия много вода и почти не ходя до тоалетната,ситуацията ми става ясна :?Да не говорим,че се чувствам хипер тежка :? Предполагам,че с всички е така...

Disaster
30th June 2009, 13:36
старт - 58,7
цел - 57

И успех на всички!!

Engel
30th June 2009, 18:15
Добре! Повече няма да слагам снимки.
Добре дошли на всички останали!

{Adrenalinka}
30th June 2009, 21:28
И аз, и аз :P Записвам се със старт от 54, тази седмица май само задържах,амаа можеби защото малко се поотпуснах и си позволявах това-онова, а и съм в цикъл :roll: Абе утре ще се претегля сутринта,за да кажа окончателно от колко започвам предизвикателството :) Приятна вечер на всички и успешна борба с кг в новото предизвикателство :)
п.п. Целта ми е 51-52 :cool:

VampiLa
1st July 2009, 08:12
И аз се записвам :) Тази сутрин бях 53 :( до 19-ти трябва, свсъщност не трябва, а ще съм 50 :P:P:P (надявам се)

Успех на всички :)

Nanka
1st July 2009, 08:42
Записвам се, ако приемате новички....
Старт 67
Цел 62
Хайде, успех на всички...... :1207:

Engel
1st July 2009, 10:41
Здравейте, момичета ;)
Добре дошли на всички и ви пожелавам успешно предизвикателство!
Радвам се, че поделяте целите си, но нали знаете, че предизвикателството е само за 2кг.
Не е здравословно да се свалят повече от 2кг. за тези 20 дни :)
Nanka, VampiLa, {Adrenalinka}, Disaster, blinblin, kokodidi: Радвам се, че съм във вашата компания
в това предизвикателство :) Успех на всички !

kokodidi
1st July 2009, 10:55
Благодаря за посрещането Engel
обаче пък аз съм си първенец със старта :2004: /имам предвид началните килограми/

{Adrenalinka}
1st July 2009, 11:02
Здравейте на всички отслабващи,но и така хубави, мацки :P Сутринта се претеглих - 53, значи от толкова почвам новото предизвикателство, точно 2 кг до заветната цел, :girl_dance: да дерзаем :P Сега вече като не съм на училище ще включа повече спорт,разходки,плаж иии се надявам да ги смъкна неусетно :1213: :pinkglasses:

Disaster
1st July 2009, 11:29
Аз съм много скромна - целта ми е само 1,7 :lol: От горчив опит знам, че бързо сваленте килограми се връщат също толкова бързо.Повече съм се зарекла да не се изхвърлям и да си карам бавничко, но сигурно.Въй,въй, чета някакви 52,53 килограма и се чудя...аз бих ли искала да слабея ,ако бях толкова?(всеки си знае де) Успех!

nel4eto
1st July 2009, 11:30
Zdraveite na vsi4ki :) iskam i az da se vklu4a :)

Strart: 57

Cel :55-54

Uspeh i ... mn minus4eta :D

goldish
1st July 2009, 11:37
Според мен мацките на снимките са си много хубави.

Lilith
1st July 2009, 12:10
особено Мегън :2024:

aniK
1st July 2009, 16:26
Според мен мацките на снимките са си много хубави.

Естествено, не знам дали Engel схвана шегата ми :D или прозвучах прелкалено сериозна :roll:

goldish
1st July 2009, 16:30
Според мен мацките на снимките са си много хубави.

Естествено, не знам дали Engel схвана шегата ми :D или прозвучах прелкалено сериозна :roll:

Аз наистина не усетих и искрено съжалих, че може и последния здрав разсъдък в твое лице да е напуснал форума. :2035: :2003:

Engel
1st July 2009, 17:33
Ами не я схванах шегата, защото миналият път hatred ги критикуваше найстина на сериозно.
Аз съм фенка на Меган, няма да имам същото телосложение, но поне на татуировки мога да я настигна. /За сега имам 3/
Disaster: Момичетата може да са по-нисички. Аз примерно съм 168см. и ако искам да отслабвам на 52кг. можеш да си представиш на какво ще изглеждам. От гърдите ми само кожите ще останат макар, че има материал.

goldish
1st July 2009, 19:10
Какви са ти татуировките? Аз много харесвам, но едва ли някога ще се навия.

{Adrenalinka}
1st July 2009, 19:35
Engel аз не съм от най-ниските, също съм 168 :) просто зависи от структурата.Просто имам широк ханш и в никакав случай, мисля..., че няма да изглеждам кльощава :)
п.п. на мен защо не ми излизат ниакви снимки от първия пост :roll: само някакво голямо разстояние...

Solver
1st July 2009, 20:26
Добре, не съм само аз :roll:

Ето снимките все пак, аз държах някой да ми ги прати :lol:

Снимка 1 (http://snimki.tialoto.bg/images/slideshows/000012723.jpg)
Снимка 2 (http://www.kinomanite.com/img/0000/400/445b.jpg)
Снимка 3 (http://nanoset.net/assets/posters/big/23/21/fa562de9b49466eb99059c1ac62409dfd373aebb.jpg)

aniK
1st July 2009, 21:49
Ами не я схванах шегата, защото миналият път hatred ги критикуваше найстина на сериозно.


Д, аз затова :P Обаче като увелича последната снимка, на лявото дупе може да се изкара целулут :D :D :D :P :P :P може и да са пикселите от увеличението

aniK
1st July 2009, 21:50
Ами не я схванах шегата, защото миналият път hatred ги критикуваше найстина на сериозно.


Д, аз затова :P Обаче като увелича последната снимка, на лявото дупе може да се изкара целулут :D :D :D :P :P :P може и да са пикселите от увеличението

Solver
1st July 2009, 21:57
Това е илюзия заради сянката, самото съществуване на целулит на това място на лявото дупе е невъзможно, като гледаме цялата снимка, а и тя не би си снимала дупето, ако имаше явен целулит ; )

aniK
1st July 2009, 22:09
Това е илюзия заради сянката, самото съществуване на целулит на това място на лявото дупе е невъзможно, като гледаме цялата снимка, а и тя не би си снимала дупето, ако имаше явен целулит ; )

Би ;) Ама и биха и го позаличили с нЕкоя програмка. Съществуването на целулит точно отдолу на дупето по принцип е най-възможно, НО в случая дупето е перфектно. Само си чеша пръстите, за да не пиша в Малки прегрешения, за които си виновен ТИ :!: това за сладоледа е на десктопа ми, но не с него съгреших...Господи...и не с десктопа
не съм пила нищо :P

Solver
1st July 2009, 22:11
Какво си яла тогава, нещо не е наред :lol: Май с ферментирали плодове си се нагълтала :roll:

tonita
2nd July 2009, 08:32
Хайде пак и аз да се регистрирам :D

Момичета изпращам ви една снимка от Джулай Морнинг на Камен бряг
:girl_dance:

Това съм аз с познайте кой :cool:

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2664/5764525329148393271246516171guPGxKbcQWKt41wMZBIt.J PG

Не можах да се стърпя да не се похваля :roll:

hatred
2nd July 2009, 08:34
Хайде пак и аз да се регистрирам :D

Момичета изпращам ви една снимка от Джулай Морнинг на Камен бряг
:girl_dance:

Това съм аз с познайте кой :cool:

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2664/5764525329148393271246516171guPGxKbcQWKt41wMZBIt.J PG

Не можах да се стърпя да не се похваля :roll:

Ихааааааааааа, ами то си е за хвалене :)
Предполагам си изкарала страхотно. И какво синьо небеееееееееее ... Искам и аз такова в София :girl_cry2:

ПП Много си хубава, tonita :2003:

blinblin
2nd July 2009, 08:38
И на мен много ми харесваш :)
И ми се иска да бях на твое място :D
А пък аз хем съм от Бургас и времето беше хубаво,и хем изпуснах Джулай Морнинг.Умирам от срам :2014:

tonita
2nd July 2009, 08:39
Невероятно беше hatred, незабравимо!!!!

Запознах се с всички Б.Т.Р-ци :cool:

Отдавна не си бях прекарвала толкова добре (бяхме 4 момичета :lol: )!

Не мога да ви опиша с колко положителна енергия се заредих :girl_in_love:

В момента имам чувството, че дори и един оргомен + на кантара не е в състояние да ме разстрои :lol:

aniK
2nd July 2009, 08:47
Хи-хи, и Насето от доста време вече е за нашите теми, но той не прихваща :2038: А ти си сладурка голяма :2003:

Engel
2nd July 2009, 09:24
goldish: Имам няколко йероглифа на прасеца, плетеница на кръста и на гърба жена дявол с ангелски криле, която може да се довърши малко.
Тони: Супер си! Много си хубава и лицето ти е слабо! Искам и аз да нямам бузи.. :2022:
Много ми харесваш :)

tonita
2nd July 2009, 09:32
ииииии благодаря ви момичета :girl_haha: цункам ви!

