PDA

View Full Version : Имате ли същото усещане?


Monique
8th July 2009, 17:06
Не ви ли се струва че ставате по-стегнати когато напълнеете? Сякаш качвате мускулна маса... А след това се връщате към предишния вид след като свалите килограмите пак?

Аз се чувствам така и повечето момичета които съм питала казват че имат същото усещане...


:bebe:

aniK
8th July 2009, 17:24
При отслабването само с диета, без спорт, кожата и мускулът се отпускат, стават малко пихтиести и това дава усещането за отпускане. При напълняване всичко това се изпъва :) Когато се отслабва с диета И СПОРТ, тялото се извайва - там където е слабо, се оформ, а там, където има нужда да свали, се стопява :roll:

Monique
8th July 2009, 17:54
При положение че при напълняване кожата се изпъва, (тоест, ставаме по-стегнати отколкото сме били преди) не би ли трябвало просто да се върнем в предишната си форма, (освен ако не отслабваме твърде бързо) ?

Monique
8th July 2009, 17:55
Ако става въпрос за сваляне само на 4 кг ... Тогава няма голям риск предполагам?
Доколкото знам това се случва при загуба на повече тегло, например 10 кг.

aniK
8th July 2009, 21:11
При тези 4, които си си наумила, няма да ти увисне нищо :D Не го мисли изобщо. Лошото е, че първо изхърбавява лицето и гръдния кош :( От дупето и бедрата се сваля последно :(

Monique
9th July 2009, 02:29
при мен не е така, бедрата и корема са първите неща които се стопяват.
а от задника не искам да свалям изобщо. :girl_eat:

Lilith
9th July 2009, 11:25
щастливка, при мен първо гърдите се стопяват, после всичко останало, като последни са бедрата :lol:

Относно отслабването и напълняването, при мен се случи точно както казва аниК, пооформих се :roll:

MILI
9th July 2009, 14:33
щастливка, при мен първо гърдите се стопяват, после всичко останало, като последни са бедрата :lol:
Същата ситуация.....
Обикновенно само до гърдите си оставам....... :lol:

FlashDancer
10th July 2009, 20:24
Не ви ли се струва че ставате по-стегнати когато напълнеете? Сякаш качвате мускулна маса... А след това се връщате към предишния вид след като свалите килограмите пак?

Аз се чувствам така и повечето момичета които съм питала казват че имат същото усещане...


:bebe:

И аз така, но само в бедрата.
:?
Другото (особено корема) изглежда по-добре при по-малко килограми.

squirtka83
15th April 2010, 12:20
Хмм има наистина нещо такова. Не се бях замисляла досега, но всъщност си е точно така. А и при мен като напълнея малко, целулита ми си личи по-малко, защото кожата ми се изпъва. Преди като съм отслабвала само с диети, стопявам наистина килограми, но положението става трагично - отпуснато дупе, напълно липсващи гърди и т.н. В момента се опитвам да сваля няколко килограма, но без диета, само с ограничаване от някои храни и съчетавам с всекидневни упражнения по половин час и всичко е съвсем различно. Въпреки че на килограми изобщо не мърдам, корема ми е съвсем плосък, даже си ми личат плочките, дупето не виси... Е, гърдите ми пак си ги няма де, но... :lol: Уф, все пак имам нужда да сваля още малко от дупето и бедрата :(

allstars
21st April 2010, 16:19
Здравейте, момичета!
Днес цял ден се ровя из форумите, за да намеря нещо подходящо за себе си. Тъй като и аз имам усещането, че съм се "постегнала":( Много е неприятно, понеже аз от 2 седмици съм на Дюкан и вместо да отслабна, аз напълнях!!! Имам чувството, че съм станала направо яка! Спешно трябва да предприема мерки, трябва да сваля около 6-7 кг. някой може ли да ми даде съвет какво да правя? Очевидно месата не са моята храна :( Като ям плодове и зеленчуци съм си най- добре, но все пак искам нещо ефикасно!!! Боже, наистина като се чета поста, зжуча малко отчаяно,но вие много добре знаете какво значи да не се чувстваш добре в своята кожа!