PDA

View Full Version : за съвет


iiinnniii
13th July 2009, 13:14
Здравейте! :)
Започвам с това че от 4 месеца не пуша незнам дали заради отказването на цигарите или от нещо друго напълнях, малко силно казано е напълнях просто качих 4кг, и както всички понадебелели не се чувствам никак добре (започнаха да ми опъват дрехите и така нат.) Пробвам какви ли не диети и ефекта е никакъв..започнах да правя през ден упражнения и да бягам увита с прозрачно фолио и навлечена доста... и единственото което се случи е да ми се подуят глезените може би от преумора тъй като и работата ми е на крак така да се каже...а да и пих малко пектин преди хранене...и пак да кажа ефекта беше може би 1 свален кг който пак се върна... Та моля за съвет какво точно да направя за да ги сваля най-накрая тези излишни кг :) и също така да ми дадете някаква информация за някакви добавки за забързване на метаболизма или хапчета за отслабване... :wink:

kokodidi
13th July 2009, 13:48
Здрасти iiinnniii сподели какво ядеш
колко кг си и колко искаш да си, височина и тн - ще ни е от полза а и ние на теб

MILI
13th July 2009, 20:14
И преди всичко прочети някои теми във форума, ще ти бъдат полезни :lol:
Мисля, че сме изписали много клавиатури по този въпрос :wink:
Не може всичко на готово :girl_haha:

iiinnniii
13th July 2009, 23:58
Ами доста съм изчела от нещата тук...започнах с тази детокс диетата само че с не толкова голямо количество лимони :) минах през пиер дюкан и пак нямаша особени резултати.Иначе съм към 165см тежа в момента между 53и54 а целта ми е да стана 50... :) тогава се чувствам и изглеждам най-добре :) Ааа упражненията който правя са доста интензивни поне според мен по 8 мин са за различните части от тялото ...ако някой се интересува мога да дам линк :)

iiinnniii
14th July 2009, 00:04
да допълня... гледам да не ям след 7 макар че ми е малко трудно защото работя доста често до по-късно вечер..започнах да закусвам от както не пуша.. и предимно ям зелечуци и пилешко и всякакви глупости с овесени ядки :) да не забравя и обезмасленото кисело мляко :) Само съгрешавам със сладолед...ама в тази жега... :):):)

kokodidi
14th July 2009, 08:00
Ами доста съм изчела от нещата тук...започнах с тази детокс диетата само че с не толкова голямо количество лимони :) минах през пиер дюкан и пак нямаша особени резултати.Иначе съм към 165см тежа в момента между 53и54 а целта ми е да стана 50... :) тогава се чувствам и изглеждам най-добре :) Ааа упражненията който правя са доста интензивни поне според мен по 8 мин са за различните части от тялото ...ако някой се интересува мога да дам линк :)
Вземи си книгата на Майкъл Търмънд за тези килограми които искаш да свалиш можеш да определиш типа си тяло и да се храниш само с нещата изброени за теб
наистина има ефект
щом тренираш ако спазваш всичко както е описано в книгата - ще има резултат убедена съм

kokodidi
14th July 2009, 08:08
Някъде из пространството бях намерила линк за теглене на книгата но сега нямам време да ровичкам
ако искаш потърси я

iiinnniii
15th July 2009, 19:28
Благодаря много за съветите :)))

Solver
15th July 2009, 19:32
Винаги можеш да заповядаш отново :cool:

MILI
15th July 2009, 20:13
:biggrin:
Даже бяхме прекалено изчерпателни. Мисля, че вече спокойно можеш да напишеш книга :?