Тази снимка е от сутринта на 1-ви, кака ви тонита не е спала и цяла вечер е поркала и пафкотила цигари :lol: Направо се бях превърнала в едно алкохолно петно :lol:

tonita
3rd July 2009, 08:29
Добро утро момичета :girl_haha: Къде се скрихте всички?

Хайде едно кафенце от мен, да се пораздвижите малко :D

http://www.picvalley.net/u/2747/790531886107735756.JPG

ПП Днес кантара показа 63.7 :dirty_dance:

blinblin
3rd July 2009, 09:25
Здравейте и от мен! :)
Аз сега се връщам от бягане и ще влизам в банята.
И бягах само на 3 лъжици обезмаслено мляко Култура :)
После ще го дояждам..

Engel
3rd July 2009, 09:30
Дояж си го, обаче по-хубаво си купувай друго кисело мляко с по-висок процент мазнини. :)
Тони: Ето ме тук съм.. просто още не се бях събудила :D
Ти "Ултраметаболизъм" ли ще започваш пак ?
Твоето си режимче? :P
Честито за минусчето! Аз ще се тегля на 10ти ден от темата.. би трябвало тогава да имам резултат вече!
Хайде да си сложим линийки ?! :roll:

blinblin
3rd July 2009, 09:35
Аз си го взимам,защото има от тази полезната бактерия(не съм сигурна дали така й се казва,пише я на опаковката,ама е много сложно името :roll: )И го редувам с на Верея от 2 %.Като таратор правя с Верея,става по-вкусен по обясними причини :)

Engel
3rd July 2009, 09:46
Незнам дали си заслужава за една бактерия да ядеш повечко нишесте :roll: Ти си решаваш!

blinblin
3rd July 2009, 09:59
Майка ми винаги ми мрънка да ям такова мляко,защото то е истинското и тази бактерия била полезна за червата :)
И ми е казвала,че в тези с бактерията принципно не би трябвало да има нишесте,защото бактерията го сгъстявала...Под "такова мляко" имам предвид всички кисели млека с бактерия.Не знам доколко го обясних правилно,защото много време мина откакто говорихме с майка на тая тема :)

tonita
3rd July 2009, 10:14
Тони: Ето ме тук съм.. просто още не се бях събудила :D
Ти "Ултраметаболизъм" ли ще започваш пак ?
Твоето си режимче? :P
Честито за минусчето! Аз ще се тегля на 10ти ден от темата.. би трябвало тогава да имам резултат вече!
Хайде да си сложим линийки ?! :roll:

Да в момента пак съм се амбицирала и си започвам моето режимче, този път + спорт... да видим до къде ще я докараме :D
Абе тия минусчета са едни такива: един ден са минусчета, на другия стават плюсчета... :lol: Но все пак имат така мотивиращо влияние :lol:
Най-съкровената ми мечта е един път за винаги да ги сваля тези 7-8 килограма, да ги задржа и да не мърдам :lol:

Ох тези линийки все не успявам да ги сложа :1252:

VampiLa
3rd July 2009, 10:19
Здравейте и от мен :)
tonita аз изпих вече две кафета, но и твоето няма да откажа :lol:
Поздравления за всички с минусчета, за толкова кратко време.
Аз ваобще не помръдвам и много се ядосвам, ама все пак има време :roll: ще трябва да почакам малко.

Engel
3rd July 2009, 10:25
Ще я докараме до края как!
Този път не се отказвай! Вярвай ми най-лесното е да се откажеш и да спреш да пишеш във форума. Когато започнеш да мислиш, тогава ще осъзнаеш много неща!
Мисли, имаш ли нужда от това? кое е най-добро за теб? Искаш ли да спреш вече този омагьосан кръг? Искаш ли найстина?
Искаш ли да отслабнеш? Искаш ли да те вълнуват други неща?
За какво трябва да се тормозиш?
Чети ми подписа редовно :P
Вампила: Ще му видим края скоро, спокойно :D
Имайте търпение!

Engel
3rd July 2009, 22:32
Айларипииииииииии ?!!?

Engel
5th July 2009, 08:28
Имам си минус 500гр. :D

{Adrenalinka}
5th July 2009, 09:00
Engel браво :2035: Но пък аз...днес кантара ми показва 54,5...е,вярно че вече бях яла и пила...но пък кг и половина :2016: :2044: Развали ми се нстроението за днес :2022:

дундарина
5th July 2009, 09:22
Добър деееен! :D

Момичета,вие се хвалите с минусчета,
а...може ли...Дунда да са пофали с плюсчета??? :2055:

Е,не се гордея,ама пишете ме и мен пак,т.е.отново :D
Сега съм 59,5,а бях преди моренце 58,2...

Стореното сторено,сега старата песен на нов глас! :D :2055:

Тонитаааа,адски сладка мацка си!
Положителна!
Лееекичко ти завиждам за приятното преживяване,че БТР-ци са големи сладури!

Англече, :bravo:

Дано да не съм те разочаровала...много,ама и аз човек...

blinblin
5th July 2009, 10:05
Браво,Engel :)
Аз сега се връщам от бягане.Тръгнах към 9 и 30,защото уж беше облачно и хладно.После като грейна едно слънце-мале,мале...
На връщане пътя го взех почти само пеша :roll: Ама поне на отиване си побягах :)Сега влизам да се къпя и ще си ям киселото мляко после...
Приятен ден на всички :D

tonita
5th July 2009, 10:31
Здравейте и от мен момичета! :D

Engel честито за минусчетата! :girl_haha: Усещам, че си на път да постигнеш да станеш една мис "пърфект боди" :cool:

И аз имам малко минусче, 63.0 съм :roll: което много ме радва :D

Дунди, а добре дошла и благодаря за комплимента :D Минусчето ти е незначително и съвсем в реда на нещата, така че не му обръщай никво внимание!!! Ще го елиминираш за нула време :wink: Къде беше на моренце? :roll:

tonita
5th July 2009, 10:31
blinblin къде ходиш да бягаш?

blinblin
5th July 2009, 14:02
Морската.От Вселена(или както се казва старата чалга дискотека :? )по пътя към Солниците и принципно бягам до Бункера(днеска бягах малко след него :1242: ) и обратно.Общо взето минавам и двете бариери и се връщам...

mayweda
5th July 2009, 15:20
здравейте .. аз малко закъснях пак с началото на предизвикателството .. но тъй като от известно време следя форума си бях обещала че при следващото ще участвам и аз ;)
нова съм в начинанието с диетите така че стискайте палци.. до сега не съм се подлагала... само съм пила хап4ета за отслвабване да не кажа 4е съм опитала почти вси4ко на пазара от този вид но без ефект :)

така -> цели 56 кг //мн мн мн искам :)
начало-> 62 кг // висока съм 165 см ;( -знам 4е са много кг :)

Engel
5th July 2009, 16:35
Дунди: Добре дошла! Ще разказваш как си прекара на морето :)
Според мен това килограмче се е получило от смяната на мястото. Ще го стопиш за 0 време :)
Тони: Честито минусче и на теб! :P И ти ще си пърфект боди!
Блинблин: Радваш ме ! :) Продължавай все така да бягаш!
mayweda: Добре дошла и успех! :good_luck:

blinblin
5th July 2009, 18:53
Междудругото много ми харесва бягането и сега след колелото се чувствам страхотно(и мн потна преди да се изкъпя :lol: )Сега ще вечерям и после ще поствам менюто.Днеска май малко ми се получи храната,ама не ми е мн гладно.
mayweda,и аз съм на същите мерки :)Ще ги сваляме,не се притеснявай.Аз съм си поставила цел до края на август месец 56-57кг.(спортувам доста,обаче откъм храна хич не се ограничавам :1252: и може би ще ми отнеме повечко време).Момичета,планирам на 15 да се претегля и ще ви казвам тогава колко съм.Иначе бая съм се постегнала,много се кефя :)
И днеска започна да ме боли кръста,което означава че утре ще ми дойде :1211: Вече бях започнала да се притеснявам...

mayweda
5th July 2009, 19:11
мерси дано наистина този път и аз се постегна..
а за тренировките ходя на каланетика ;) , бях почнала и фитнес но мисля 4е не е за мен :)
стискам палци на вси4ки и дано това е най-успешното предизвикателство до сега ;)
за да може за :sunbath: да сме супер

kokodidi
6th July 2009, 07:50
Имам си минус 500гр. :D
Добро утро на всички
Аз мога да се похваля с минус 1 кг от началото на предизвикателството

kokodidi
6th July 2009, 07:53
здравейте .. аз малко закъснях пак с началото на предизвикателството .. но тъй като от известно време следя форума си бях обещала че при следващото ще участвам и аз ;)
нова съм в начинанието с диетите така че стискайте палци.. до сега не съм се подлагала... само съм пила хап4ета за отслвабване да не кажа 4е съм опитала почти вси4ко на пазара от този вид но без ефект :)

така -> цели 56 кг //мн мн мн искам :)
начало-> 62 кг // висока съм 165 см ;( -знам 4е са много кг :)
добре дошла при нас
момичетата са страхотни и ще си изкараш добре
килограмите ти изобщо не са толкова много за сваляне
аз имам още 20 кг за сваляне
така че не се притеснявай
важното е да отслабваш с мисълта за здравето си

Engel
6th July 2009, 10:00
kokodidi: Честито! Да си ги носиш със здраве ;) Добре се движиш. Минала е само 1 седмица, а си свалила 1кг. :P Още 1кг. и ще пребориш предизвикателството!
На мен ми остават 1.5кг. и дано да завърша второто си успешно предизвикателство :)

tonita
6th July 2009, 10:06
kokodidi харесва ми нагласата ти! :D Няма начин да не успееш!

Engel ти също! :cool:

blinblin ако не ходих на аеробика 3 пъти в седмицата щях да идвам да бягам с теб :D

Браво момичета! Надъхвате ме!

По една цалуфка ви раздавам! :girl_haha: :girl_kiss2:

Engel
6th July 2009, 10:18
Тони: Показа ли им новата екипировка ? :D
Чувствай се една от тях ! Скоро и ти ще се оттървеш от излишните килограми и ще се наложи само да дооформиш прекрасните форми с аеробика!
После на мъжете езиците ще стигат до земята :)

kokodidi
6th July 2009, 10:35
kokodidi: Честито! Да си ги носиш със здраве ;) Добре се движиш. Минала е само 1 седмица, а си свалила 1кг. :P Още 1кг. и ще пребориш предизвикателството!
На мен ми остават 1.5кг. и дано да завърша второто си успешно предизвикателство :)
енджи толкова добре се чувствам че ще литна :girl_dance:
бяха ми са зациклили на едни кръгли кила и не мърдат бе мръсниците
ама тая сутрин - изненадка
отделно вчерашния ден ми беше супер разтоварващ и приятен
и верно мога да литна
:1259:
имам още доста - но ще успея

tonita
6th July 2009, 11:08
Тони: Показа ли им новата екипировка ? :D
Чувствай се една от тях ! Скоро и ти ще се оттървеш от излишните килограми и ще се наложи само да дооформиш прекрасните форми с аеробика!
После на мъжете езиците ще стигат до земята :)

ОООО да, показах се аз, абе друго си е с хубаво екипче :dirty_dance:

Ще гледаме да се доближим понеее мъъъничко до миските :D

blinblin
6th July 2009, 15:27
tonita,ако ти се прибяга някой път да ми кажеш :)

Engel
6th July 2009, 19:09
Коко: Важното е как се чувстваш! :2035:
Успех дами! Още 14 дни до края на предизвикателството!

nel4eto
7th July 2009, 10:11
момичета ..помогнете ми :cry: .... не съм мръднала и килограм а..най стриктно си спазвам режима и не мога да разбера къде греша ?... от 3 седмици вече сам на него ..+ малко спорт ,дане би да е защото сам на хормонални медикаменти? ако някои може да ми даде съвет како да правя ще съм ..мнОооОоого благодарна ..защото аз вече взех да се поотчайвам малко :?

nel4eto
7th July 2009, 10:16
Щях да забравя :) .. ето това е диетата която спазвам :) и... не прекалявам с количествата плодове .. смисъл внесто ябълка ям ягоди и грейпфрут но... никога повече от 250 гр на ден


Консумира се месо, риба, яйца, обезмаслено мляко, подове и зеленчуци.

Задължително се пият най-малко по 2 литра вода на ден.

Примерно меню:


Първи ден


Закуска:
1-2 ябълки

Обяд:
пържола на скара
прясна салата

Следобедна закуска: обезмаслено мляко

Вечеря: омлет от задушени зеленчуци с две яйца


Втори ден


Закуска: 1-2 круши

Обяд: кюфтета на скара
прясна салата

Следобедна закуска: 1-2 портокала

Вечеря: риба на скара
прясна салата


Трети ден


Закуска: 5-6 кайсии

Обяд: пиле на скара
задушени зеленчуци

Следобедна закуска: 1-2 парчета диня

Вечеря: зеленчукова супа
2 сварени яйца

По този начин вие можете да изготвяте вашите менюта в зависимост от това какво обичате.

СЪВЕТИ
1.Не пийте газирани напитки
2.Не пропускайте нито едно от храненията
3.Планирайте менюто си за днес от вчера
4.Начин на приготвяне на храната - на скара, на пара, на фурна, варене
5.Приготвяйте храната си с подправките, които обичате

kokodidi
7th July 2009, 11:10
nel4eto
ми че ти си спазваш НВД
само за плодовете малко ми бяга
недей да се отчайваш
махни за 5 дни млякото и плодовете и ти гарантирам резултат
не се ограничавай в количествата но хапвай само месо, зеленчуци и яйца, не слагай по много сол за да избегнеш задържането на вода
не яж повече от две яйца на ден
месо и зеленчуци - когато си поискаш и колкото ти се яде
това го прави само пет дни че повече няма да ти е добре
започни да пиеш зелен чай /ама не от онзи разхлабителния а истински зелен чай/ за изчистване на токсините в тялото и да не пострада стомаха
Пробвай ако искаш :wink:

monita_g
7th July 2009, 18:11
Диетата наистина е добра, но малко трябва да се променя... Наистина съветите на kokodidi са доста добри - махни плодовете, вместо тях сложи зеленчуци (дори и сутрин да е, няма значение)...Също така на мен ми идват мноого тези яйца всеки ден ... или през ден - с тях не трябва да се прекалява :)

Успех :2020:

[/quote]

monita_g
7th July 2009, 18:13
На мен ми остават 1.5кг. и дано да завърша второто си успешно предизвикателство :)

:2020: Браво, точно щях в другата темичка да те питам как вървиш с килцата, ама тук намерих отговора...много се радвам, наистина, прегръдки :)

И на всикчи останали момичета също поздрави за свалените килца и продължавайте в същия дух :) :2020:

Disaster
7th July 2009, 18:19
Да ви се оплача :cry: Последните 2-3 дни се чувствам тооолкова дебела и грамадна.Знам ,че не дебелея или нещо такова,но ми е смотано.Много е сложно това отслабване.
Радвам ви се,че се справяте добре!Аз ще споделям чак накрая резултати.(досега даже не съм се теглила)

kokodidi
8th July 2009, 07:24
Да ви се оплача :cry: Последните 2-3 дни се чувствам тооолкова дебела и грамадна.Знам ,че не дебелея или нещо такова,но ми е смотано.Много е сложно това отслабване.
Радвам ви се,че се справяте добре!Аз ще споделям чак накрая резултати.(досега даже не съм се теглила)
само да не те обезкуража мила но и друг път ще се чувстваш така
когато отслабваме на всички ни се иска да го направим с вълшебна пръчица и килограмите които са ни излишни просто да изчезнат
истината е обаче че трябва да се трудим много и да работим яко за да постигнем каквото и да е в този живот
избрала си правилния начин
справила си се отлично до момента
преди като правих японската диета една седмица не се мерих за да не се окаже че не съм отслабнала и грам и да загубя воля
чувствах се по същия начин но след една седмица като се премерих бях отслабнала с 4 килограма
по добре е че не се мериш често
бъди силна /аз знам че си такава/ и всичко ще бъде наред
прегръщам те

Disaster
8th July 2009, 09:03
Благодаря ти, kokodili.Мн мило и вярно!Няма да се предам толкова лесно.Изпивам кафенцето и отивам да тичам!
С тази нагласа ТИ ще постигнеш много.Браво! :2020:

Engel
8th July 2009, 09:31
Браво момичета! Надъхвайте се :)
Аз пък знам, че всички ние сме постигнали и ще постигнем много ЗАЕДНО!
:P
Вижте колко малко сме.. 3-4-5 човека :(

Хайде малко стимулче от мен!!! :)

http://cm1.theinsider.com/media/0/420/37/adriana-lima-victorias-secret-swimsuit-catalog-2009-2.0.0.0x0.400x541.jpeg

tonita
8th July 2009, 09:46
Добро утро момичета! Engel супер стимулче! :dirty_dance:

Каска пак се изгуби от хоризонта... Моля ако ни чете, да драсне един ред :)

kokodidi
8th July 2009, 09:51
Добро утро момичета! Engel супер стимулче! :dirty_dance:

Каска пак се изгуби от хоризонта... Моля ако ни чете, да драсне един ред :)
Сигурно за Краска говориш
и аз така викам - нека драсне един ред да каже какво става при нея

Engel
8th July 2009, 09:55
Тони: Кажи какво става при теб ? :) Падна ли под 63кг.?

tonita
8th July 2009, 10:23
:lol: Да, Краска имах предвид :D Много тъпо, че вече го няма бутона "промени"...

