PDA

View Full Version : Паласки и корем


Emanuela Stoyanova
16th July 2009, 13:46
Моля за съвет как да намаля талията си и премахна паласките?
От няколко месеца започнах да трупам предимно в тази област, без значително да съм променила хранителния си режим. Интересува ме някои запознат ли е каква може да е причината?

kokodidi
16th July 2009, 13:57
7 лимона се настъргват с кората, смесват се с една опаковка лайка (100 гр.) и се накисват в 1,5 л. вода за 24 часа.

След това се прецеждат и получената течност (около 1,4 л.) се пие всяка сутрин на гладно 7 дни (горе-долу по 200 мл. на ден).

прочетох го въпросното нещо във форумите на тялото - моя приятелка го спазва вече 6-ти ден и има резултат в талията и ханша

Emanuela Stoyanova
16th July 2009, 14:02
Благодаря ти за рецептата, ще започна д ая спазвам от утре...дано помогне истински съм притеснена.....

kokodidi
16th July 2009, 14:04
Blagodarya ti za receptata, shte zapo4na d aya spazvam ot utre...dano pomogne istinski sum pritesnena.....
ох мила не се притеснявай толкова
прави някакви упражнения в домашни условия за тази част от тялото

Emanuela Stoyanova
16th July 2009, 14:11
Въпроса е че ходя на фитнес и кардио 5 пъти седмично, не съм дебела принципно, проблема се появи само в коремната област и някак си изведнъж. Затова търся съвет и мнения.

kokodidi
16th July 2009, 14:14
не съм си и помисляла че си дебела мила
разбрах те правилно
дай малко повече информация за себе си
аз преди бях 106 кила но бях толкова равномерно дебела че всичко беше почти наред
след това отслабнах до 54 кг и пак напълнях
и при второто напълняване натрупах доста в тази същата област

Emanuela Stoyanova
16th July 2009, 14:21
до преди 5 години бях около 64-68kg, след това несъзнателно отслабнах и станах 54кг, от тогава не бях напълнявала, освен 2-3кг за определено време. след което бързо ги свалях. Успокоих се. че пълния период е изчезнал, но от 2-3 месеа, започнах да трупам само в коремната област и всичко ми стяга и това допълнително ме побърква :( Пуснах темата. за да разбера дали на няко изе е случвало и дали причината е нарушен метаболизъм или нещо друго?

kokodidi
16th July 2009, 14:30
Помисли дали нещо не си променила в навиците си
не идва само от режима на хранене
Майка ми винаги е имала перфектна фигура
и се е хранила нормално като винаги се е съобразявала да не прекалява
с напредването на възраста обаче започна да трупа в тези области
промени начина на хранене и започна да прави различни упражнения за тези проблемни места и изглежда перфектно

kokodidi
16th July 2009, 14:30
Ако може пиши на кирилица - това е едно от форумните правила

Emanuela Stoyanova
16th July 2009, 14:32
ммм добре :)
Аз също си миклих дали не е от възрастта, ако е така това не беше един от любимите ми подаръци за 31-ят ми рожден ден

garga_smela
16th July 2009, 14:37
Проблемите в една област на тялото се решават с упражнения концентрирани върху нея. Диета не би ти свършила добра работа, защото обикновенно отслабването е цялостно, а до колкото разбирам ти нямаш проблем навсякъде.Та моя съвет е да намериш добри упражнения, защото видях как една приятелка с проблемна зона дупе, тръгна да го сваля с диета и накрая стана кльощаво момиче с голямо дупе.

kokodidi
16th July 2009, 14:37
ммм добре :)
Аз също си миклих дали не е от възрастта, ако е така това не беше един от любимите ми подаръци за 31-ят ми рожден ден
аз започнах да трупам там още на 25 години
така че споко
просто ще трябва да полагаш доста повече грижи за тялото си

Emanuela Stoyanova
16th July 2009, 14:48
аз по-скоро се опасявах дали причината е породена от хормонален проблем или не? Иначе аз не пазя диети, ям хубави храни, без газирано, пржено и тестор спортувам мното, така че полагам необходимите грижи. В пхротивен случай не бих пускала темата-няма как да се тъпча и да нямам проблеми, осмен ако нямам ултра метаболизъм

kokodidi
16th July 2009, 14:53
аз по-скоро се опасявах дали причината е породена от хормонален проблем или не? Иначе аз не пазя диети, ям хубави храни, без газирано, пржено и тестор спортувам мното, така че полагам необходимите грижи. В пхротивен случай не бих пускала темата-няма как да се тъпча и да нямам проблеми, осмен ако нямам ултра метаболизъм
аааааааааааа то това е друг въпрос
защо не си пуснеш едни изследвания - въпреки че по принцип се съмнявам да имаш хормонални проблеми
щом до този момент не си имала то едва ли туко така ще се появат
най добре си пусни изследвания за да си спокойна

Emanuela Stoyanova
16th July 2009, 14:57
много ти благодаря, че се включи в темата и ми писа :2015:

kokodidi
16th July 2009, 14:59
много ти благодаря, че се включи в темата и ми писа :2015:
няма за какво
между другото
справи се с аватара - браво
ако това си ти - си страхотна
няма от какво да се притесняваш но продължавай да се грижиш за себе си както досега

Emanuela Stoyanova
16th July 2009, 15:36
да аз съм! Благодаря ти много и за това, че ми съдейства в днешната тема :2020:

kokodidi
16th July 2009, 15:52
да аз съм! Благодаря ти много и за това, че ми съдейства в днешната тема :2020:
няма за какво
желая ти успехи във всичко

Emanuela Stoyanova
16th July 2009, 16:18
да аз съм! Благодаря ти много и за това, че ми съдейства в днешната тема :2020:
няма за какво
желая ти успехи във всичко

мерси подобно!!!

Emanuela Stoyanova
24th July 2009, 16:42
7 лимона се настъргват с кората, смесват се с една опаковка лайка (100 гр.) и се накисват в 1,5 л. вода за 24 часа.

След това се прецеждат и получената течност (около 1,4 л.) се пие всяка сутрин на гладно 7 дни (горе-долу по 200 мл. на ден).

прочетох го въпросното нещо във форумите на тялото - моя приятелка го спазва вече 6-ти ден и има резултат в талията и ханша

Здрасти, дали имаш представа, след колко време мога да пия отварата отново?
Благодаря ти предварително

angeliki
3rd August 2009, 16:00
аз съм 45 кг , но също имах подобен проблем. От яденето е - помисли какво ядеш, защото и всеки ден да ходиш на кардио , ако ядеш банички всяка сутрин примерно, няма да има ефект или поне не такъв какъвто искаш. Моят проблем е, че като съм на работа не мога да се храня здравословно, а вредните храни ми правиха коремче (пак ти казвам, че съм 45 кг така че не съм дебела в никаъв случай). Единствното решение е - да не се ядат боклуци плюс физическа активност (най-доброто упражнение според мен е бягането! )

kokodidi
3rd August 2009, 16:04
7 лимона се настъргват с кората, смесват се с една опаковка лайка (100 гр.) и се накисват в 1,5 л. вода за 24 часа.

След това се прецеждат и получената течност (около 1,4 л.) се пие всяка сутрин на гладно 7 дни (горе-долу по 200 мл. на ден).

прочетох го въпросното нещо във форумите на тялото - моя приятелка го спазва вече 6-ти ден и има резултат в талията и ханша

Здрасти, дали имаш представа, след колко време мога да пия отварата отново?
Благодаря ти предварително
първо се извинявам че чак сега виждам поста ти
кажи какво стана - имаше ли ефект
иначе можеш пак да я пиеш едва след 2-3 месеца че не е добре за стомаха цялата тази киселина

kokodidi
3rd August 2009, 16:07
аз съм 45 кг , но също имах подобен проблем. От яденето е - помисли какво ядеш, защото и всеки ден да ходиш на кардио , ако ядеш банички всяка сутрин примерно, няма да има ефект или поне не такъв какъвто искаш. Моят проблем е, че като съм на работа не мога да се храня здравословно, а вредните храни ми правиха коремче (пак ти казвам, че съм 45 кг така че не съм дебела в никаъв случай). Единствното решение е - да не се ядат боклуци плюс физическа активност (най-доброто упражнение според мен е бягането! )
до колкото съм запозната с мненията на Emanuela Stoyanova тя поддържа формата си и с физическа активност и със разумен начин на хранене - така че едва ли се тъпче с банички сутрин
не те нападам - изказвам мнение
дано не ме разбереш погрешно