PDA

View Full Version : Искам да отслабна.. Помогнете .. ПЛС..!!


the.princesss
23rd August 2009, 12:49
Здравейте на вси4ки! Аз съм на 14 години, висока съм 1,73 и тежа 70кг. Ще Ви помоля да ми дадете съвет как да отслабна. Трябва да сваля 8-10кг. опитвах много диети, но след 2-3 дни гладуване се отказвах. Начинът ми на живот е доста еднообразен - нямам никакво движение. Имало е моменти в които по една седмица не съм излизала от вкъщи... :( Моля Ви за съвет... :2046: Много искам да сваля килограмите, които качих през последната 1 година и да съм в перфектна форма на 15 септември, а дотогава нямам много време.... Моля Ви помогнете ми да сваля излизашните си килограми и да съм с добра фигура на 15-ти... :girl_dance: Благодаря предварително и чакам с нетърпение съветите Ви..!!! :sos:

Lilith
23rd August 2009, 13:37
Принцес-ке :) , не те съветвам да сваляш 8-10 кг. за 3 седмици :!: Няма да ти се отрази никак добре, подходи търпеливо и с постоянство, за да имаш траен резултат. Прочети темите в раздела и ще откриеш много полезни съвети :!:

п.с. ако искаш по-бърз резултат, започни да спортуваш, НО в никакъв случай не гладувай :idea:

Jaynee
23rd August 2009, 13:46
За 3 седмици не можеш да свалиш 10 килограма. .. освен ако не останеш на фотосинтеза и бистра водичка ..
Най-добре забрави тези глупости, защото с драстични диети освен да си навредиш друг резултат няма да получиш. Хората, които отслабват 10 килограма за месец с диети тип "чай с мед и ябълки", след края на диетата ги връщат, че понякога и повече отколкото са били(лични наблюдения)

На първо време намали въглехидратите - хляб, картофи, ориз, варива разни. И пърженото естествено.
Увеличи приема на зеленчуци, месо, риба, сурови ядки, може и кисело мляко (ако греша някой да ме поправи, лично на мен ми се вписва идеално затова го споменах :) )

И си намери някакъв спорт. Ако пък не ти се ходи да тичаш или във фитнеса, избери упражнения които можеш да правиш сама вкъщи - скачай на въже примерно, или някаква гимнастика, коремни преси.. избора е голям.

Важното е , ако искаш постоянен резултат разбира се, да не се хвърляш към "бързите" диети. Спазвай принципа "яж, за да отслабнеш".

Тук има много компетентни момичета, които съм сигурна, че ще те посъветват добре :)

Gossow
23rd August 2009, 13:46
защо винаги се сещате 1-2 седмици преди това..да беше питала на 13.09 за 15ти да си готова :evil:

the.princesss
23rd August 2009, 22:03
Момичета благодаря Ви за бързите отговори..! :D Интересува ме дали някои би могъл да ми даде малко пове4ко информация за хранитялния режим на Д-р Пиер Дюкан и как бих могла да сваля моите 8-10 килца с този режим :roll: Извинявам се предварително за тъпи4ките ми въпроси, но мисля 4е тук има доста компетентни моми4ета, които биха могли да ми дадат съвет. :girl_flirt:

MILI
23rd August 2009, 22:08
И те вече са писали много http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=12028&start=0

the.princesss
23rd August 2009, 22:46
И те вече са писали много http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=12028&start=0

Благодаря за информацията, наистина про4етох вси4ко с интерес и мисля да се насо4а към този хранителен режим. Е, с него няма да смъкна 10кг. за 3 седмици, но по-добре да опитам, вместо да се обнадеждавам след 2-рия ден гладуване. :2003:

Solver
23rd August 2009, 23:04
наистина про4етох вси4ко с интерес

Нали не си прочела тези 168 страници :2005: Ти си на 14, просто се опасявам, че това ще е най-дългата книга в живота ти, поне до момента. И по-добре да бъде някоя друга, а не Пиеъъ Буркан.

the.princesss
23rd August 2009, 23:28
наистина про4етох вси4ко с интерес

Нали не си прочела тези 168 страници :2005: Ти си на 14, просто се опасявам, че това ще е най-дългата книга в живота ти, поне до момента. И по-добре да бъде някоя друга, а не Пиеъъ Буркан.


Ммм не :D Явно не сме се разбрали взаимно :D Имах предвид, 4е про4етох това което ме интересува6е от режима на Дюкан. Е, ако бях про4ела вси4ките 168 страници от темата може би 6тях да сваля моите 10-ина килца. :1259:

MILI
23rd August 2009, 23:44
Имах предвид, 4е про4етох това което ме интересува6е от режима на Дюкан.
Винаги четам само това което искаме да прочетем. :lol:
Сега бързо отивай в темата на Дюкян там има много специалистки,които ще те заредят с оптимизъм и там каквото ти трябва.

the.princesss
23rd August 2009, 23:55
Имах предвид, 4е про4етох това което ме интересува6е от режима на Дюкан.
Винаги четам само това което искаме да прочетем. :lol:
Сега бързо отивай в темата на Дюкян там има много специалистки,които ще те заредят с оптимизъм и там каквото ти трябва.


Ще се присъединя с удоволствие към темата на Дюкан, но мисля да оставя това за утре, защото умирамза сън и едвам виждам клавиатурата ве4е :2013:

Solver
24th August 2009, 08:53
Е, ако бях про4ела вси4ките 168 страници от темата може би 6тях да сваля моите 10-ина килца. :1259:

Не става само с четене, трябва и крос-тренажор.

titi_titi
12th May 2010, 10:35
Здравейте,
искам да споделя че отслабнах с 5кг. за 10 дни.
Поръчах си някакви нови хапчета за отслабване казват се Hoodia.
И аз като всички не вярвах че с хапчета се отслабва но вече се убедих че е възможно.
Преди съм чела във форуми че всички хапчета имат странични ефекти но това със сигурност няма никакви.Отслабнах много бързо без да усетя.
Препоръчвам ви го.

tsvety
12th May 2010, 15:17
Здравейте,
искам да споделя че отслабнах с 5кг. за 10 дни.
Поръчах си някакви нови хапчета за отслабване казват се Hoodia.
И аз като всички не вярвах че с хапчета се отслабва но вече се убедих че е възможно.
Преди съм чела във форуми че всички хапчета имат странични ефекти но това със сигурност няма никакви.Отслабнах много бързо без да усетя.
Препоръчвам ви го.

От кога работиш за дистрибутора? :cool:

Gucci
12th May 2010, 16:42
Здравейте,
искам да споделя че отслабнах с 5кг. за 10 дни.
Поръчах си някакви нови хапчета за отслабване казват се Hoodia.
И аз като всички не вярвах че с хапчета се отслабва но вече се убедих че е възможно.
Преди съм чела във форуми че всички хапчета имат странични ефекти но това със сигурност няма никакви.Отслабнах много бързо без да усетя.
Препоръчвам ви го.

Не ви ли е срам бе? Стига сте лъгали хората с вашите боклуци! Отслабването не става с магическа пръчка! Няма ли да го проумеете най-накрая? Стига сте изкарвали пари на гърба на хората. Яд ме е и на тези, които предлагат хапченцата, и на тея дето вярват в техните чудеса! Знаете ли наистина какво съдържа едно такова хапче? Знаете ли колко натоварва черния дроб, уврежда бъбреците, разбива нервната система??? Нищо на тоя свят не идва даром. За всичко трябва малко или много да се потрудиш. Ако си обичате фигурата- НЕ ПИЙТЕ БОКЛУЦИ, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕТЕ НИЩО, а се хранете здравословно, умерено и спортувайте във всеки свободен миг!

daniski
16th May 2010, 05:24
наистина про4етох вси4ко с интерес

Нали не си прочела тези 168 страници :2005: Ти си на 14, просто се опасявам, че това ще е най-дългата книга в живота ти, поне до момента. И по-добре да бъде някоя друга, а не Пиеъъ Буркан.

И защо да не ги е прочела,много ли са 168 страници? :?
принцес,ти пък какво се оправдаваш че си ги прочела?!?
Аз чета 30 страници най-различна литература само вечер на заспиване откакто се помня,пък още не ме е заболяла главата от четене.