PDA

View Full Version : Предизвикателство 7 - красиви дупета "Лято 2009"


Страници : [1] 2 3

kokodidi
20th July 2009, 10:35
След като Engel ни изостави за да си пече дупето на моренце, обявявам поредното 20-дневно предизвикателство за открито
СТАРТ 20.07.2009 КРАЙ 08.08.2009
няма да ви пускам стимулиращи снимки - нека всеки си представи как иска да изглежда.
Ще се радвам на всеки записал се.
Успех
ДА ПОКАЖЕМ КРАСИВИ ДУПЕТА НА ПЛАЖА

den_den
20th July 2009, 11:22
Аз се записвам! Сефте да хвана начало на предизвикателство! :lol:
Изтеглих се токущо 60.7 кг, целта ми е поне 58кг. Странно, чувствам се напълняла след МЦ и така разплута(трябва да си почивам заради хепатита) и въпреки това пак съм отслабнала малко.
Днес пих 1 лимон с мед, сега смятам да обядвам пюренце със салатка! :girl_eat:
Успех желая на вас и на себе си! :lol_crazy: :girl_dance:

ПП: И повече воля да правя коремни преси! :lol:

kokodidi
20th July 2009, 11:24
Добре дошла den_den
пожелавам ти успех и си почивай повече за да си здрава
:2020:

tonita
20th July 2009, 11:34
Записвам сееееееееееееее :D :girl_dance:

В момента съм 63.5, цел 61.5!

Пожелавам на себе си и на всички момичета да постигнем целите си поставени в това предизвикателство :D

П.П. Engel замина ли вече на моренце? :D

kokodidi
20th July 2009, 12:29
Записвам сееееееееееееее :D :girl_dance:

В момента съм 63.5, цел 61.5!

Пожелавам на себе си и на всички момичета да постигнем целите си поставени в това предизвикателство :D

П.П. Engel замина ли вече на моренце? :D
Добре дошла мила
Енджи трябва да е заминала точно в края на предното предизвикателство
Пожелавам ти да успееш в целта си и да я надминеш с 0,5 кг

tonita
20th July 2009, 13:19
Енджи трябва да е заминала точно в края на предното предизвикателство
Пожелавам ти да успееш в целта си и да я надминеш с 0,5 кг

А дано :wink:

MILI
20th July 2009, 14:26
kokodidi Като прочетох заглавието и си помислих, че сега ще вляза в темата и ще видя 7 красиви дупета :bubblegum: :2014: Ех размечтах се :pinkglasses:

И Аз се записвам от днес- цел 1 кг. :roll: малко разтоварване :?

kokodidi
20th July 2009, 14:27
kokodidi Като прочетох заглавието и си помислих, че сега ще вляза в темата и ще видя 7 красиви дупета :bubblegum: :2014: Ех размечтах се :pinkglasses:

И Аз се записвам от днес- цел 1 кг. :roll: малко разтоварване :?
Ох ще ни се и на нас
:wink:
добре дошла

aniK
20th July 2009, 14:30
Хм, и аз имах намерение да се запиша с 1 кг, обаче такъв вълчи апетит ме гони.... :shock: Не мога да се позная :? И знам, че ако си поставя някаква такава цел, още повече ще ми се яде. Затова се надявам тихомълком да се включа с -1 в края на предизвикателството :roll:

kokodidi
20th July 2009, 14:31
Хм, и аз имах намерение да се запиша с 1 кг, обаче такъв вълчи апетит ме гони.... :shock: Не мога да се позная :? И знам, че ако си поставя някаква такава цел, още повече ще ми се яде. Затова се надявам тихомълком да се включа с -1 в края на предизвикателството :roll:
Направо си записана - няма мърдане
успех

MILI
20th July 2009, 14:32
Всички да си снимат дупетата, искам снимки :buttslap:
Аник по-вероятно е ти да савлиш този килограм откокото Аз, както съм тръгнала..... :roll:

kokodidi
20th July 2009, 14:39
Всички да си снимат дупетата, искам снимки :buttslap:
Аник по-вероятно е ти да савлиш този килограм откокото Аз, както съм тръгнала..... :roll:
:yako:

neli4ka
20th July 2009, 14:46
Айде и аз да се запиша.На Дюкан съм от 11 май.До сега съм свалила 8,500 кг..Надявам се до 8-ми на още 2-3 кг.

kokodidi
20th July 2009, 14:48
Неличка добре дошла и на теб
успех в свалянето на тези 2-3 кг. но го прави внимателно и с грижа за здравето

neli4ka
20th July 2009, 15:12
Мерси,Коко.Гледам да си пазя здравето след прекараните операции. :(

kokodidi
20th July 2009, 15:18
Мерси,Коко.Гледам да си пазя здравето след прекараните операции. :(
Аз пък моето нещо го развалих май
ама ще се оправят нещата
пази се

Disaster
20th July 2009, 15:35
И аз се присъединявам.Нещо съм обезкуражена напоследък,но продължавам.
начало:58
цел:56
Успех на всички!!

kokodidi
20th July 2009, 15:39
И аз се присъединявам.Нещо съм обезкуражена напоследък,но продължавам.
начало:58
цел:56
Успех на всички!!
АААААА една от любимите ми участички в предизвикателствата
добре дошла мила и успех

blinblin
20th July 2009, 16:21
И аз да се включа :)След 23 няма да се появявам много честно,ама ще гледам поне 2 дена да се включвам и съобщавам как върви :)

Начало:60/61
Цел:58 :)
Успех на всички и от мен :)

blinblin
20th July 2009, 16:23
След 23-ти .... и на всеки два дни...

Мразя като няма за редактиране :? :)

kokodidi
20th July 2009, 16:25
И аз да се включа :)След 23 няма да се появявам много честно,ама ще гледам поне 2 дена да се включвам и съобщавам как върви :)

Начало:60/61
Цел:58 :)
Успех на всички и от мен :)
Успех мила
ще чакама с нетърпение да чуем как върви
:2020:

ледено_sЪrце
20th July 2009, 19:30
Съжалявам, че не изпълних заръката на Енджи, но не прекарвам особено време вкъщи в това хубаво време,та изпуснах срока, но благодаря, че друг успя да реагира навреме. :P
И аз се записвам ~55кг. - цел- неопределена, колкото повече- по-добре, че след 20 дена и мен ме чака морето... :?

Solver
20th July 2009, 19:42
Камелия, искаме да видим дупеее, стига с тези обЕснения :idea:

aniK
20th July 2009, 20:04
Коя е Камелия? МИЛИ ли :roll:

Solver
20th July 2009, 20:43
Не, леденото.

mayweda
20th July 2009, 20:58
Hello :) ето ме и мен :) записвам се .. този път по отначало :) миналия беше пълен провал само -1 кг за 13дни ужас... дано този съм по- сериозна, че вече не остана за кога..
дайте идеи за стимул-ве4е налипих хладилника с хубави жени ама немога постоянно да си нося картинка на някоя секси мацка и да я гледам като ми се дояде... :oops: апетита ми е ужасен тези дни

начало -61кг
желаа краина цел -57 :) (мечтииии;))

mayweda
20th July 2009, 20:59
а и най-важното успех на всички :)

kokodidi
21st July 2009, 06:41
Добре дошли на всички новозаписали се
успех в постигане на целите
Ледено сърце споко важното е че си сред нас /макар и рядко да се сещаш за нас :wink: /
http://2.bp.blogspot.com/_Xz2NGoSa-FU/SJOXIVA38WI/AAAAAAAAAAc/QQk-xsiJeVA/s400/coffee-culture-merivale.jpg
кафенце за събуждане за всички

alma
21st July 2009, 07:30
Хъм...и аз ще се присъединя...С 2 кг цел. Начало - 52,2,а цел 50,2 да е :wink:

Дано да успея.Като сме повече и стимулът е по-голям...

Успех на всички!!!

kokodidi
21st July 2009, 07:37
Хъм...и аз ще се присъединя...С 2 кг цел. Начало - 52,2,а цел 50,2 да е :wink:

Дано да успея.Като сме повече и стимулът е по-голям...

Успех на всички!!!
Добре дошла мила
успех

aniK
21st July 2009, 08:47
Не, леденото.

Мда, вързах ги нещата и с facebook :D

SDN
21st July 2009, 09:14
И аз съм тука :Д Писаь в края на предното предизвикателство. От днес започвам наново - 78.9. Да речем, че ще съм доволна и на 75, но колкото и да сваля ще да е добре :Д :Д

kokodidi
21st July 2009, 09:16
И аз съм тука :Д Писаь в края на предното предизвикателство. От днес започвам наново - 78.9. Да речем, че ще съм доволна и на 75, но колкото и да сваля ще да е добре :Д :Д
добре дошла в нашите редици мила
успех

MILI
21st July 2009, 10:11
Не, леденото.

Мда, вързах ги нещата и с facebook :D
Умница :lol: :1219:

Аз съм готова с целта си -1 кг., просто един ден не ядох както обикновенношегувам се, не за килограма разбира се с това шега не бива

Reason
21st July 2009, 10:17
А аз мога ли да се запиша, само че целта е нагоре с килограмите, а не надолу. :lol:
Сега 72
Цел: 75

Nanka
21st July 2009, 10:25
Записвам се, макар да не се отчетох на 6-цата - имам 3 свалени кг.
Сега започвам на 64кг
Цел - 61кг.
Успех на всички!

MILI
21st July 2009, 10:27
А аз мога ли да се запиша, само че целта е нагоре с килограмите, а не надолу. :lol:
Сега 72
Цел: 75
Лесна работа, дай ми 2 дни и съм ги качила без много да се напъвам.
Шегувкам се :1252:

kokodidi
21st July 2009, 12:34
А аз мога ли да се запиша, само че целта е нагоре с килограмите, а не надолу. :lol:
Сега 72
Цел: 75
записвай се
и да отчиташ резултати

tonita
21st July 2009, 12:41
[quote=Reason]А аз мога ли да се запиша, само че целта е нагоре с килограмите, а не надолу. :lol:
Сега 72
Цел: 75


И все пак хайде да не се гаврим с темичката ни :?

Тук всички момичета са сериозни и искат да постигнат нещо, което наистина е важно за тях :!: Затова ако може без лигавщини! На мен лично не ми е приятно, незнам за другите.... :?

kokodidi
21st July 2009, 12:46
А аз мога ли да се запиша, само че целта е нагоре с килограмите, а не надолу. :lol:
Сега 72
Цел: 75


И все пак хайде да не се гаврим с темичката ни :?

Тук всички момичета са сериозни и искат да постигнат нещо, което наистина е важно за тях :!: Затова ако може без лигавщини! На мен лично не ми е приятно, незнам за другите.... :?
За всички ни е важно да постигнем целите си и да отслабнем
ако Reason се е шегувал - то най малкото е неуместно от негова страна
права си тони

MILI
21st July 2009, 12:46
Тонита как разбра, че се шегува? :shock:

kokodidi
21st July 2009, 12:47
Тонита как разбра, че се шегува? :shock:
аз за това казвам ако се е шегувал
ако не е - е добре дошъл
напълняването също изисква усилия при някои хора

MILI
21st July 2009, 12:58
Не,че защитавам Reason, обаче ......
Ако се е шегувал, какво няма право да се шегува ли?!
Това тук да не е събрание на какички, неразбиращи от майтап.....
Боже не си ли изприказвахте всичко сериозно дето има да се приказва (особено по- старите)....Върнете си назад постовете и ще видите безмислени разговори, от рода на "Здравейте, как е днес", "Добре дошла", "Чао" , "Добре дошла в нашите редици"....На такава тема, какво му е неуместното на поста на Рийзън.?!
Кокодиди "за всички ни е важно да постигнем целите си и да отслабнем"- Да, и когато едно нещо е важно, как му отдаваш важността която заслужава?!
Е*ати изумявате ме

tonita
21st July 2009, 12:59
Тонита как разбра, че се шегува? :shock:

Е, хайде сега... :wink:

Точно в тази тема пишат хора (предимно момичета), които искат да отслабнат и обменят опит, споделят си, подкрепят се и т.н.

Просто "проблемът" на Reason някакси не се вмъква в темата. Пиша проблем в кавички, защото наистина смятам, че момчето се шегува, а не защото омаловажавам проблема на хора с поднормено тегло, които не могат да качват килограми. Но това е друга тема!

Все едно аз да се включа в тема, където пишат хора страдащи от косопад и да има напиша: ха, при мен пък е точно обратното- имам толкова косми на главата си, че се чудя как да ги намаля и ха ха ха....

Не върви някакси :?

kokodidi
21st July 2009, 13:03
Не,че защитавам Reason, обаче ......
Ако се е шегувал, какво няма право да се шегува ли?!
Това тук да не е събрание на какички, неразбиращи от майтап.....
Боже не си ли изприказвахте всичко сериозно дето има да се приказва (особено по- старите)....Върнете си назад постовете и ще видите безмислени разговори, от рода на "Здравейте, как е днес", "Добре дошла", "Чао" , "Добре дошла в нашите редици"....На такава тема, какво му е неуместното на поста на Рийзън.?!
Кокодиди "за всички ни е важно да постигнем целите си и да отслабнем"- Да, и когато едно нещо е важно, как му отдаваш важността която заслужава?!
Е*ати изумявате ме
искате ли някак си да прекратим спора и да продължим нататък
Всеки има право на мнение
Напълняването пак казвам може също да е проблем
всеки е добре дошъл

tonita
21st July 2009, 13:07
Не,че защитавам Reason, обаче ......
Ако се е шегувал, какво няма право да се шегува ли?!
Това тук да не е събрание на какички, неразбиращи от майтап.....
Боже не си ли изприказвахте всичко сериозно дето има да се приказва (особено по- старите)....Върнете си назад постовете и ще видите безмислени разговори, от рода на "Здравейте, как е днес", "Добре дошла", "Чао" , "Добре дошла в нашите редици"....На такава тема, какво му е неуместното на поста на Рийзън.?!
Кокодиди "за всички ни е важно да постигнем целите си и да отслабнем"- Да, и когато едно нещо е важно, как му отдаваш важността която заслужава?!
Е*ати изумявате ме

MILI повярвай ми, 99% от момичетата тук определено не са "какички, неразбиращи от майтап".

Пиша едва от 4 месеца в този форум, но за мен общуването с момичетата много ми помага! Представи си ако още 20-30 човека пуснат по една такава безобидна шегичка, какво ще стане от темата??? :?

MILI
21st July 2009, 13:15
Само не мога да пропусна,това:

Просто "проблемът" на Reason някакси не се вмъква в темата. Пиша проблем в кавички, защото наистина смятам, че момчето се шегува, а не защото омаловажавам проблема на хора с поднормено тегло, които не могат да качват килограми. Но това е друга тема!

Все едно аз да се включа в тема, където пишат хора страдащи от косопад и да има напиша: ха, при мен пък е точно обратното- имам толкова косми на главата си, че се чудя как да ги намаля и ха ха ха....
:shock: Най- тъпото нещо което съм чела напоследък :shock: Не можах да се стърпя,шЪ ма извиняваш Тонита

Кокодиди права си,всеки си има мнение, стоп на спора.
Тази тема е строго специализирана за отслабващи момичета и ще е жалко да се обсъжда друг проблем освен този .


Представи си ако още 20-30 човека пуснат по една такава безобидна шегичка, какво ще стане от темата???
Божее той не е 20-30 човека и първо погледни темите в този форум и виж дали от 150 теми има 5-6 смислени........След това си отвори мненията в профила си, и ги прочети за да видим колко процента от тях са смислени.

MILI повярвай ми, 99% от момичетата тук определено не са "какички, неразбиращи от майтап
Да казвах точно обратното. Явно не се доразбираме нещо. :?

den_den
21st July 2009, 13:28
Oх лудница.....
В тази тема става въпрос за "предизвикателство", нали така? Момчето просто иска да натрупа малко маса. Това си е неговото предизвикателство! :wink:
Верно, че не е за нашата тема....но какво пък, с камъни ли да го бием???
Хайде стига вече.
Нали сме тук за да се подкрепяме? :2003:

tonita
21st July 2009, 13:28
Може и да няма много смислени теми в този форум, но за мен тази е една от тях :!: И бих искала да си остане такава :!:

А това на кой колко смислени са постовете, не го определяш ТИ!

Аз също приключвам този спор, достатъчно оспамихме! :?

kokodidi
21st July 2009, 15:14
http://blogs.mamita-bg.com/sladost/files/2008/06/5ec49fa9c17bc410904d71b27a8aa8ab.jpg
искам ей такава да съм

den_den
21st July 2009, 15:44
http://blogs.mamita-bg.com/sladost/files/2008/06/5ec49fa9c17bc410904d71b27a8aa8ab.jpg
искам ей такава да съм
То и аз искам, но няма да е достатъчно само едно отслабване. ( за мене си де). :lol:

Lilith
21st July 2009, 15:44
Камелия, искаме да видим дупеее, стига с тези обЕснения :idea:

+ 1 :lol: :lol:

Lilith
21st July 2009, 15:49
както жените се чувстват добре слаби, докато са на плажа, така и мъжете се чувстват добре, когато не са много слаби... мисля, че това е била идеята на Рийзън... ебаси спора :?

MILI
21st July 2009, 16:03
Камелия, искаме да видим дупеее, стига с тези обЕснения :idea:

+ 1 :lol: :lol:
Дупетаааааа, предложението ми е за дупета :?

aniK
21st July 2009, 16:05
Дупетаааааа, предложението ми е за дупета :?

Пфу, забравих си фотото, като бях на гости този уикенд, а телефона не може да ме ОБХВАНЕ :lachen:

kokodidi
21st July 2009, 16:05
Дупетаааааа, предложението ми е за дупета :?
Давай първо твоето
:wink: :wink: :wink: :wink:

MILI
21st July 2009, 16:13
Дупетаааааа, предложението ми е за дупета :?

Пфу, забравих си фотото, като бях на гости този уикенд, а телефона не може да ме ОБХВАНЕ :lachen:
Пък моето фото го счупих за въФ окончателно, какво да се прави :2016:
Аник представих си комична картинка........ за снимането на собственото си дупе с телефона :lachen:

Кокодиди, моето не е интересно, виждала съм го :bubblegum:

Solver
21st July 2009, 16:25
Reason изобщо не се шегува, така че това "нападение" ми се струва доста остро и безпочвено. Той явно още не е чел темата, но надявам се ще разбере, че сте се объркали. За мъжете е толкова важно да качат маса, когато е нужно, колкото е важно за жените да отслабнат, така че не го омаловажавайте. Всъщност не ми се коментира, реакцията на някои беше достатъчно показателна ; )

kokodidi
21st July 2009, 16:25
.........

Кокодиди, моето не е интересно, виждала съм го :bubblegum:
да ама на нас ни е интересно
то моито требе да го снимам с неква свръх мега гига хипер гоооолема камера :lol:

aniK
21st July 2009, 16:39
Аник представих си комична картинка........ за снимането на собственото си дупе с телефона :lachen:



Ми голямо чекнене си е :lachen:

ледено_sЪrце
21st July 2009, 17:51
Моите са с малко пиксели ,така че забравете да си покажа "красивото" дупе. :lol:

ледено_sЪrце
21st July 2009, 20:02
Ще се гръмна- майка напоследък все ми казва за всяка нова дреха, че била много прилепнала- знам си, че не съм с перфектна фигура, но все пак си подбирам дрехите да са умерено тесни, не мисля, че е нужно като човек има няколко килца отгоре да се носи само с провисени и широки дрехи. :x

Disaster
21st July 2009, 20:13
Напълно си права :2043: С широки дрехи положението е още по-зле.

MILI
21st July 2009, 20:16
Ще се гръмна- майка напоследък все ми казва за всяка нова дреха, че била много прилепнала- знам си, че не съм с перфектна фигура, но все пак си подбирам дрехите да са умерено тесни, не мисля, че е нужно като човек има няколко килца отгоре да се носи само с провисени и широки дрехи. :x
Все едно разказваш за моята майка преди 2-3 год., просто има чувство за хумор с което лекинко те засяга, но не се усеща :lol:
Приемай го така :wink:

ледено_sЪrце
21st July 2009, 20:17
Извинявам се, че написах сума ти мнения, но при липса на бутон за редакция...
Та сигурно вече звуча като някоя хленчеща лигла...просто ми е толкова объркано. :cry: Приятелят ми,също и други хора са ми правели комплименти за дадени дрехи, за които тя се е изказвала негативно как ми стоят- не ми е казвала, че не харесва тялото ми, напротив- правила ми е доста комплименти с други дрехи...ще се запитате защо тогава е толкова важно мнението й- просто винаги майка ми се е опитвала да ми вдъхне самочувстие, а сега приятелят ми ми направи толкова комплименти като ме видя с новите дрешки (ясно ми е, че това си му е един вид задължение :lol: ), аз също се харесах...а и той успя толкова да ме промени...направи ме почти уверена в самата мен, аз се радвам от това, а тя всеки път напоследък го съсипва... :cry: Дори си бях взела един анцух и ми говореха с баща ми, че гъзът ми бил порастнал, а аз бях отслабнала :shock: и досега беше дрехата, в която се бях харесвала най-много,дори моят за малко да ме награби в съблекалнята :oops: и ми е много объркано- от една страна майка ми, която винаги се е опитвала да ме накара да повярвам в себе си...че аз съм била къде-къде по-дебела и ме е харесвала, правила ми е комплименти...Може би сега ме ревнува,затова че друг успява да ме направи уверена...знам ли...
Дори си бях взела една блуза наскоро- съвсем леко отворена отпред и с голо на плешките, та ми обясняваше колко разголена и провисена била :shock: :shock: :shock:
Извинявам се за дългия пост...имах нужда да си излея негативизма някъде, че много се отчаях...Тези дрехи си ги взех за една екскурзия специално, много се вълнувах...сега се чудя дали да ги нося изобщо... :cry: :cry: :cry:

MILI
21st July 2009, 20:45
Ледено може би майка ти наистина малко ревнува, все пак досега само на нея си се доверявала, а сега се появава някъв човек, на който държиш, чувства се заплашена. Може би трябва да я разбереш.
Най- важното е да вярваш на себе си и на собствената си преценка било то за дрехи или за нещо друго. Първо попитай себе си и после търси мнението на всички останали. :?
Ето едно странично мнение, само едно мое мнение.Ти трябва да имаш свое.

aniK
21st July 2009, 22:47
Ledenko, между мнението на майка си и това на мъжете около мен, бих се доверила на мъжете :D Забелязала съм, че са доста първосигнални и имат много точна преценка за вида. Майките са някак си...предубедени :?
Най-важното в цялата история обаче, е ти как се чувстваш - когато си в комфорт със себе си, това личи и всички те възприемат по този начин. Аз съм се научила - може на 5% нещо от дрехите или косата ми да не са ОК, това ще ми скапе целия ден и ще се чувствам като мишка. Премахвам тези 5% - мия си косата в последния момент, преобличам се 15 пъти...
Направо ми се струва, че имаш някакъв проблем - толкова си красива, а все го подлагаш на съмнение. Нормално е да си самокритична и взискателна към себе си, но приеми истината!!!! Много често майките наслагват такова мислене у децата си (поне моята го правеше) :( И между другото приятелят ти е готин, обаче ти си като едно бижу до него, вдигни главата и спри да се тормозиш за фигура, коса и т.н. :!:

Reason
22nd July 2009, 08:27
Бахти войната дето е настанала тук. :lol:
Не съм се шегувал, исках да кача маса, ама вече ме разколебахте... :2021:

kokodidi
22nd July 2009, 08:37
Бахти войната дето е настанала тук. :lol:
Не съм се шегувал, исках да кача маса, ама вече ме разколебахте... :2021:
аз ти казах че си добре дошъл
ако искаш включвай се

tonita
22nd July 2009, 09:14
А добро утро на всички :D

Вместо кафенце получавате едно хубаво женско дупе за стимул :roll:

http://smys.sloggi.com/userPics/2/2992-5Ia9jdN.jpg

Днес кантара отчете62.6 :shock: Не съм падала под 63кг от 100 години :1259: Доста се изнанадах честно казано, защото точно снощи цапнах 2 бирички с мезенца :oops: Явно и спорта си казва думата :cool:

Ледено толкова добре те разбирам, че не може да бъде повече... Майка ми е същата. Към никой друг не е толкова взискателна и критична както към мен!!! Комплимент от нейната уста трудно мога да чуя :? Преди много се тормозих от този факт, с годините започнах да разсъждавам по-философски и спрях да се ядосвам...

Разбрах, че на нея никога не мога да и угодя и вече не се и старая. Живея си живота, както намирам за добре, обличам се както намирам за добре и това е положението.

kokodidi
22nd July 2009, 09:23
Тони ко тва дупе бе
лелеееее
искам и аз такова - ма на ш`си носим стокиловото докато не са науча да се храня какта си требе
колкото до майките - отношенията родители - деца са толкова сложни колкото и любовните
бъдете сигурни че ви мислят доброто
целувки на всички
и тони продължавай все така

kokodidi
22nd July 2009, 09:28
аз да кажа че май пропуснах да си споделя целта в началото на предизвикателството
моята цел е да си запазя килцата свалени до момента и евентуално само 1 кг да сваля /тайничко се надявам на 2 ама да не се престаравам че достатъчно грижи си създадох със здравето/

tonita
22nd July 2009, 09:34
аз да кажа че май пропуснах да си споделя целта в началото на предизвикателството
моята цел е да си запазя килцата свалени до момента и евентуално само 1 кг да сваля /тайничко се надявам на 2 ама да не се престаравам че достатъчно грижи си създадох със здравето/

:2043: Много праволно коко ! :girl_haha: Звучиш много разумно и това ми харесва! Продължавай в същия дух! :1231:

kokodidi
22nd July 2009, 10:13
Тони а пък ти си първенец в отслабването
първа имаш минусче
ама то -0,4 кг. ли е или нещо бъркам

tonita
22nd July 2009, 10:21
Тони а пък ти си първенец в отслабването
първа имаш минусче
ама то -0,4 кг. ли е или нещо бъркам

Правилно си сметнала :D Коко пилците се броят на есен :lol:

Да не стане първа с минусче и последна на финала, както на предните предизвикателства :1252:

Черешка
22nd July 2009, 10:29
Здравейте, знам,че съм закъсняла ама... късно ли е да се включа? стана ми интересно защото точно в понеделник почнах моя режим без дори да знам, че и вие така. Та значи ето го мойто дережде:

Старт: 52.5кг
Цел: 50 кг.

Отивам на море на 15ти, таман ще имам време една седмица да позадържа резултата, преди да се изложа на опасностите на морския бряг... (сладоледи и пържена цаца имам впредвид:)

Успех на всички!

kokodidi
22nd July 2009, 10:32
Тони да питам нещо
дала си начални килограми 63,5
значи имаш -0,9 кг мила
ти си супер

kokodidi
22nd July 2009, 10:34
Anik, MILI и Neli4ka вашите начални кг ги няма никъде
намислила съм в средата и края на предизвикателството да направя дневник на напредващите
дайте инфо моля :wink:

tonita
22nd July 2009, 10:36
Тони да питам нещо
дала си начални килограми 63,5
значи имаш -0,9 кг мила
ти си супер

Аааааа объркала съм коко, не 63.5 а 63.0 :D

kokodidi
22nd July 2009, 10:36
Здравейте, знам,че съм закъсняла ама... късно ли е да се включа? стана ми интересно защото точно в понеделник почнах моя режим без дори да знам, че и вие така. Та значи ето го мойто дережде:

Старт: 52.5кг
Цел: 50 кг.

Отивам на море на 15ти, таман ще имам време една седмица да позадържа резултата, преди да се изложа на опасностите на морския бряг... (сладоледи и пържена цаца имам впредвид:)

Успех на всички!
Можеш да се включиш мила
добре дошла
и успех в отслабването

aniK
22nd July 2009, 10:42
Хм, ми аз съм с 45-46 :? :oops: Сега да не ме погнете като Reason-а.
Искам малко да ми е "кльощаво", затова 44-45. Това с грамовете не мога да го направя, въпреки че кантарът ми е дигитален. Те са толкова относителни, че не ги следя :oops:
Хайде hatred да не се записва тук, а!!!!! Тя има нужда да качи малко!!!!!

kokodidi
22nd July 2009, 10:45
Хм, ми аз съм с 45-46 :? :oops: Сега да не ме погнете като Reason-а.
Искам малко да ми е "кльощаво", затова 44-45. Това с грамовете не мога да го направя, въпреки че кантарът ми е дигитален. Те са толкова относителни, че не ги следя :oops:
Хайде hatred да не се записва тук, а!!!!! Тя има нужда да качи малко!!!!!
ти си преценяваш сама колко искаш да си

hatred не се е записвала - тя не се ли храни просто здравословно

aniK
22nd July 2009, 11:12
Anik, MILI и Neli4ka вашите начални кг ги няма никъде


Сори, писах по спомен и реших, че за hatred ставаше въпрос. По-добре да не се записва тя :D

kokodidi
22nd July 2009, 12:49
Давам началните килограми на всички записали се:
den_den - 60.70
Tonita - 63.00
Черешка - 52.50
Anik - 46.00
Neli4ka - допълнително ще уточни
Disaster - 58.00
blinblin - 61.00
ledeno_surce - 55.00
mayweda - 61.00
alma - 52.20
SDN - 78.90
Nanka - 64
MILI - допълнително ще уточни
Reason - 72 /той е в обратна посока - пфу късметлия/

на 29.07.2009 ще отчетем резултатите за първата половинка

VampiLa
22nd July 2009, 14:55
Аз май малко позакъснях, но се надявам, че 2 дни не са проблем :)
В момента съм 52 и се надявам в края на предизвикателството да съм 50 :)

kokodidi
22nd July 2009, 15:29
Давам началните килограми на всички записали се:
den_den - 60.70
Tonita - 63.00
Черешка - 52.50
Anik - 46.00
Neli4ka - допълнително ще уточни
Disaster - 58.00
blinblin - 61.00
ledeno_surce - 55.00
mayweda - 61.00
alma - 52.20
SDN - 78.90
Nanka - 64
MILI - допълнително ще уточни
Reason - 72 /той е в обратна посока - пфу късметлия/

на 29.07.2009 ще отчетем резултатите за първата половинка
Vampila - 52,00
добавена си
успех

MILI
22nd July 2009, 15:48
Коко няма да се премеря, ще получа удЪр сигурно не съм се мерила от 1 месец. най- малко 2-3 кила съм от горе..
Да мрът кантарите.
Шегувам се довечера ще се премеря за да се поуплаша добре и да се взимам в ръце, че напраО не знам :3000:

kokodidi
22nd July 2009, 15:49
Коко няма да се премеря, ще получа удЪр сигурно не съм се мерила от 1 месец. най- малко 2-3 кила съм от горе..
Да мрът кантарите.
Шегувам се довечера ще се премеря за да се поуплаша добре и да се взимам в ръце, че напраО не знам :3000:
важи

blinblin
22nd July 2009, 15:51
Аз пък тези два дни направо се побърках :? Постоянно ходя по задачи,багажи оправям,пускам пране като за последно и нямам време дори да пиша тук...Иначе с храната съм се поотпуснала,защото нямам време да следя хранения и режими.Голяма лудница е при мен.
Утре рано сутринта заминавам за София и оттам самолет за Лондон,направо ме мързи да си го представям,цт...
Ще видя кога ще мога да пиша и да съобщавам резултати(дано да ги има).Ще гледам да се появявам по-често,че писането тук ми помага да си спазвам режима.
Окей,аз отивам да си ям една краставица(от около час й се точа,обаче оправях багажа и нямаше време да я ям :) ) и после продължавам с куфарите...
Успех на всички с отслабването и качването :lol:

kokodidi
22nd July 2009, 16:14
Блин с това тичане няма начин да ги няма

приятно изкарване от мен
и да пишеш

aniK
22nd July 2009, 16:44
blinblin, приятно прекарване в Лондон и да се върнеш -3 от там :D
MILI, хората пишат, че нямат апетит в жегите :roll: Ние ли не сме У ред :?

tonita
22nd July 2009, 17:10
Така както си имате апетит сте най-слабички тук :!: Ни въ я срам :2033:

Иначе и на мен жегите не ми действат така апетитоотсбващо :roll:

Хайде да не се обяснявам много, отивам на интензивна аеробика (за първи път), до сега ходих на стандартна аеробика и каланетика! Стискайте палци да не изплезя езика още на 5-тата минута и да се прибера безславно :lol:

blinblin Лондон е един от любимите ми градове :D Приятно прекарване! Колко време ще си там? искам и аааааааааааз

blinblin
22nd July 2009, 17:51
Благодаря за пожеланията :)
Ами в Лондон ще съм само 5 дни и после заминавам за Канада за три седмици и нещо...За първи път ще ми е и на двете места,така че очаквам много изненади :)
kokodidi,голямо тичане,обаче и аз бая си похапвам :)Сега се надявам в хотела в Лондон да има фитнес и да безплатен,че не ми се плаща допълнително,обаче пък ако не е много скъпо,смятам да се прежаля.5 дни без спорт са ми много.Аз тези два дни нищо не съм правила и ще се получат и повече дори...Иначе в Канада,аз ще съм при роднини и ще мога да си ходя и на фитнес и да карам колело и бягам също :)И да ви пиша редовно :)
aniK,и аз имам страшен апетит в тези жеги.Ужасно си е,само искам да гъча :lol:
tonita,аз един път ходих на интензивна и повече не повторих :roll: Спомням си,че момичетата почти не се измаряха,да не говорим за потене,а пък от мен река течеше.Обаче ти си вече с опит и би трябвало да се справиш значително по-добре от мен :)Да не говорим,че когато ходих бях в ужасна спортна форма.По-скоро разплута форма :roll:
Стискам ти палци... :)

MILI
22nd July 2009, 18:36
Аник как въобще ти дойде на акъла :2034:
В този раздел да познаваш такива хора, аре моля ти се :2054:
Само за ядене говорим значи :1246: :biggrin:

Черешка
22nd July 2009, 18:41
Tonita, ти къде ходиш на интензивна аеробика? Защото ак току що се върнах от такава във Васил Левски стадиона, от 18часа в Боди Арт Кали, с Тони :) много е яко и бая зор ама наистина има ефект. Аз съм влизала в перфектна форма с нея за 3 седмици! Сега

tonita
22nd July 2009, 21:19
tonita,аз един път ходих на интензивна и повече не повторих :roll: Спомням си,че момичетата почти не се измаряха,да не говорим за потене,а пък от мен река течеше.Обаче ти си вече с опит и би трябвало да се справиш значително по-добре от мен :)Да не говорим,че когато ходих бях в ужасна спортна форма.По-скоро разплута форма :roll:
Стискам ти палци... :)

blinblin интензивната аеробика не е лъжица и за моята уста :roll: 1 към 1 както го описваш! След 20 минути напуснах залата с наведена глава :lol: Срам и позор! Е, поне вече видях какво е и смятам за сега да не се силя повече като балканче на баир :oops:

Черешка и ти ли си от Бургас :D На спортни занимания ходя или в Меден Рудник, в един много готин спортен център или в центъра на Шейново (зад старата поща). Ако се интересуваш повече ще ти пиша с удоволствие на лични :D На стадиона не съм ходила, но щом казваш, че си доволна, мога и аз да се пробвам :D Докато накрая всички спортни зали в Бургас пропищят от мен :1228:

blinblin
22nd July 2009, 21:31
Черешка и ти ли си от Бургас :D На спортни занимания ходя или в Меден Рудник, в един много готин спортен център или в центъра на Шейново (зад старата поща). Ако се интересуваш повече ще ти пиша с удоволствие на лични :D На стадиона не съм ходила, но щом казваш, че си доволна, мога и аз да се пробвам :D Докато накрая всички спортни зали в Бургас пропищят от мен :1228:

И аз съм ходила на този зад старата поща преди две години.Купих си карта за 30 посещения,отидох на 5-6 и после ме хвана мързелът,защото беше прекалено далече от вкъщи,цт :oops: :roll: Когато ходих на каланетика няколко пъти ходих в Аякса(само на 5 минути от вкъщи :lol: )
tonita,аз направо си се депресирам като отида на тренеровка с други жени.Като ги гледам как леко правят упражненията(на каланетиката) и колко издържат и аз как се мъча като дебело прасенце,ми се отщява да ходя :roll:
Затова и се насочих към колело,бягане и плуване.Далеч по-приятно ми е и няма с кой да се сравнявам.А-хахха :D Обаче сега като се върна в Б-с края на август,смятам да съм в много по-добра форма(в сравнение с последния път,когато посетих тренировката)и да се запиша отново за през зимата да си тренирам дупето :D
Отивам да си дооправя куфара,че още се моткам.Не ме е срам... :cool:

tonita
22nd July 2009, 21:36
blinblin стягай куфарите, не се отплесвай! :lol:

Ако имаш възможност драсвай по някой ред! Ще ми липсваш :girl_kiss2:

blinblin
22nd July 2009, 21:44
И вие много ще ми липсвате :girl_cry: Обаче след 5-те дни в Лондон би трябвало всеки ден да имам възможност да пиша и ще почна пак да ви досаждам :1259:
Дотогава много минусчетата да отбележите(дано и аз с вас) и да има с какво да ме зарадвате :1219:

П.П. С това темпо,с което го раздавам ще си доопаковам нещата до 6 и 59 мин. и в седем ще тръгна,хах :roll: А пък уж трябваше и да поспа малко....

SDN
23rd July 2009, 09:00
Ха здравейте :Д Аз нещо нямам май режим, който да спазвам, но стриктно се придържам към правилото никакво ядене след 7 наи-късно :Д :Д
Иначе през деня си похапвам стбилно :lol: :lol: Вчера се зарибих с ена тема за разделното хранене и мисля до 29-ти да се пробвам да видим как ще ми подейства :д

tonita
23rd July 2009, 09:51
Здравейте момичета!

Черпя по едно кафенце и ви желая хубав и спокоен ден :D

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3058305/2/istockphoto_3058305_breakfast_fruits_and_coffee.jp g

SDN и аз не спазвам точно определена диета. Опитвам се да променя генерално :lol: начина си на хранене: Старая се да се храня здравословно, по-нискокалорично, пак на принципа на разделното хранене и на НВД! Трудно ми е, защото години наред съм се тъпкала с квот ми падне :? Ама никакво съзнание нямах! Даже така лекичко се присмивах на хора, които се хранят и живеят здравословно :oops: признавам си без бой Слава богу започна да ми идва акъла и сега съм дооооста по-разумна :D

Пожелавам ти успех! И да докладваш как ти се отразява режима :D

kokodidi
23rd July 2009, 10:10
Момичета аз да са пуфала
свалих онези грамчета дето ги бях наддала покрай притесненията с цикъла
и съм си пак на свалените килца
сега само трябва да ги задържа до края на предизвикателството

Черешка
23rd July 2009, 12:23
Привет, привет!

Tonita, как ме надуши, в момента не живея в Бургас, уча и работя в София, но съм родена там и си имам баба на която ходя на гости. Имах впредвид Васил Левски тука в Сф :oops:
ООО, иначе като съм там лятото кисна по цял ден на плажа, никакви аеробики.

За интензивната аеробика в никъв случай не се отчайвай - за всеки спорта е строго индивидуален, някой издържат повече, други пък са по-пластични, трети обичат стречинг и каланетика, за всеки си има влак. Това, не трябвда да те натъжава, ма***та им :lol:
Аз ходя, защото бързото темпо толкова ме анагажира, че забравям за проблемите си, а с фитнеса постоянно мисля... Но това си е моето усещане, иначе аз тренирам тая аеробика от 3 години, първия път като отидох умрях от срам, че 40-50 годишни дами подскачат до край а аз издъхнах на 10 мин. Беше ми много трудно първите 2 месеца и чак след толкова време вече и се кефя. Пък и някой път като съм по-изморена, не правя всяко движение с групата, подтичвам си на място, пийвам си водичка, въобще не ме интересуват другите или пък, че трябва да се състезавам.

Така, че стискам палци за спорта, който ти е най-приятен, ще видиш и точно той ще даде най-добър резултат за теб! :girl_kiss2:

Disaster
23rd July 2009, 14:16
Моята цел май става - да си остана 58 до края.Това лакомията е ужасно нещо.По цял ден съм вкъщи(защото уча за изпити) и...само за ядене мисля.При мен не е жега ,че да влияе на апетита :? Охх,няма да се отказвам!
Виждам, че спорта сте обсъждали.Аз съм ходила на аеробика и на тае-бо.За мен тае-бото е най-добрият вариант-супер зареждащо и изморително и приятно.Ако някой повечко го мързи - йога,каланетика и пилатес.В момента комбинирам - 1 седмично:йога,1 седмично:аеробика,3-4 пъти тичане+упражнения.Радвам се ,че тази физическа активност поне ме държи на едни килограми горе-долу.Разрожих се из разни тефтерчета днес и осъзнах, че от 3 години някъде не съм поддържала теглото ,което искам(51-52).Все се въртя 58-62-63 :2021:
Дано всички успеете с целите!!!

neli4ka
23rd July 2009, 14:17
Neli4ka - допълнително ще уточни
Аамм,аз тоаковата... :oops: не искам да казвам колко съм. :oops:

neli4ka
23rd July 2009, 14:19
Да добавя,че днес съм с 600 гр.повече. :roll:

Solver
23rd July 2009, 14:23
По-добре е да се претеглите чак на края на предизвикателството или само 2-3 пъти по време на самото предизвикателство, най-вече от психическа гледна точка :)

И само за уточнение, невъзможно е организмът да държи 70.504кг постоянно, ако ще да се храниш по най-идеалният начин, така че реална разлика под 1 кг няма отношение, това е вода, гледа се дългосрочния период.

MILI
23rd July 2009, 14:26
Кокодиди 54 кг. ще пукнаблизо 4 г. за 1 месец, добре ли е. ЕгЪти свинкята

aniK
23rd July 2009, 14:35
И само за уточнение, невъзможно е организмът да държи 70.504кг постоянно, ако ще да се храниш по най-идеалният начин, така че реална разлика под 1 кг няма отношение, това е вода, гледа се дългосрочния период.

Именно!!! Затова посочих 45-46 като старт, което зачи, че сутрин може да съм 45.300, а вечер 46.900.
Сори, момичета, но -400 или -500гр звучи малко като "нищо", щото тези грамове се свалят като се изпикаеш например :oops:
Не ми се искаше да се изказвам така отрезвяващо, но отдавна напира у мен :oops: Ivanin номер 2

MILI
23rd July 2009, 14:38
Не ми се искаше да се изказвам така отрезвяващо, но отдавна напира у мен :oops: Ivanin номер 2
Хихихихи
Пиши си каквото си милиш бе жена. Кажи им, че са луди да пишат всеки ден за някакви 500 гр. , че дори и за кило или две. И какво е това мерене през ден- така не се прави. :cool: .... и т.н., и т.н.

Solver
23rd July 2009, 14:43
aniK, трябва да преминеш кратък курс, да получиш лиценз и едва тогава да се наричаш Ivanin, това не е за всеки :lol:

Disaster
23rd July 2009, 14:47
MILI,не че е за хвалене, но веднъж(дано не се повтаря) ми се случи 7 кг да кача за 1 месец(от 53 на 60).Имаш доста да се потрудиш да ме задминеш :lol:

MILI
23rd July 2009, 14:51
Ако си го поставя за цел, ще го направя. Хайде да не се състезаваме. Дреме ти са ще ги свъля, не съм яла вече 2 часа. :roll:

п.с.Аник моля ти се не приемай кратък курс при него.

kokodidi
23rd July 2009, 15:05
Давам началните килограми на всички записали се:
den_den - 60.70
Tonita - 63.00
Черешка - 52.50
Anik - 46.00
Neli4ka - допълнително ще уточни
Disaster - 58.00
blinblin - 61.00
ledeno_surce - 55.00
mayweda - 61.00
alma - 52.20
SDN - 78.90
Nanka - 64
MILI - 54
Reason - 72 /той е в обратна посока - пфу късметлия/

на 29.07.2009 ще отчетем резултатите за първата половинка
Vampila - 52,00
добавена си
успех
Неличка няма проблем че не искаш да казваш колко си
твоя воля
докладвай за резултатите :wink:

tonita
23rd July 2009, 15:16
Неличка няма проблем че не искаш да казваш колко си
твоя воля
докладвай за резултатите :wink:

:2043:

Тъкмо щях да пиша, че коко липсва и тя се появи :D

Коко честито за минусчето!!! Аз днеска се пооспах и пропуснах кантара- за добро или за лошо :lol:

като чета коментарите на някои хора ми се :sick:

Черешка
23rd July 2009, 15:24
Ivanin, смятам да направя точно така както казваш - да се премеря веднъж на полвинката и веднъж накрая, че това ежедневно броене може да ме изкара извън релси... Сутринта се премерих - с 600 гр. повече и въпреки че знам, че е глупаво се сдухах много :? Няма повече, обещавам!

kokodidi
23rd July 2009, 15:25
Чак па минусче
истината е че се бех поотпуснала от онези дни
но от скоро съм се захванала пак сериозно и направо се гордея със себе си
то не ми се брои за напредък
но си ми е важно

aniK
23rd July 2009, 15:47
като чета коментарите на някои хора ми се :sick:

toni, не виждам от кой от по-горните коментари може да ти се :sick: Всеки има начин на изказване - някой е по-директен, друг е по-тактичен или не му пука. Много често не съм писала нещо само з'то съм си мислела "абе к'во да се занимавам сега".
В конкретния случай Иванин изказа това, което на всички трябва да им е ясно и няма смисъл от самозаблуди, когато някоя девойка не си е изпила сутрешното кафе и кантарът е показа -128гр примерно. Или обратното - не е ходила до ВЦ, тежи 500гр повече и това скапва денят и.
Мили пък с право се включва, че форумите са за това - когато мислиш нещо, да го кажеш (то и в живота трябва да е така). Тактичността в някои случаи не върши услуга на обекта :!:
Конкретно в случая Мили и Иванин са май-доста по-впрегнати в темата и проблемите на момичетата тук, отколкото моя милост, пищеща в този раздел супер активно :oops:

MILI
23rd July 2009, 16:05
Аник мисля, че в по- голямата си част, поста беше насочен към. С Тоника нещо не се доразбираме. Винаги ме разбира накриво :cry:
Явно трябва да сменя изказа, че да се разбирам. Ставам сериозна, ще пиша, така че и дете от детската градина да ми разбере поста.
Това което исках да кажа, е че най- ценното в тези форуми е това, че не би трябвало да съществува понянието "лицемерие. Поради ред причини. Тук дори не е възможно някой да се сърди на друг ("не е възможно", да не се приема буквално). А едно от най- ценнто според мен, са казаните на точното място забележки. Те са пътят към съвършенството. :lol:

Disaster
23rd July 2009, 16:47
MILI,Anik, :1223: :2003:

tonita
23rd July 2009, 17:16
MILI и aniK

Тъй като всеки има право да изразява мнение и форумите са за това - когато мислиш нещо, да го кажеш, си позволявам да коментирам изказването на MILI:

За човек с доказано наднормено тегло!!!!, който води жестоката борба с килограмите, половин свален килограм е много, а камо ли 1 или 2! И според мен за отслабващия е много важно да бъде толериран, а не бъде наричан луд и да бъде омаловажаван успеха му. След като MILI e толкова впрегната в темата и проблемите на момичетата, би трябвало да е наясно с това!

Абсолютно съм съгласна с думите на aniK, че тактичността в някои случаи не върши услуга на обекта, както и с думите на MILI, че лицемерието няма място тук.
Нека всеки да бъде прям и директен, да пише това, което наистина мисли, но без да обижда околните! Това вече е въпрос на интелигентност (да се прецени как и по какъв начин да кажеш на някой нещо, така че хем да накараш някой да се замислим, но в същото време да не си груб и да не го обиждаш) :!: Уви, не всеки притежава тази способност.

MILI
23rd July 2009, 17:42
tonita за частта в която ме "обвиняваш" в прекалено остър език си права. Това, че нямаме директен контак е голям минус. Ако имахме щеше да разбереш, че такива изречения от моя страна не целят да обидят никой.Не трябвада ги разбираш така.Не квалифицирам никого като "луд", просто начин на изразяване, който на теб не ти допада. :!:

За човек с доказано наднормено тегло!!!!, който води жестоката борба с килограмите, половин свален килограм е много, а камо ли 1 или 2! И според мен за отслабващия е много важно да бъде толериран, а не бъде наричан луд и да бъде омаловажаван успеха му. След като MILI e толкова впрегната в темата и проблемите на момичетата, би трябвало да е наясно с това!
Тук обаче не съм съгласна. Половин свален килограм си е нищо.
Ето заради това:

И само за уточнение, невъзможно е организмът да държи 70.504кг постоянно, ако ще да се храниш по най-идеалният начин, така че реална разлика под 1 кг няма отношение, това е вода, гледа се дългосрочния период.

Сори, момичета, но -400 или -500гр звучи малко като "нищо", щото тези грамове се свалят като се изпикаеш например
:oops:
Не четеш ли?

tonita
23rd July 2009, 18:05
MILI погледнато реално половин килограм си е наистина нищо, но от психологическа гледна точка си е много, защото те мотивира и надъхва да продължаваш.... Поне при мен е така.

Едно е да си слаб и да искаш да свалиш някое килце ей така за кеф- тогава +/- 1,2 килограма не те бъркат кой знае колко и е разбираемо да е така! Друго е да си с наднормено кило- тогава вече със зъби и нокти се бориш и следиш зорко кантара :1231:

Съгласна съм за ВЦ-то, за това, че човек не трябва да се вманиячава за всяко грамче и да се следи непрекъснато т.н. Просто твоето мнение ми прозвуча грубо и обидно някак си... права си за директния контакт. Общуването в нета е доста по трудно :roll:

Аз предлагам примирие! Никой от нас няма нужда от отрицателни емоции! Съгласна ли си?

Solver
23rd July 2009, 18:23
MILI погледнато реално половин килограм си е наистина нищо, но от психологическа гледна точка си е много, защото те мотивира и надъхва да продължаваш.... Поне при мен е така.


И тези 500 грама са винаги надолу, в минус? Нали затова стана въпрос, това се опитах да обясня, но явно без резултат. Много по-лошия случай е, когато тези 500 грама са нагоре и психологически се сриваш, което се случва при... 99% от жените, а реално няма причина за това. (момент да убия паяка, дето ми лази по стената, че имам фобия) . Дори е лошо, когато тези 500 грама са надолу, защото, когато са от вода, разлика във визията няма. НЕ гледайте кантара, ползвайте сантиметър и огледало. Не е мотивация да загубиш 500 грама, това си е чиста проба самозалъгване. Не бъркайте мотивирането със залъгването на съзнанието, че виждаш ли има резултат. Мотивацията, истинската мотивация, те кара да направиш нещо, а не те лъже, че вече го направил. Затова не се теглете по-често от веднъж на 15 дни, безсмислено е, няма как здравословно да постигнете значим резултат за по-малко от 15 дни. Останалото са прищявки на организма - решил да задържи 500 грама вода, да увеличи малко обема на прасеца, забравили сте да си епилирате краката... :lol: И ето ви още 1 кг отгоре, който няма нищо общо с мазнините (и все пак си епилирайте краката) .

MILI
23rd July 2009, 18:53
Ок чудесно done, имаше и нещо полезно в тази дискусия.

Трудно ми е когато се впрягам, после трудно се разВпрягам, това е общото ми с магаренцата.

tonita
23rd July 2009, 22:40
:1231: Радвам се :D

Смятам да пийна един спрайт с ментичка и после :2051:

Утре ме очаква един свободен ден с ходене на фризьор и процедурки :1259:

kokodidi
24th July 2009, 07:37
Тони как ти завиждам за деня който ще изкараш днес ако знаеш
аз имам да са хвала
за 15 дни имам разлика в мерките
- 2 см - от ханша
- 1 см - от талията
- 1 см - от гръдната обиколка
направо съм :girl_dance: /килцата ми едни и същи/
момичета вземете си мерки за стимулация
аз толкова съжалявам че още в началото на диетуването не са премерих със сантиметъра

tonita
24th July 2009, 08:02
koko браво на теб! :1203: Супер резулатати :D

Колко е готино да си си в къщи, да си пийваш кафенцето и да си четеш форумчето :D Днеска няма да се тегля, мисля чак в понеделник :1231:

Черпя по едно ягодово фрешче:

http://gotvarski.com/wp-content/uploads/2009/04/88056image0.jpg

kokodidi
24th July 2009, 08:07
искам искам и ааааааааааз в къщи
да си пийвам от твоето ягодово фрапенце
и кафенце
аз съм си определила събота и неделя за целодневен плаж
и съм толкова хапи че ш`са побъркам

den_den
24th July 2009, 10:21
Браво Коко за напредъка! :2003:
Само внимавай с плажа уикенда! Очакват се температурни рекорди :idea:
А за меренето на сантиметри - не съм свикнала да го правя...само с кантарчето.

kokodidi
24th July 2009, 10:23
Браво Коко за напредъка! :2003:
Само внимавай с плажа уикенда! Очакват се температурни рекорди :idea:
А за меренето на сантиметри - не съм свикнала да го правя...само с кантарчето.
нека да има температурни рекорди - хич ми не е зор
направо го сънувам тоя плаж цяла седмица

Черешка
24th July 2009, 10:53
Браво, кокодиди! И аз смятам да ходя на плаж, на басейн де... ама кво да се прави, само че по тея басеини много трудно си спазвам режима :cry: всички около мен тъпчат картофки с бира и сладоледи, много е гадно. Аз пия цитронада без захар и безкофеново дълго кафе с подлсадител.. блях!

kokodidi
24th July 2009, 11:53
Браво, кокодиди! И аз смятам да ходя на плаж, на басейн де... ама кво да се прави, само че по тея басеини много трудно си спазвам режима :cry: всички около мен тъпчат картофки с бира и сладоледи, много е гадно. Аз пия цитронада без захар и безкофеново дълго кафе с подлсадител.. блях!
сядаш отпиваш си от цитронадата и си мислиш "Аз съм прекрасна отлично изглеждаща млада жена" и съответно се чувстваш прекрасно защото наистина изглеждаш отлично грижейки се за външния си вид.
Не приемай пиенето на цитронадата и диетичното хранене като някакво отвратително занимание. Аз до преди години не разбирах вегетарианците но започвайки да мисля трезво относно храненето до голяма степен им се възхищавам. Всеки наложил си определен здравословен режим на хранене е достоен за възхищение. Недей да гладуваш на басейна - вземи си плодове или някаква храна която можеш да консумираш там и съответно да не ти навреди на режима. Сигурна съм че ще измислиш нещо.

aniK
24th July 2009, 12:27
Аз пия цитронада без захар и безкофеново дълго кафе с подлсадител.. блях!

По-хубаво от това... здраве. А, сетих се - по-хубаво от това е да го няма подлсадителя в кафето :!:
Не знам защо натъпкан с мазни картофи и подуваща бира стомах те кара да завиждаш на притежателите... и то пък на плажа :roll:

kokodidi
24th July 2009, 15:55
Аз пия цитронада без захар и безкофеново дълго кафе с подлсадител.. блях!

По-хубаво от това... здраве. А, сетих се - по-хубаво от това е да го няма подлсадителя в кафето :!:
Не знам защо натъпкан с мазни картофи и подуваща бира стомах те кара да завиждаш на притежателите... и то пък на плажа :roll:
абе и аз нещо такова исках да кажа ама с некви други думи

Solver
25th July 2009, 20:05
Догодина всички ей при тоя чичко да ви гледаме :

http://vbox7.com/play:c23d9c77

IoNiToO
26th July 2009, 18:39
аз искам да ви се похвала за огромното си постижение :1203: Висока съм 1.68 и БЯХ:
-66кила
-100см. гръдна обиколка
-97см. дупето
-75см талия
След 1 месец станах:
-58кила
-90см гръдна обиколка
-90см дупето
-70см. талия
И на мен ми е трудно да повярвам, но е истина! Сега се потдържам като се лишавам от сладко и пържено и пия повечко вода. :1246:

Но въпреки това мисля, че ми трябват още 1-2 кила да сваля така, че и аз ще се опитам до 8ми да ги сваля :1231:

Engel
26th July 2009, 20:35
Добър вечер!
Поздравления за авторката - страхотна тема! :girl_kiss2:
Отивам да я прочета!

Engel
26th July 2009, 21:44
Само искам да кажа, че целта на предизвикателството е да се свалят 2кг.
Не се напъвайте за повече - не е здравословно. Няма смисъл да се гладува след като се отслабва поетапно.
Темата е за отслабване, а не напълняване :S
Добре дошли на всички записали се! Пожелавам ви успешно предизвикателство!
Ледено: Просто започни да се харесваш и се доверявай на себе си! Найстина понякогамнението на другите те жегва, но мисли трезво. Ти имаш огледало и можеш да се видиш!

Тони: Честит минус! :) Страхотно!
Не се коси, че си излезнала от залата с наведена глава, просто ти е трябвало повече
практика на стандартната аеробика. Когато започнеш да не усещаш никаква разлика от нея
може би трябва да отидеш на интензивната :) Успех!

Блин: Приятно прекарване в Лондон и Канада!

Коко: Радвам се, че успяваш да задържиш килограмите! Сигурно си писала в Дюкан сега
на какъв режим си и какво се е случило в МЦ, но докато прочета... ,а пък гледам, че
хапваш Мюсли и се чудя .
Можеш ли отново да споделиш, че се притесних чак да не си се отказала, а толкова
добре се справяше! Честито също и за новите мерки!

Относно свалените 500гр. сланина, а не вода - смятам, че си е истински резултат и се
забелязва на огледалото. Съжалявам, че възкресявам някакви теми на разговор, който са
забравени вече, но вие говорите за 500гр. изхвърлена вода, а не за 500гр. свалена сланина,
което си е страхотен резултат!
Подкрепям мнението, че от единият за другият ден няма как да свалиш 500гр. и си е чиста
загуба на вода.

IoNiToO: Честито за резултатите, но по-добре ще е да се опиташ да ги задържиш, а не
да сваляш защото може да не са за дълго при това бързо отслабване. Успех!

kokodidi
27th July 2009, 07:44
Енджи радвам се че ни навести
как изкарваш на морето
колкото до мен - не съм се отказала
временно преустанових Дюкан иначе си продължавам
цикъла ми дойде, лекарката ме увери че щом тялото ми свикне с новия режим на хранене всичко ще е ок - аз викам ДАНО
писала съм в дневника на отслабващите какво хапвам
не ям мюсли а пълнозърнеста закуска с кисело мляко
ям неща от които задържам защото за момента не искам да свалям а само да си задържа постигнатите килограми до края на месеца
от началото на месец август ще си започна Дюкан отначало защото ако трябва да съм честна първия опит пооплесках нещата
ще си направя 5 дни първа фаза и ......
имам още 17 кила за сваляне които до края на годината трябва да са изчезнали

tonita
27th July 2009, 08:39
Engel добре си се завърнала! :D Как беше на моренцето? :sunbath:

Що се отнася до 00, аз отида ли на чуждо място винаги имам брутални проблеми :shock: Преди почивка или командировка задължително се зареждам с разхлабителни, защото иначе загивам геройски :lol:

Engel
27th July 2009, 09:26
Коко: Аз ти отговорих в другата темичка :)
Спокойно ще ги оправиш! Дори и да не са всичките тази година. Скоро трябва да започнеш да се ориентираш към запазване на килограмите не само до края на месеца, а за цял живот :P

Тони: Снощи пих 2 разхлабителни Lax-S, който за първи път чувам. Още не съм ходила до 00, но поне ми е лекичко и корема не ми е издут.

kokodidi
27th July 2009, 09:33
Коко: Аз ти отговорих в другата темичка :)
Спокойно ще ги оправиш! Дори и да не са всичките тази година. Скоро трябва да започнеш да се ориентираш към запазване на килограмите не само до края на месеца, а за цял живот :P

...........
прочетох отговора ти
само дето писах за ударна - края на работанта седмица - 5 дни
скоро незнам дали ще трябва да се ореантирам към запазване за цял живот щото още доста останаха
ама поне няма да разваля това което съм постигнала до момента

tonita
27th July 2009, 09:42
Тони: Снощи пих 2 разхлабителни Lax-S, който за първи път чувам. Още не съм ходила до 00, но поне ми е лекичко и корема не ми е издут.

Аз пък ползвам Бизакодил на свещички :roll:

По едно време съвсем му бях отпуснала края и поне 3-4 пъти на седмица взимах докато накрая разбира се спря да действа :?

Поспрях за известно време, нещата се понормализираха и сега взимам само като съм на чуждо място и посмъртно не мога да си свърша работата :lol:

Engel
27th July 2009, 09:48
И аз никога не пия ама сега видях зор, цели 3 дни :shock:
за мен това е равноправно на убийство :lol:
Взеха да се пооправят нещата.
Коко: Карай го по-полека, моля те!
Свали доста кг. и взех да се притеснявам.
1/1 е перфектен вариант.
Сигурна съм, че ще имаш резултат :)

mim4etooo
27th July 2009, 09:48
Здравейте и от мен! Аз малко позакъснях със записването - бях на моренце. :sunbath: Но сега, с малко закъснение :1252: , се записвам.
Начало - 60.8
Край - 50.0, но за това предизвикатество - Край - 59.0 :1231:
Успех на всички! :good_luck:

PS: http://pozdrav.net/card/399f3b189d7a02b5f4f5159b1b13ec6b/s/1[/url]

Engel
27th July 2009, 09:50
Добре дошла и успех!
Колко си висока? :)
Благодаря за мидичките! :P

Черешка
27th July 2009, 10:20
Привет момичета,

Кокодиди и Аник, благодаря за окуражаването, имаше ефект ;) Между другото изпитах голям дисбаланс този уикенд. Вчера на басеина се чувствах наистина страхотно, въреки че знам че имам още малко за сваляне, приех себе си и се забавлявах доста.
Но тези дни, не знам от какво точно този път, се чувствам ужасно подута, започна едно леко кървене, а съм посредата на опаковката ми Ясмин... много го мразя това, уж не съм в цикъл ама съм. Задържам вода сигурно, и като се качих на кантара и никаква разлика от цялата седмица труд. Знам, че като ми мине цикъла и всичко ще си дойде на място, но просто имах нужда да споделя колко антистимулиращо ми действа това. На вас случва ли ви се да се подувате толкова преди цикъл, и то цяла седмица преди да дойде, да не кажа 10 дни... И след това много странно като ми свърши, изведнъж лъсват всички резултати от диетата. Затова много трудно спазвам диети, защото тамън започна (примерно с първото хапче от опаквката) и след десет дена почвам да задържам, подута, не свалям нищо и съм напълно оберкуражена, така + цикъла стават 15 дни дискомфорт. Та обще взето в месеца половината времре не съм за показване, тва е направо подиграфка с женския пол! :cry:

mim4etooo
27th July 2009, 10:36
Добре дошла и успех!
Колко си висока? :)
Благодаря за мидичките! :P

Висока съм 1.60 м. Чувала съм, че теглото трябва да е -110 см от височината, ама знам ли... то има толкова много различна информация. :2005:

tonita
27th July 2009, 10:38
... На вас случва ли ви се да се подувате толкова преди цикъл, и то цяла седмица преди да дойде, да не кажа 10 дни... И след това много странно като ми свърши, изведнъж лъсват всички резултати от диетата. Затова много трудно спазвам диети, защото тамън започна (примерно с първото хапче от опаквката) и след десет дена почвам да задържам, подута, не свалям нищо и съм напълно оберкуражена, така + цикъла стават 15 дни дискомфорт. Та обще взето в месеца половината времре не съм за показване, тва е направо подиграфка с женския пол! :cry:

Черешка, случва се и още как :? Аз съм първенец по надут корем- кошмарно е!!! Няколко пъти съм го споделяла и тук във форума. Бях чела в раздела Здраве поста на едно момиче със същия досаден проблем, та тя пишеше, че преди МЦ взимала дехидратин нео в продължение на 2-3 дни. И аз реших да пробвам на собствена глава, не съм се допитвала до лекар, 2 дни пих по 1 хапче и усетих голямо облекчение... Незнам колко е добре или не, безотговорно е от моя страна, защото не съм се консултирала с лекар- затова не препоръчвам нищо на никой :!:

IoNiToO
27th July 2009, 11:15
Привет момичета,

Кокодиди и Аник, благодаря за окуражаването, имаше ефект ;) Между другото изпитах голям дисбаланс този уикенд. Вчера на басеина се чувствах наистина страхотно, въреки че знам че имам още малко за сваляне, приех себе си и се забавлявах доста.
Но тези дни, не знам от какво точно този път, се чувствам ужасно подута, започна едно леко кървене, а съм посредата на опаковката ми Ясмин... много го мразя това, уж не съм в цикъл ама съм. Задържам вода сигурно, и като се качих на кантара и никаква разлика от цялата седмица труд. Знам, че като ми мине цикъла и всичко ще си дойде на място, но просто имах нужда да споделя колко антистимулиращо ми действа това. На вас случва ли ви се да се подувате толкова преди цикъл, и то цяла седмица преди да дойде, да не кажа 10 дни... И след това много странно като ми свърши, изведнъж лъсват всички резултати от диетата. Затова много трудно спазвам диети, защото тамън започна (примерно с първото хапче от опаквката) и след десет дена почвам да задържам, подута, не свалям нищо и съм напълно оберкуражена, така + цикъла стават 15 дни дискомфорт. Та обще взето в месеца половината времре не съм за показване, тва е направо подиграфка с женския пол! :cry:

Попринцип при диета резултатите са видими след като свършиш самия режим (поне при мен е така). Така че цикълът не е единствения проблем. Ако правиш диета трябва да си много търпелива и да не се мериш всеки ден... Ако си на диета 1 месец премери се веднъж на 15тия ден и след това на 30тия.. ще си много по-доволна. Като се гледаж в огледалото по време на диета имаш чувството, че дори си напълняла... но това не трябва да те обезкуражава. Трябва много силна воля. И още един съвет. Щом се поддуваш това значи, че зъдържаш токсините от храната, която приемаш. Ако искаш да се отървеш от този проблем трябва да забравиш пърженото и да пиеш много вода. Е... надявам се да съм ти помогнала. Пожелавам ти да успееш да свалиш, исканите от теб килограми и да не се предаваш. Целувчици

tonita
27th July 2009, 12:57
Момичета, черпя по едно следобедно кафенце, че клепача започна да пада и заедно с него и работният ми морал :1228:

Мързеливо ми е, скучно ми е и нищо не ми се прави :1351:

http://misstrue.blog.bg/photos/81760/original/ybh5w9b6m.jpg

kokodidi
27th July 2009, 12:58
тони много ти хубаво кафенцето
а колкото до работата - да не мислиш че си само ти :wink:

Черешка
27th July 2009, 16:08
IoNiToO, мерси за милите думи. Права си за търпението, знам, че не трябва да се меря често, ама все пак 10 дена вече не издъжах :oops:
Ох, иначе като всяка млада и не толкова млада жена, която се грижи за себе си, не съм яла пържено ии панирано от първи курс, ама тво да се прави, затова съм сигурна че причината поне не е в яденето, и сол не ям и вода пия по 4-5 малко бутилки, ама.. организъм. Имах нужда да си споделя, не че ми е толкова "необичаен проблема" напротив! Ясно е, че всички се подуваме, просто ми е криво, че трае толкова дълго при мен и трябва да съм доста упорита за да не захвърля всичко :)

Tonita, видях и темата за която спомена в Здраве и се поуспокоих.
mim4etooo, добре дошла! Мога да ти кажа, че комбинацията височина + кг е супер индивидуално нещо, така че по-добре не слушай врели некиплеи теории, които "уж" са универсални. Няма такова нещо като идеалните килограми за иделната височина. Някои изглеждат добре в 170см на 50кг, а пък други са още по секси и стегнати на 160см, 56 кг. Важното е да се чувсташ добре, а съм сигурна, че щом си поела по този път си една отгорна и прекрасна мацка. Успех!

Engel
27th July 2009, 18:08
Тони: Благодаря за кафето! :)
Мацки, гледам, че добре се справяте и се окуражавате. Това предизвикателство ще е още по-успешно!

tonita
28th July 2009, 09:59
Хелоу момичета :D Защо още никой не се е появил?

Черешка съгласна съм с това, което пишеш за съотношенито ръст и килограми. Според теорията, която споменава mim4etooo аз примерно на 153см височина, би трябвало да бъда 43кг :lol: Честно да ви кажа, ако дойде сега духът от вълшебната лампа и ме попита: Тони искаш ли на секундата да ти направя магия и да станеш 43кг, сигурно ще откажа :lol:

Мисля, че не биха ми отивали тези килограми, имам чувството, че цялата ми женственост би отишла на кино и бих се превърнала в едно чирусче :1228: аз за 55 си се боря :D

Черешка
28th July 2009, 10:16
Ето ни, тук съм поне аз :) и аз да кажа гуд морнинг тогава!
tonita, май ние сме най-ранобудни хахаха. Много ме изкефи примера който даде за 43-те килаграма, наистина 55 бих казала, че е чудно. Трябва да сме красиви, а не кльощави, защотот според мен тези две неща нямат нищо общо

Май-утре ще ни е време да се мерим, а kokodidi? Аз май ще пропусна защотото нали ви обясних проблема с подуването, та смятам да не се потискам преди да замина на морето в четвъртък. Снощи, ходих на гинеколог, който ми каза, че "разумно" спасение от това задържане на вода няма все още и строго ми забрани желания дехидратин. То не е фатално ако си го пила няколко пъти така, че tonita и ти не си сгрешила да опиташ все пак :) Ама аз знам че ако го пия веднъж ще ми стане хубаво и ще си пийна пак и пак... по-добре не! Ще си хода като балонче на плажа и момчетата може да игаят с мен водна топка :lol:
Добре че, това не ми е основното море, само за 2 дни, а да се надяваме, че за дългата почивак на 15ти авг. ще съм постигнала резултатите от предизвикателството, както всички вас момичета!!!
Прекрасен ден ви пожелавам :wink:

Kraska_Praska
28th July 2009, 10:18
Зравейте момичета :)
Не знам дали ме помните все още, но до преди известно време и аз бях в редиците на активно отслабващите :)
Малко занемарих отслабването покрай всичките си депресии, но сега започвам с нови сили. През последния месец не се засмислях какво и кога ям, но въпреки това твърдо си задържах 62 килограма, което не е чак толкова зле (да припомня - висока съм 172 см и се стремя да стана 57 килограма). Няма да боря килограмите с някаква строга диета, просто ще си спазвам здравословен режим и ще ходя да тичам. Много се надявам да успея скоро, защото сега имам нова любов и съответно нов стимул да изглеждам добре ;) Стига съм досаждала вече, само за статистиката - понеже се включвам късно в предизвикателството, целта ми е 61. На 08.08 заминавам на море и за пореден път няма да съм в много добра форма за плажа, но в момента съм толкова щастлива от промените в живота си, че излишните килограми изобщо не могат да развалят това :)
Очаквайте от сега нататък повече включвания от една по-позитивна и положително настроена към живота Краска :)

Engel
28th July 2009, 10:20
Аз за 60кг. се боря цял живот :(
Днес смятам да карам протеинов ден.
Отивам по-рано на работа и ще мина да си взема едно пиле на грил!
Нещо много му отпуснах края вчера вечерта.. :x
Аз утре няма да се тегля, защото днес се претеглих и ми стига, че ми показа + !!!
Лек и отслабващ ден момичета!

tonita
28th July 2009, 10:46
Красинка много се радвам, че отново се включваш и то толкова позитивно (направо се размечтах) :girl_kiss2: , добре си дошла :wellcome:
Сговорна дружина, планиа повдига! :D



Нещо много му отпуснах края вчера вечерта.. :x
Аз утре няма да се тегля, защото днес се претеглих и ми стига, че ми показа + !!!
Лек и отслабващ ден момичета! :girl_in_love:

Затова ли си ослушваш и не пишеш бе Енгелче :roll: Спокойничко днес ще си направиш разтоварващ ден и плюсчето ще изчезне, не се тегли няколко дена :girl_haha: Мен вчера ме изненада МЦ-то и кача ли се на кантара плюса ми е в кърпа вързан, затова си трая :lol:

Черешка за дехидратина и аз така предполагах, че не е много аферим работата :oops: Трябва по друг начин да се борим с това задържане на вода, защото явно лек няма, ама поне да се облекчи положението :? Като за начало без сол и много вода, и то ИЗВОРНА, защото минералната е богата а соли.

В Бургас ли ще ходиш на море Черешка? :D

Черешка
28th July 2009, 10:50
Добре дошла, Kraska_Praska и успех!!! Много е хубаво, че имаш нови стимули в живота :girl_in_love: Но само не забравяй, че най-важното е да си красива за себе си, защото ти го заслужаваш повече от всеки друг, а не само за околните. И аз бях точно така в некви депресии целия май и юни та чак сега сепоосвестих и си нося последиците, затова те подкрепям напълно.

А, Engel, тоя протеинов ден има ли ефект при теб? Защото аз съм опитвала, но ми е много трудно не мога да живея без плодове и зеленчуци. Може ви защотото мразя само протеини и съм негативно настроена при мен няма никакъв ефект... Аз затова и не поех по птъя на Дюкан защтото това не е за мен.

kokodidi
28th July 2009, 11:14
Здравейте момичета и от мен
Черешка ще се мерим на 30-ти, не утре - много бързате :wink:
Краска добре дошла мила - радвам се че си преодоляла загубата на момчето и си намерила новата си любов :girl_in_love:
и според мен 172 см висока и 62 кг си си супер - ама ти си знаеш как се харесваш
Черешка и Тони - ще ви дърпам ушите с тия дехидратанти
знаете ли колко проблеми можете да си докарате ако си обезводните тялото
няма да ви обяснявам но без консултация и предписание на лекар не я вършете тая глупост

Kraska_Praska
28th July 2009, 11:36
Момичета, много се радвам, че отново ме приехте така добре :)
Вече ще гледам да не се откъсвам от форума, защото сте ми голям стимул и много ме радвате с постиженията си :) Заедно ще се преборим с гадните килограми, при това окончателно!

Черешка
28th July 2009, 17:54
kokodidi, права си нищо няма да пия, квото ще да става :) ще нося туники на плажа, и ще се къпя в морето с туника, и ако трябва и секс ще правя с туника хахха. Ааа, добре щом ще се мерим на 30ти утре ще направя един белтъчен ден дето го хвалят всички та да видим! Хайде лека вечер на всички! :1201:

ледено_sЪrце
28th July 2009, 20:27
Пак се издъних тотално тея дни...за нищо не ставам, не мога изобщо да изляза от тоя омагьосан кръг толкова време... :roll:

MILI
28th July 2009, 21:00
Ходи се оплачи в Прегрешенията и обръщай нова страница :P

Engel
28th July 2009, 22:11
Добър вечер дами ;)
Краси: Добре дошла! Видя ли, че една врата се затваря и две нови се отварят? Супер, много се радвам, че се осъзна толкова бързо!
Очаквам те да борим кг.-те! Аз горе долу те настигнах, но още доста ми трябва :P
Тони: Ами сутринта нямах време да пиша, защото сега пък другата колежка е на море и ходя по-рано на работа.
За сметка на това си отделих 25мин. за велото и си изкарах целият протеинов ден. Ще видим дали има резултат след няколко дни!
Дано ми се отдаде да си правя по един протеинов ден всяка седмица ;)

Черешке: Пробвай протеиновият ден, но гледай да хапваш чисти протеини и без кашкавал и сирене :)
Аз утре ще си хапвам и плодове, но ще гледам пак да залагам на протеини и зеленчуци :P

ледено_sЪrце: Може би нямаш толкова за сваляне колкото си мислиш! Започни да се харесваш вече, защото ще те бия!!!!

Kraska_Praska
28th July 2009, 23:47
Engel, ние с теб отново ще си се движим заедно при това отслабване :)
Аз също днес си направих протеинов ден и мисля, че ми се отрази добре, най-малкото подейства ми мотивиращо и ми е някакси по-леко :) Този път съм се амбицирала наистина много :)
След време ще изглеждам добре, пък след колко точно време... не се знае.

SDN
29th July 2009, 09:24
Пфпфп тез дни пълен застой :Д Вчера ми дойде и съм като балон :О :О не съм се теглила, но съм поне 2 кила отгоре :О :О хъхъ мн ми е тежко ама кво дасе прави... днеска само на кисело мляко ще го карам :Д Мисля да се тегля чак като ми свърши, че сега кой знае колко ще покаже кантара :О :О :О

Engel
29th July 2009, 09:47
Добро утро отслабващи дами!
Днес кафето е от мен ;)

http://10.media.tumblr.com/fEsAiair4puq4c985NLdye1Mo1_500.jpg

Краси: Не забравяй, че ти изглеждаш добре!
Просто когато свалиш още 5кг. ще изглеждаш още по-добре :D

SDN: Няма нужда да караш само на кисело мляко.
Пий повече вода, чисто кафе и зелен чай за да изхвърлиш водата, която си задържала. Не яж никаква сол.
Ти на какъв режим си? :roll:
Със сигурност като се претеглиш след цикъла ще видиш страхотни резултати :)

Черешка
29th July 2009, 10:30
Здравйте сладурки,

tonita, за съжаление гаджето ми не ще в Бъргас и ще ходим в Лозенец с една друга двойка :roll:, не съм ходила там но се надявам да прекараме добре. О, иначе задължително ще го изврънкам на отиване да пием едно акфе в Бургас, на любимия ми "Мистрал" в кв. Славейков, там живее баба ми :1203:

Engel, мерси за кафето, моето днес ще е без пр. мляко заради белтъчния ден.

SDN, ние с теб ще сме два балона в тая тема поне до понеделник, и аз съм на същото дередже може да видиш мрънкането ми пот този повод по-горе! Но ще сме търпеливи, нали :1246:

ледено_sЪrце, няма страшно, днес ти пожелавам нов ден с нови сили!

Kraska_Praska
29th July 2009, 10:36
Engel, много ти благодаря за комплимента :)
Така като има кой да ми каже нещо мило, малко по малко започва да ми се връща самочувствието. А при мен специално това води до по-силна мотивация - някакси вярвам в себе си, казвам си, че нешата не са толкова зле и трябва да положа съвсем малко усилия, за да започна да се харесвам... А когато се чувствам много дебела, грозна и т.н., се затварям в себе си, срива ми се всичко и си казвам "така или иначе няма начин да се оправят нещата, каквото и да правя...". Сега се възползвам от това, че имам вяра в себе си и че се чувствам добре, и съм се мотивирала да направя още 2 протеинови дни, след което да се върна към моя си балансиран и здравословен режим :)
Искам да кажа на всички тук, че изглеждат добре, че са страхотни, че е похвално това, което правят за себе си и с малко повече положителна нагласа, ще постигем всичките си цели!

Engel
29th July 2009, 10:53
Ще ги постигнем разбира се! Дори повече :)
Можем да изглеждаме както в мечтите си .. само да поискаме!
Искам да сваля до 60кг. и ще съм постигнала целта си до края на годината!!!!! Реших го :)
Аз се чудя днес какво да ям след като вчера бях само на протеини.. дали зеленчуци ли, протеини със зеленчуци или само кисело мляко с плодове ?!! :roll: :roll: :roll:
Ще го измисля по пътя за работа :lol:

Не забравяйте, че утре се теглим ! Нека всеки днес даде всичко от себе си :P :good_luck:

tonita
29th July 2009, 12:02
Здравйте сладурки,

tonita, за съжаление гаджето ми не ще в Бъргас и ще ходим в Лозенец с една друга двойка :roll:, не съм ходила там но се надявам да прекараме добре. О, иначе задължително ще го изврънкам на отиване да пием едно акфе в Бургас, на любимия ми "Мистрал" в кв. Славейков, там живее баба ми :1203:


Черешке много поздрави на Лозенец, като малка 11 години подред съм ходила с мама и тати там на почивка :D Имам страхотни спомени! Супер да си изкарате!!! :1225: После да пуснеш някоя снимка :roll:


SDN и аз съм на същото дередже :? Мисля най-рано петък да се тегля...

Краси много ме кефиш :girl_haha: Готино ми става като ти чета постовете :girl_kiss2:

Engel абе напоследъм всички сме едни такива позитивни и борбени! :D Аз съм за протеини със зеленчуци :cool:

Къде е коко?

Имам да се похваля: Купих си нова количка :1242: и умирам от кееееееееееееееееееееееее ееееееф :2013: Утре отивам да си я взема

Kraska_Praska
29th July 2009, 14:23
tonita, на сегашните си постове и аз самата много се радвам!
Като направя съпоставка с нещата, които изписах тук само преди месец, не мога да повярвам, че става дума за един и същ човек...
Толкова малко ми е трябвало, за да повярвам отново в себе си и да заобичам живота :) Сега отново съм мотивирана да отслабна, но някакси не възприемам това като необходимо условие да съм щастлива. Вече отслабвам, за да се почувствам аз самата по-добре, а не за да доказвам на някой колко добре мога да изглеждам. Определено мисля, че това е по-добрият подход и затова се опитвам да заразя всички с моя позитивизъм!

Kraska_Praska
29th July 2009, 14:26
И понеже малко недовиждам и чак сега видях написаното с дребен шрифт:

Честита нова кола!!! Пожелавам ти приятно и най-вече безаварийно шофиране. И да пътуваш с нея до много красиви и интересни места :)

tonita
29th July 2009, 15:41
И понеже малко недовиждам и чак сега видях написаното с дребен шрифт:

Честита нова кола!!! Пожелавам ти приятно и най-вече безаварийно шофиране. И да пътуваш с нея до много красиви и интересни места :)

Мерси Краска :D А дано! Това ми е между другото първата лично моя кола :1252: и много се вълнувам :D

Сега прителят ми се базика, че трябвало да си сложа стикер, на който пише “Не пречи, излитам!” или “Спирачките са за страхливците!” :lol: Понеже преди 2 седмици се опитах да изляза на заден от един двор и спрасках едното странично огледало :2014:

blinblin
29th July 2009, 16:15
4estita kola,Tonita :)Da si q kara6 sas zdrave!I bez incidenti :)
Nqmam kirilica tuk i zatova pi6a na latinec,sorry...
Ina4e v London si prekarah mnogo hubavo,ne se ograni4avah otkam hrana 4estno kazano.Prosto gledah kaloriite da ne mi nadvi6avat 1800-ima tolkova razli4ni i vkusni hrani tuk,4e mi e nevazmojno da ne gi probvam.Vseki den sportuvah-bqgah na pate4kata vav fitnesa po 35-40 minuti bez po4ivka.Qvno sam vlqzla v dosta dobra forma,za6toto izdarjam na po-barzo tempo ot predi6noto mi i to za mnogo po-dalgo vreme.Mnogo sam 6tastliva...

Sega sam v Kanada i dnes trqbva da hodim do magazina,za da si kupq hrana.A i zadarjam na 61,ama ne mi e problem. :)
Re6ih i az kato Engel da si postavq cel-56 do kraq na godinata.Taka 4e ne barzam za nikade.Ve4e ne iskam da otslabvam barzo,ne 4e sam iskala skoro,ama vse pak.Amm re6ih da qm normalno okolo 1500 kkal na den,oba4e da si sportuvam redovno i ne6tata 6te trqbva da stanat.
Tova e ot men zasega.
4estito na vsi4ki za minus4etata i vi pojelavam o6te mn takiva.Az predpolagam,4e ve4e 6te moga da si pi6a redovno,ako latineca ne vi e problem :)

Mama.Mia
29th July 2009, 16:41
blinblin,
За кирилица ползвай ето това

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Иначе ти повелавам приятно изкарване в Канада. :D

Engel
29th July 2009, 19:30
blinblin: Радвам се, че си се помирила със себе си, справяш се добре с храненето и си тренираш ;) Успех и да пишеш пак!

Тони: Честита кола!!! :) Завиждам :P

kokodidi
30th July 2009, 08:07
Добро утро сладурани
днес е ден за мерки и теглилкииии
айде всички на кантарите и да докладвате
аз успешно задържам свалените до момента килограми и от утре започвам пак да свалям
и понеже и на мен ми прозвуча странно като го написах ще поясня
задържам като хапвам млечни продукти плодове и разнообразна храна дори пълнозърнеста закуска с кисело мляко, хапвам си и месо и зеленчуци изобщо има от всичко и въглехидрати и мазнини и протеини
за да свалям ограничавам до минимум въглехидратите и млечните продукти
кисело мляко само сутрин на закуска хапвам
и от утре започвам този вид ограничение
то е нещо средно между Дюкан и НВД и клони към НВД
целувчици на всички и чакам мерки и теглилки :girl_in_love:

tonita
30th July 2009, 08:38
Здравейте момичета, хайде да ви черпя по една чашка кафенце :D

http://www.foto.bg/data/500/kafa.jpg

Аз днес няма да се меря коко, защото съм в МЦ и нали разбираш :? Освен това нещо се разболявам :sick_and_cold: Снощи така ме болеше гърлото, че почти не съм спала- изпих 1.5л чай :dizzy: и изсмуках незнам колко хапчета... :?

kokodidi
30th July 2009, 08:40
тони кафетата са страхотни
ок не се мери
а кажи поне как се чувстваш
аз например след като 10-ина дни не се ограничавах от вид храна се чувствам страхотно и важното е че доказах на себе си че като се храня с разнообразна храна но в умерени количества и по честичко си запазвам килограмите и мога да направя успешно сваляне поне този път през живота си защото предния път си ги върнах след 1 година

Kraska_Praska
30th July 2009, 09:08
Здравейте момичета :)
Аз не съм започнала предизвикателството от самото начало, но все пак, за да се включа пълноценно в отбора, ще докладвам :) Тази сутрин бях 61.2 :) Доволна съм, защото до преди отново да се заема с отслабването бях занемарила всичко и бях 62, дори по-скоро 62.нещо си :) Тези 2 протеинови дни, които направих, както и вчерашното посещение във фитнеса явно са свършили някаква работа. Сега съм се амбицирала, понеже пропуснах шанса това да стане за морето, поне за сватбата, на която ще ходя на 22.08 да съм под 60 килограма и да гледам след това снимките с удоволствие :)

mim4etooo
30th July 2009, 09:13
Добро утро и от мен!
tonita мерси за кафето. Много сладка картинка!
:cool_new: Нали бях една от последните записали се, поне да се претегля първа... от мен 59.9 кг. Горе-долу май е добре, имайки предвид прегрешенията ми с храната снощи. :1231: :1252:

tonita
30th July 2009, 09:16
тони кафетата са страхотни
ок не се мери
а кажи поне как се чувстваш
аз например след като 10-ина дни не се ограничавах от вид храна се чувствам страхотно и важното е че доказах на себе си че като се храня с разнообразна храна но в умерени количества и по честичко си запазвам килограмите и мога да направя успешно сваляне поне този път през живота си защото предния път си ги върнах след 1 година

Оф, в момента не питай как се чувствам- ДЕБЕЛА! :evil:

С килограмите почти не мърдам... тооооолкова бавно свалям... Смятам да си поставя за цел до края на годината просто да не качвам, да се задържа на 62.5-63.0- защото и това не е лесно при мен :?

Краске да ти е честито минусчето :girl_haha: Така както си тръгнала за морето ще си 6+! :D

Kraska_Praska
30th July 2009, 09:17
mim4etooo, поздравления, това 59.9 си е много важен психологически момент :) Първата цифра вече е 5, а не 6 :) Аз лично съм много щастлива, когато видя това на кантара :) Да се надяваме, че скоро отново ще ми се случи...

tonita
30th July 2009, 09:17
Добро утро и от мен!
tonita мерси за кафето. Много сладка картинка!
:cool_new: Нали бях една от последните записали се, поне да се претегля първа... от мен 59.9 кг. Горе-долу май е добре, имайки предвид прегрешенията ми с храната снощи. :1231: :1252:

Моля, моля пак заповядай :D

А ти от колко килограма започна mim4e?

Disaster
30th July 2009, 09:21
Аз няма да мога да се претегля.Кантарът ми е електронен и свърши батерията.Дано си купя нова до края на предизвикателството.Вижда ,че всички се справят добре :) Браво!

Engel
30th July 2009, 09:54
Здравейте дами!
Тони: Благодаря ти за кафенцето! Не се чувствай дебела, а просто се претегли :)
Аз като се чувствах отслабнала след протеиновият ми ден
и след това почти плодово-зеленчуков ден, днес като се притеглих и :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Показа ми 65кг.

Странна работа!
Днес отново ще направя протеинов ден и утре пак ще се претегля, може да съм задържала вода, но просто настроението ми отиде днес :2021: :2021: :2021:

Kraska_Praska: Много ясно, че ще ги свалиш.. какво го мислиш?
На сватбата ще си най-хубавата след булката :D
Ще очакваме и ние снимки!

mim4etooo: Супер! Вече имаш 5-тица отпред :1211:
Дай боже и на мен да я видя скоро! Макс. 2 месеца :lol:

Коко: Честито успешно задържане на килограмите! Това е доста трудна задача! Не смяташ ли да скачаш в трета фаза на Дюкан?! Доста е добра и ако е спазваш стриктно ще продължиш да сваляш! Успех!

Disaster: Успех и да си купиш батерия ;)

den_den
30th July 2009, 09:59
Kraska_Praska Браво на теб!
При мен не успя да се получи, 60.3кг съм. Т.е. за 10 дена само 0.500кг....вода ли задържам незнам вече :(
Тази сутрин започнах много мотивирана деня, бях сигурна че ще бъда под 60....но уви.... :?
Спадна ми настроението нещо, пък не трябва! Защото не съм била под 60кг(бях преди 4 години за кратко), пък камо ли 58-57. Позволявам ви да ме натупате, заслужавам си! :lol:
И аз като теб на 22 август съм на сватба! Трябва да се постарая да изглеждам добре.

Kraska_Praska
30th July 2009, 10:04
den_den, сигурна съм, че ще изглеждаш страхотно на сватбата :)
Скоро и ние с теб и Engel ще видим на кантара нещо, започващо с петица :)

Engel
30th July 2009, 10:06
Съмнявам се да видя скоро петица, ако кантара продължава да играе срещу мен!

den_den
30th July 2009, 10:11
Съмнявам се да видя скоро петица, ако кантара продължава да играе срещу мен!
Защо не живеем в свят където няма кантари, няма списания, телевизия, че и интерет? :lol: Щеше да бъде толкова по-лесно.

Kraska_Praska
30th July 2009, 10:11
Engel, ще видиш!
Най-вероятно си задържала някаква вода, така че не се психирай, утре ще си по-малко със сигурност. Досега постигна толкова много, не само като свалени килограми, а и най-вече като промяна на режима на хранене и спорт, дори като нагласа. С този подход няма как да не отслабнеш.

Kraska_Praska
30th July 2009, 10:14
Защо не живеем в свят където няма кантари, няма списания, телевизия, че и интерет? :lol: Щеше да бъде толкова по-лесно.

den_den, аз заминавам за уикенда на едно място, което точно отговаря на описанието ти и смятам да се възползвам от това като се заредя с възможно най-много положителна енергия и добро настроение!

aniK
30th July 2009, 10:22
Понеже се бях записала и чета, че днес е отчета - аз съм ОК, изпълних го :roll:

den_den
30th July 2009, 10:24
Защо не живеем в свят където няма кантари, няма списания, телевизия, че и интерет? :lol: Щеше да бъде толкова по-лесно.

den_den, аз заминавам за уикенда на едно място, което точно отговаря на описанието ти и смятам да се възползвам от това като се заредя с възможно най-много положителна енергия и добро настроение!
Пожелавам ти го от все сърце! :cool_new:
Така килограмите се свалят най-бързо, на спокойна обстановка и чист въздух!

Черешка
30th July 2009, 10:25
Здравейте мадами,

браво на всички с -, колкото и да е малък все пак е - и това трябва да ни стимулира :P

Engel, аз съм привърженик на белтъчните дни, но майка ми е луда по Дюкан от 2 години и от нея и нейни приятелки знам, че резултата от белтъчния ден понякога може да дойде след два три дни.

Disaster, и моят е електронен и затова го мразя хахаха, винаги показа повече от обикновения :?:

Тони, мерси за кафето, аз ти пращам много търпение за да накраме пустия му кантар да мръдне на долу :girl_kiss2:

А пък аз след 10 дена неистов труд( от тях 6 пъти съм била на аеробика), един белтъчен ден, НВД, никакви прегрешения освен две смокини оня ден и съм 51.9 от 52.5 :girl_hysteric: и аз само - 0.600 Много демотивиращо, но кажем, че съм 3-4 дни преди МЦ така че...
Мацки аз отивам на морето за 3 дни от днес и няма да съм много редовна (надявам се там от бурните вечери и дългите разходки да се сърна по-лека). Много успех и целувки на всички!

Черешка
30th July 2009, 10:30
Тониии, Честита собствена количка, това е най-големия каф за една жена според мен след отслабването, шоколада и секса - да бъде независима и да си има кола!! успех и безаварийно! :good_luck:

Engel
30th July 2009, 10:44
Ще видим кога ще дойде резултата!
Черешке, като имаш в предвид, че имаш да сваляш 2кг. 600гр. от тях са доста голям процент. Радвай се!!!

Краси: Може така да се е получило, защото на единият ден ядох само протеини, а на следващият въглехидрати и може да съм задържала от това. Така е, като не се притеглих след протеиновият да видя какъв е резултата!
Ще се опитам да издържа до края на предизвикателството и да редувам така 1/1 дните :roll:

aniK
30th July 2009, 10:55
тонитка, ЧЕСТИТА КОЛИЦА!!!! Хич не и се притеснявай, джиткай смело!!! :2020:

Kraska_Praska
30th July 2009, 10:56
Engel, пробвай засега 1/1 и виж след една седмица как са нещата. Ако няма напредък може да пробваш някаква друга схема. Аз си спомням, че имаше някакъв вариант на Дюкан, за жени с малко излишни килограми, при който схемата беше 2 протеинови дни и 5 дни нормално хранене в седмицата. Може да пробваш нещо такова, като разбира се в тези дни с нормално хранене си се храниш със здравословна и пълноценна храна. Аз самата се замислям за нещо такова, но не знам дали ще мога да бъда стриктна и още не съм се решила :)

Engel
30th July 2009, 11:04
Аз два поредни дни по смъртно немога да изкарам на протеини и после 5 нормално хранене.
Аз по принцип не съм на Дюкан ами си ги измислям вече тези протеинови дни да ги правя от няма на къде!!!!
Ще обсъдим! :)
Лек и отслабващ ден от мен!

tonita
30th July 2009, 12:15
Тониии, Честита собствена количка, това е най-големия каф за една жена според мен след отслабването, шоколада и секса - да бъде независима и да си има кола!! успех и безаварийно! :good_luck:

Черешка да ти кажа много си права :1228:

aniK мерси за пожеланията :D Ще джъткам аз, ама още съм толкова зелена :1252: Живот и здраве края на август планирам да отидем с двете ми любими приятелки на една женска почивчица някъде около Бургас за 2 дни, да си се наприказваме на спокойствие. Та официално съм обещала, че ще сме с моята количка :cool:

Енгелче не се стресирай, сигурна съм, че кантара съвсем скоро ще те изненада приятно :girl_kiss2: Последният път като се теглих бях 62.6- рекорд!!!!!! В момента съм 100% сигурна, че ако се кача на кантара ще съм над 64 :evil: Просто си го усещам! :?

kokodidi
30th July 2009, 14:45
и аз да та забрава тони честита кола мила
със здраве да си я караш
никакви резултати не можахме да съберем за половинката предизвикателство
ама карай

Engel
30th July 2009, 19:11
Ние за края неможем да съберем .. :lol:

tonita
30th July 2009, 19:17
Ех ама какви сме отслабващи само :lol:

Дай ни само да философстваме и да си чешем езиците :2023:

Engel
30th July 2009, 19:22
Ако с постове във форума се отслабваше... аз щях да съм във върховна форма :D Щеше да ми идва чак сама да се ..... :2055: :yako:

Engel
30th July 2009, 23:17
Cassidy_ani: Добре дошла ! Ще ти трябват още няколко предизвикателства за да ги достигнеш :)
По принцип се предизвикваме да свалим по 2кг. за 20 дни!
Аз пък от утре се предизвиквам да ям разделно, а пък да видим дали ще стане!

tonita
31st July 2009, 07:51
Добро утро момичета :D Днес черпя по едно чайче, че съм болничка :sick_and_cold:

http://otslabvane.us/wp-content/uploads/2009/03/6451_2.jpg

Cassidy_ani добре дошла и от мен :wellcome: Успех ти пожелавам! Какъв режим спазваш?

Engel и аз уж туй се опитвам да правя :lol:

В болнични съм и след малко ще ходя на гости на мамето да закусим заедно и да пийнем кафенце, голям кеф, само да не ме болеше толкова зверски гърлото... :?

mim4etooo
31st July 2009, 10:48
Добро утро и от мен!
Cassidy_ani добре дошла и много успехи в отслабването. :1231: tonita бързо оздравяване. Явно има някакъв вирус, защото и сестра ми е болна и я боли гърло. :medicine:
Сега по едно фрешче, за почерпка, понеже от днес официално съм студентка в УНСС. :1203:
http://voxos.net/wp-content/uploads/2009/05/23.jpg

Kraska_Praska
31st July 2009, 10:52
mim4etooo, честито :)
Пожелавам ти с лекота да го завършиш това УНСС, а междувременно да се запознаеш с много готини колеги и да си изживееш пълноценно студентския живот! И благодаря за фрешчето :)

tonita
31st July 2009, 11:00
mim4etooo поздравления за студентството :bravo: Каква специалност?

Много да учиш и много да купонясваш :lol:

Мерси за почерпката, ама дай нещо по-сериозно :cool:

mim4etooo
31st July 2009, 19:00
Мерси, мерси!!! :2015: Ето и почерпка. Нарочна я пускам с линк, та който не иска да се изкушава да не му се натрапва. :1231: Аз вчера на рожден ден, днес това, та се поотпуснах малко, но се надявам утре-другиден да се стегна.:1252:

http://www.fullcirc.com/weblog/puccinichocolates.jpg
http://pozdravi.net/data/media/27/09.jpg
http://plamen.freeshell.org/diana/images/strcr.jpg

PS: tonita - направление "Икономика и бизнес" :1231:

tonita
1st August 2009, 10:24
mim4e много хубава специалност :2003: :2043:

И мерси за почерпката :2034:

И аз нещо съм му отпуснала края напоследък... което хич не е добре :?

Просто килограмите ми не мърдат и това е, знам, че ми трябва режим с по-строги ограничения, изкушавам се, но знам, че после неминуемо всичко ще си върна... така е био след всяка диета :? Но пък от друга страна без строги лишения няма отслабване...

Много ми е смотано... :(

Engel
1st August 2009, 16:06
Тони: И аз съм така от 2 дни.. отпуснала съм края тотално.
От години не са ми се хапвали сандвичи, но и това се случва!

tonita
1st August 2009, 16:32
Тони: И аз съм така от 2 дни.. отпуснала съм края тотално.
От години не са ми се хапвали сандвичи, но и това се случва!

Най-накрая някой да се появи :D Днес цял ден мързелувам в къщи и поглеждам във форума от време на време :lol:

Ох, то да бяха само сандвичите :? Engel всичко ми се хапва на мен, ужасно диване съм :x Няма отслабване :evil:

neli4ka
1st August 2009, 16:41
Тони: И аз съм така от 2 дни.. отпуснала съм края тотално.
И аз съм така.Два дни развалих всичко.Днес се държа обаче и не мисля да има прегрешения. :wink:

Engel
2nd August 2009, 09:33
Аз искам да спра да ям за 3-4 дни!!!
Отказвам се от предизвикателството, нямам никакъв минус... даже сигурно съм плюс. Няма време да се боря.
За мен истински минус ще е да стана 62кг.
Успех на всички!

zver4o1
2nd August 2009, 18:08
Здравейте и от мен, момичета ! :new_user: От известно време ви чета и много ми помагате и ви се радвам и реших и аз да се включа към темичката!

Аз съм 63кг, 168, първата цел е 60кг. Не спазвам някаква определена диета, общо взето плод сутрин, на обяд в работата 2 плода или кофичка кисео мляко, вечер 2 яйца на тефлоновия/извара/риба тон в собствен сос и домати, краставици, броколи. Чат-пат - сурови ядки. Досега свалих няколко килца така, ама сега - не щат... :girl_cry2: :girl_hysteric: Та взех да се отчавам, ама вие ми помагате да държа фронта и затова - БЛАГОДАРЯ и ще се радвам да се присъединя към вас и да се подкрепяме!

Успехчета на всички!

Kraska_Praska
3rd August 2009, 08:53
Здравейте момичета :)
Engel, не ми е приятно да чувам пораженчески мисли точно от теб :(
Знам обаче, че няма смисъл да казвам каквото и да е. Ще изчакаме да ти мине лошият период и пак да се върнеш в предизвикателството, вярваща в себе си и вдъхновяваща всички :)
Аз също не мога да се похваля с минус, сега в момента съм 61.4, обаче се надявам, че това е заради МЦ. Няма да се вманиачавам в кантара всеки ден, само в петък ще проверя дали имам напредък, понеже след това заминавам на морееееееееееееееееееееее :sunbath:
Стига съм досаждала, пожелавам един лек и отслабващ ден на всички :)

kokodidi
3rd August 2009, 09:16
Аз искам да спра да ям за 3-4 дни!!!
Отказвам се от предизвикателството, нямам никакъв минус... даже сигурно съм плюс. Няма време да се боря.
За мен истински минус ще е да стана 62кг.
Успех на всички!
къде отиде онова момиче дето ми обясняваше как е вредно гладуването и т.н и т.н
това твое изказване противоречи на здравия ти разум с който слава богу си надарена
я да не слушам подобни глупости че ма ядосваш
промени нещо в начина си на хранене а не спирай да ядеш

tonita
3rd August 2009, 09:28
Здравейте и от мен милички! :D


Енгелче ти не знаеш ли, че на авторката на предизвикателствата не и е позволено да се отказва :roll: Днес се притеглих- 63.3 :x Мразя я тази шестица!!! Знам аз от къде идва този +: снощи след вечеря кака ви омете една купа диня и после продължи с грозде :evil: И на мен ми идва да зарежа всичко, но НЯМА!!! Ей така на пук!!! Продължавам......

Kraska браво!!! :bravo: Един човек да отсрами групичката ни, че иначе сме гола вода :D

zver4o1 добре дошла :wellcome: И моят режим през седмицата е много подобен, уикенда обикновено му отпущам края :D Няма да се отчайваме момичета! Забранявам! :roll:

Черешка
3rd August 2009, 10:08
Привет мили дами и добре дошла zver4o1 !!! Аз се връщам от море и с нетърпение чакам да вляза да ви видя какво сте правили през уикенда и кво да заваря :?: и една страница не сте изписали, та даже има и някои обезкуражени :1246: Engel, ти ви ветеран и мотивиращ водач за новаците като мен, виж колко новички има в темата ни, не можеш да ни оставиш така, надявам се скород а те видим отново с много добър резултат!!!
Ето сега аз ще ви подигна малко насторението: толкова се притеснявах на тва море че още не добила желаната форма и че съм подута от м. ми синдроми, че въобще си мислех че няма да се забавлявам, но като отидох още първия ден на плажа (бяхме 3 приятелски двойки), с любимия човек, слънцето печеше яко, като се опънахме на едни балдахини и си поръчахме по един фреш забравих за всичко и се чувстах толкова добре в кожата си, да разбира се коремът ми беше подут но около мен имах само най-близки хора и въобще не ми беше напрегнато. Бяхме на Лозенец където моето принципно обкръжение не ходи и не се притеснявах, че някой недоброжелателен познат ще ми види целулита по дупето.. беше много готино и отпускащо, бях карисива и уверена.
И още нещо странно, което ми се отрази направо супер, имах малка авария с колата и на втория от трите дни ни свършиха парите, та два дена той яде само дюнери а аз домати със извара от магазина и таратор на зеведение. 2 вечери разбихме нощните дискотеки до 6часа сутринта и сега като се върнах резултата е на лице - 50.9!!!!!!!
Няма такова море.... Разбрах, че ако за малко забравим за пустите ми килграми и тем подобни ще сме много по-доволни от резултата :girl_dance:

tonita
3rd August 2009, 10:18
Черешке завиждам ти благородно! :girl_haha: Браво за минусчето! :sunbath:

Ние в последно време съвсем оклюмахме :? Идвай да внесеш малко свежест сред редиците :lol:

Енгелче виж какво са ти писали koko и Черешка и хубаво си преусмисли нагласата да не се караме :1219:

Engel
3rd August 2009, 10:27
Краси: Съжалявам, че трябва да го кажа, но вече съвсем не си вярвам и никак немога да вдъхнова някой!
Самата аз немога да си повярвам, защото нямам никакви резултати!
Ще си повярвам, когато успея да ги смъкна до 60кг., но усещам, че няма да е в този живот. С толкова неуспешни опити тотално съм изгубила вяра.

Пожелавам ти да затвърдиш на 61кг. преди моренцето и да си прекараш страхотно! Не ми обръщай внимание на мен!
Просто се предавам :?

Коко: Самата ти гладуваше преди Дюкан :?
Аз никога не съм гладувала, защото немога!
Начина ми на хранене немога да го променя,.. просто всички храни са ми омръзнали вече! Тъпча се / в буквалният смисъл/ от лакомия.

zver4o1: Добре дошла мила! Надявам се за периода колкото си си определила да си отслабнеш и да се радваш на живота!! Успех!
Храненето ти е супер!

Тони: В гроздето има много захар миличка!
Гледай да ограничиш храненето вечер след 7ч. :P

Черешка: Радвам се, че си успяла да извлечеш максималното от това море. Още малко остана до края!

Аз днес ще ям само кисело мляко! Утре ще пробвам домати с извара както ти си направила!
Няма да се пробвам да го направя, а ще го направя каквото и да ми коства!

tonita
3rd August 2009, 10:59
Моето меню днес ще е следното:

Закуска: кафе с прясно мляко+2 бисквитки

Обяд: 1 кофичка кисело мляко

Следобедна закуска: 2 праскови

Вечеря: салата (домати и краставици) с плочка сирене + огретен от тиквички

Какво ще кажете? :roll:

{Adrenalinka}
3rd August 2009, 11:40
Здравейте момичета, не се включвам вече в предизвикателствата защото гледам само да си задържам килограмчетата, но не съм спряла да ви чета :D Ще си позволя да кажа мнението си за менюто на тонита, a тя ако иска да ме послуша :) Според мен закуската ти е много оскъдна...и тези бисквитки :? като количество малко,а като качество...кофти :roll: Но пък ако толкова държиш на тях...поне прибави някакъв протеин... малко извара можеби,заедно с тях :roll: Обяда....мнoгo oскъден също... А за следобедната и за вечерята нямам забележки, според мен са идеални :wink: п.п. и все пак зависи количеството на сиренето, ако е малко е добре да хапнеш ии някакво месце...пилешко най-добре :) Поздрави и целувки на всички :girl_dance: :2033:

kokodidi
3rd August 2009, 11:58
...............Коко:[/b] Самата ти гладуваше преди Дюкан :?
Аз никога не съм гладувала, защото немога!
Начина ми на хранене немога да го променя,.. просто всички храни са ми омръзнали вече! Тъпча се / в буквалният смисъл/ от лакомия.

....................
точно това имах предвид мила
да не би да прокопсах с това гладуване
ако трябва да припомням - закъсняващ цикъл с по половин месец и т.н.
ти бе една от малкото дето ми са караха заради неяденето - младо момиче си и тепърва деца ще раждаш и семейство ще градиш не допускай да си съсипеш здравето заради глупости
не се превръщай в едно от онези празноглави момиченца които приемат за адски cool да изкарат с една солета цяла седмица
знам че си трезвомислеща и няма да допуснеш подобно нещо
незнам колко си била преди и колко си отслабнала но със сигурност можеш да откриеш положителната разлика у себе си
аз толкова време само задържам - вярно че умишлено го правя но съм страшно доволна от себе си
всички искаме да стане с магическа пръчка ама не може
бъди упорита и не допускай компромиси със здравето си моля те
из форума имам няколко любимки и една от тях си ти - затова държа на теб достатъчно за да ми е безразлично дали си добре или не
:girl_in_love:

kokodidi
3rd August 2009, 12:01
А че и още нещо да добавя което не е свързано с предния пост
/надявам се Енджи да ме е разбрала правилно и да не се е обидила/
Този месец в края съм рожденничка и съм си поставила за цел до РД-то да съм с поне 4 кг по малко така че - мноооого да ма подкрепяте :girl_in_love:

Черешка
3rd August 2009, 12:05
{Adrenalinka}, много си мила с препоръките но аз да защитя Тони, според мен тя е къде къде отлично наясно с това какво трябва да яде, за нуждата от протеини, за качествата на изварата и количествата, но колкото и да си компетентен по въпроса мога да кажа от личен опит, че не може всеки ден да си изряден, има моменти в които ядеш както се чувташ, и щом и се яде по-малко няма лошо стига да е не повече от ден два, а tonita го знае това много добре т.н. :D

tonita, а ти се оправяй бързо защото виж какво хубаво време ни чака на вън :sunbath:

Engel, само така, упоритост му е майката, и все пак доматите в момента са толкова хубавииии!

tonita
3rd August 2009, 12:24
koko и аз съм рожденичка другата седмица- 11 август :1252:
Целта ми е кантара да покаже по-малко от 63.0, пък ако ще да е 62.99 :lol:

{Adrenalinka} благодаря ти много за милия коментар :1219: Като ни четеш редовно, влючвай се по-честичко де !!! :D
И аз да си защитя бисквитките: те са едни такива специални от овесени ядки :roll: уж нали по-диетични... :roll: Работата е там момичета, че аз по принцип не закусвам, ям чак на обяд... Знам, че не е правилно и няколко пъти съм се опитвала да го променя (защото нали уж като хапнеш сутрин, това ти задейства метаболизма)- в следствие на което качих килограми :? Незнам защо така се получава при мен...

Съответно на обяд ям също малко, но за сметка на това на вечеря- елате ме вижте :girl_eat: Това също ми е ужасно гаден навик!! :evil: Обявявам тлъста парична награда ако някой успее да ми промие мозъка и да ме накара да не вечерям толкова много и толкова късно :P

Чери :D още ме боли гърлото, кашлям като побъркана, незнам какво ми става- точно в тия жеги да се разболея :?

Engel подкрепям мнението на коко (и на мен си ми една от любимките във форума)
:girl_haha:

Черешка
3rd August 2009, 15:24
Тони и mim4etooo, какъв е тоя вирус, имте ли идея? От два часа почна да ме тресе ужасно в офиса, 100% имам темература и малко почва да ме наболява гърлото, ужас. А не мога да тръгна по-рано мого ми е недубно, че нали минала седмица си взех петъка и сега пак... както и да е,
Тони с какво се лекуваш? Баз държа сега, че този вирус ще ми прецака минуса от морето ако се залежа вкъщи и хапвам и спя по цял ден :?

kokodidi
3rd August 2009, 16:02
..........
Тони с какво се лекуваш? Баз държа сега, че този вирус ще ми прецака минуса от морето ако се залежа вкъщи и хапвам и спя по цял ден :?
довечера като се прибереш ако имаш температура хакни два аспирина и се завий добре за да се изпотиш
вземи си витамин С от аптеката и пий и от него
не пий антибиотици без да се консултираш с лекар
и все пак ако направиш това което ти пиша ще си кукуряк на другата сутрин
дано да се оправиш по скоро

tonita
3rd August 2009, 16:24
Чери и аз имах температура и адските болки в гърлото, едвам преглъщах :sick_and_cold:

Ходих на лекар, каза, че било някакъв вирус, изписа ми Eфералган с витамин С- 3 пъти по 1 и CEC 500, което не си купих, защото струваше 26лв :1252: Освен това за смучене може да вземеш хексоралитен, трахизан или стрепсилс с мед и лимон :D И да пиеш течности!

Лечението на koko също е вариант :D

Да оздравяваш, пиши как си! :2020:

Engel
3rd August 2009, 17:19
Тони: Найстина до следобед ти е доста оскъдно менюто, но ще поправиш това, нали?
Радвам се, че споделяш мнението на Коко.
Коко: Найстина оценявам, че си се потрудила да пишеш толкова само да ми налееш малко акъл
, но ме разбери.. след това неуспехи... нямам воля.
Единственият ми успех е преди 2 години като свалих от 73кг. на 65 и от тогава си стоя така
и си ги задържам и гледам да не качвам.
От тогава мина доста време и имам нужда, но нямам воля.
Незнам тази воля как да си я налея ?! Някой, ако има идей.. слушам!

Иначе за Рд-то нямаш проблем! Ще те подкрепяме както можем .. къде с шамари, къде с поздр
авления :)
П.П. {Adrenalinka}: Да се включваш ей!
П.П. 2 Чери: Да оздравяваш бързо :)

tonita
3rd August 2009, 17:32
Тони: Найстина до следобед ти е доста оскъдно менюто, но ще поправиш това, нали?


Поправих го с 1 пакетче солети :roll:

Engel какво ти е менюто днес (предлагам тука да ги пишем!)? Днеска щеше да си на кисело млекце, нали? Как върви?

Знаеш ли какво си мисля: истината е, че за да сваля килограми трябват строги лишения, с моето сегашно режимче мога да задържам, но не и да свалям- не се получава!

Та си мисля да направя някоя по строга диетка, да сваля 2 килограма и после ако трябва 2-3 месеца само да ги задържам с моето режимче, и после пак и пак и пак докато си стигна желаните килограми... Знам ли :roll:

Disaster
3rd August 2009, 17:40
Engel,аз мисля, че трябва сама на себе си да си зададеш въпроса:Искам ли наистина да отслабна или и така се харесвам?Няма смисъл да се измъчваш постоянно с мислите за някакви ограничения,ако не си ТВЪРДО убедена ,че имаш нуждата.Ще ти кажа защо нямаш успех...просто ти не се придържаш към нищо повече от 3-4 дни(максимум седмица).За да постигнеш мечтаните ти 60(или по-малко) със здравословно хранене трябва да промениш много неща.На първо място продължителността на режима си.(моля те,не се сърди ,всичко казано/написано е само с най-добри чувства).
Предлагам ти да си помислиш ,да решиш нещо и да не се отказваш с лека ръка!!

kokodidi
4th August 2009, 07:30
Тони: ...........Коко: Найстина оценявам, че си се потрудила да пишеш толкова само да ми налееш малко акъл
, но ме разбери.. след това неуспехи... нямам воля.
Единственият ми успех е преди 2 години като свалих от 73кг. на 65 и от тогава си стоя така
и си ги задържам и гледам да не качвам.
:)
мила имаш нужда от промяна в начина на хранене за да сваляш
я кажи какво хапваш че прегледах дневника ама нещо не можах да се ореантирам

SDN
4th August 2009, 08:58
чудесия :Д днес кантара се закова на 78.4 :О :о да не повярва човек цял половин килограм съм свалила :Д не ми е мн надъхващо ама колкото толкова :Д няма казвам как ги свалям тез кила... нищо не ям, не ми се яде. Нещо като притеснение ли кво ме е хванало само кафе и тук-там някой плод... не съм в час нещо

kokodidi
4th August 2009, 09:44
чудесия :Д днес кантара се закова на 78.4 :О :о да не повярва човек цял половин килограм съм свалила :Д не ми е мн надъхващо ама колкото толкова :Д няма казвам как ги свалям тез кила... нищо не ям, не ми се яде. Нещо като притеснение ли кво ме е хванало само кафе и тук-там някой плод... не съм в час нещо
не се отчайвай
аз нито грам не съм свалила
а половин кг си е половин кг

Engel
4th August 2009, 09:53
tonita, : Може найстина да е така и да задържаш с твоя режим, защото и аз с моя така си задържам
точно 65кг.
Коко: Аз вчера хапнах 1 кисело мляко, 200гр. извара, 1 краставица, 2 яйца и 50гр. пилешко филе.
за цял ден.
Чудя се как да се храня днес?

Disaster: Всичко, което си казала е правилно.
Само искам да си оправдая продължителноста, която е спаднала до 3-4 дни, защото
имам твърде много неуспехи със свалянето на килограми.
Просто тези неуспехи след като свалих тези 8кг. са толкова много, че нямам воля
и винаги, когато започна нещо аз знам, че ще се проваля.
Найстина искам да отслабна! Виж от колко време се боря!
Знам, че най-лесното е да се откажа от избраният режим, но никога не съм се отказвала
от това да се храня както трябва и да направя нещо за себе си.

SDN: Честито минусче ! Сигурна ли си, че е 1/2 килограм, защото на мен ми се струва 1кг. и 1/2 :)
Поправи си линийката, ако искаш да не се бъркаме :P

П.П. Ходих на фитнес за пръв път от 2 години и 4 месеца!!! :D :2019:

kokodidi
4th August 2009, 10:16
Engel
пробвай в продължение на 2-3 дни да махнеш всякакви млечни продукти
иначе храната ти е малко
всичко останало като изключим млечните е супер но малко увеличи количествата

Engel
4th August 2009, 10:21
Немога без млечни аз ;)
Ще видим какво ще направя днес! Довечера ще докладвам!

kokodidi
4th August 2009, 10:27
Немога без млечни аз ;)
Ще видим какво ще направя днес! Довечера ще докладвам!
няма не мога
аз не те карам да ги откажеш за цял живот
а за 2-3 дни

Engel
4th August 2009, 10:32
Добре какво да ям, като аз главно това ям?! :roll:

Disaster
4th August 2009, 10:33
Disaster: Всичко, което си казала е правилно.
Само искам да си оправдая продължителноста, която е спаднала до 3-4 дни, защото
имам твърде много неуспехи със свалянето на килограми.
Просто тези неуспехи след като свалих тези 8кг. са толкова много, че нямам воля
и винаги, когато започна нещо аз знам, че ще се проваля.
Найстина искам да отслабна! Виж от колко време се боря!
Знам, че най-лесното е да се откажа от избраният режим, но никога не съм се отказвала
от това да се храня както трябва и да направя нещо за себе си.


Казваш, че нямаш воля заради неуспехите...но преди това ,че си свалила 8 кг :arrow: ето значи - имала си успехи!!! Ти си от хората, които не могат да са на определена диета(аз също),тогава спазвай основните принципи ,които уж всички знаем на теория, но на практика май никой не прилага.Защо не пробваш 1 месец без НИКАКВИ прегрешения??(даже без 1 парченце шоколад или 1 бонбона или 1 хапка от еди какво си и т.н.) НЯМА начин да не свалиш нещо.И най-важното - спорт!!! Доколкото знам въртиш на вело?Направи си някакъв план в неделя примерно за цялата седмица.Независимо дали те мързи сядай и върти,съчетай велото и с упражнения(коремни преси,с гирички,напади...има доста за в дом.условия).
Ще дам един пример(колкото и изтъркано да звучи).Имам приятелка,която до преди 4 години някъде беше винаги на диета(все различни и все за по няколко дни),никога не ядеше на събирания,тормозеше се постоянно,обаче си беше закръгленка.Без диети,с 5 пъти седмично спорт за няколко месеца влезе във форма и до ден днешен.Хапва си от всичко(и то не миниатюрни кол-ва,а съвсем нормални).
Треньорката ми по тае-бо каза веднъж:"Момичета,разберете,че без по-строги ограничение отначало,нищо няма да постигнете.Отслабнете с 3-4 кг и после със спорт поддържайте новите кг!"
Надявам се да не съм те отегчила!Пожелавам ти успехи!!(ако те дразня,само кажи и няма да ти се меся повече)

:2020:

kokodidi
4th August 2009, 10:47
Добре какво да ям, като аз главно това ям?! :roll:
виждала съм твои менюта в които си писала че хапваш пиле на грил
не ми стана ясно дали закусваш обаче
както и да е
хапни сутрин краставица /изяж даже цяла ако ти се яде/ и месце може стига да ти се яде сутрин месо или пък си свари две яйца и изяш белтъците
за обяд си приготви бъркани яйца с шунка например и зеленчуци на салатка
хапни за вечеря пак месо и зеленчуци
аз често си правя варени пилешки дробчета
много обичам но без салата са ми сухи
прави някакво подобно меня в продължение на 3 дни и ще видиш положителна разлика - :girl_kiss2:
щом си започнала отново да ходиш и на фитнес ще е супер ако продължиш
има хора на които млечните не им пречат дори им помагат да отслабват - аз например не съм от тях
аз мога да ям само кисело мляко цял ден и да кача
а хрумна ми нещо - сутрин можеш да замениш закуската с 1/2 грейпфрут /в него има много полезни витамини които са ти нужни/

tonita
4th August 2009, 10:49
Това, което е писала Disaster важи до известна степен и за мен :roll:

Какви ли диети не съм правила през живота си...... от най-безумните до най-разумните :D Какво става при мен: да, отслабвам 3-4кг, личи ми, всички го забелязват, голям кеф.... В един момент имам чувството, че организма ми не издържа повече на тези лишения и ще полудея ако не хапна парче шоколад, спагети и други вкусни недиетични храни... и започва голямото наваксване- резултата, от което е +0.5/ 1.0кг от преди да почна дадената диета....

И сега съм пред следната дилема: осъзнавам, че за да отслабна трябват повече органичения и тотално изключване на някои храни, но от друга страна ме е страх да не стане както до сега и накрая след всичките мъки пак да съм на +. Ей това ми е проблема всъщност, затова и тепам на едно и също място и нямам успехи :? Другият проблем е, че съм невероятен чревоугодник и всичко ми се дояжда :shock: