PDA

View Full Version : Продукти Биодар медо.


cool_woman
8th July 2009, 23:09
Здравейте,
понеже съм нова и не успях да открия подобна тема, моля ако някой е използвал тези продукти и услуги за отслабване и лекуване да даде мнение. През последно време в доста вестници им правят солидна рекламна кампания и се чудя дали да се подложа. Моля, ако някой знае дали дава резултат да сподели.
Благодаря предварително!

kokodidi
10th July 2009, 08:01
Лелееееееее за пръв път чувам
дай някакво линкче да прочетем нещо за тези продукти
че ми стана интересно

cool_woman
19th July 2009, 11:05
http://www.biodarmedo.com/ това е сайта, непрекъснато в пресата има реклами за тези кабинети и мнения на клиенти. Но от вестниците няма как да се разбере дали наистина има ефект. За това, ако някой е ползвал услугите им или има някакво инфо за тях моля да сподели :roll:

dalila78
20th July 2009, 20:00
ако това за което говориш е мед с билки и е за отслабване лично на мен не ми помогна.също така и прехваления боержил нямаше ефект при мен.моят съвет е изобщо не си давай парите за най различни панацеи за отслабване.по добре се консултирай с диетолог или спазвай някакъв режим.успех

kokodidi
21st July 2009, 07:39
ако това за което говориш е мед с билки и е за отслабване лично на мен не ми помогна.също така и прехваления боержил нямаше ефект при мен.моят съвет е изобщо не си давай парите за най различни панацеи за отслабване.по добре се консултирай с диетолог или спазвай някакъв режим.успех
:1230: че е полезно спор няма
но да отслабнеш с това - не вярвам даже за секунда
съгласна съм с далилка

cool_woman
3rd August 2009, 16:59
Благодаря момичета!
Аз реших че може да е нещо реално, защото преди да ти ги препоръчат правят преглед от някакъв техен лекар и той ти прави програма. До колкото съм чувала освен този мед с билки се прави някаква програма която освен хранителен режим, включва и някакво "водолечение" - което се състои в редуване на топли и студени душове. За това търсех някой, който може да го е пробвал, защото във повечето вестни9ци го рекламират и пускат мнения на уж доволни клиентки...
Знам ли къде може да е истината.... :D

kokodidi
4th August 2009, 07:35
Благодаря момичета!
Аз реших че може да е нещо реално, защото преди да ти ги препоръчат правят преглед от някакъв техен лекар и той ти прави програма. До колкото съм чувала освен този мед с билки се прави някаква програма която освен хранителен режим, включва и някакво "водолечение" - което се състои в редуване на топли и студени душове. За това търсех някой, който може да го е пробвал, защото във повечето вестни9ци го рекламират и пускат мнения на уж доволни клиентки...
Знам ли къде може да е истината.... :D
аз мога да налея вода от чешмата в едни бутилчици с етикети, да правя програма на хората с която да отслабват и да казвам че е от въпросната вода която ще наричам "Чудото за отслабване"
ако има ефект ще е от въпросната програма за отслабване - това се опитвам да кажа
прегръдки и успех