Engel от тогава не съм се теглила, смятам в петък да видя какво е положението на кантара и много се надявам да е под 63.0, а ако не- поне да е около 63.0 :D

Ходя си редовно на аеробика, каланетика, редувам ги... Даже онзи ден се гледах в огледалото и и ми се стори, че съм се поприбрала малко.... дупе, ханш, бедра :cool:

Engel
8th July 2009, 10:27
Важното е да си вярваш и да си сигурна, че ще имаш резултат!
Аз вече се тегля на почти 7-8 дни и си имам резултат. Сега смятам да се тегля след МЦ, който го чакам някъде след 4-5 дни. Дали ще издържа да се претегля чак на края на предизвикателството /19ти/? :D
Ще се пробвам!!!
Ти сега как се храниш Тони? :roll:

tonita
8th July 2009, 10:39
Ами аз хич нямам навика да си споделям менютата :1252:

Но ще ти кажа примерно вчерашното ми меню:

Закуска: кафенце с мляко

Към 11.30: Натурална активиа с натрушени 2-3 пшеничени бисквитки

Следобяда: 3 паскови

Вечеря (брат ми имаше РД): 50гр ракийка :1231:, салатка (салата айсберг, доматки, риба тон и царевица) и с майка си разделихме 1 паеля с морски дарове + 3-4 хапки торта нутела :oops:

Engel
8th July 2009, 10:44
Бива :)
Нещо неможеш да се контролираш.
Аз да ти кажа започнах да пия едни хапчета за намаляване на апетита и много добре се чувствам, а даже пия само половин доза.
Тук (http://www.lechitel.bg/product.php?p=28)

kokodidi
8th July 2009, 10:59
Бива :)
Нещо неможеш да се контролираш.
Аз да ти кажа започнах да пия едни хапчета за намаляване на апетита и много добре се чувствам, а даже пия само половин доза.
Тук (http://www.lechitel.bg/product.php?p=28)
защо реши да пиеш хапчета мила
достатъчно изпълнителна си за да можеш да контролираш апетита си и сама
много скептично съм настроена към абсолютно всичко произведено в Бг
може и тези да са наистина на билкова основа ама знам ли

mayweda
8th July 2009, 11:32
здравейте момичета хайде някои да сподели обнадеждаващ резултат за стимул на другите ;)
аз почнах от 3 дена предизвикателството и се мерих днес -1кг но това е 100% защото не пия мн вода тия дни.. за да не ми се подува корема..4е ще ходя като бременна по улиците.. така че този кг хич не се брои.. :(..
знам че 3 дни са малко но аз съм с ужасен характер и винаги искам резултати колкото се може по бъзо..
но нз защо може би заради тмц-то което ще ми идва ми се яде ужасно мн... като видя на витрината шоколад и очите ми придобиват форма на анимационен герой-тип пала4инка хаха :)
не се стърях и си купих hollywood slim-ако не отслабна дано поне намаля злия ми апетит

nel4eto
8th July 2009, 12:41
Благодаря мн за съветите ви момичета :) ... сте оставя плодовете настрана и.. дано да има резултат :)

kokodidi
8th July 2009, 13:09
Благодаря мн за съветите ви момичета :) ... сте оставя плодовете настрана и.. дано да има резултат :)
ще успееш мила
тия 7 килца ще се стопят за нула време

tonita
8th July 2009, 13:21
Бива :)
Нещо неможеш да се контролираш.
Аз да ти кажа започнах да пия едни хапчета за намаляване на апетита и много добре се чувствам, а даже пия само половин доза.
Тук (http://www.lechitel.bg/product.php?p=28)

Мерси за инфото Engel :D

Знаеш ли какъв е при мен психологическия проблем когато взимам такива хапчета/ хранителни добавки, които спомагат свалянето на килограми и намалят апетита: започвам да си мисля, че мога да си позволявам повече неща и не съм стриктна, по точно плюскам си каквото ми падне и чакам хапчетата да си свършат работата и естествено резултатът е Нулев.

Другият ми проблем е, че не съм постоянна. Купувам си голяма опаковка, пия ги 2 седмици редовно, след което започвам да забравям и то ефекта се губи....

Въпреки това обаче ми харесва описанието на този мате фигурел :roll: Хмммм може и да го пробвам? Ти как го пиеш?

Engel
8th July 2009, 18:35
Аз го пия само по 2 сутрин с 1 чаша вода преди кафето.
Найстина усещам резултат. Аз не съм пила много хапчета, но съм пробвала ябълковият оцет /също закупен от Лечител/ и си имах ефект.
Найстина е важна нагласата. Като виждаш, че найстина не ти се яде какво да се напъваш да ядеш ?! /Освен, ако не е шо**лад / :lol:
mayweda: Честит минус!!! :)

kokodidi
9th July 2009, 07:03
Добро утро сладурки
Имам минусчееееееееее :girl_dance: :1203: :2013:

kokodidi
9th July 2009, 07:12
черпа и в тази тема с кафенце за минусчетоооооо :2013:
http://dika999.blog.bg/photos/29840/original/www.PicsDesktop.com_175.jpg

kokodidi
9th July 2009, 07:13
Уфффффффффффф че голяма ми дойде картинката
извинявам се
снощи съм взела и мерки и след седмица - две ще се меря пак и ще докладвам и за мерките
трябваше по рано да го направя ама - на

Engel
9th July 2009, 09:34
Коко: Честито минусче!!!!!!! С ядене към прогрес :lol:
Мога да ти дам един сайт в който да си записваш мерките и да си поставяш цели. Много е готино ;)

П.П. Давай да изпишем страничката :P

kokodidi
9th July 2009, 10:12
Коко: Честито минусче!!!!!!! С ядене към прогрес :lol:
Мога да ти дам един сайт в който да си записваш мерките и да си поставяш цели. Много е готино ;)

П.П. Давай да изпишем страничката :P
давай го това сайтче мила
много ми е интересно

kokodidi
9th July 2009, 10:17
ще определяме ли победител от предизвикателството накрая моля моля
че съм сериозен претендент
и :2004:

Engel
9th July 2009, 10:32
Ето го тук сайтчето (http://www.calorienbalans.com)
Коко: Който стане победител - пуска следващата темичка! Дерзай :) Аз засега имам само -500гр. от това предизвикателство, но от 5 дни не съм се теглила и може да се изненадам приятно /а дано!/.
Ще се опитам да издържа до 19ти :)

mayweda
9th July 2009, 11:35
аз съм скормна но -1 но мисля да не се меря 4е се изнервам допълнително,ще е чак след седмица...а и от тези хап4ета.. все едно бонбонки ...ве4е 2-3 ден пия и няма никакъв ефект с апетита ми.. а за тегло да не става дума..

kokodidi
9th July 2009, 11:46
Енджи регистрирах се

сега няма да имам време да разгледам всичко но друг ден със сигурност

kokodidi
9th July 2009, 16:01
Ето го тук сайтчето (http://www.calorienbalans.com)
Коко: Който стане победител - пуска следващата темичка! Дерзай :) Аз засега имам само -500гр. от това предизвикателство, но от 5 дни не съм се теглила и може да се изненадам приятно /а дано!/.
Ще се опитам да издържа до 19ти :)
абсолютно сигурна съм че ще бъдеш приятно изненадана от свалените килограми
:girl_in_love:

kokodidi
10th July 2009, 07:53
да вземе ли да я изпишем тази страничка дето я омазах с гооооооолямата ми картинка
снощи голямо преяждане - голямо нещо
спазих си режима
ама количеството - лелееееееееееее

kokodidi
10th July 2009, 07:56
..............
Коко: Който стане победител - пуска следващата темичка! Дерзай :) ..........:)
никаккви подобни неща нямам намерение да права
предизвикателствата са си твоя запазена марка
ти ще го пуснеш и следващото мила
нищо че ни изоставяш и отиваш на моренце

Engel
10th July 2009, 10:25
И аз снощи се омазах, не ядох много де, ама ядох спагети :) Просто ми се ядеше нещо въглехидратно.. ех този цикъл..
Вече се чувствам като плондер, остават още няколко дни и ще ми мине апетита.
В този случай даже хапчетата не ме спасяват :lol:
Базикам се, найстина си вършат работата и ако не бяха те щях отдавна да съм изяла хладилника :roll:
Аз тази сутрин бях много физически активна с велото :2006: и после с 2 мивки чиний :2005:

Engel
10th July 2009, 10:27
Ето едно кафенце от мен за мойте предизвикани :lol:

http://eu.123rf.com/400wm/400/400/fanfo/fanfo0902/fanfo090200070/4325223.jpg

kokodidi
10th July 2009, 10:32
ах какво ти е хубаво кафенцетоооо

Engel
10th July 2009, 10:37
Специално за вас - най-хубавото!!! :D
Къде са другите!?
Тонито сигурно пак е забегнала на аеробика :1228:

tonita
10th July 2009, 11:28
Ехооо :D

Ох тази седмица малко зарязах аеробиката :oops: Ходих само в понеделник и повече не успях, защото имахме един гост германец от работата и на мен се падна отговорната задача да се занимавам с него :lol: , та два дни обикаляхме ресторантите ... слава богу днес си тръгна и съм на свобода :1231:

Довечера заминаваме на вилата :1241: Искам да си почина, малко плажче и така... Иска ми се да направя една дълга ранна сутришна разходка по плажа, ама още си търся компания :roll:

kokodidi
10th July 2009, 12:18
.........Иска ми се да направя една дълга ранна сутришна разходка по плажа, ама още си търся компания :roll:
Лелееее какъв проблем само /да ти имам проблемите/
ЗЕМИ МААААА МЕН МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
:girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

Disaster
10th July 2009, 12:27
Здравейте,момичета!Изпих кафенцето,направих си тренировката и сега остава да хапна :) При мен нещата май добре вървят.Не съм се теглила,обаче сантиметрите намаляват(а нали това е по-важното :lol: ).Продължавайте смело,не остана време до края.Ей сега забелязах,че това е предизвикателство номер 6!!Ако бях успяла с всички досега щях да съм...еххеее..нямаше да трябва да отлабвам повече. :?
Приятен ден!

tonita
10th July 2009, 13:02
.........Иска ми се да направя една дълга ранна сутришна разходка по плажа, ама още си търся компания :roll:
Лелееее какъв проблем само /да ти имам проблемите/
ЗЕМИ МААААА МЕН МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
:girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

:1241: :1242: :1224: :1241:

kokodidi
10th July 2009, 16:16
.........Иска ми се да направя една дълга ранна сутришна разходка по плажа, ама още си търся компания :roll:
Лелееее какъв проблем само /да ти имам проблемите/
ЗЕМИ МААААА МЕН МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
:girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

:1241: :1242: :1224: :1241:

kokodidi
10th July 2009, 16:17
Опитах да направа неква безуспешна шега
сори ма не ми са получи
та исках да кажа че никак не е хубаво от твоя страна да ми са плезиш така
:1242:

Engel
10th July 2009, 18:02
Тони: Да го беше завела на аеробика! Не се оправдавай така.. :lol:
Disaster: Само така! :) Тренирай си!

blinblin
11th July 2009, 19:41
Окей,днес беше провал :( :? Можете да прочетете в другите теми,доста понаписах...
Иначе от утре сериозно,защото съм решила тегленето ми да бъде на 19-ти,края на предизвикателството :)Целта ми е [/url]60.В момента съм малко под 62(оня ден се теглих,което беше приятна изненада,защото в началото бях се върнала на 63).Така че имам 8-9 дни до 19,20 да стигна 60 кг(или поне 60,5).Много спорт,по-стриктно хранене и да се надяваме успешен край и за мен,и за вас :)
Амбицирала съм се и ще видим на 19-ти какво ще стане :) Успех!

Disaster
12th July 2009, 09:12
Понякога един такъв ден с повечко храна стимулира отслабването.Само да не се повтаря :lol: Ще успееш! Тичането много ще ти помогне със сигурност.Ще чакаме на 19-и да се похвалиш. :wink:

blinblin
12th July 2009, 09:28
:)A,дано... :D

Engel
12th July 2009, 11:34
Аз имам още едно минусче -500гр. :D
Бая време го морих и него.. значи от началото на предизвикателството съм -1кг. Тези 500гр. ги свалях 7 дни :lol:

blinblin: Ти нямаш провал! Няма начин да имаш провал, когато искаш да направиш нещо хубаво за себе си. При такива обстоятелства няма отказване... просто препъване преди финала :)
И ти знаеш, че ще успееш и ние го знаем :)
Важното е да продължаваш на пред!
Ще постигнеш 60кг. сигурна съм!
Разправят, че било много трудно да бориш кръгло число, но с подкрепа всички заедно ще успеем :P

Disaster: И теб ще те чакаме да се похвалиш!!! :P
Коко: При теб няма ли минусче мила?!! :)
Иначе как се чувствате момичета? Тони? Как върви плана за отслабване и аеробиката?

Очаквам да си побъбрим тази седмица макар, че няма да имам много време, защото ще работя двойно на работата, но ще се опитвам да чета поне :P
Стискайте палци да стигна 63кг. /да сваля още 1кг./ преди да отида на морето след 8 дни :sunbath:

blinblin
12th July 2009, 21:44
Мерси за подкрепата,момичета :)

Роня
12th July 2009, 22:02
Помните ли ме, момичета? Хехе...
Около мен тоя месец е много напрегнато и продължава да бъде, така че едва ли ще се вясвам редовно, но минавам да ви похваля 90-дневната диета - същата, дето ме беше докарала до рев по едно време.

Като писах последно, бях 60 кг, после последва един срив и стигнах бързичко до 61.5. Започнах 90-дневната и за 6 дни съм свалила 2 кг, в момента въм 59.5. При това, не я спазвам съвсем стриктно, защото вечер съм много гладна (уж ям последно преди 20 ч., а си лягам към 2 и освирепявам, та хапвам парче кашкавал или малко шоколад).
Оказва се, че не е толкова трудна за спазване, засега съм доволна и ми остават само 3-4 кг. до крайната цел.

Така че от опит мога да кажа, че действа - поне при мен, а помните аз как се мъчех с кило-кило и половина за 20 дни. :roll:

kokodidi
13th July 2009, 08:28
Engel имам минусче естественно ама тези дни нямах време да пиша
дори за четвъртък петък и уикенда имам минус 1,5 кг
общо регистрирам до тук в предизвикателството 3,5 кг.
[/b]

tonita
13th July 2009, 08:48
Добро утро, момичета! Черпя ви веднага с едно понеделнишко кафенце и ви пожелавам спокойна, отслабваща и успешна седмица :girl_haha:

http://static-p3.fotolia.com/jpg/00/04/65/42/400_F_4654234_0KZuUoZ4Qyy4LACkThTfR0s0Ipe1WCLM.jpg

Коко ти изби рибата направо!!! :D Браво бе! :bravo:

Хайде да ти е честито минусчето и да продължаваш все така!

Engel браво и на теб! :cool_new: Възхищавам ви се искрено, момичета!

Аз през уикенда пак се представих както винаги подобаващо.... :? пържоли на барбекю, тиквички, пекани чушки, салати ама по мноооогоооооооо!!! В момент на умопомрачение започнах да нагъвам и една погача.... УжасТ, не ми се говори! Така ми се отваря апетита като отида на вилата, че освирепявам :lol:

Естествено сега поне 2-3 дни ще си трая и въобще няма да поглеждам към кантара, защото ако се кача ще стане страшно! :lol:

Engel
13th July 2009, 09:03
Engel имам минусче естественно ама тези дни нямах време да пиша
дори за четвъртък петък и уикенда имам минус 1,5 кг
общо регистрирам до тук в предизвикателството 3,5 кг.
[/b]
Ееееееее ще си счупиш каляската от бързане :shock: :lol: :lol: :lol:

Тони: Ти пък се стегни! Само се оплакваш без да правиш нищо.. чак ми идва да те :2001: :2047: :buttslap:
Нали си обещахме, че до средата на лятото ще сме слабички, фини мадами? :?

Роня: Добре дошла и браво за резултата. И аз свалям за 20 дни толкова, но не съм тръгнала да търса по-нездравословен вариант.. замисли се после как ще ги задържаш!

kokodidi
13th July 2009, 09:07
Engel имам минусче естественно ама тези дни нямах време да пиша
дори за четвъртък петък и уикенда имам минус 1,5 кг
общо регистрирам до тук в предизвикателството 3,5 кг.
[/b]
Ееееееее ще си счупиш каляската от бързане :shock: :lol: :lol: :lol:

Тони: Ти пък се стегни! Само се оплакваш без да правиш нищо.. чак ми идва да те :2001: :2047: :buttslap:
Нали си обещахме, че до средата на лятото ще сме слабички, фини мадами? :?

Роня: Добре дошла и браво за резултата. И аз свалям за 20 дни толкова, но не съм тръгнала да търса по-нездравословен вариант.. замисли се после как ще ги задържаш!
Да я строша гадната каляска
ама после като си погледнах линийката видях че съм точно на средата с тези 1,5 кг
аз до средата на лятото няма да успея да съм финна и слабичка но пък резултата до момента ме устройва напълно
целувки на всички

Engel
13th July 2009, 09:08
Резултата ти е страхотен! Аз казах така на Тони, защото ние се плюнчим на някакви си 5-6кг. от хиляда години :(

kokodidi
13th July 2009, 09:20
Резултата ти е страхотен! Аз казах така на Тони, защото ние се плюнчим на някакви си 5-6кг. от хиляда години :(
Ще успеете мила
:sunbath: и после ще си печеш слабото дупе на плажа

tonita
13th July 2009, 09:44
Тони: Ти пък се стегни! Само се оплакваш без да правиш нищо.. чак ми идва да те :2001: :2047: :buttslap:
Нали си обещахме, че до средата на лятото ще сме слабички, фини мадами? :?

Engel заслужавам си хокането!!! :( Наистина не мога да сваля едни пикливи 6-7 килограма от 100 години!!!!

Как позволих да се насвиня така :x Добре си бях на бала преди 9 години, 55 килограма и даже бях отслабнала до 53! Тогава също не бях слаба, защото съм ниска, но не може да се сравнява със сега... За 9 години съм качила повече от 10кг! Да не говотим, че преди 3 години достигнах апогея на дебелината ми - 71кг! Ей тогава да ме бяхте видяли. Да припомня, че съм 153см висока :shock:

kokodidi
13th July 2009, 10:06
Ще се справите момичетааааа споко
щом до тук сте стигнали - ще продължите успешно

Disaster
13th July 2009, 10:23
Kokodidi,Engel,Роня,браво на вас!Супер се радвам ,че имате резултати :wink: За съжаление вчера така се натъпках,че още ми е гузно.От днес тържествено обещавам до края на август да не прегрешавам с нищо извън диетата.Ще спазвам часове,количества,пропорци и,всичко.После ще му мисля как да не възвърна всичко наново.Съмнявам се да отчета голям напредък в понеделник(или неделя,нз точно кога свършваме),нооо ще има и следващо предизвикателство,нали?
Хубав ден от мен!!

VampiLa
13th July 2009, 12:36
Ееее писна ми вече!!! За толкова време съм свалила само 1кг, много ме е яд :wall: Полудявам вече.
Ама какво да се прави продължаваме и... каквото такова 1, 1 пак е нещо.

kokodidi
13th July 2009, 13:53
Ееее писна ми вече!!! За толкова време съм свалила само 1кг, много ме е яд :wall: Полудявам вече.
Ама какво да се прави продължаваме и... каквото такова 1, 1 пак е нещо.
ти каква диета спазваш мила - аз нещо не съм в час

VampiLa
13th July 2009, 14:24
Аз не съм на определена диета.Просто ям по 3-4 пъти на ден в зависимост от това колко съм гладна, но в точно определени часове.Хапвам плодове, зеленчуци и нискомаслена извара, но не в големи количества.Позволявала съм си и солети, но само на обяд.

Между другото прочетох някъде, изказване на някакъв лекар, който отслабнал много.Ядял всичко, но само когато е наистина гладен и каквото му се яде в момента, защото щом му се ядяло това, значи организма му го изисква.Също пишеше, че не прекалявал с храната, а ядял бавно, защото така се засища с по-малко количество храна.

kokodidi
13th July 2009, 14:29
Аз не съм на определена диета.Просто ям по 3-4 пъти на ден в зависимост от това колко съм гладна, но в точно определени часове.Хапвам плодове, зеленчуци и нискомаслена извара, но не в големи количества.Позволявала съм си и солети, но само на обяд.

Между другото прочетох някъде, изказване на някакъв лекар, който отслабнал много.Ядял всичко, но само когато е наистина гладен и каквото му се яде в момента, защото щом му се ядяло това, значи организма му го изисква.Също пишеше, че не прекалявал с храната, а ядял бавно, защото така се засища с по-малко количество храна.
по принцип си права /за изказването на лекаря/
просто не си спомням да съм чела дали спазваш определена диета
или някакъв режим и затова попитах
а колко килограма имаш да сваляш - ако не е тайна естественно

VampiLa
13th July 2009, 16:21
Ами 5 като цяло, но за тези 20 дни 2 или 3.

kokodidi
13th July 2009, 16:23
Ами 5 като цяло, но за тези 20 дни 2 или 3.
е добре се справяш
продължавай все така

Роня
13th July 2009, 16:29
Бе то като се замислиш, не е толкова нездравословна - все едно разделно хранене. Набавям си белтъчини, мазнини, въглехидрати; не се лишавам от сладко, ям и варива, и плодове... И не ям никак малко.

Учудвам се обаче, че се сваля толкова бързо - не съм свикнала така. :roll:

И да, ще мисля как да ги задържам - смятам като сваля оставащите 3-4 килограма смятам да продължа да се храня така, като направя вечерята малко по-късно (че с това 20ч. не се издържа). Ще направя по-дълъг "преходен" период.

VampiLa
13th July 2009, 17:12
8 ли? :roll: Че това си е късно за вечеря, най-късно в 7.После, като огладнееш... пий вода, сокове, а всъщност може и айрян ама ти да си го правиш, за да е с нискомаслено мляко ;)
След няколко дни организма ти ще свикне и няма да огладняваш така след 7, пък и сутрин ще ставаш по-отпочинала, тъй като организма ти няма цяла вечер да преработва храната :)

Роня
13th July 2009, 19:24
Да, то си е така - при мен проблемът е, че лягам много късно. И като хапна в 8, преди да си легна (което е към 2), съм освирепяла. Ама хапвам по парче кашкавал, колкото да заспя - не повече от петнайсетина грама.

Иначе първия път като пробвах 90-дневната диета бях пред истерия, но явно съм имала и психологически пречки, защото днес ми е 7-ми ден и се чувствам отлично (с малки прегрешения). Ако я спазвах съвсем стриктно, сигурно щях да съм свалила и повече от тия 2 килограма.
Определено съм доволна дотук.

VampiLa
13th July 2009, 22:07
За каква точно 90-дневна диета говориш, че нещо не мога да се сетя?

Роня
13th July 2009, 23:34
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=11957
Тук е описана - в първото мнение. Аз не се задълбочавам толкова във всички правила, спазвам 2 основни:
1. Редувам дните, както си трябва - белтъчен (ям месо, яйца, млечни + зеленчуци); варива (варена царевица, боб, леща), въглехидратен (пица - пише да е вегетарианска, ама аз си хапвам с шунка, парче торта или 2 вафли); плодов (различни плодове на обед и вечерта). И така се редуват, а 29-я е само на вода, ама едва ли ще го направя.
2. Гледам да ям само между 12 и 20 (12:00, 16:00, 20:00), ако огладнея сутринта, хапвам плодове.

Не спазвам това с яденето на едно също за обед и вечеря, нито това да ям само половината от количеството за обяд на вечеря.
Движа се доста, пия много вода.
Утре ми е 8-ми ден (вторият плодов), дотук за 7 дни съм -2 кг. точно. Започнах с 6-7 килограма за сваляне.

kokodidi
14th July 2009, 07:56
Здравейте
аз май приключих със свалянето на килограми за това предизвикателство /че ПМЦ се обажда/
ама и тези кг за 20 дни са добре
незнам колко дни останаха - май 6 ама повече от 0,5 или 1 кг за тях едва ли ще ма заслабнат
При вас как върви

Engel
14th July 2009, 08:16
Ооо и при мен няма да има минус спокойно Коко ;)
В Неделя преди да тръгна за морето ще отчета резултат!
А за да ми дойде цикъла на въже ли да скачам?! Нямам много време :?

kokodidi
14th July 2009, 08:19
Ооо и при мен няма да има минус спокойно Коко ;)
В Неделя преди да тръгна за морето ще отчета резултат!
А за да ми дойде цикъла на въже ли да скачам?! Нямам много време :?
в неделя всички дружно като се премерим ще видим какви сме ги сътворили
аз тъкмо взема засилка и цикъла ма препъне
при мен обаче се появиха и проблеми с редовноста му
нормално е всъщност ама де да знам
и миналия месец ми закъсня с 5 дни и този май ще е така

Engel
14th July 2009, 08:32
Пий витамини и започни да ядеш малко мазнини. Така би трябвало да го регулираш.
Регулирай го сега преди да е станало късно и да го изгубиш. Свалила си доста килограми и не трябва да го мислиш, ами си вземи витаминки.
Витамин А, Е, Б - комплекс.

kokodidi
15th July 2009, 07:37
Енджи видях снимката ти в другата тема - ми че ти си страхотна бе момиче
:girl_in_love:
ама верно
СТРАХОТНАААА
браво - изглеждаш отлично
аз нямам никакви минуси /тоя цикъл ма съсипва/
в понеделник ще си отчета резултата от предизвикателството - налииии

Engel
15th July 2009, 09:31
Благодаря ти! :D
Това си е и от дрехите, зависи как се обличаш, а и снимката е отвратителна заради огледалото :?
Като кача снимки от морето ще ми видиш сланинките за сваляне, освен ако на морето не се стопя :angel:
И аз нямам минуси, само половин см. от ханша и прасеца, но с това ПМС ще се побъркам! :2005:
Ай поне да ми дойде да не ме е яд :2022:
Аз ще отчитам резултат в Неделя, защото в Понеделник няма да съм тук.

А с теб какво стана? Взима ли си витамини? :roll:

tonita
15th July 2009, 09:32
Енджи видях снимката ти в другата тема - ми че ти си страхотна бе момиче
:girl_in_love:
ама верно
СТРАХОТНАААА
браво - изглеждаш отлично


Абсолютно съм съгласна!!!!!!! Engel много си елегантна и стилна! :2048:

Абе момичета знаете ли какво си мисля: трябва да имаме повече самочувствие и да се харесваме, защото сме си много готини... :roll: Не да ходим постоянно комлексирани като припикано мушкато, щото имаме няколко кила в повече... :idea:

Engel
15th July 2009, 09:35
ДОЙДЕ МИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!! ! :3000: :3000: :3000: :3000:

kokodidi
15th July 2009, 09:53
ДОЙДЕ МИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!! ! :3000: :3000: :3000: :3000:
на мен още не - ама го очаквам
радвам се за теб
за всичко свързано с теб

Engel
15th July 2009, 09:54
:2024:

kokodidi
15th July 2009, 12:29
Енджи консултирах се с личната лекарка за закъснението на цикъла и тя ми каза да си взема неуробекс и герикапс
в първото са различни витамини от В
а второто съдържа А и Е
Благодаря за съвета
:girl_kiss2:

Engel
15th July 2009, 18:36
За вас винаги :D

kokodidi
16th July 2009, 07:13
Имам минус 0,5 сутринта
май се оказах по силна от МЦ
ха ха
:girl_dance:

Engel
16th July 2009, 09:10
Коко: Честито, обаче се старай да хапваш повече за да задържаш килограмите. Все пак трябва да задържиш резултата колкото се може повече :P

Няма да пускам повече предизвикателства. Няма смисъл само да се търкалят теми.

kokodidi
16th July 2009, 09:34
Коко: Честито, обаче се старай да хапваш повече за да задържаш килограмите. Все пак трябва да задържиш резултата колкото се може повече :P

Няма да пускам повече предизвикателства. Няма смисъл само да се търкалят теми.
Аз до края на месеца ще се постарая да не отслабвам а да ги задържа
другите килца ще почакат за следващия месец
Както решиш за предизвикателствата
на мен лично ми беше доста интересно - макар и да съм участвала само в това

blinblin
16th July 2009, 10:50
Да се похваля -1 килограм :)
Сваляла съм го сигурно повече от две седмици и съм много щастлива :girl_in_love:

kokodidi
16th July 2009, 13:58
Да се похваля -1 килограм :)
Сваляла съм го сигурно повече от две седмици и съм много щастлива :girl_in_love:
Браво мила - супер
продължавай все така

Engel
16th July 2009, 16:26
Честито Блинблин :)

blinblin
16th July 2009, 17:05
Мерси много,момичета :)Браво и на вас за минусчетата :)

blinblin
17th July 2009, 08:38
60,5 :1203: Много съм щастлива :)Явно бях в застой,защото близо две седмици не бях помръднала,а пък сега съм доста бърза.И вчера вярно,че не ядох много обаче сладоледа ми да даде доста калории(не е добра храна,ама...),обаче пък не спрях цял ден до 10 и изпих сигурно 3 литра вода :)Сега отивам на плаж,приятен ден и на вас и много минусчета :)А и днес ще гледам да ям по-здравословно от обикновено и ще хапна и месо...

kokodidi
17th July 2009, 08:51
60,5 :1203: Много съм щастлива :)Явно бях в застой,защото близо две седмици не бях помръднала,а пък сега съм доста бърза.И вчера вярно,че не ядох много обаче сладоледа ми да даде доста калории(не е добра храна,ама...),обаче пък не спрях цял ден до 10 и изпих сигурно 3 литра вода :)Сега отивам на плаж,приятен ден и на вас и много минусчета :)А и днес ще гледам да ям по-здравословно от обикновено и ще хапна и месо...
блинче земи ма и мен на плаааааж :girl_cry2:
викам му аз на шефа че днес трябва цялата фирма да се изнесе на плаж ма той - не та не

tonita
17th July 2009, 08:53
Здравейте момичета :D Как е настроението? :Friday:

Да са ви честити минусчетата :D

Гледах едно предаване по Канал 1, в което гостуваше някакъв професор-доктор, който каза следното:

Талията на една жена трябвало да е 80см и всеки сант отгоре е килограм за сваляне :roll: Примерно ако талията ти е 90см трябва да свалиш 10кг.

Незнам колко е миродавна тази теория... Аз колкото и да съм шишкава например имам талия :roll:, просто такава ми е структурата, винаги панталоните са ми широки в талията и трявба да се опасвам с колани :lol: Та измерих си аз талията- 83см :roll: , което означава, че имам да свалям само 3кг :lol: Което разбира се не отговаря на истината :lol:

kokodidi
17th July 2009, 09:00
Здравейте момичета :D Как е настроението? :Friday:

Да са ви честити минусчетата :D

Гледах едно предаване по Канал 1, в което гостуваше някакъв професор-доктор, който каза следното:

Талията на една жена трябвало да е 80см и всеки сант отгоре е килограм за сваляне :roll: Примерно ако талията ти е 90см трябва да свалиш 10кг.

Незнам колко е миродавна тази теория... Аз колкото и да съм шишкава например имам талия :roll:, просто такава ми е структурата, винаги панталоните са ми широки в талията и трявба да се опасвам с колани :lol: Та измерих си аз талията- 83см :roll: , което означава, че имам да свалям само 3кг :lol: Което разбира се не отговаря на истината :lol:
при мен пък отговаря май
ама според това със сантиметрите имам да свалям повече отколкото аз съм предвидила правейки теста на Дюкан

alexitaa
17th July 2009, 09:39
Здравейте!Извинявам се,че се намесвам така в темата,но отдавна си чета менютата и всичко останало,което напишете.Интересно ми е,а и ми е много полезно.Искам да попитам видях,че тук сте отворили въпроса за талията тя не трябва ли да е 60 см? :shock: поне така бях чувала или се бъркам с нещо друго.А и исках да попитам тези мерки дето ги дават 90/60/90 отговарят само при високите момичета нали? :roll:

tonita
17th July 2009, 10:27
Искам да попитам видях,че тук сте отворили въпроса за талията тя не трябва ли да е 60 см? :shock: поне така бях чувала или се бъркам с нещо друго.А и исках да попитам тези мерки дето ги дават 90/60/90 отговарят само при високите момичета нали? :roll:

Ами този лекар обясни, че максималният обем на талията, който може да си позволи една жена без да се опасява за здравето си, е 80 см. Ако обемът на талията надвишава 88см трябва вече да се говори не за излишни килограми, а за затлъстяване.

А що се отнася до тези идеални мерки 90/60/90- на мен лично ми се струват някакси комерсиални и доста изтъркани вече :1246:

alexitaa
17th July 2009, 10:31
Аха мерси много.Защото някакси мн ми се вижда 90 имам предвид на дупето :lol: за моята фигура все пак съм 154 :2014: незнам вече и аз на какво да вярвам

tonita
17th July 2009, 10:45
Аха мерси много.Защото някакси мн ми се вижда 90 имам предвид на дупето :lol: за моята фигура все пак съм 154 :2014: незнам вече и аз на какво да вярвам

Ааааа вярно, че и ти беше нискунче като мен (аз съм 153) :1231:
Абе остави ги тези идеални мерки, важното е жената да се чувства комфортно в кожата си, да изглежда прилично, да се поддържа... Не винаги по-малките килограми значат красота, здраве и самочувствие.

А и другото, което е важно за мен или по-точно, което ми харесва е формите на тялото да са съразмерни. Което е божа работа, разбира се...

alexitaa
17th July 2009, 10:58
tonita така е права си :) ама при мене има какво да се желае още.За това исках да знам какви точно мерки трябва да има един нормален човек не манекен :), а пък и ниските хора също са хора бе !!! :lol: :lol: :lol: чувала съм,че колкото си висок трябва да махнеш 110 и е горе долу долната граница на теглото ти,а като махнеш 100 е горната...,което нз дали е така защото аз никога не съм била на долната :(

kokodidi
17th July 2009, 12:33
tonita така е права си :) ама при мене има какво да се желае още.За това исках да знам какви точно мерки трябва да има един нормален човек не манекен :), а пък и ниските хора също са хора бе !!! :lol: :lol: :lol: чувала съм,че колкото си висок трябва да махнеш 110 и е горе долу долната граница на теглото ти,а като махнеш 100 е горната...,което нз дали е така защото аз никога не съм била на долната :(
ниски високи - какво значение има
щом се чувстваме добре в кожата си
аз съм 175 см и кво - да не би да съм супер
леле
виж ми линийката - имам още 17 кила за сваляне

tonita
17th July 2009, 13:07
ниски високи - какво значение има
щом се чувстваме добре в кожата си


Именно :!: аз не страдам от комплекси заради ръстта, въобще даже, само да бях малко по-слабичка.... :roll:

На нисичките това им е проблема, че като са по-пълни заприличват на кюфтаци :lol: и изглеждаме много смешно!

Ох , аз днес пак отпрашвам в посока вилата :cool: и просто нямам търпение да свърши работния ден.... :Friday:

kokodidi
17th July 2009, 13:18
ниски високи - какво значение има
щом се чувстваме добре в кожата си


Именно :!: аз не страдам от комплекси заради ръстта, въобще даже, само да бях малко по-слабичка.... :roll:

На нисичките това им е проблема, че като са по-пълни заприличват на кюфтаци :lol: и изглеждаме много смешно!

Ох , аз днес пак отпрашвам в посока вилата :cool: и просто нямам търпение да свърши работния ден.... :Friday:
сигурна съм че изглеждаш страхотно мила
не може хубав човек да е кюфтак
:wink: :wink: :wink: :wink:
Всички участници във форума са страхотни /е винаги има изключения/

alexitaa
17th July 2009, 16:09
ниски високи - какво значение има
щом се чувстваме добре в кожата си


Именно :!: аз не страдам от комплекси заради ръстта, въобще даже, само да бях малко по-слабичка.... :roll:

На нисичките това им е проблема, че като са по-пълни заприличват на кюфтаци :lol: и изглеждаме много смешно!

Ох , аз днес пак отпрашвам в посока вилата :cool: и просто нямам търпение да свърши работния ден.... :Friday:
Именно това имах предвид,че като кача малко килограми и ... :(

blinblin
17th July 2009, 18:15
блинче земи ма и мен на плаааааж :girl_cry2:
викам му аз на шефа че днес трябва цялата фирма да се изнесе на плаж ма той - не та не

Идвай, няма проблем и отпусно ще ти напиша :1242:
Талията ми премерена в най-тънката част е 71 см. над пъпа е 74,а 1 см. под пъпа е 86см.Не знам къде точно се мери,така че ако ми кажете кой резултат е верният,ще съм мн благодарна :)
И за мен това с 90/60/90 са пълни глупости.И въобще не бих ги мислила :D

alexitaa
17th July 2009, 18:19
blinblin там където ти е 71 е талията т.е. най-тясната част :)

blinblin
17th July 2009, 18:29
Окей,мерси :)Значи и аз не му вярвам имам да свалям поне още едно 4 кг. :lol:

Engel
17th July 2009, 19:54
И моята талия е 71 см.
Талията се намира там където са лактите. Това съм го учила по рисуване в колежа :lol:
На мен талията, ако ми е 60см. аз ще се счупя !!! :roll:
Блин: Честито за минусчето!
Тони: Приятно прекарване на вилата :)
Коко: Не гледай колко имаш да сваляш, а колко си свалила! Цени резултатите си!

blinblin
18th July 2009, 08:08
60 :1211: Хем съм щастлива,хем малко притеснена...Чудя се да не би да свалям мускули,а не мазнини.А пък не би трябвало,ям достатъчно и месо,сирене,кашкавал ям...Не знам.И вода пия поне по 2 литра и не би трябвало да е от обезводняване :? :?:

blinblin
18th July 2009, 08:09
И тренирам редовно...Забравих да напиша :)

Engel
18th July 2009, 08:33
Дано успееш да ги задържиш. Започни да хапваш повечко месо и млечни. В момента хапваш много малко и затова сваляш бързо.
Честито за резултата :wink:

blinblin
18th July 2009, 08:41
Мерси много и ще те послушам,защото и аз се притеснявам после да не би да си ги върна килограмите,макар и да не увеличавам много храната.Просто бих добавила малко пълнозърнест хляб и повече плодове и зеленчуци.И месо :)Днес ще гледам да оправя режима ми...а сега отивам на плаж :cool: Приятна и вкусна закуска на всички :lol:

Engel
19th July 2009, 08:50
Точно преди морето кантара ме показа с 1кг. отгоре :1302: :1302: :1302:

SDN
19th July 2009, 08:56
Тука съм и аз. Днеска 79.5 да речем, че искам да ги докарам поне до 75 :shock: Не е много ама ще да си е голяма мъка :D

ледено_sЪrце
19th July 2009, 09:01
Мили момичета, срам ме е вече, че на няколко пъти така му изпускам края...зачезвам и пак се завръщам, но дано ме приемете пак при вас. :oops:
Аз от доста време съвсем зарязах всичко започнато и ежедневно уж нямаше да ям, а преяждах доста стабилно, дори приятеля ми пристрастих към храната, а той цял живот се бори с липсата си на апетит, едва -едва ядеше, за да не слабее, а сега качи 5кг. за нула време. :lol:
Аз поне не наддадох много, единствено прецаках 1-2 последно свалени кг.- сега съм 54-55кг., но усещам, че започвам да напълнявам, затова и именно реших да спра тези издевателства над организма си...

Engel
19th July 2009, 09:10
Ледено възлагам ти задачата да отвориш ново предизвикателство днес и да го наглеждаш, също да го изпълниш !
:P Бъди отговорна!
Не приемам "Не" за отговор.

blinblin
19th July 2009, 10:45
Точно 60 килограма днес :)
Engel,хич да не ти пука от този килограм.Видях снимката ти от другата тема и мога да ти кажа,че изглеждаш великолепно.По смъртно не бих допуснала,че тежиш 64 кг.А пък и като честа посетителка на плажа спокойно мога да кажа,че около 2/3 и повече от хората там са бая налятички.Така че отивай се забавлявай,направи тен и се пличкай на воля(както казва майка ми) :)Приятно прекарване :
ледено_sЪrце, и аз разчитам на нова тема,само дето няма да мога да я изкарам цялата,защото заминавам за извън Бг за месец,а пък оттам нз дали ще мога да пиша редовно.Но все пак имам още 3 килограма.
А и да си напиша -3 кг. това предизвикателство. :) Също както и предното. :D

cureto
19th July 2009, 10:52
сега 52 ,цел- 48

Disaster
19th July 2009, 11:57
Blinblin е фаворитът май ,браво :2020: Аз няма с какво да се похваля особено, поне съм точно 58 вече.Нищо и не очаквах,защото 3-4 дни си похапнах повече от стабилно :oops: Поздравявам всички за улилията!!
Ако има желаещи може да си продължим с ново предизвикателство.Не е нужна нова тема дори.
Ледено сърце,напълно те разбирам.И аз винаги така правя.Храня се задоволително известен период,тренирам и после...опааа пак тъпкане.Трябва да намерим равновесието. :roll:

blinblin
19th July 2009, 12:20
Мерси много,Disaster :)И аз съм на същия принцип-примерно хранене няколко дни и после тъпчене,като вчера с многото сладолед.Псически честно казано не издържам без да прегрешавам по-дълго от 4-5 дни.Само за това си мисля,ако съм постоянно стриктна.Мисля,че организмът ми си има нужда от въглехидратите,нз...
Иначе мисля,че kokodidi е победителят.Доколкото помня свали около 4 кг и нещо.Браво,kokodidi, продължавай все така :1219:

kokodidi
20th July 2009, 06:38
Момичета добро утро и от мен
да се отчета
към края на предизвикателството - вчера
съм -4 кг

kokodidi
20th July 2009, 07:33
Мерси много,Disaster :)И аз съм на същия принцип-примерно хранене няколко дни и после тъпчене,като вчера с многото сладолед.Псически честно казано не издържам без да прегрешавам по-дълго от 4-5 дни.Само за това си мисля,ако съм постоянно стриктна.Мисля,че организмът ми си има нужда от въглехидратите,нз...
Иначе мисля,че kokodidi е победителят.Доколкото помня свали около 4 кг и нещо.Браво,kokodidi, продължавай все така :1219:
Благодаря мила

blinblin
20th July 2009, 07:52
:)

Мен пък днес ме показа с 1 килограм повече,цт.А пък вчера не съм яла много.Малко ми е тъпо,но ще изчакам до утре да видя дали не е от вода или нещо такова. :?

tonita
20th July 2009, 09:04
kokodidi ти си нашият първенец! :bravo: Много ще се радвам ако ти или леденото оглавите новото предизвикателство :D

Що се отнася до мен: тази сутрин се притеглих- резултат: 63.5. Вече не си спомням на колко започнах това предизвикателство, но пак беше там някъде- абе има няма -200-300гр :lol: С една дума поне съм задържала колограмите си, което също до известна степен ме радва!

blinblin и аз не издържам психически на строги ограничения, диетите не са за мен- точно заради тях съм на този хал!

Опитвам се да се храня здравословно, да спортувам, естествено повече риба, пилешко месо, зеленчуци и т.н. Абе целта ми е да се науча да се храня по-нисковъглехидратно и това да си ми е начин на хранене.

kokodidi
20th July 2009, 11:06
kokodidi ти си нашият първенец! :bravo: Много ще се радвам ако ти или леденото оглавите новото предизвикателство :D



http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=12425
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМИЧКА :girl_dance: