PDA

View Full Version : Предизвикателство 8 - Нека валят минусчета!


Страници : [1] 2

Engel
31st August 2009, 22:03
Аз, Engel, ви предизвиквам на 20 дневно предизвикателство за влизане във форма за лятото. НЕКА ПОКАЖЕМ, ЧЕ И НИЕ МОЖЕМ ДА ПОСТИГНЕМ КАКВОТО ИСКАМЕ. НЕКА ПОКАЖЕМ ХУБАВИ ТЕЛА! НЕКА БЪДЕМ ЩАСТЛИВИ В ТЯЛОТО СИ!!!
Успех на всички!
Старт - 01.09.09 - Финиш - 20.09.09 /Време за училище :lol: /

И ние можем да сме като тях .. ВЪПРОС НА ЯДЕНЕ.
И ПОМНЕТЕ - ЗИМАТА ЩЕ Е ОЩЕ ПО-ТРУДНО! НЕКА ПРИКЛЮЧИМ СЕГА :

http://www.kadinella.com/wp-content/uploads/adriana-lima-2009-mayo-8.jpg
http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00775/Adriana_Lima_775732a.jpg
http://www2.victoriassecret.com/images/prodpri2/V280125_092.jpg

Mama.Mia
31st August 2009, 23:18
Записвам се!
Моята цел ще е да сваля 3 кг до 20 септември (т.е. да стана 54 кг в края на предизвикателството)
На диета съм от 18 юли, дях на Дюкан, но от днес съм на Аткинс (подобна е на Дюкан, но не с толкова много ограничения).
На 34 години съм,
сега тежа 57 кг,
висока съм 171 см,
искам да стана 52 кг (крайна цел, не до 20 септември)

Спортувам поне 3 пъти седмично - кардио, колоездене, чат-пaт каланетика.

Ето и менюто ми за днес:
Закуска в 8:30 - омлет с 2 яйца, 2 гъби и 25 гр кашкавал.
М/у в 11 часа - 10 черни маслини.
Обяд в 13 часа - салата от краставици + копър + зехтин + бял оцет, с печено пиле (около 200 гр)
М/у в 17 часа - 100 гр печена телешка шунка.
Вечеря в 20:30 часа: крем-супа от гъби със салата краставици + домат.

Насилвам се да пия по 2.5 литра вода на ден.


Спорт: 1.5 часа колоездене.

smart4ety
31st August 2009, 23:23
Първа, първа! Записвам сееее! Да ни е честита новата темичка! Точно от утре си почвам режимчето! :girl_dance:
За тези 20 дена се надявам да сваля 5кг, може и повече.... :girl_haha: оптимистично, нали?
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/8/31/smoukchety/f_igms1qlm_c1284e7.jpg (http://imagefra.me/)

smart4ety
31st August 2009, 23:31
Забравих да добавя :2014: моето меню за утре е:
8:30h. ЗАКУСКА:
2 варени яйца без ж. + 2 домата + 3 маслинки
12:30h. ОБЯД:
печено пиленце + салата от домати и краставица + няколко лешника
16:00h. СЛЕДОБЕДНА ЗАКУСКА:
сиренце + домат + половин краставица
19:00h. ВЕЧЕРЯ:
печено пиле + салата(домати+краставица+ч шка)
Не следвам точка по точка определен режим, но се придържам към "Зоната" на Сиърс. За сега бягам всяка сутрин на стадиона към 30 мин, мисля към това да включа кардио 4 пъти в седмицата и 3 пъти водна гимнастика.

blinblin
1st September 2009, 05:42
И аз се записвам,този път вече сериозно не като миналото!
Сегашно тегло-63
Цел до края на предизвикателството-60 килограма
Цел като cqlo-56-57 килограма,която се надявам да стигна до края на октомври
Висока съм 1,65
Окей,успех на всички.Лесно сваляне и много минусчета!

aniK
1st September 2009, 06:53
smart4ety, един съвет - описвай менютата И след като е минал деня (най-вече тогава) ;)

kokodidi
1st September 2009, 07:16
Записвам сееееееее
аде момичета да им покажем какво можем
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Charlotte
1st September 2009, 07:39
Новобранка в предизвикателствата,обаче се записвам.
На 17 години съм
172 сантиметра,но тежки кокали
85 килограма(мерени в петък,оттогава строг режим,но актуално тегло ще разбера в петък :) )

Меню за днес:
Закуска:Кисело мляко с овесени ядки и една праскова,нарязана вътре.
2 закуска:Към 9-10 пак праскова
Обяд:омлет със сирене и домати
Следобед:праскова
Вечеря:супа и салата(домати,сирене и може би краставица)

Тренировките ми засега са малко кофти,тъй като отдавна не съм тренирала.Започнах в петък с коремни преси,като ги увеличавам с 10 всеки ден(досега съм стигнала до 60 горни и 45 долни),някакви клекове-3 серии по 15 и упражнениш с гирички.Тази сутрин потичах(много съм зле,но се старая)-около 15 минути.Ще си почвам фитнеса тия дни,само да досъбера за картата.
Крайната цел е 70 до ноември,декември...а след това да падна до 65.А до двайсти-колкото се свалят :) Не бързам.

Jaynee
1st September 2009, 07:55
Приятно стимулче :) Харесва ми, и без това бях в застой и ми се изпари желанието и стимула да продължавам :)
Така .. Аз съм 170, уж идеалните ми килограми били 59, ама са по-малко.

Сега съм 65, целта до 20-ти е 4кг, колкото и оптимистично да звучи.

Успех на всички с предизвикателството и ви пожелавам мнооого минусчета :) :sunbath:

tonita
1st September 2009, 08:24
Юхуууууууууууууу каква приятна изненада :D да ни е честита новата темичка! :D

Записвам се, разбира се, иска ли питане :lol:

Тегло: 62.3кг
Височина: 153см
Цел за това предизвикателство: 60.5кг
Крайна цел: 55кг

Kraska_Praska
1st September 2009, 08:42
И аз се записвам :)
Тежа около 61 кг, не смея да видя точно колко, висока съм 172.
Крайната ми цел са 57, за което май само ще си мечтая. За това предизвикателство се надявам да достигна 59.9, тази петица не съм я виждала на кантара от месеци...

mim4etooo
1st September 2009, 09:45
И аз се включвам: :1203:
Височина: 160см.
Тегло:60.3
Крайна цел:50.0
Цел за това предизикателство: 58.0

От днес съм на първата диета на доц. Байкова (от темичката за диетите на Байкова). Днес съм на мляко + краставици, т.е. тараторче. :wink: Фитнес - 3 пъти седмично, а през другото време 40 мин. пътечки вкъщи. :2019:

Късмет на всички ни и много минусчета. :good_luck:

Engel
1st September 2009, 10:15
Добро утро и добре дошли на всички участнички!
Пожелавам ви успех и страхотни резултати. Не забравяйте, че това е темата с минусчетата :D

Charlotte
1st September 2009, 10:49
Незнам дали тук е точното място,но да попитам:Майка ми готви зеле с ориз.На диета съм,обаче ако си сипя малко за обяд с доматки примерно,ще се счита ли за разваляне на диетата или малко разнообразие?

tonita
1st September 2009, 10:54
Мисля, че няма проблем да си хапнеш 1 порция зеле с ориз със салатка от домат! Но без допълнителни сипвания :!: :D

Charlotte
1st September 2009, 11:16
Разбира се,разбира се!Мерси за съвета!:)

monita_g
1st September 2009, 11:40
Май, май и аз ще се включа..че като видях кантара пак с 2 килца отгоре и сега пак съм в изходна позиция - 50 кг. , 158 см ... искам пак да ги сваля... :( И този път без йо-йо ефект... Винаги става така при мен за съжаление :( Защо? Еми то лакомия ли е чудо ли е ?! И със здравословно меню прекалявам... за жалост! Момичетата от другата тема ще ме извиняват... ;)

Та и аз се включвам.. :)

kokodidi
1st September 2009, 12:16
Направих си нова линийка за новото предизвикателство
тъкмо към края ще ми отчете точно резултата
отказвам да се меря в близките 10 дни и чак тогава ще се кача на кантара - пък каквото сабя покаже
дано да има минусче от поне 1,7 кг. та да махна тези гадни 0,7 кг дет ми дразнат на погледа

mikaelka
1st September 2009, 13:23
Здравейте момичета, аз се регистрирах преди време, но нещо не бях редовна във форума :oops: Обещавам да се поправя :) Аз от вчера съм на чай и плодове, малко да си изчистя организма, че от диета на диета, от гладуване и натъпкване с храна малко се е стресирал :) Включвам се в това предизвикателство и се надявам да валят минусчета :)
Тегло - 76кг :oops:
Ръст - 171см
Крайна цел - 70 (в мечтите ми),но колкото мога :)
Днес сутринта поскачах на въже 30-тина минути (все пак с чай и плодове няма енергия за повече) и довечера ще си направя една дълга хубава разходка в гората (предимството да живееш на село :))

Успех на всички и прегръдки !

Lilith
1st September 2009, 13:35
mikaelke, с този чай и тия плодове (само) има да си "мечатеш" за постоянни 70 кг. :? Не си тормози организма с тази "диета". Прочети повече теми от раздела и си състави меню, което не те държи гладна и без енергия. Извинявам се, ако звуча грубо, но се ядосах :twisted:

kokodidi
2nd September 2009, 07:17
Добро утро момичета
сутринта регистрирах минусче от 0,4кг
знам че е незначително но си му се радвам много
лек и отслабващ ден на всички

kokodidi
2nd September 2009, 07:20
незнам защо линийката ми така се прецака
но да се надяваме че скоро ще има движение по нея и ще се оправи

mim4etooo
2nd September 2009, 08:43
Добро утро и от мен на всички. Кого браво за минусчето - сега то ще ти е стимул. :wink: И аз се теглих тая сутрин (знам, че не трябва, ама... :oops: ), сега съм -0.8, което супер много ме радва :1211: и стимулира да продължавам с диетата. :D

Engel
2nd September 2009, 08:47
Браво момичета! :bowdowl:

tonita
2nd September 2009, 08:50
Коко :2043:

Мимче браво за минусчето :D Ще ми е интересно да споделяш как се чувстваш с диетата на Байкова. Хапваш само плодове с чай нали? Аз нещо не мога да се престраша да започна такава строга диета- това означава за мен докато я правя, да не излизам от къщи... :roll: Пък и после много ме е страх от йо-йо ефект и качване на допълнителни килограми...

tonita
2nd September 2009, 08:52
Оооооо Енгелчето се появи! :D Нещо ново при теб? Продължаваш ли да ходиш на фитнес? Аз бях спряла аеробиката за около две седмици, но от уикенда пак съм на линия :D

Engel
2nd September 2009, 08:58
За сега продължавам.
Вече пета седмица сериозно ходене по три пъти, даже сега след 5 минути офейкам, но станах по-рано за да ви прочета :1231:
Тони, честито и на теб, че си стигнала до 62кг.
Още много малко те дели от смяна на първото число с 5 :1231:

Пак много хора се записаха, а никой няма.
Беше много обещаващо, защото менютата бяха хубави.

Успех на всички!

mim4etooo
2nd September 2009, 08:59
Тони, диетата не е само на плодове и чай - има и белтъчни и въглехидратни храни, и зеленчуци и мляко. Мен най-много ме притесняваше млечният ден, ама го изкарах без да прегладнея и съм добре. :1231: Фитнеса ми е след обяда в белтъчните и въглехидратните дни, така че да имам повече енергия. :wink: Ето линк на диетата - тази първата.
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4848&start=0

Engel
2nd September 2009, 09:06
По-добре не тренирай по време на таква диета.
Може да правиш леки, раздвижващи упражнения, но внимавай много да не си навредиш.

mim4etooo
2nd September 2009, 09:57
Благодаря за съвета, Engel. Ще внимавам. :2024:

blinblin
2nd September 2009, 11:05
Браво за минусчетата,момичета :)
И при мен всичко засега върви добре,даже преди малко се връщам от каране на колело и мисля довечера на фитнес за около час,ама съвсем лека тренеровка
Храната ми мисля,че е ок,ще дам примерно меню да ми кажете какво мислите:
закуска-кисело мляко
малко дренки(мн ми се ядяха,около 15-20)
Обяд-2 варени яйца + купичка таратор
закуска-2 праскови
вечеря-шопска салата с повечко сирене
На мен лично ми е добре така...
Смятам да се претегля за първи път на 8.09 и да видим какво ще стане.Успех на всички и още много минусчета!
P.С.Тази тема трябва да я разбием от минусчета!ВРеме е вече!

Engel
2nd September 2009, 11:08
Блин: Добави малко мръвка към вечерята и ще си идеална :D
Те момичетата започнаха да я разбиват темата вече с минусчета :P

blinblin
2nd September 2009, 11:14
Блин: Добави малко мръвка към вечерята и ще си идеална :D
Те момичетата започнаха да я разбиват темата вече с минусчета :P

Само така!Остава само и ние да се присъединим :)
ще добавя пуешко филе за вечеря и без това ми се ядеше тези дни :)

tonita
2nd September 2009, 11:40
А дано този път да правим минусчета до края на предизвикателството, а не да се правим на разсеяни за крайния отчет! :lol:

Ох блин като спомена за таратора изведнъж много ми се дояде, но ще е за вечеря, защото сега няма как. До сега нищо не съм яла днес, нямам никакъв апетит и се чувствам така сякаш съм изяла едно агне за обяд :? Искам този ужасен период да започне да минава вече :cry:

Charlotte
2nd September 2009, 11:57
Първото мерене ми предстои в петък,но съм обнадеждена,храня се добре и устоявам на всичките мамнини предизвикатества(вчера беше сладкиш с бонбони лакта,днес са пражки бухти).Събудих се преди малко и пропускам и закуска и сичко.Мисля да хапна салатка с яйце...Ех колко обичам салатки!:)Още не съм почнала фитнеса,но си правя упражения и гледам да се мъча да тичам през ден.

Engel
2nd September 2009, 17:03
Charlotte: Трябва да поговориш с майка си и да й обясниш, че искаш да отслабнеш. Според мен би трябвало да ти помогне.
Все пак майка ти е. 20кг. за сваляне не са малко. Имаш нужда от помоща на майка си. Поздрави и успех в петък!

Тони, Блин: Ще се присъединим и ние. Аз в понеделник ще се тегля. Немога да повярвам, че не съм се теглила от 5-6 дни.

Charlotte
2nd September 2009, 17:53
Майка ми ме разбира,дори и тя е уж на диета...но често я нарушава.Баща ми и брат ми също трябва да бъдат хранени,а баща ми без сладкиши не може.Ако не му ги направи мама,ще си купи от магазина,а това са боклуци.Баща ми ни е най-големия проблем-той яде адски много,но му се отразява в пъти по-бавно,а и той ходи да тича и тренира...Ние сме прецаканите.. :( А брат ми е същия,с тази разлика че той пък яде само боклуци...

Jaynee
2nd September 2009, 18:04
Аз съм на 2-3 плодови дни за разнообразие. В смисъл не само плодове, но преобладават.
Днес закусвах кафенце без подсладител (най-после се научих без сладичко!!) и кисело мляко с половин настъргана ябълка. За обяд салатка от краставички, малко домат и яйце. После ябълка .. и от обяд до сега на още 3 ябълки. И 2 литра вода.
Утре даже ще пропусна салатата. Не е хубаво, но не го правя за дълго , а само за малко разнообразие, защото забих.

Следплодовите ще са си нормални здравословно-издържани дни :D

mim4etooo
2nd September 2009, 19:19
Engel, беше права за диетата и фитнеса. Като бях там ми беше добре и понесох натоварването на тренировката. Обаче като се прибрах...бях като парцал буквално. Нямах сили дори да стана от леглото. Така че на кратко - прекратявам тая диета, поне за сега, понеже фитнеса ми е по-важен. :wink: Ще гледам да се храня на здравословен принцип и да се ограничавам, а не да гладувам до такава степен. :1231:
И по този повод Jaynee, менюто ти за днес е ужасно малко. Аз си научих урока :wall: , моля ти се - внимавай.

Jaynee
2nd September 2009, 19:35
Jaynee, менюто ти за днес е ужасно малко

:cool: знам. :) Ама сега за някакви си два дни ще го преживея в името на каузата и великата цел да мръдна оная гад стрелката на кантара. :)

Между другото искам само да споделя, че бях на зеленчуци, млечни и месо в продължение на 3 седмици, а преди това около месец същото + от време на време някой плод. Никакъв хляб, дори пълнозърнест. До преди седмица и малко мисля, свалях, по-малко но свалях. И така до -7.
Тегля се всеки ден и понеже от известно време нямам никакви резултати изпаднах в малка "дупка" и вчера вечерта с мама изядохме по едно царевично земелче с малко бяла риба (не и запомних името) и малко салата. Интересното е, че след тоя хляб по никое време днес сутринта бях 0.300 надолу ............... а не бях мръднала и грам от толкова време ..
Та .. затова реших 2 дни малко плодчета и после пак ама ще си ям и пълнозърнест от време на време.

tonita
3rd September 2009, 08:37
Здравейте момичета! Как сте днес?

Jaynee честито ти минусче :D И на мен ми се е случвало подобно нещо. Режимът ти е много хубав, но организмът ти е вече свикнал с него и му трябва някаква промяна :D Когато си прекалено дълго време в застой и не сваляш въпреки, че се храниш режимно, трябва да промениш режима... А и нещо друго не ми харесва- менюто ти е доста семпло :? Хапвай повече!

Коко да се яви веднага на очна ставка :lol: А Черито си постигна мечтаната фигура и не и се занимава повече с нас :twisted:

Kraska_Praska
3rd September 2009, 09:04
Здравейте момичета, аз се включвам само за едно "Здрасти" :)
Не мога да кажа колко килограма съм, понеже си чакам М и се чувствам адски подута и ако стъпя на кантара ще се депресирам много. Старая се да се храня добре, днес например закусих елда с банан и съм много доволна :) Ще видим след М дали кантарът ще е благосклонен или напротив :)

kokodidi
3rd September 2009, 09:32
Здравейте момичета
днес малко по късничко пиша че си бях оставила работа от вчера и исках да я свърша първо
днес съм решила цял ден да карам на кисело мляко че нещо се чувствам подута
МЦ-то ми свършва днес и вече ще ми е по лесно да свалям
Тони очната ставка - осъществена
аз кат са сета довечера какви разкрасителни процедури ма чакат направо ми идва да си се прибирам в нас
чакат ме едни маски и вани със соли /еххххх/
в събота съм кръсница и трябва да съм ЗАШЕМЕТЯВАЩА
имам си нови дрешки и всичко само за косата и кожата трябва да се погрижа

tonita
3rd September 2009, 10:17
Ииииииииии Кокич направо си за облазьосване :D
Ще бъдеш невероятна!!!! :1219:
Очакваме снимков материал :cool:

Краска нали знаеш, че няколко дни преди и по време на МЦ кантара не се доближава, че става късо съединение :lol: Щом се храниш разумно, ще има резултат! :D Таз елда така и не мога да се наканя да я пробвам :roll:
Днес се притеглих -0.200, с което ставам 62.1 :roll: Искам през уикенда да падна под 62 и да задържа... ама ще видим до къде ще я докарам.

kokodidi
3rd September 2009, 10:30
Тони за облазяване я - заслужила съм си го
ама преди разкрасяването ма чака едно чистене в нас че последните дни са омързеливих и не съм забърсала прах даже /мързела е страшеееен/
и снимки ще има - обещавам /само да не забравя да купя батерии на фотоапарата че и заплеса ма мъчи сериозно/
ииииииии Тони честито минусче - и ти пожелавам през уикенда да си - 1,100 кг и да задържиш :1219:
а за елдата и аз все се каня да я опитам но така и все я подминавам в супера :2054:
Kraska_Praska по добре е да не се мериш - аз въпреки че все си обещавам че поне десетина дни няма д асе меря - всяка сутрин упорито продължавам да го правя
но ти недей да взимаш пример от мен - най добре се мери на определено време /ти сама си прецени/ така и няма да се демотивираш

Engel
3rd September 2009, 10:43
Здравейте! :1231:
Честито минусче Тони :2020:
Коко: Мислиш ли, че като караш на млечни няма да се чувстваш подута?
От млечните се задържа вода.
По-добре карай на мръвка и яйца. Успех!

kokodidi
3rd September 2009, 10:48
Аз се чувствам добре при два начина на хранене
само на млечни
или само на яйца
може да карам днес само на яйца - не е проблем
проблема ми е че не мога няколко дни да карам само на яйца
иначе доста свалям така
при първите два дни само на яйца /даже и бъркани със зеленчуци/ свалям по кило
така че ти идеално ме подсети още преди да съм обядвала
та значи - промяна в плановете - ДНЕС САМО КОКОВЦИИИИ

kokodidi
3rd September 2009, 16:31
тъй като вас ви хвана липсата
минавам да кажа чао че си затръгвам от работа след мънинко
и да ви пожелая приятна вечер на всички
аз за обяд хапнах миш-маш и планирам и вечерята да е такава
и днес ще съм сериозна - ще видите
а утрееее - МИНУУУУУУУУУУСче

Engel
3rd September 2009, 22:41
Аз днес се изложих много :2021:
Дано поне вие да имате минусчета.

Jaynee
4th September 2009, 07:57
Добро утро :)
Да се отчета, много доволно - 2 см от талия и по един и малко от бедра и ханш. Не бях си сверявала мерките от няколко дни :)

Естествено килограмите са си същите ... 64.5 .. няма мърдане :lol:

beatris
4th September 2009, 08:07
искам и аз да се включа!сега съм 70 кг,целта ми ще е 67 кг.за този период :D закуска кисело мляко култура с обесени ядки,на обяд същото,за вечеря риба тон :D успех на всички :D

Engel
4th September 2009, 08:31
Jaynee: Честито за мерките и кг.! Още -1.5кг. и ще си първенец в предизвикателството. :1231:

beatris: Добре дошла и успех! Да знаеш, че ядките не са оБесени, а са оВесени. Към вечерята можеш да прибавиш салата по избор от домати, краставици, марули и т.н., и менюто ти ще стане чудесно! :2035:

Аз незнам какво да правя и как да действам. От както ходя на фитнес вече пета седмица, на сантиметри свалих 1.5см. от краката и 1см. от ханша /другите места не ги меря често/, а пък съм станала 65кг. и малко.
Когато започнах да ходя бях 64кг. :2005:
Какво да правя?
Смятам да пробвам Детокс диетата, но дали става с мед? :2045:

tonita
4th September 2009, 09:05
beatris добре дошла и от мен :D Менюто ти ми харесва :D Спортуваш ли нещо?

Jaynee честито минусче! :D

Енгелче не съм голяма разбирачка, ама нали като ходиш на фитнес по-редовно започваш да образуваш мускулна маса, която тежи повече от сланинките :roll: Да не би да правиш повече упражнения за мускули? Аз като хато съм ходила на фитнес основно бъхтя на пътечка и по малко упражнения за ръце, стягане на вътрешността на бедрата и т.н.

Таз детокс диета няма да ми се отрази хич зле и на мен- след всичкия тоя алкохол, с който се наливам и цигарите дето ги пафкотя като невидяла :? Чувствам се зле- психически и физически... :2021: Не мога да се понасям :?

Engel
4th September 2009, 09:33
Аз ще пробвам Детокса, както вика Лиана, за да издържа психически, защото ми е много слаб ангела.
Ще го пробвам с мед и лимон, защото този кленов сироп ми идва малко скъпичък в този момент.
Плюс това и аз пуша, не пия много често ама.. то пушенето малко ли е и тъпченето на боклуци?

blinblin
4th September 2009, 11:07
Чудя се дали да не се присъединя към вас...Ужасно ми е трудно да се контролирам,да не говорим вече почти не мога.Какъв е смисъла да ходя редовно на фитнес и да ям като невидяла??Чувствам се ужасно,много тежка... :?

kokodidi
4th September 2009, 11:43
Аз се нареждам първа с минус 0,400 кг.
нямам много време да пиша но пожелавам на всички успешен ден

Charlotte
4th September 2009, 12:19
Да се похваля - 3 килограма съм и съм много доволна.Като се има предвид,че имам много за сваляне...тези свалени килограми звучат трайни :):):)
Станах днес в 13 часа и в момента нагъвам домати и сирене...обаче май няма да ме наяде и ще видя какво друго мога да хапна.
Лек и отслабващ ден на всички!

mim4etooo
4th September 2009, 16:16
Тони, Jaynee, Engel, Koкo, Charlotte, честити ви минусчета. :1223: Един ден да ме няма и вие направо ме смаехте. Пу-пу да не ви урочасам. Браво на вас, момичета. :2043:
Engel, и аз си мисля като Тони - има най-вероятно си качила мускулна маса, ама нали си се стегнала, то това е важното. :wink:
beatris, привет и на теб :wellcome: и успех. :good_luck:

Jaynee
4th September 2009, 16:31
еййй, един стар панталон от преди да напълнея ми стана :shock: Сигурно ми е бил малко широк :D

Искам да ви питам на колко време се теглите? Аз се тегля по 100 пъти на ден, не защото ще отслабна за 1 ден ами защото кантара ми не е точен и се опитвам да разбера кога и как ме показва точно :)
Е, в последствие ходя да се тегля на електронния кантар до аптеката на кауфланд..

brownsuga
4th September 2009, 16:35
Запис ! Макар и с 3 дни закъснение :? Но по-добре късно отколкото никога ! В момента съм 57 кг, до 20ти цел-та ми е около 3 кг. Дай боже :lol: Успех на всички !
Менюто ми за днес:
Закуска: 1 кафе; 1 грейпфрут; 1 купа кисело мляко с ябълка
Обяд: 1 плодова салата (ябълки; портокал; ягоди и грозде)
Вечеря: 1 пилешко филе + 1/2 краставичка

mim4etooo
4th September 2009, 16:51
brownsuga, привет и късмет. :good_luck:
Jaynee, попринцип и аз се тегля всеки ден - сутрин, обед и вечер. Трагичен случей. :D Но до колкото аз съм запозната, жените трябва да се теглят веднъж на седмица - в един ден, преди закуска. Понеже МЦ-то указва голямо значение - задържа се вода и т.н. :1231:

Mama.Mia
4th September 2009, 19:29
Искам да ви питам на колко време се теглите?

На кантара се качвам не по-често от веднъж на 7-10 дена.
От ежедневно мерене файда няма. Това е мое мнение.

Engel
5th September 2009, 06:48
Добро утро дами!
Днес ще изпреваря Коко :D
Снощи си легнах доста рано заради гладът, който изпитвах и днес в 7ч. се събудих наспана /2 часа преди работа/ :lol:

mim4etooo, toni: Може да съм качила малко мускулна маса ама няма как да разбера :P
Важното е, че сега се детоксирам и мойте лимони съвпадат с лунната диета, която започна от вчера в 19:03ч.

Charlotte: Честит минус! Страхотно е ! Цели 3 килограма :shock:
Дай боже и на мен след детокса! :bowdowl:

brownsuga: Добави една следобедна закуска, защото гладуваш.
Не е хубаво. После ще си върнеш килограмите бързо! Иначе менюто ти е добре. Добре си се ориентирала.

mammaMia!, Jaynee: И аз вече се тегля 1 път седмично, когато се почувствам готова и съм сигурна, че няма да покаже голям минус :lol:
Макар, че почти винаги се тегля на следващата сутрин след преяждане. Много съм смела :D

Лек и отслабващ ден на всички!
Внимавайте с лунната диета :good_luck:

Engel
5th September 2009, 07:40
Момичета, вижте каква страхотна диета са пуснали в тялото (http://dieti.tialoto.bg/article.php?id=9118) .
Мисля, че е много добра и балансирана! :P

blinblin
5th September 2009, 10:13
ОКей,първо браво на всички за минусчетата :)
Аз не съм се теглила,обаче от днес съм на ядна по ограничена диета дето самичка си я измислих,чувствам се толкова тежка и ми е страшно неприятно в кожата ми в момента,а принципно това не е често при мен...
МИслих си да започна диетата на ЕНгел с лимони,обаче не мисля че мога да карам така...Та засега реших да изкарам 10 дни на този режим и псоле да започна с много внимателно,здравословно хранене и така да си продължавам.Нещо самоконтрола ми е отслабнал невероятно и имам нужда от ограниячения като това,за да се вкарам в правия път.ИНаче диетата съм я измислила всеки ден да включва нещо различно,за да си получавам и вещствата,а пък и така ще ми бъде по-трудно да я нарушавам,защото мога да си избирам всеки ден каквото ми се яде(от полезните неща).Идеят ми е един ден на само на месо,един ден само на плодове,само на таратор,само на зеленчуци и така измислила съм към 10 варианта вече и съм ги записла.Остава да си ги спазвам.Обаче не мога да превишавам едно определено количество,напромер за таратора са 4 купички.Общо взето това е при мен.Всяка вечер смяам да пиша дали миналия ден е бил успешен или не.Смятам,че ще ми подвйства мотивиращо.Също така вчера макар че нямам проблем с тоалетната,пих разхлабителен чай и днес очаквам ефекта.Иска ми се да се изчистя един вид и аз не знам.... :?

blinblin
5th September 2009, 10:15
Не проверих предния пост и забелязвам,че има грешки...Съжалявам,малко съм разсеяна :?

Charlotte
5th September 2009, 10:53
Мерси,мерси,Engel...аз като награда за минуса взех че ядох вечерта спагети с кашкавал :x ,обаче и да искам не мога да си ги върна.
Днес започнах деня по обичайния начин-кисело мляко с праскова и овесени ядки и ме чака доста излизания днес.Затова съм си измислила начин,по който не нося пари да се изкушавам с боклуци-взимам си точно толкова пари колкото смятам,че ще ми струва водата,чаят,кафето или там каквото съм решила да пия.По този начин и да искам да ям-няма с какво(приятелките ми са инструктирани да не ми се дават пари за junk food в никакъв случай)XD

Черешка
5th September 2009, 12:05
Здравейте мадами, колко хубава нова темичка и колко активно посещавана!

Гледах аз преди да се включа тук резултатите от предното ни предизвикателство и се посмях от сърце, големи сме шматки :girl_haha: та на всички ветеранки пожелавам двойно повече резултати, а на новодошлите силна мотивация за да вливат свежа енергийка в темата :D

Момичета аз вече преживях една седмица в университета в Благоевград: 3 нощи пиене и танци до 6 сутринта, неспане щото с целия си акъл ставам в 9 за лекциите, 2-3 прегрешения и мисля, че ми е точно време да се включа в предизвикателството с цел не толкова отслабване, колкото "нормален" здравословен живот!
Моите данни за тези, които не ме познават :) :
164 висока,
50кг последно мерене преди 10 дни (тук нямам кантар и се меря само като се прибирам у дома в Софето)
Цел: да задържа тези килограми до края на семестъра, но без да изпускам лекции и социален живот.... и без да се разболея от недоспиване хахахах мечти мечти! Ще видим, след тва рандеву тази семица отчитам 100% минус съдейки по дрехите, но те ще се възтановят като почна да уча за изпитите...

Много успех на всички :girl_kiss2:

sunny_smile
5th September 2009, 13:40
И аз искам да се запиша :) Тежа 56 кг и съм висока 1.60м.Целта ми е да сваля 5-6 кг. :)
Менюто ми за днес :
Закуска: пропусната
Обяд: риба + домат
Вечеря: салата (домати и краставици със зехтин) + риба/пил месо (още незнам кое ще е ) + диня :)
2 пъти в седмицата ходя на Тае бо,а иначе всеки ден правя упражнения в къщи :)

sunny_smile
5th September 2009, 13:53
Чак сега видях,че и на Engel и е харесала ''Slim data'' и се чудя,ако знаеш от къде може да се намери още информация за този режим,защото някой продукти ги няма в нито в зелени,оранжави или червени храни.Интересно ми е дали диня може да се яде,ако някой знае нещо повече,да каже :roll:

frani
5th September 2009, 14:02
време е и аз официално да се запиша в темичката, понеже така и така от 01.09 съм режимна. нямям определена цел- още 2-3кг ще е много добро постижение(нещо свалям трудно) сега тежа 66.6, започнах от 68.7.не съм мерила см. и това ще направя тези дни и ще се отчета. сега пожелавам много минусчета и ведро настроение, стройни убавици :cool:

Engel
5th September 2009, 18:07
blinblin: Успех с диетата! Все пак, ако решиш можеш да пробваш тази в линка, който дадох
в горното мнение.
Моно диетите като тази, която си решила да започнеш имат голям резултат.
И ако си цял ден на едно и също според мен няма смисъл много да се ограничаваш.. примерно
4 купички таратор какво са? Поздрави!

Charlotte: Продължавай си в същият дух без отклонения ей! Можеш да си намислиш награди
за всеки свален килограм :) Успех!

Черешка: Гледай да не се пропиеш! :) Ще чакаме резултати в края на предизвикателството
да видим дали си си задържала килограмките :2035: Ех, студенти!

sunny_smile: Неможах да намеря още информация за тази диета, но много ми допада.
Предполагам, че динята ще спада в оранжевото, защото в зелено са само цитрусовите плодове.

frani: Добре дошла! Пожелавам ти бързо сваляне на килцата без отклонения! Успех!

blinblin
5th September 2009, 18:35
Първи ден-успешен :)
Менюто ми беше:
2 кисело млека 2%
1 ябълка
2 праскови
И час във фитнеса :)
Енгел,не е точно едно и също през целия ден,но идеята е да бъдат нискокалорични и полезни храни.Мисля си,че може като приключа да премина като теб на някоя от диетите на Байкова или на онази от линка,определено ми допадна смо трябва да потърся малко повече информация за нея.
Иначе с тази диета главната ми цел е да си възвърна самоконтрола,защото беше изчезнал за доста дълъг период от време.
Ще видим дали ще издържа,но се надявам така като си поставям определено меню за деня да ми е по-лесно.Днес се чувствах много добре и ми беше едно такова леко,приятно...

Sine Qua Non
5th September 2009, 20:54
Ех много ми се иска да се включа, но днес, когато си извадих кантара да се премеря ( от понеделник съм на диета и исках да видя резултатите) разбрах че е счупен.... кретенският ми котарак е спал и си е играл върху него.................................. :evil: :evil: :evil: :evil:

сега трябва да си купувам нов.....

blinblin
5th September 2009, 21:21
Ех много ми се иска да се включа, но днес, когато си извадих кантара да се премеря ( от понеделник съм на диета и исках да видя резултатите) разбрах че е счупен.... кретенският ми котарак е спал и си е играл върху него.................................. :evil: :evil: :evil: :evil:

сега трябва да си купувам нов.....

Хах,и моят е много нахален.Постоянно ми ляга по току-що сменените чаршафи! :evil:

Sine Qua Non
5th September 2009, 21:51
Не можем с тях, не можем и без тях.... почти като с мъжете :lol: :lol: :lol: Само където котките поне мъркат :P

Черешка
6th September 2009, 11:31
Здравейте милички,

гледам клюкаренето се е преместило от тема мъже на тема котараци :lol: по-добре да ви кажа, въпреки че нямам собствен домашен любимец!

Sine Qua Non, не е нужно да се мериш първо и тогава да почнеш диета, ти си започни още от днес, пък резултатите ще дойдат така или иначе!

Блин колко време ще я спазваш тази диетка? Че е бая малко а пък и ти с твоя фитнес, сигурно ще има голям резултат!

Енгелче ще гледам да не се пропивам, обещавам, снощи съм била само на цитронада, за първи ден от една седмица :girl_dance: и днес ще гледам да мина дори без една чашка винце, че в сряда и четвъртък съм на рожденни дни и ще трябва да уважа празнуващите :lol:
sunny_smile и frani добре дошли и успех в отслабането!

Jaynee
6th September 2009, 11:44
Така ... след като вчера си похапнах стабилно, днес си правя разпускащ ден с 3 портокала, 1 кафе (вече го изпих така или иначе) и много вода. Няколко дни преди цикъл съм и постоянно ми се яде нещо, не мога да си довърша 2-та плодови дни, постоянно ги прецаквам.
Дано днес съм по-сериозна. Пък и не съм гладна, това е добре. Малко пречистване добре ще ми дойде.

Пожелавам ви минусчета, аз резултат ще имам чак след 2-3 дни :)

Черешка
6th September 2009, 11:52
Така ... след като вчера си похапнах стабилно, днес си правя разпускащ ден с 3 портокала, 1 кафе (вече го изпих така или иначе) и много вода. Няколко дни преди цикъл съм и постоянно ми се яде нещо, не мога да си довърша 2-та плодови дни, постоянно ги прецаквам.
Дано днес съм по-сериозна. Пък и не съм гладна, това е добре. Малко пречистване добре ще ми дойде.

Пожелавам ви минусчета, аз резултат ще имам чак след 2-3 дни :)

Jaynee, мила недей с тея плодови дни че чак 3 даже, ще прегладнееш и после ще се нахвърлиш на яденето нали знаеш :wink: , направи ги поне плодове + салатка, кисело мляко, таратор, нещо такова. Тия плодови дни много ме притесняват като ги видя, 5 години в гимназията бях или на плодови дни или на компенсиращи дни (хахахах) и така и така нищо не стана, ама не знам не искам да давам акъли, но все пак един такъв ден си е напълно достатъчен да не кажа че и той пончкога може да бъде опасен!

Jaynee
6th September 2009, 12:05
Аз не се нахвърлям на храна, дори и на чай да изкарам цял ден. Когато ми се съберат обстоятелства и се получава такова 2-3 дневно прегрешение :)
Аз не съм почитателка на диетите с чай и ябълки, но ден-два от време на време се отразява много добре. Поне на мен.
Все пак си имаме предизвикателство :D

blinblin
6th September 2009, 13:07
Черешка,ами идеята е да бъдат 10 дни.Само дето днес нещо не върви по план...Не е като да имам някакво сериозно и голямо прегрешение,ама са малки неща и не знам...Довечера ще ходя да карам колело,защото днес почивам от фитнеса.

tonita
6th September 2009, 16:26
Здравейте момичета :D

Току що се завърнах от един страхотен уикенд в Каварна (миден фест + концерт на Rainbow :2054: ), заредена с много положителна енергия :D

Черито радваш ме много! :girl_haha: Много ясно, че ще ходиш на партита, няма да се захлюпваш я :lol: Весели се, купонясвай и гледай същевременно и ученето да върви- бъди cool :cool:

Сега ще ви чета по-подробно и пак ще се включа :D

Аааааааааа и най-важното, сега се метнах на кантара 61.7 :cool: не съм била толкова от миналото (за много кратко де :lol: ) Сега ще гледам да удържам фронта и да няма излагации :roll:

sunny_smile
6th September 2009, 18:50
Здравейте на всички :)
Ето и менюто за днес:
Обяд: риба на скара + домат
Сл.закуска : зелен чай + 3-4 сини сливи
Вечеря: Салата (домати и краставици) + риба на скара + грозде
и естествено много вода :)

Sine Qua Non
6th September 2009, 19:20
Черешка, това не ми е началото, аз съм на диета вече цяла седмица и знам, че има ефект, защото го чувствам, но се дразня, че не мога се измеря... :roll:

Mama.Mia
6th September 2009, 19:58
Аз първа се включих в предизвикателството, но ето вече минаха 6 дена, а аз не съм отслабнала изобщо - все съм си 57 кг.
Каквото и да правя, като че ли съм се заковала на 57 кг и няма мърдане от там.
Да сте чували за т.н. "оптимално тегло", т.е. колкото и да се опитва човек да отслабне под дадени килограми, организма пак се нагажда и се връща обратно към "оптималното" тегло?

Jaynee
6th September 2009, 20:55
Аз малко почерпих идея от на блинблин диетата, която тя си е съставила сама :) Всеки ден нещо различно. Само, че само едно ще е при мен на ден, никакви "примеси" и само 7 дни да видим дали има ефект. Мама отслабна с такава диета, която се прави 5 дни, тя си я правеше пре 2-3 седмици и свали към 20 кила .. бавно но сигурно и сега е мацка :wink:

Черешка
6th September 2009, 22:03
Черешка, това не ми е началото, аз съм на диета вече цяла седмица и знам, че има ефект, защото го чувствам, но се дразня, че не мога се измеря... :roll:

ааа, аки ти си знаеш де :P много е гадно така обаче като не можеш да се премериш... желанието да го направиш става все по-голямо, интересно ти е, любопитно... ай направо си като желанието за шоколад :girl_haha:

Тони, браво за страхотния резултат, то така става като отидеш някъде и забравиш за малко за ежедневието с килограмите и кантара и те резултатите идват! Много те целувам и поздравления за доброто настроение и силния дух :wink:

kokodidi
7th September 2009, 07:36
Добро утро дивойки
първо Енджи да са яви веднага и да обясни пустата диета с лимоните че съм опущила края
минус нямам даже малко са поизложих тези дни с яденето но ще наваксвам - свършиха рожденните дни, кръщенетата и всички празненства и сега нямам извинение
айде отслабващ ден на всички и по късно пак

aniK
7th September 2009, 07:58
tonita, звучиш чудесно, а и резултатите са на лице :1219:

kokodidi
7th September 2009, 08:15
mammaMia! колкото по малко килограми си толкова по трудно ще свалиш това което искаш
продължавай упорито да си спазваш режима и ще има ефект - ще видиш
въпреки че едва ли имаш нужда при въпросните 57 килограма
tonita така такаааааааааа на фестчета ше ми ходиш а
веднага да постваш снимки
и задръж тази положителна енергия с която си се заредила
Sine Qua Non и кво като не можеш да се измериш
аз пък направо искам да ми се развали кантара
че попрекалявам с меренето
и всеки път когато се зарека че няма да се меря поне една седмица - започвам да го правя още по често

kokodidi
7th September 2009, 08:35
ето и едни снимки от кръщенето
http://kachi-snimka.info/images/klz1252304941q.JPG http://kachi-snimka.info/images/jdv1252305008u.JPG http://kachi-snimka.info/images/bfi1252305297i.JPG

tonita
7th September 2009, 08:52
Добро утро момичета!

aniK, коко и Чери благодаря ви за подкрепата и окуражителните думи! Наистина имам напредък, все още си изживявам раздялата, но гледам да мисля по-оптимистично и колкото се може повече да се разсейвам :roll: За първи път ми се случва- разума да казва едно, а сърцето друго (до сега винаги са били на едно мнение) :? И не мога да се разбера... как да обясня на сърцето, че ще сбърка :?

Лирично отклонение, а сега по естество :D

Прочетох за диетата, която си е съчинила блинчето - точно вчера говорих с една моя приятелка и тя разказа, че преди години е свалила 10кг. за супер кратко време точно с такава диета: един ден кисело мляко, един ден прясно, един ден яйца... и т.н. Трябва да я питам какво точно е хапвала. Обаче и аз се позамислих. Приятелката ми си е задържала килограмите и от тогава си е слабичка.

Кокич ти недей да се правиш на разсеяна а вземи да постнеш снимки от кръщенето :photo: да видим и ние една хубава кръстница. Между другото нямам хубави снимки от самия фест и концерт (беше тъмно и почти нищо не се вижда на тях), а само от плажа, на който ходихме в неделя- и естествено няма да се постват :lol:

tonita
7th September 2009, 08:55
Йеееее суперски снимки коко :dirty_dance: Тукмо те наредих в предния пост и ти точно в този момент си ги постнала :1219:

Много готина мадама !!!!!!!!! :2007:

kokodidi
7th September 2009, 08:59
абе малко може да се поспори колко е била хубава кръстницата ама айде
но в сравнение с това което бях преди това - съм направо убавица

Love Joy
7th September 2009, 09:45
Здравейте, момичета! От днес и аз се включвам по пътя към по-добро здраве и външен вид :)
Много сте ми симпатични и редовно чета форума, обаче чак сега ми дойде мотивацията да направя нещо по въпроса с излишните килограми... В събота се върнах от морето с 2 кг отгоре и сега имам 15 за сваляне... Безразборно хранене и ограничено движение и хоп- за 1 година натрупах доста сланинки...ОБАЧЕ съм много мотивирана (защото цифрата на кантара наближава 90 :( ) и вече няма мърдане.
От вчера съм на нещо като диета, но не строго определена, просто внимавам какво и колко ям. Също така смятам от днес да включа по 1 час спорт на ден за по-сигурни резултати. Надявам се до Нова Година да изглеждам прилично :lol:

Много се радвам, че се регистрирах и нека заедно преборим прекомерния апетит за вредни храни! :)

mim4etooo
7th September 2009, 11:42
Здравейте, момичета. Тва време в Пловдив направо ми скапва настроението. :( Но виждам, че темата се развива супер. :cool_new:
Тони, браво за минуса, а също и за позитивното мислене. :bravo:
Love Joy, добре дошла и късмет в свалянето на излишните килограми. :good_luck:
Коко, недей да скромничиш - много хубава кръстница си. :wink:
И на мен тази диета с еднаквите храни много ми допада. Също и онази от поста на Engel. Та по нататък може да пробвам някоя от двете. :D

Love Joy
7th September 2009, 12:47
Mim4etoo, благодаря за милото посрещане! :girl_in_love: Подозирам обаче, че освен късмет, ще ми трябва известна доза дисциплина и упоритост ... Но, както вече казах, няма мърдане :lol:

Кокодиди, много хубава кръстница си, наистина. Браво за постигнатия успех! :)

Искам да споделя менюто си за днес и да ви помоля да споделите мнение дали храната ми е добре като количество и качество. И така:

Сутринта: един Данон за пиене, 1 яйце и 1 ябълка
Обяд: 1 домашна пилешка супа и 100 гр печен патладжан без мазнина
Вечерта мисля пак да ям пилешка супа и ябълка, а следобяд 1 мини пъпеш.

Как ви се струва?

blinblin
7th September 2009, 12:49
Така,самоконтролът на блинблин е бил изяден от някоя мечка очевидно.... :oops: Нещата не се развиват много добре.Още от вчера и днеска пак...Така че прекратявам диетата до утре,и от утре пак на ново.Иначе успешните истории,които казвате за диетата са надявам и при мен да дадат резултат стига да успея да издържа,не знам какво ми става...А не знам,ще ми идва след седмица,а пък аз винаги по това време полудявам за храна,особено сладко.Както и да е,от утре отново на диета и да видим какво ще стане.
Kokodidi,страшно си яка :2020:

kokodidi
7th September 2009, 12:58
Благодаря Блинче и Love Joy аз иначе съм по хубава /то тва е от фотото :1241: / майтап да става
е поне сега имате и визуална представа ква шматка съм
mim4etooo благодаря и на теб мила
много сте милички
всички
и много си ви обичам

kokodidi
7th September 2009, 13:44
Момичета да питам - да си кажете мнението за протеиновата диета дето уж засилвала метаболизма
5 на 5 - в продължение на 5 дни по 5 пъти на ден 30 гр. протеин с вода и само това
става въпрос за 5 дни само и щял да се засили метаболизма
Чакам мнения
писах го в дневника
чакам мнения и от вас

aniK
7th September 2009, 13:56
koko, прочетох поста ти в дневника и понеже знам, че тук си по-активна, бързах да "дойда" да споделя прекрасните си впечатления от аватара ти. А то... ИЗНЕНАДА... и снимки има :girl_in_love: Изглеждаш страхотно!!!! Панталонът ти е широк, а блузката чудесно подчертава пищна част от теб, за която някои сме дали бая пари и пак не го докарваме така добре на вид :2003: С една дума - страхотна си!!! ПРОДЪЛЖАВАЙ В СЪЩИЯ ДУХ и не губи усмивката и чара си (нали знаеш, че повечето слаби са злобни, з'то са вечно недояли си :lachen: )

За 5 на 5 нищо не мога да кажа :? При наличието на толкова вкусотии, не бих карала на прах (ако протеинът, който визираш е от този вид)

kokodidi
7th September 2009, 14:01
МЕРСИИИИИИИИИИИИИИИ
аниК тя пищната част даже се поскрива от блузката :D

kokodidi
7th September 2009, 14:04
колкото до протеина точно този на прах имам предвид
доста се чудих дали да се подлагам на такова нещо
но пък ако ще засили метаболизма - ще опитам
и в крайна сметка става въпрос за 5 дни само

neli4ka
7th September 2009, 14:07
Коко,защо си се крила до сега? :twisted: Много си сладка и лъчезарна.
П.С.И имаш много хубави "очи". :wink:

kokodidi
7th September 2009, 14:12
Коко,защо си се крила до сега?...........
а да ти прата ли снимки от преди да започна диетата та да са уплашиш а :girl_haha:

neli4ka
7th September 2009, 14:16
Съмнявам се,че ще успееш да ме изпалшиш,защото аз бях стигнала до 96 кг. :lol:

Sine Qua Non
7th September 2009, 15:01
Sine Qua Non и кво като не можеш да се измериш
аз пък направо искам да ми се развали кантара
че попрекалявам с меренето
и всеки път когато се зарека че няма да се меря поне една седмица - започвам да го правя още по често

като се замисля май си права.... ама както каза Черешка, любопитството е като шоколада :lol:

monita_g
7th September 2009, 19:09
Момичета да питам - да си кажете мнението за протеиновата диета дето уж засилвала метаболизма
5 на 5 - в продължение на 5 дни по 5 пъти на ден 30 гр. протеин с вода и само това
става въпрос за 5 дни само и щял да се засили метаболизма
Чакам мнения
писах го в дневника
чакам мнения и от вас

Аз също се зарибих на тема засилване на метаболизма и точно прочетох една книжка по темата ... много интересна беше, но ако съберем всички съвети от този форум сигурно ще получим още по-добра книга - бестселър ще се получи ( хм, трябва да се замислим над този въпрос... :lol: :lol: :lol:
Нека и аз да ти дам съвет, а ти ако искай го послушай :) Както е казала MILI в другата тема, по-добре да хапваш 5 пъти на ден по малко, ще имаш същия резултат. Сега ще ти напиша храните, които спомагат за засилване на метаболизма - грейпфрут, ананас, зале (+броколи, карфиол, брюкселско зеле), нискомаслени млечни продукти, месо, риба, люто, ябълков оцет, подправки... Сигурно си знаеш урока, но поне и аз нещо смислено да напиша в този форум... :roll: Успех...зарежи този протеин... Толкова резултати си постигнала до сега, недей да прекъсваш и да се наливаш с химии...
И още нещо - страшно чаровна си... :) :2020:

monita_g
7th September 2009, 19:22
Тука чета минусчета, минусчета... :1203: майко мила, браво, браво... а за съм само 0,500 кг. надолу - зле е положението...но както kokodidi e написала...
колкото по малко килограми си толкова по трудно ще свалиш това което искаш
продължавай упорито да си спазваш режима и ще има ефект - ще видиш

Така,самоконтролът на блинблин е бил изяден от някоя мечка очевидно....

Мила, какво е станало... някакви проблеми ли имаш... Ти беше толкова стриктна във всичко винаги беше на 6. Горе главата... ще успееш с нещата, с които си се захванала :) Успех !!!! :2020:

Здравейте, момичета. Тва време в Пловдив направо ми скапва настроението.
Миме и ти ли си от Пловдив?! Май ще трябва да се съберем на срещичка... Енджи и тя само ми бяга ... ;)

kokodidi
8th September 2009, 07:20
Здравейте момичетааа
такааааааа
въпреки всичко си купих протеин и от днес съм на 5х5
незнам дали ще изкарам до край но поне ще опитам
сутринта си изпих първата дозичка и не ми беше гадна
и съм си ги разпределила така 6:30, 9:30, 12:30, 15:30, 18:30
или иначе казано през 3 часа
незнам протеина който си купих дали е достатъчно чист и т.н. но се надявам да повлияе благоприятно на метаболзми и на теглото ми
премерих се сутринта и няма да се меря докато не минат 5-те дни за да не се обезкуражавам ако случайно няма резултат
малко ми е притеснително това че протеина всъщност е за трупане на маса - но хванала съм се на хорото ще го изиграя

beatris
8th September 2009, 08:57
много се изложих пак!от всички диети дето съм правила май организма ми вече нищо не може да го изненада и не се поддава на отслабване!сега съм 69 кг,ама тенденция за по надолу не виждамммм.....успех на всички и хубав ден :D

tonita
8th September 2009, 09:38
Хелоу момичета :D

beatris търпение му е майката! Пробвай нов режим, който никога или отдавна не си правила и ще има раздвижване... :D

Коко успех в начинанието :2003: Аз веднъж бях пробвала някакъв протеин и :sick: даже само при самата мисъл ми иде да .... Не е за мен

Днес не се теглих, че последните дни имам нещо проблем с ВЦ-то :? и ако не го регулирам ще има + въпреки, че с храната съм супер :D Дано този период продължи по-дълго, или пък ми стане начин на живот (де тоз късмет) :lol:

Абе Енгелчето няма ли намерение да се вясне по някое време и да каже как върви детокс диетата и как е минало лунното гладуване :roll:

kokodidi
8th September 2009, 10:26
Абе Тони той да ти кажа хич не е гаден ама подозирам че до довечера ще ми се гади от него
всъщност не подозирам а съм сигурна
и съм си гладна
хич не засища
вече е 11:30 а аз съм умряла от глад
следващата доза ми е в 12:30 ама все едно съм пила чиста водица досега
като знам вече как на нищо не можеш да вярваш на етикетите и съм сигурна че си пия нишесте ама айде да видим след пет дни ако са сдържа какво ще стане

Engel
8th September 2009, 17:34
Блин: Надявам се да си намерила своя път! Спри с диетите и помисли разумно. Неможе при такова трениране да ядеш толкова малко. Набавяй си необходимото количество въглехидрати и ще се почувстваш по-добре и не толкова гладна денонощно.

Jaynee: Надявам се пречистването да ти се е отразило добре и да си го издържала!
Четох, че когато си правиш плодови дни най-вече с диня, можеш да ядеш по 1кг. на всеки твой
10 килограма. Дано си ме разбрала. Така, че 3 портокала ми се струват малко дори и за плодов ден.
Евала на майка ти! :)

Тони: Дано си си прекарала супер на концерта и на феста! Честито за минуса!
Много се радвам за теб! И не гледай да одържаш фронта, а просто го направи! :2035:
Относно Детокса, обясних на Коко по-долу какво съм правила и да ви кажа, поне ми се регулира
ходенето до WC. Вече ставам час и половина преди фитнеса и си пия топлото кафенце и нямам
проблем! АниК беше много права!

Sine Qua Non: Ползвай сантиметър!

sunny_smile: Ти кой по-точно режим правиш? Много оскъдно ми се струва.

Коко: Детокс (http://spisania.rozali.com/ot-tq/p6785.html)
Ето това правих, но си хапвах по-малко. Незнам дали има резултат на кантара, но сантиметрите
са ми с -0.5см. Малко, но качествено! Все пак се старах да я правя само около 3 дни!
Нямах интернет да се похваля, но ето, че сега имам горе долу!
Да ти кажа, ИЗГЛЕЖДАШ СТРАХОТНО! СТОПИЛА СИ СЕ!
Но не се възгордявай сега, а изведи нещата докрай! Аз съм с теб!
Абе коко как протеина ще е за трупане на маса? Ти досега какво яде на Дюкановата диета?

Love Joy: Здравей! Добре дошла в нашата бърлога на отслабващи! Много ни е приятно.
Ще ти помогнем както можем и с всичко! Разчитай на нас!

beatris: Значи трябва да спреш с диетите и да започнеш едно здравословно хранене!

Аз съм добре момичета! Нямам интернет, но ще се включвам, когато мога. Тренирам си, ограничавам се в хапването както винаги и се надявам на резултати. Продължавам все пак да си пия лимончета с мед и вода, просто за прочистване :D Успех и успешно отслабване на всички! :good_luck:

hatred
8th September 2009, 21:21
kokodidi, преди да пиеш протеина му направи тест за нишесте, защото съм попадала на доста изследвания на евтини протеини, съдържащи повече въглехидрат, отколкото протеин. Не че ще напълнееш от 5 гр нишесте, но ефектът за засилване на метаболизма няма да се състои в пълната си степен.

Иначе резултат ще има, аз преди време изкарах два дни на протеин на прах + някой и друг зеленчук и след това дънките ми буквално се свличаха, трябваше да ги придържам с ръце.

Относно това дали протеинът на прах е химия: преди една година щях да защитавам тази теза с голяма разпаленост. Но сега мисля, че това е най-чистият и безопасен източник на белтъчини. С много по-ясно и изчистено съдържание в сравнение с месото, рибата, яйцата, които консумираме. Че даже и от любимата извара :lol:

kokodidi
9th September 2009, 07:17
Добро утро момичета
hatred благодаря мила за съвета - ама няма да го правя
предпочитам да не се обременявам с мисли за това дали има нишесте или не
просто ще го изкарам до край и толкоз - колкото сваля толкова
Вчерашния ден мина добре
вечерта бяхме у приятели и хопнах месце и някое парче краставичка от салатата
не е кой знае какво та не го броя за прегрешение имайки предвид че се лиших от едната доза протеин
мисля че ще се справя
нооооооо нищо не се знае
успешен ден на всички от мен

beatris
9th September 2009, 07:23
добро утро на всички :D може ли някой да ми обясни за забързването на метаболизма :D какво и колко трябва да се яде.благодаря ви :D

kokodidi
9th September 2009, 07:24
beatris да ядеш по малко и на по често е достатъчно

beatris
9th September 2009, 07:27
мерси,кокодиди,но какво да се яде-месо,мляко или плодове...или да пробвам днес само кисело мляко,а утре месо...

kokodidi
9th September 2009, 07:34
хапвай разнообразно с по малко въглехидрати ако целта ти е отслабване
набавяй си всички необходими за организма вещества за да не си навлечеш проблеми я с цикъл я със стомах

Engel
9th September 2009, 08:49
Добро утро момичета! Никой не ми обърна никакво внимание на писаниците :?
Аз пък все пак искам да ви се похваля, че от днес 09.09.09 се предизвиквам да спра да ям шоколад и всякакви сладки неща, който имат шоколад.
Пожелайте ми успех! С фитнеса се справям за сега, а скоро ще сложа и линийка за шоколада :lol:

Пожелавам на всички много отслабващ и успешен ден! :2035:

kokodidi
9th September 2009, 08:56
Engel как бе мила никой не ти е обърнал внимание на писаниците
аз лично си изчетох всичко от край до край
нямах време само да прегледам обстойно детокса но благодаря за линкчето
разпечатала съм го и ще си го чета в нас
че имам много работа
иначе 0,5 см са си нещо
нали много добре знаеш че нямаш примерно колкото мен за сваляне
при мен са нищо 0,5 см а при теб са си доста
и благодаря за комплиментите не на последно място :2020:

Love Joy
9th September 2009, 08:59
Engel, признавам се за виновна :lol:
Хубаво предизвикателство. Чувала съм обаче, че шоколада в малки дози (!) ускорява метаболизма. И - изненада! - при мен май действа! Аз си купих диабетичен и хапвам по 1 блокче сутрин. Хем не ми се повишава кръвната захар, хем си имам ускорен метаболизъм ;) Ако искаш, пробвай. Почти гарантирам, че няма да ти се яде повече от 1 блокче, все пак не е от най-вкусните :girl_haha:

НО не приемай, че те въвеждам в изкушение :lol: Само мисля, че предлагам безболезнен вариант за отказване от захарта (и съчетанието захар + мазнини). Може и да не съм права ;)

Love Joy
9th September 2009, 09:02
А, да добавя - и аз като Кокодиди чета всичко, което пишеш, така че съм виновна само за липсата на обратна връзка :angel:

Engel
9th September 2009, 09:12
Коко: Радвам се, че си прочела всичко.
Виж дори и да изкараш само един ден на Детокса, то си е прочистване.
Няма смисъл да сваляш с него, защото ти имаш повече от десетина кг. за сваляне
и дори и да свалиш сега 2-3 от Детокса ще се прецакаш малко с останалите.
Затова си давай здравословно, а пък можеш да замениш вечерята с 0.5л. лимони с мед и вода.
Сигурна съм, че ще има страхотен резултат!
А относно сантиметрите ще ги бутам, а пък и килограмите ще падат няма кво да правят
макар сега да не мърдат :)

Love Joy: Вярвай ми достатъчно съм си засилила метаболизма. Аз съм Chocoholic и немога
да се въздържа с едно парче. Непосилно ми е. Минимума ми е поне 1/3 шоколад и изобщо не си
падам по диабетични.
За мен беше много трудно да се реша на този ход, защото много обичам шоколад, но.. това
не означава, че цял живот няма да хапвам. Просто се ограничавам за неопределен период :)

Надявам се на теб да ти свърши работа този трик, макар да не вярвам, че точно шоколада
ще ти засили метаболизма. Успех и да ми връщате на съобщенията :)

Съжалявам, ако има грешки.

kokodidi
9th September 2009, 09:23
Енджи
аз още не съм се запознала с детокса
но до колкото познавам себе си все и до него ще стигна
всички предполагам знаят че експериментирам неуморимо с различни неща
само и само да ги преборя килограмите
целувки на всички че аз изчезвам за малко

Disaster
9th September 2009, 09:25
Engel,сякаш сме си прочели мислите.Аз спрях всякакво сладко също(08.09.09):girl_haha:,да видим докога.Най-дългият ми период на въздържание е 2 месеца.Сега искам да си подобря рекорда.От опит знам,че след 3-4 дни няма и да ти се яде(на мен също :lol: ) Пожелавам ти успех!!Има голям ефект!!

Engel
9th September 2009, 09:30
Disaster: Пожелавам ти успех! Аз също исках от вчера, но не ми се отдаде такава възможност. Ще си говорим скоро.
Има момиче от форума на което правя евала.. повече от 9 месеца без шоколад. :D
Нека я приканим да сподели тайната, мисля, че Lotus - чето беше :D

Коко: Успех и на теб! Аз отивам към залата! :P

Love Joy
9th September 2009, 10:11
Енджи, да разбирам ли, че си спряла всички тестено-мазни неща? Може би сега само шоколада ти е останал за спиране от нездравословните. Колкото за ускорения метаболизъм - може да е от шоколада, може и да не е, така е. Така или иначе - пожелавам ти успех. :) Ако си хапваш достатъчно от правилните храни, не би трябвало да имаш нужда от него така или иначе :)

Коко, браво за вчерашния протеинов ден! Disaster,браво и успех!!!

Аз тези дни наблягам на домашните супи. Освен тях хапвам по някой зеленчук, 100-200 месо и 1-2 яйца. А, и по 2-3 плода. Всичко е домашно произведено, добре, че имаме село :lol: Относно спорта - в понеделник и вторник чистех апартамента основно. Бая зор видях и нямах сили за допълнителен спорт. От днес почвам с велото.

Днес ще отида до пазара на Борово за трици и пшеничен зародиш. Hatred, и аз живея в района на Борово, но не знаех за този магазин. Благодаря за инфото!! :)

Сега изчезвам.

Хубав ден, момичета!

Jaynee
9th September 2009, 10:16
по -1 см от бедра и дупе :) :D

kokodidi
9th September 2009, 10:44
по -1 см от бедра и дупе :) :D

http://s15.rimg.info/e325d5243176908d29ebe873e89ec23d.gif (http://smajliki.ru/smilie-903092583.html) САМО ТАКА

tonita
9th September 2009, 10:45
Здравейте мили момичета, минавам само да ви кажа едно дзак :lol:

Стягам багажа и заминавам за Софето, тази вечер съм на концерт на Macy Gray :cool: По този повод ви изпращам това поздравче (http://www.vbox7.com/play:f8012d9c) :1231: Адски ме кефи тази жена
:D И текста на песента е невероятен.....

Тази сутрин майка ми (най-голямият ми критик :1228: ) каза: "абе струваш ми се сякаш поотслабнала", и аз: :1242: направо крилца ми поникнаха. Много се изкефих :dirty_dance:

Енгелче и Disaster поздравявам ви за решението! Аз вчера цял ден бях на 3 малки праскови- нищо не ми се ядеше просто, беше ми много тежко. :? (тази тежест в гърдите не минава :cry: ) Вечерта бях на гости на един много стар познат и хапнах една ягодова тортичка от Неделята (тя ми е любима)... Днес се притеглих- 61.2 Радвам се че отслабвам, но ме е страх да не озверея по някое време и да започне голямото плюскане и да си върна всичко :? Еми в крайна сметка каквото стане, когато не ми се яде няма да ям на сила... пък да видим...
Като чета постовете на Енгелчето ми идва и на мен да направя един такъв прочистваш ден, да пия само сок от лимон вода и мед, примерно може да взема неделята. Ама пак ще се консултирам с вас :roll: Хайде чао от мен, до утре и умната ! Обичкам ви! :2024:

kokodidi
9th September 2009, 10:54
Тониииииии много бързо ни изостави
аде приятно изкарване /в което всъщност не се съмнявам де/
и после да пишеш

kokodidi
9th September 2009, 11:05
Енджи сега го прочетох детокса
ми че то чист глад бе
и на мен лично ми се струва че даже повече от два кг ще се свалят за тези 7 дни
имам предвид че до колкото аз успях да разбера
първите три дни не се хапва нищо
после до края на седемте дни
закуска: зеленчукова супа
Обяд: зеленчуци
Вечеря: плодове
и това е
успоредно с напитката де
а ти какво имаше предвид че ока я направя ще прецакам останалите килограми за сваляне
аз пък мисля че тази диета за след протеиновата ми е идеална

Engel
9th September 2009, 11:16
Love Joy: Аз имам богат опит с диетите :)
По принцип не ям хляб и тестени храни от няколко години.
Е, случва се до 2-3 пъти в месеца, но не е болка за умиране.
Залагам на среден % мазнини. Ям много плодове и млечни.
Шоколада ми е голямо прегрешение, защото след това се започва едно системно ядене на шоколад и други работи с шоколад.
Започват самообвинения, самонаказания и т.н. Реших, че ще съм по-добре без него.
Твоят режим много ми допада и съм съгласна, че основното чистене се брой за упражнение.
То не е клякане, ставане, мятане с парцала :D

Jaynee: Честито! Завиждам ти!

Тони: Да си изкараш приятно и ти пожелавам още минусчета!

Коко: Имах в предвид, че можеш да направиш някаква такава диета вече най-накрая като ти останат 3-4кг. за сваляне
Сега те съветвам да си караш по-здравословно.
Мисля си, че след такава диета ще зациклиш много яко. Остави я за накрая :)

Lilith
9th September 2009, 11:45
Engel, спреш ли веднъж шоколада после няма да ти се поглежда :D Аз бях като теб, че май и по-зле :lol: Ядях по 1 цял ПРЕДИ лягане :lol: откакто спрях шоколада има поредици от 4-5 дни, в които не ми минава през ума за сладко :wink: Само малко повече воля :)

kokodidi
9th September 2009, 12:08
Енджи сега те разбрах какво имаш предвид
права си всъщност
на мен шоколада също ми беше невероятен проблем само че в по голяма степен
аз не минавах с 1/3 шоколад а с 3 шоколада дневно
отказах го с мааалки прегрешения и то много рядко
беше ми трудно но с воля /а ти имаш необходимата/ всичко се постига

monita_g
9th September 2009, 12:14
Малееее, вие много сте изписали докато ви прочета... :)

Аз пък все пак искам да ви се похваля, че от днес 09.09.09 се предизвиквам да спра да ям шоколад и всякакви сладки неща, който имат шоколад.


Енджи, ти предизвикателство във предизвикателството...мног амбиция, много нещо :) Само :good_luck: мога да ти пожелая... Виж колко си изпълнителна... сега е моментът да покажеш на себе си, че и без шоколад можеш :) И минусчета имаш - браво :) :) :)

добро утро на всички може ли някой да ми обясни за забързването на метаболизма какво и колко трябва да се яде.благодаря ви

На първо място трябва да пиеш много вода, може да си разпределиш храненията по пет на ден, що се отнася до храната - мисля, че в тази или другата темичка "Дневникът" съм написала един пост с храните, които забързват метаболизма... Успех :)

Коко, днес как върви... ? Всичко по план ли е... Като минат 5 дена искам да ми кажеш как се чувстваш... имам предвид - колко ти се яде и т.н. Аз от това се притеснявам най-много...

kokodidi
9th September 2009, 12:26
monita_g за момента всичко е ок
снощи на вечеря вместо едната доза протеин хапнах месо и салатка /ама бях на рожден ден/ но сутринта бях -0,400 кг но не го отчитам като резултат за момента
принципно уж се зарекох да не се меря до края ама пусто любопитство
иначе си се чувствам гладна всъщност
след като изпия протеина някъде 2-3 не се чувствам гладна но после пак си огладнявам
аз си пиша редовно в темата: за 10 дни /ще взема да помоля модератора да я преименува/ защото всъщност от там научих за въпросната диета и има много полезни съвети в нея
ако искаш прочети и там какво съм писала до момента
там ще пиша по подробно за протеиновата диета за да не затормозявам момичетата от предизвикателството излишно

Love Joy
9th September 2009, 15:36
Момичета, в градинката на Кристал има една сладкарница, в която продават вид сладки, направени САМО от смлени сухи плодове и кокосово брашно - няма захар, няма брашно, няма нищо друго. Взех си 3 (40 гр) и си ги изядох... Според вас такива "сладки" стават ли за диета :?: Малко след дъжд качулка е това моето, ама да знам за друг път ;) Поне се разходих стабилно преди това. Сега скачам на велото!

mim4etooo
9th September 2009, 19:16
Здравейте, момичета. Аз не пиша много, но си ви чета редовно. :computer_coffee:
Jaynee, браво за минуса. :bravo:
Тони, приятно изкарване в Софията и на концерта. Да се забавляваш много - то така най-приятно се свалят кг. :1211:
Engel, много добро решение е да спреш шоколада. Аз преди мноооооого време го бях спряла за 3 месеца и свалих 10 кг (е и храненето беше ограничено. :D ) Ще се справиш, стискам палци. :girl_kiss2:
Оле, Коко, как се справяш с тоя протеин. Аз имам чувството, че ще припада само на някви прахчета. :2009:

Jaynee
9th September 2009, 19:36
Абсолютно ми е невъзможно да сваля и килограм до края на предизвикателството. Може някой друг сантиметър, но просто не иска да отчете килограми и това е. Ще се тегля след 5 дни , така че стискайте палци :D

Да видим до абсолвентския бал дали ще ставам за секси рокля, да ми се виждат краката ... то едно хубаво нещо да има по мен и аз да го съсипя..

Много ви се радвам и мъъничко ви завиждам за волята, момичета. Тези протеинови дни и детокси ... Браво на вас!

Charlotte
9th September 2009, 22:12
Аз съм в грях...бях на село 5 дни и имам прегрешения...няколко хапки (оф може и повече...селски хляб от фурната..)хляб,1 курабийка..печени картофи..Утре трябва да се премеря и се надявам...поне да не е +
Успех на всички!:)

kokodidi
10th September 2009, 07:34
Добро утро дивойки
имам да са хваля за два дни на протеиновата диета -0,900 кг.
:girl_in_love:
повече няма да се заричам да не се меря защото така или иначе го правя дори по често
mim4etooo да ти кажа честно протеина ме засища за поне 2,5-3 часа
и ми е малко терсене само вечерта когато съм свикнала да си хапвам повече
иначе за момента /3-ти ден/ се чувствам прекрасно
а и като отчитам резултати съм направо щастлива
сега променям линийката да ми са радвате
до тук от началото на предизвикателството имам -1,7 кг. /не ми завиждайте много защото в сравнение с вашите 4-5 че дори и по малко килограми на мен ми остават доста повече/
Jaynee че то сантиметрите са дори по голямо постижение от килограмите мила

aniK
10th September 2009, 07:56
Koko, аз с вечната тема :oops: как си с ходенето до ВЦ с този протеин

kokodidi
10th September 2009, 08:04
Koko, аз с вечната тема :oops: как си с ходенето до ВЦ с този протеин
та първия ден при хапването на вечеря /то ако трябва да съм точна хапването беше една луканка десетина резенчета много тънки 5 пъти да съм боцнала от краставиците и толкова от доматите/ през деня посещавах 00 веднъж
вчера обаче два пъти /веднъж на обяд и веднъж вечерта/ - вчерашния ден изкарах само на протеин
сутринта не съм но аз по принцип сутрин не ходя
това си е ново за мен - предполагам си спомняш че така или иначе имам проблеми с ходенето до 00

aniK
10th September 2009, 08:37
това си е ново за мен - предполагам си спомняш че така или иначе имам проблеми с ходенето до 00

Именно, затова очаквах проблемът да се задълбочи, но от друга страна протеинът забързва метаболизма :roll: Просто ми беше любопитно :oops:

beatris
10th September 2009, 08:42
добро утро :D от днес сменям тактиката-за целия ден имам да ям 2 кисели млека,0.1 масленост,разпределени на 5 порции с по 1-2 лъжички овесени трици :D за утре-ще видим :D хубав и успешен ден на всички :D

kokodidi
10th September 2009, 08:44
aniK да
нали цялата тая работа я захванах за да пробвам да го забързам пустия ми метаболизъм
до края на октомври имам да свалям още поне 7 кг. така че най вероятно по чисто мои предположения познавайки тялото си докато приключа с протеиновата диета ще съм свалила още около 2 кг. та ще останат 5 за сваляне
незнам обаче след това как и с какво да продължа
мислех си до края на септември да съм на НВД за да задържа резултата или евентуално да сваля още 1 кг. и оставащите 4 да ги боря в октомври
а после по 5 кг за ноември и декември
и до края на годината да съм постигнала целта си
МНОГО МИ СЕ ИСКА ДА ПОСРЕЩНА 2010 ИЗГЛЕЖДАЙКИ ПРЕКРАСНА, СЛАБА, КРАСИВА

Jaynee
10th September 2009, 08:49
kokodidi, много се радвам за минусчето ти, браво! Виждам, че през няколко дни отлита по някое килце. Сигурна съм, че до НГ ще си в страхотна форма!

Аз да се "похваля", че тая сутрин набързо ометох 3-4 вилички от едни пъпнени картофи с кайма ...
Сега отивам да правя упражнения 1 час и за назидание слеобяд още една серия..
Оф, много ме е срам, да не видя нещо вкусно в хладилника ... :oops:

kokodidi
10th September 2009, 09:02
kokodidi, много се радвам за минусчето ти, браво! Виждам, че през няколко дни отлита по някое килце. Сигурна съм, че до НГ ще си в страхотна форма .........
дано
а колкото до вкусотиите всички сме така
трябва години за да пребориш навиците си
но пък в крайна сметка всички сме хора и е човешко да прегрешаваме от време на време
и аз го правя
особенно август мисиц с едни сладоледи едно чудо
но пък съм доволна че задържах резултатите си постигнати до момента
защото преди години така отслабнах доста и после си върнах по голямата част
но сега съм твърдо решена да не прецаквам нещата

Engel
10th September 2009, 09:15
Коко: Много се забърза! Спокойно, през остатъка от живота си ще бъдеш слаба, защо толкова бързаш до нова година? Дори и до нова година да имаш още 10кг. за сваляне, ти ще имаш 30кг. свалени зад гърба си. Няма нужда толкова да пришпорваш всичко. Притеснявам се да не ти повлияе по негативен начин.
Струва ми се някак много 40кг. за половин година груба сметка.
Иначе евала за волята, найстина ти завиждам благородно.
Аз вечната неудачница си свалих само 8кг. и от 2 години не съм мръднала.

Jaynee: И аз като теб на см. свалям от фитнеса, но също не ме устройва! Какво ще правим? При мен също бариерата е 65-64кг. и немога да я мина.

beatris: Ще взема и аз да пробвам твоята тактика. Снощи и без това направих тричав хляб за мен и колежките.

Charlotte: Много ти е рано да влизаш в грях. Не ни гледай нас. Ние се мъчим от.. аз имам чувството, че от векове, за другите от няколко месеца. Нормално е да прегрешаваме, вече сме се изтормозили до край, но ти трябва да си най-търпелива в началото докато свикнеш и след това с лекота да свалиш кг. и да промениш начина си на живот изцяло.

kokodidi
10th September 2009, 09:22
Енджи те всъщност килограмите са 35 общо които съм си поставила за цел
нещата се пообъркаха малко при смяната на кантара с електронен
в началото свалях по бързо - разбираемо
и 21 кг. всъщност свалих за 3 месеца /от началото на май до края на юли/ а през август главно задържах резултата и сега сега от началото на септември с пълна пара наново
нямам достатъчно търпение да ги боря останалите килограми години наред
това ми е най големия проблем - искам всичко да стане веднага

Engel
10th September 2009, 09:25
Твое решение. Успех!

blinblin
10th September 2009, 09:34
Добре,аз да си призная че ме беше срам да пиша няколко дни :oops: Тотално ми се беше скапало желанието за отслабване,вярата,че бих могла да отслабна и преборя нуждата да се наям като прасе...
Обаче вече ми мина и съм готова да продължа с почти нови сили,даже сега гризкам ябълка и смятам до час да заминавам за фитнеса.
Не съм се теглила скоро,страх ме е от резултата след 3-4 дена тъпчене с ШОКОЛАД и сладолед.Engel,реших и аз като теб да се откажа от шоколада до Нова Година!Да видим дали ще стане...
Първото ми теглене сега смятам да бъде на 20-ти сутринта и тогава ще пиша колко съм. :)Надявам се каквото съм качила сега да успея да го сваля и да сляза до 62,5.
Kokodidi,видях че си свалила нов килограм.Браво!Невероятна воля и аз ти завиждам благородно като Енгел :)
Charlotte,надявам се че не си качила.ПИши колко килограма си и дори и да си качила малко не се притеснявай,ами продължавай напред :)

Jaynee
10th September 2009, 10:22
Engel, аз затова и спрях да се тегля вече ... ей така профилактично след няколко дни ще видя колко кг съм, но то няма смисъл вече. Заради тая глупост си мислех, че диетите не са ефективни върху мен вече и няма смисъл да правя нищо.. И после просто успях да си вляза в старите дънки и малко ми се промени нагласата.
Все ще ги сваля. Искаше ми се сега до 14-ти септември да съм към 61-62, но какво да се прави .. Сега за 2 кила няма да се тръшкам.

Струва ми се, че когато спра да мисля за това ще почне да се движи гадната стрелка :lol: Обаче е странно, защото в крайна сметка се губи телесна маса ВИДИМО, а не се отчита.

kokodidi
10th September 2009, 12:39
Jaynee не е странно мила
губиш от мазнините - това намалява обиколката
същевременно те не тежат и затова не губиш от килограмите
пак казвам това е доста по добър вариант
ако си с два килограма по лека а обиколката не е мръднала - няма да си сложиш табелка на врата колко килограма си
но когато си видимо по вталена - тогава всички го виждат включително и ти
престани да мислиш за гадната стрелка и се наслаждавай на прекрасната си визия

Love Joy
10th September 2009, 13:04
Blinblin, миличка, ще си позволя да те посъветвам нещо: щом изгубваш желание за отслабване, може би не ядеш достатъчно и в един момент човек озверява за храна. Аз не съм привърженик на супер строгите диети (не знам дали спазваш строга диета), тъй като при мен те винаги са водили до тъпкане в един момент. Поправи ме ако греша! Хапваш ли достатъчно и храниш ли се разнообразно :?:

Engel, 8 кг не са малко! С фитнеса ще свалиш още, може би само малко по-бавно, сигурна съм! :)

Jaynee, важното е, че има загуба на сантиметри! Все пак хората виждат как изглеждаш, а на челото ти не е написано колко тежиш ;) Продължавай в същия дух! :)

Аз днес се събудих в 6 доста гладна и 1 купичка овесени ядки с мляко не ми стигна, та изядох и 1 препечена филия овесен хляб с малко домашен пастет. :? Преди обяд 2 ябълки, а обядът ми беше 1 гюведже с месо и зеленчуци (без картофи ;)) Сега трябва да внимавам да не надвиша 1650те ккал за деня, които си определих като максимум.

Днес кантарът отчете 400 гр надолу. Все още свалям много бързо. :girl_dance:


Хубав ден на всички! :girl_kiss2:

beatris
10th September 2009, 13:19
пробвай ейнджъл-може пък да налучкаме,кое ще проработи :D до тук с млякото се разбираме чудесно-демек не съм гладна,ама до довечера....ще докладвам утре :D

blinblin
10th September 2009, 14:40
Blinblin, миличка, ще си позволя да те посъветвам нещо: щом изгубваш желание за отслабване, може би не ядеш достатъчно и в един момент човек озверява за храна. Аз не съм привърженик на супер строгите диети (не знам дали спазваш строга диета), тъй като при мен те винаги са водили до тъпкане в един момент. Поправи ме ако греша! Хапваш ли достатъчно и храниш ли се разнообразно :?:

:girl_kiss2:


Аз принципно не се ограничавам много в храната,само последната седмица пробвах,обаче не се получи.Просто спортувам доста и огладнявам доста бързо.ИНаче сега се старая да се храня здравословно(да де то от днес,ама айде :) )и след 10 дни съм на кантар.Ще видим какво ще се получи,дано само не се прецакам по пътя...

kokodidi
10th September 2009, 15:20
blinblin ми ти не се ограничавай - колкото ти се яде толкова
но подбирай храните
според мен за трениращи е по добре да се поемат и въглехидрати защото те се изгарят по време на тренировките и се превръщат в енергия
това ми хрумна току що -
ако не се лъжа Енджи беше на НВД - защо не пробваш да вкараш въглехидрати от плодове и да ограничиш зеленчуците и млечните
хапвай си и месо

blinblin
10th September 2009, 15:37
ако трябва да съм честна НВД ми е доста мътно и ще трябва доста да прочета,за да го схвана :roll: Ще го разуча тези дни :) Иначе храната ми за днес е:
3 ябълки
2 краставици
1 пъстърва с лимон
1 кисело мляко
кафена чашка дренки
Като млякото,дренките и едната краставица са съответно за 6 и 8 часа,защото огладнявам тогава.
За зеленчуците и млечните на мен не са ми проблем,аз отслабвам от тях.Виж вече като сложа въглехидрати(без плодове) и нещата се стопират.Да не говорим,че по-някаква странна причина апетита ми се отваря :roll:

Engel
10th September 2009, 17:27
Аз се отказвам вече да отслабвам чесно ви казвам!
Приемам факта, че съм 65кг. и толкова. Явно толкова ще бъда на този етап в живота си, но не и по-слаба. Точка.
Отказвам се от предизвикателството и няма да се разубедя след няколко дни, нито ще ми дойде нова сила за нови диети и т.н.
Ще си ям нормално като хората, ако ще и да надебелея.
Това си е пълен тормоз, който извършвам върху себе си и физически и психически от 13-14 годишна. Омръзна ми!

Успех на всички!

blinblin
10th September 2009, 17:41
Аз се отказвам вече да отслабвам чесно ви казвам!
Приемам факта, че съм 65кг. и толкова. Явно толкова ще бъда на този етап в живота си, но не и по-слаба. Точка.
Отказвам се от предизвикателството и няма да се разубедя след няколко дни, нито ще ми дойде нова сила за нови диети и т.н.
Ще си ям нормално като хората, ако ще и да надебелея.
Това си е пълен тормоз, който извършвам върху себе си и физически и психически от 13-14 годишна. Омръзна ми!

Успех на всички!

Точно така се чувствах до вчера,все едно чета мои мисли. :shock:
Боже,иска ми се и на мен да приема факта,обаче не мога за повече от 4-5 дни.Просто не се харесвам така.Едната сутрин се бях събудила с въпроса "ЗАщо,по дяволите,аз трябва постоянно да спазвам тъпи диети,да се ограничавам и пак да не съм слаба,а на някои хора просто им е дадено!Откъде накъде това ще е честно????"
Не знам,може би слабите хора ядат много по-малко,не се натъпкват никога и не знаят какво е сладолед ,шоколад и макарони...А пък може и да знаят,но да имат самоконтрол в пъти по-голям от моя.Проблемът при мен специално (предполагам и при вас)е-зависима съм от храната.Постоянно мисля за храна, постоянно ми се яде нещо,постоянно обмислям какво ще е следващото,което ще ям...Трябва някакси да се избавя от тази нужда,не знам...

Енгел,не знам какво да ти кажа.Знам как се чувстваш,обаче ако знаех какво да те посъветвам...аз за себе си не знам.Наистина ли след детокса нямаше никакъв ефект,та това си беше буквално глад.Другия вариант ми е,че кантарът ти е прецакан!Сериозно!
И последно наистина може да качваш мускулна маса от фитнеса...Как си като обиколки?

Engel
10th September 2009, 17:49
На обиколки съм поспаднала малко, но това няма значение.
Писна ми да се тормозя.
Просто ми писна да ям неща, който не ми се ядат просто, защото са ми забранени. Писна ми да ме е страх да ям примерно макарони един път в година, защото ще си разваля ВЕЧНАТА диета, а в същото време да прегрешавам с шоколад.
Няма нужда да изреждам всички останали недостатъци. Знам, че добре ме разбирате.
Просто трябва да преодолея бариерата си към храната и вярвам, че ще мога да започна да водя нормален живот. Вярвам, че ще започна да обръщам внимание на другите неща от живота, а не само на храната и тя да има значение за мен.
Както и да е.

Jaynee
10th September 2009, 18:06
Знаете ли .. сега ще се изявя като един психолог. Не помня къде наскоро прочетох нещо като статийка с разказа на една жена. Казваше се "Ще започнете да отслабвате, когато храната престане да бъде единственото ви удоволствие".
Не обичам да давам акъли много много.. в крайна сметка всеки има глава и може да взема решения. Просто ще споделя тази моя мисъл. Когато аз напълнях качих 15 кг буквално за 2 месеца. Не усетих , че съм ги качила, докато не стана време да се връщам в България от бригадата. Качих ги от нерви. Е, вярно е че ядях малко повечко, но аз бях свикнала и винаги съм си била 58-59 кг, независимо колко много ядях. Там се движех много, но имах проблеми, много нерви и напълнях драстично. Трябваха ми 2 години да реша, че ще отслабна, да се хвана сериозно с това, а не само на думи. Лесно изпадах в депресии, и незнам по каква причина (може би и личните проблеми) много често ме докарваха до такива - и тогава си хапвах повечко.
И края на тази пролет, началото на лятото сякаш нещо се преобърна (дребно събитие в личен план, но много важно за вътрешната ми хармония). И тогава се погледнах в огледалото и си казах "Виж се на какво приличаш,на 22 си а как изглеждаш само .."
И така когато си постигнах вътрешното равновесие, тогава чак успях да спазвам режими за отслабване.

Извинявайте, че така се отклоних. Но мисля, че наистина има връзка това как се чувстваш с това дали ще се справиш с хранителен режим. Ако се чувстваш добре вътрешно, искаш да се усещаш добре и външно.

За Енджи - аз мисля, че ти трябват няколко дни почивка, за да се почувстваш по-добре психически. Когато дълго време всичко ти е "забранено" се подтискаш. Когато почти се депресирах, че не свалям, направих 2-3 дни по-въглежидратно. Готвих си вкусотийки, ориз, печени картофки, пълнозърнест хляб, супички (всичко разбира се в норми, нормално хранене). Мисля, че ще се почувстваш по-добре след почивката и ще имаш сили да продължиш
Така или иначе съм сигурна, че ще ги свалиш, какво ако намалиш темпото за малко и леееко се отпуснеш. Не си трови психиката :)

Sine Qua Non
10th September 2009, 18:11
Jaynee напълно съм съгласна с теб! Не бих могла да го кажа по-добре... хармонията не бива да се подценява :)

blinblin
10th September 2009, 18:23
Просто трябва да преодолея бариерата си към храната и вярвам, че ще мога да започна да водя нормален живот. Вярвам, че ще започна да обръщам внимание на другите неща от живота, а не само на храната и тя да има значение за мен.
Както и да е.

МИсля,че това трябва да важи за всички ни.Много добър план.

Engel
10th September 2009, 18:24
Jaynee: Благодаря ти , че си ми отделила толкова внимание, но в по-горният си пост казах, че не смятам да се успокоявам и да продължавам, защото това нещо съм го правила около стотина пъти.
Благодаря ти отново. Радвам се, че си намерила хармонията за която говориш.

monita_g
10th September 2009, 18:34
Engel, защо пак изпадна в такова странно настроение ли, състояние ли - незнам как да го нарека... Във всичко, което пишем има доза истина не отричам, този форум определно помага, но според мен някои хора изпадат в крайности и може би затова се стига до такива постове...Мисълта ми е, че грешката се корени именно в мисли като тази
Просто ми писна да ям неща, който не ми се ядат просто, защото са ми забранени. Писна ми да ме е страх да ям примерно макарони един път в година, защото ще си разваля ВЕЧНАТА диета, а в същото време да прегрешавам с шоколад.


Мила ми Енджи, не съм на мнение, че една или повече порции на ГОДИНА макарони, спагети или шоколад могат да попречат по пътя ти да свалиш някой килограм. Нито съм на мнение, че точно шоколадът може да ти попречи да бъдеш в хармония със себе си - по-скоро се откажи от всички други сладки, шоколадови глупости... не и от шоколада - моето мнение е, че сам по себе си той не вреди - ( все пак зависи и от шоколада, де )

И така - с две думи, че доста се отплеснах, но просто искам да ви покажа една друга позиция, макар и аз да съм от 10 години на "диета", не си поставям някакви невъзможни цели за постигане от сорта - нито парче торта или т.н.

Живейте, радвайте се, храната е част от живота ни - няма как ... Недейте се изхвърляйте !!!!!

Успех на всички и все пак никой не съм искала да обидя - просто го дайте по-ларж!

Charlotte
10th September 2009, 21:40
Аз също съм в клуба на зависимите от храната-закодирано ми е в рода и незнам от кое поколение ние биваме отглеждани така.Баща ми яде страшно много,дядо ми също...а баба ми,която твърди че не "ядяла" много дъвче постоянно нещо:"Оо ама аз само го опитвах" или"Еее ама то е да си подсладя душата" и това постоянно през деня,без да се считат официалнте яденета.Трябва да се преборя с всичко това,а и по костна структура съм с доста едри кости.
Боря се с килограмите от 5 години и съм постоянно в някакви крайности...обикновено в горната..
Разбирам всички-и Енджел и Блинблин..,но освен собствените си укори..аз чувам и от неособено слабите си роднини! че съм била дебела и трябва да отслабна...дори в периоди,в които съм била с килограми съответсващи на височината ми.Постоянно съм на диета,не ям това,онова,трето четвърто и накрая ми писва-и се тъпча ужасно много...И после пак на диета,пак тренировки...пак...
В момента съм много дебела-от 2 години не съм била толкова..85 като започнах диетата...сега 81-2..и искам да стигна 65...Не искам да съм слаба,искам да се чувствам добре.Висока съм 171 сантиметра.

beatris
11th September 2009, 07:03
добро утро :D да докладвам,че след вчерашния ден на кис.мляко с овесени трици имам -1кг :D :D днес менюто ще е риба тон-3 консерви за деня,от тези малките по 160 гр. :D стискайте палци да удържа.
желая ви хубав и успешен ден :D

kokodidi
11th September 2009, 07:28
Енджи всички мноооого добре те разбираме
но и ти много добре знаеш че след всяка хапка от това което сама си си забранявала преди ще те кара да се чувстваш виновна че си се отказала преди да постигнеш целта си
не те разубеждавам да се откажеш
моето мнение е че изглеждаш страхотно
и нямаш нужда от повече килограми за сваляне
каквото и да решиш аз няма да престана да те подкрепям
Възхищавам ти се на това което си постигнала и упоритоста да продължаваш цели две години
Възхищавам се на всички във форума, радвам се на успехите им и страдам за мъките им
Имаш достатъчно стимули да продължиш напред въпреки всичко
решението е твое
и като ме разчувствахте толкова рано искам да спомена някои неща които чувствам че трябва
blinblin те е цитирала с часта от мнението по надолу и е толкова права
живота ти не може да се върти само около това какво ще хапнеш днес
има къде къде по важни неща от това дали си с 3 кила над това което си мислиш че трябва - а всички около теб си мислят че си страхотна
Тони е едно ужасно сладко и прекрасно същество и въпреки всичките си несгоди напоследък намира сили да продължи в борбата с килограмите, да пише във форума и да се усмихва широко на живота колкото и да плаче вечер
Аник е постигнала баланса в начина си на хранене и успешно е променила мисленето си към храната, правейки здравословното и балансирано хранене начин на живот без това по никакъв начин да нарушава хармонията на отношенията и със семейството и приятелите
Harted отстоява позицията си за здравословен начин на живот който едно 90 % от хората съм сигурна че не разбират, но това е нейния път - тя си го е избрала и това е най доброто за нея
Jaynee въпреки че прегрешава от време на време с картофки :wink: се справя отлично и разликата при нея е видима
И момичетата които спазват Дюкан - да не ги изброявам поименно те спазват една диета за цял живот, дори и те се отказват, после стават, отупват се и продължават
Всички заслужават уважение и възхищение
Енджи доста пъти ти е било тежко дори и в началото на това ново предизвикателство, въпреки това ти ни предизвика, намери сили да не ни изоставиш
Ако съумееш да промениш живота си така че да си щастлива, направи каквото решиш
за мен е много по важно да си усмихната отколкото да свалиш 5 кила дето не те правят по красива - ТИ СИ СТРАХОТНА И ИЗГЛЕЖДАШ ПРЕКРАСНО

Love Joy
11th September 2009, 07:54
Kokodidi, евала за поста! Напълно съм съгласна с теб! 5 кг по-малко нито ни правят по-красиви, нито по-щастливи. Енджи, Джейни и ти и сега си изглеждате страхотно (снимки на останалите не съм виждала, за мое съжаление). С тази мислъл наум, продължете нататък към съвършената фигура, но знайте, че всички сме хора и всички понякога се изкушаваме и това е нормално! Другото би било странно! Не бива да се депресираме за 1 кг в плюс на кантара, важна е общата картина! Колкото за hatred, мисля, че желанието й да се храни здравословно е похвално. Тя знае много по въпроса за храненето и бих призовала всички ни да се вслушваме в съветите й (с мярка все пак). Hatred, единственото негативно нещо, но то е негативно единствено за теб самата, е че клониш към мания в храненето, което прави живота ти по-труден, но кой ли няма своите мании! Извинявай, че ти го казвам, намеренията ми са най-добри!

Аз вчера малко надвиших калориите, но все пак днес съм -200 гр. Когато закусвам много рано почти винаги през деня ям повече... Днес продължавам с пълна пара. 86 кг и 800 гр. Краткосрочна цел - 80 кг до 20 октомври.

Целувам ви всичките! Хубав ден, момичета!

kokodidi
11th September 2009, 08:15
Да докладвам
сутринта на кантара :shock: шок и ужас :shock:
качвам си се аз и кво да вида -1,300 кг. колкото се зарадвах два пъти повече се притесних щот не ми се вижда нормално и ако утре нямам нито грам минус хич няма и да се сърдя
до тук с протеиновата диета свалих 2,200 кг., утре сутринта няма да се меря а чак в неделя и в понеделник ще докладвам за крайните резултати от дните 5х5 на протеинче.

Jaynee
11th September 2009, 08:47
Коко, много примамливо звучат тия протеинови минусчета :) Сериозна цел си си поставила, само след всичко това да не забравиш новогодишни снимки да пуснеш да ти се порадваме :)

Аз имам един въпрос към вас. Той май не е много за диетите, но .. На десния крак отстрани имам някакво образувание, като подутина е (горе долу на педя и половина над коляното, по средата на бедрото). Ходила съм на лекар за това, но ми казаха, че не било нищо страшно. Според лекарката ми е мастно образувание.
Имам го от години, сигурно вече станаха 5-6 .. Но преди беше наистина много мъничко и не се виждаше. Сега след диетата значително намаля, пак е едно такова полузабележимо. Досега, за последната една седмица се стопи драстично в сравнение с предния период.

Мислите ли , че това може да се стопи само от диетата или ще ми се наложи някаква интервенция .. ако изобщо се навия на такава .. ?



П.С: Вижте каква ми е целта до март месец - трябва да съм толкова във форма, че да изглеждам супер в рокля като тази .. тъмно лилава :)
http://photo-zona.net/images/user63330/album20270/preview/1252651282_ljwh5162_pic.jpg

kokodidi
11th September 2009, 08:57
Jaynee не подлагай тялото си на никакви интервенции без да ти е препоръчано от лекар
щом са ти казали че е мастно образувание и изчезва при диетата то не предприемай нищо
а за новогодишните снимки - ще има ще има дори и да не съм постигнала целта си
а колкото до теб мила ми Jaynee ще изглеждаш супер в тази рокля

hatred
11th September 2009, 09:04
Love Joy, kokodidi, мерси за хубавите думи. Вманиачила съм се в храната, много съм концентрирана в нея, но предполагам, че с времето ще кротна. :D За мен важното е, че се научих как трябва да се храня, че вкарах и много физическа активност в режима си, че мисията "здравословен начин на живот" стана по-приоритетна от мисията "отслабване", което пък дойде като страничен ефект.

Сега остава само мисията "здравословен начин на живот" да не ме разболее :2005: :girl_haha:

Engel, чудих се какво да напиша. Ти си нашият ветеран тук и изпитвам някакво страхопочитание. Но ще си се изкажа. Решението дали искаш да отслабнеш е единствено и само твое, не си длъжна да го правиш. Но ако все пак решиш да сваляш, ти трябва по-различна стратегия. Повечко постоянство, повечко самодисциплина, по-стабилни хранителни и тренировъчни навици, а не мерки, които предприемаш за кратко и после изоставяш.

Извинявам се, ако това мнение те дразни.

А иначе решението за "нормален" начин на живот, който не е фокусиран върху храната, е прекрасно. Но това не означава, че храната трябва да е джънк.

Engel
11th September 2009, 09:33
hatred: Ще се отдам на тренировките сега :D
Разбира се, че мнението ти няма да ме подразни. Аз перфектно разбирам за какво ми говориш. Открила съм грешките си, но не съм способна да ги поправя.
Относно храната, тя никога няма да е изцяло junk food. Може да има моменти в който ще ям някакви храни, който не влизат в представата ми за здравословно хранене, но искам като отида с приятели примерно да хапнем палачинка с извара и кашкавал /любимата ми/ да имам смелоста и аз да си взема, когато съм гладна, а не да остоявам диетите си и маниите си пред тях, а в къщи да се депресирам и да ям шоколад.
След толкова години стаж във форума едва ли ще проям безразборно гадни храни. На мен просто не ми харесва. Тежеста, която чувстваш след като си я изял, мазнотията. Ужас.
Малко се отплеснах :2035: Благодаря за хубавите думи!

Коко: Благодаря и на теб и на всички останали, който са ме посъветвали, но просто моля ви за разбиране. Ще се радвам да ме подкрепиш в това мое начинание. Аз ще ви информирам как се движа с тренировките и няма да ви изоставя.
Ще се радвам момичетата във форума да отслабват от съвети, който аз съм им дала :P
Ще чакам и теб да те видя на НГ и момичетата по баловете :P
Между другото честито за минусчето. Страхото е! Скоро ще ме стигнеш на кг. :D

Love Joy: Успех с мисията до 20 Октомври. Сигурна съм, че ще се справиш :D

Аз отивам да си врътна едно кафенце :P
Ето и за вас по едно!


http://brittneyleigh.files.wordpress.com/2007/06/latte-1.jpg

kokodidi
11th September 2009, 09:51
Engel подкрепям те безусловно
ти си моето прекрасно ангелче http://s6.rimg.info/cfdf6cf7eac8f1e7058df3e3ae0f8cb4.gif (http://smajliki.ru/smilie-554715015.html)

tonita
11th September 2009, 10:01
Кокич ти си едно съкровище :2024: Напълни ми душата :1219:
Да ти е честито минусчето муцка! :D

Енгелчето, тази сутрин ми звучиш по-добре! Същите мисли се въртят и в моята глава- всеки ден! :? hatred е права- това което пише важи и за мен! Ампотирана съм от качества като самодисциплина и постоянство (що се отнася до диети и хранителни режими) А те са в основата на успеха (за всяко едно начинание), иначе се въртим в един омагьосан кръг... :?

Engel
11th September 2009, 10:12
Ще се оправим някак си :D
Ти как си Тони? Концерта добре ли беше? Имаше ли желаното минусче у скок на 61кг. ?
Извинявай, ако си писала за концерта вчера и не съм обърнала внимание. Бях много объркана.

kokodidi
11th September 2009, 10:26
Тони ти са яви на хоризонта а :girl_in_love:
ко стана на концерта
хубаво ли изкара
снимки има ли
минусче има ли
разказвай
разказвай
:1242:

tonita
11th September 2009, 11:05
Хи хи хи момичета много сте сладки :D

Концерта беше невероятен, разтъсрващ, взривяващ, извънземен :1242:
Празник на душата :D Мейси Грей е ВЕЛИКА, такова шоу направи че не е истина!!! През цялото време танцувах и плясках, чак мазоли ми излязоха :D Снимки има, ама не с мойта камера, чакам да ми ги пратят :D Иначе вчера и днес не съм се теглила, но се чувствам лекичка и шкембачето се е поприбрало, утре сутринта ще се тегля :roll:

В момента съм спокойна момичета, опитвам се да достигна вътрешния си мир и почти съм успяла :D И всъщност май не е толкова лошо да си сингъл :dirty_dance:

kokodidi
11th September 2009, 11:34
Тони че кой е казал че е лошо
то е по добре да си сингъл отколкото двама с липса на любов от едната от страните
живей и се усмихвай на живота - целувки от мен на всичкииииииииии

blinblin
11th September 2009, 13:47
Кокич ти си едно съкровище :2024: Напълни ми душата :1219:
Да ти е честито минусчето муцка! :D

Енгелчето, тази сутрин ми звучиш по-добре! Същите мисли се въртят и в моята глава- всеки ден! :? hatred е права- това което пише важи и за мен! Ампотирана съм от качества като самодисциплина и постоянство (що се отнася до диети и хранителни режими) А те са в основата на успеха (за всяко едно начинание), иначе се въртим в един омагьосан кръг... :?

Абсолютно същото е и при мен... Затова от вчера и аз като Engel(както обикновенно,обожавам идеите й :D ) и се отдавам на спорт и хранене без стрес.ПИсна ми все да съм айде аз сега ще си похапна,а пък от утре наново,блааа...Та така вече няма от утре,защото вече не съм на диета!Ще си ям каквото ми се яде,ще наблягам на полезните неща,но ако ми се иска ще си хапвам и пържени яйца,и шоколад и пица :D Само че без да се тъпча,това е единственото правило.И да си тренирам редовно както досега(което няма да е проблем при условие,че ако два поредни дни не отида на фитнес се побърквам,не знам защо :roll: .И даже сега се въранх оттам преди 30 минути и се чувствам толкова добре :girl_dance:
Engel,напълно те подкрепям,мисля че се разбира от постта ми :)
kokodidi,честито!Направо те виждам на Нова Година с 18 килограма по-лека,без проблем! :)
tonita,искам снимки :D И се радвам много,че вече се чувстваш по-добре,това е най-важното!
С на kokodidi снимките от кръщенето и твоите направо се чудя дали и аз да не пратя малко снимки,ама ме е сраам,хах.Вие колкото пъти съм ви видяла изглеждате страхотно.И Engel на една снимка съм виждала,обаче беше убиец!!!Въобще нямаш нужда от отслабване по мое мнение,изглеждаш страхотно,Енгел :)

Jaynee,мисля че роклята ще ти залепне перфектно дотогава! :)

tonita
11th September 2009, 13:49
Блинче а защо не сме виждали твоя снимка, бе ? :roll:
Я стида се ослушва!!! :girl_haha:

blinblin
11th September 2009, 13:54
Подготвям се психически,хах... а трябва да избера нещо,на което не изглеждам като малко слонче :girl_haha:

Love Joy
11th September 2009, 14:02
Blinblin, срам те е, че си 63 кг ли?!? Колко си висока? Сигурна съм, че изглеждаш по-добре от мен :lol: Ще се радвам да качиш снимки, чрез снимките добивам и визуална представа за вас и общуването тук е някак си по-истинско :) Поздравявам те за решението ти! Щом основните ти храни ще са здравословни, а пиците, шоколада и другите глезотийки ( :lol: ) ще са само за да залъжеш апетита си за тях, т.е като "мезе" един вид (примерно да доставят 10-15% от дневните ти калории), според мен си на най-правия път!

Jaynee, аз съм сигурна, че роклята и сега ти стои много добре, а скоро ще избиваш рибата ;)

Tonita, по-добре сам, отколкото зле придружен!

blinblin
11th September 2009, 14:19
Blinblin, срам те е, че си 63 кг ли?!? Колко си висока? Сигурна съм, че изглеждаш по-добре от мен :lol: Ще се радвам да качиш снимки, чрез снимките добивам и визуална представа за вас и общуването тук е някак си по-истинско :) Поздравявам те за решението ти! Щом основните ти храни ще са здравословни, а пиците, шоколада и другите глезотийки ( :lol: ) ще са само за да залъжеш апетита си за тях, т.е като "мезе" един вид (примерно да доставят 10-15% от дневните ти калории), според мен си на най-правия път!



Само се бъзикам,ама наистина не си е добре на 63(сигурно 64 в момента) :)Радвам се,че харесваш решението ми.Мнението ви е много важно за мен и мн се кефя,когато одобрявате някое нещо :1219:

Окей,ето малко снимки.Първата е на Ниагарския водопад,мен ме няма,обаче е много красиво и не устоях...
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1977/48734659618089582471252671046D6NmRwmImegHARugQA42. JPG

Снимка 2:
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2901/200365577614337937121252671066IPVaIWmZhAc939DjScG4 .JPG

Снимка 3:
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1933/141619075319361840241252671083tjairBQRZ38O5VbQ5qu0 .JPG

:D

Love Joy
11th September 2009, 14:33
Blinblin, е честна дума, много сладка мацка си! Съветът ми е да продължаваш да спортуваш и ще се оформиш още по-добре, но от теб притеснения от рода на "дебела съм", да не съм чула! :1241:

дундьо
11th September 2009, 14:33
Engel, разбирам те, но не мога да те подкрепя. Преди малко разсъждавах върху темата с отказите от диетите в друг форум и сега попадам на това. Не мога да те подкрепя, защото после ти сама ще се мразиш. Щом се отказваш от целта си, значи я смяташ за невъзможна. Чудя се другите, които са "за" теб, дали няма, когато дойде моментът да им стане трудно, да се скрият зад същите аргументи и да се откажат да се борят. Имам нещо съвсем конкретно да ти кажа лично на теб, но нека го видят и момичетата - може да им е от полза. Леля ми беше треньорка по спортна гимнастика. Беше наясно с диетите и западния опит още през 60-те години, когато социалистическата ни медицина пропагандираше други теории за правилното ядене. Първо: тя не съветваше никого да се натоварва активно за отслабване, а да прави определени упражнения в домашна обстановка. Защото активното натоварване е до време, а резултатът от прекъсване е по-катастрофален с йо-йо ефекта си от провалените диети. Второ: когато имаш много сланина, не прекалявай с физическите упражнения, защото започваш да я трансформираш в мускулна тъкан - все пак няма да ставаш културист. Трето: все пак без гимнастика не може, но в разумни граници. И четвърто: казваше ми "теб не трябва да те интересува колко килограма си, а какви са ти обиколките". И ми обясняваше, че в началото на диета , придружена с гимнастика, ще се чудя защо дрехите оширяват, а кантарът не мърда. Така че стегни се и продължи нататък.

kokodidi
11th September 2009, 14:49
blinblin гледам аз за слонче гледам и виждам само едно изглеждащо повече от добре, усмихнато момиче
а кви хубави устни имаш - не е истина
ихаааааааааа искам снимки на всичкиииииии

kokodidi
11th September 2009, 14:57
дундьо мила
според мен на Енджи от тук нататък и е необходимо да се храни нормало, умерено и балансирано, здравословно и достатъчно
килограмите които е свалила са достатъчни и тя изглежда фантастично
колкото повече е напредвал успеха в свалянето на килограми тя е искала повече и повече и в това всъщност е проблема
Енджи няма излишни килограми - те са само в прекрасната и главичка и тя отказва да приеме факта че изглежда идеално
за мен тя не е пораженец а ПОБЕДИТЕЛ

blinblin
11th September 2009, 14:58
blinblin гледам аз за слонче гледам и виждам само едно изглеждащо повече от добре, усмихнато момиче
а кви хубави устни имаш - не е истина
ихаааааааааа искам снимки на всичкиииииии

Хах,мерси.На втората снимка беше голяма мъка.Цял ден се бях разхождала с едни нови кецове и едвам стъпвах вече,много болеше... :D
Иначе си имам доста за сваляне,ама айде :)
И аз искам снимки! :twisted: :D

kokodidi
11th September 2009, 15:08
............Иначе си имам доста за сваляне,ама айде :)
................
имаш да си сваляш само дрехите като си с гаджето ама айде :2055:

blinblin
11th September 2009, 15:29
:girl_haha:

tonita
11th September 2009, 15:30
............Иначе си имам доста за сваляне,ама айде :)
................
имаш да си сваляш само дрехите като си с гаджето ама айде :2055:

:yako: Коко кефиш!!!!!!!!!!! :lol:
Блинче една разкошотия си просто!!!!!!!!!!! :2046: За моя вкус и разбирания си СУПЕРРРРРР!!!!!!!!!!! И думата слонче да не я чувам повече от твоята уста!!!!!!!!!!!!!

kokodidi
11th September 2009, 15:41
Тони къф вкус кви разбирания
тя си нема от нищо повече нужда освен от БОЙ
малиииииииииии наиш ли кви слончета ш`ти дам аз на теб - ти си газелка

blinblin
11th September 2009, 15:56
[b] ти си газелка
Хаххаа,момичета,сериозно стига! :D Аз съм избрала най-хубавите снимки,бе!Да видите другите...
Обаче и за двете :girl_kiss2:

П.С.Абе как се червя тука,не е истина :)

blinblin
11th September 2009, 16:10
Абе знам,че е :offtopic: ,обаче някой вчера гледа ли "Цената на истината"...Това е направо :roll: Как мислите историите истински ли са?

kokodidi
11th September 2009, 16:26
blinblin историите са също толкова истински колкото "хванати в изневяра"
всичко е пълна измислица

Engel
11th September 2009, 16:50
Блин: Много добре изглеждаш! Със спорт и правилно хранене ще изглеждаш още по-добре! Дерзай
и "хранене без стрес" както ти го наричаш :)

дундьо: Значи първо аз не тренирам, че да ставам "културистка", а и да искам немога да направя
мускул с кардио упражнения :)
Аз тренирам само с леки тежести и правя много повторения.
Второ, аз се отказвам от диетите, но не и от правилното хранене. Няма да се оставя да стана
като мечка и да изпадам в несвяс от ядене. Изобщо не съм казала, че ще правя това.
Другите също искат като мен просто да спрем да се тормозим и да мислим за храна постоянно,
защото всеки се е обеждавал, че чрез положителни емоции се отслабва много по-лесно отколкото
като постоянно мислиш какво ще ядеш.
Относно йо-йо ефекта нямам опит, защото аз не съм отслабвала толкова, че да имам йо-йо.
Не смятам, че двата килограма с който варирам са йо-йо. А онези осем, който съм си свалила си
ги паза още от 2 години.
Сигурна съм, че не си искала да ми кажеш нещо лошо с мнението си и го уважавам обаче
мислим по различен начин.

monita_g
11th September 2009, 17:15
На моя пост никой не обърна внимание, но няма нищо ... явно не ме приемате за част от "групичката" си ...

Все пак "само наминавам" ( защото явно така ме възприемате) да поздравя Коко за резултатите от протеиновите й дни и да пожелая да не се отказва от целите си ....

Освен това, ей така просто наминавайки, искам да кажа колко симпатично девойче е Блинчето и как озарява форума с присъствието си... Заедно с tonita просто сияете :) Такава харизма - нямам думи :) :2020:

Енджи, виждам, че състоянието ти е било моментно - бъди себе си! Не се отказвай от намеренията си! Винаги съм те подкрепяла, ако си забелязала де....

Е, това е от мен - сигурно пак няма да ме отразите, но....

blinblin
11th September 2009, 18:02
Няма да се оставя да стана
като мечка и да изпадам в несвяс от ядене.
Това направо ме уби :2055: Колкото и да опитвам не мога да си те представя така.Просто Engel,мечка и ядене в несвяс не ми вървят ръка за ръка,хах...
Engel,monita_g ина двете ви :girl_kiss2:
kokodidi,и аз подозирах нещо такова,ама пък много интересно как успяха да изнамерят и 3-те деца-виетнамче,пуерториканче и какво ли не беше другото,вече не помня...Много бързо някой щеше да се обади и да ги обвини,че използват актъори както в онова с изневярата,а пък досега си е само в мислите ни...Вече не знаеш на кой да вярваш :1246:
Да си кажа честно на мен пак ми е интересно,голям смях пада :D

blinblin
11th September 2009, 18:06
И на Love Joy :girl_kiss2:

Искам "редактирай" :girl_cry2: Пращам по 5 хиляди поста един след друг...

Jaynee
11th September 2009, 20:35
Момичетааа, още 9 дни до края на предизвикателството! Те моите заветни 4 кг, че няма да ги сваля - няма :lol: Ама поне вие, стискам палци да се похвалите.
За оставащите дни наблягам на НВ и малко по-интензивни тренировки + някоя ябълка преди упражненията, за повече успеваемост :) До края това ми е стратегията, днес го реших.


П.С: блинблин, тази майката с мъжа доскоро ми бяха съседи, тук в един съседен блок живееха. Тя не беше много добре женицата, а се носеше слух, че всъщност дъщеря и Лора се е самоубила и тя по някакви незаконни начини е получила парите от смъртта и в Гърция. Но и аз си мисля, че половината неща бяха много измислени :offtopic:

Черешка
11th September 2009, 21:43
Здравейте момичета,

доста се позагубих аз, но в Благоевград почти нямам време да спя, камоли да пиша :oops: малко ме е срам защото съм много привързана към нашата групичка и да ви кажа честно - наистина съм ви задължена много! Особено искам да благодаря на мацките от августкото предизвикателство, които много ми помогнаха да постигна желаната цел и до сега я задържам! Е тя не беше кой знае колко голяма ( близо 3 килограма) но всички знаем, че тези 3 гк могат да променят много и се свалят най-трудно :shock:

Не съм качила нито грам и гледам да не прекалявам с пийване, както обещах на Енджи . Виждам, че е имало голямо дискусия около нейното решение относно храненето и диетите и аз мисля, че трябва да я подкрепим. Енджи е наистина ветеран в тези неща, и поред мен нейната позиция на показва, че тя се отказва от целите си и ще се отдаде на хранителна вахканалия, за да стане едно слонче до края на годината. Просто ми се струва, че може би е напът да приеме себе си такава каквато е и тогава наистина ще постигне исктинско щастие, пък туко виж и успех с килограмите. Силно прокрапям и мнението на monita_g, мила не се ядосвай според мен в темичката хората си кометират на вълни и просто не са намерили какво да добавят към твоите думи :lol:

Блин, наистина си голяма сладурана, ти си и височка и си направо бомба!

Тони , премери се да видим резултати :) както викат другите момичета то от хубави емоции покрай концерта нищо не се знае! Радвам се, че харесваш живота си на сингъл :girl_kiss2:

Jaynee, 4 кг ли беше целта на предизвикателството? Не се стагай наистина, ако свалиш 2 ще е направо супер! 4 ми се струват много за 20 дни. Успех със спорта!

Целувки и на Коко, мила само да ти споделя, че наистина твоите съвети да понамаля плодовете (щото аз ядях наистина доста) мисля, че си казват думата. Последните 20 дена тренирам главно за сваляне на коремчето, само то остана, и вече не ям плодове преди лягане и мисля, че има ефект!

Идеята на този дълъг пост беше малко да ви настроя оптимистичено, защото аз съм едно момиче, което си е постигнала целна с помощта на темата и съветите на момичетата и сега остава само да се раздвам на живота и да не преяждам, за не се налагат пак диети :P И не си мислете, че цял живот съм била между 50-52, започнах от 58 (а за мойта структура това е доста) преди няколко години и с много усърдие (и доста прегрешения разбира се) сега съм 50 и смятам да не мърдам, пък квото ще да става!
:1203: Успех и до скоро

Sine Qua Non
11th September 2009, 22:04
Само наминавам да се включа във новооткрития фенклруб на блинблин :lol: :lol: :lol: Съкровище, ти си самата красота! И всяка рокля ще ти отива!

А за Еngel и нейния избор да спре с диетата... всеки сам си преценява, щом чувстваш, че нямаш нужда, значи недей, радвай се на това, което си постигнала ( и на палачинките с извара :lol: )

blinblin
11th September 2009, 22:22
Само наминавам да се включа във новооткрития фенклруб на блинблин :lol: :lol: :lol: Съкровище, ти си самата красота! И всяка рокля ще ти отива!


Така вече забранявам да се говри за мен,хах :D
Ще умра от срам да знаете! :1246: :1241:

Sine Qua Non
11th September 2009, 22:26
Само наминавам да се включа във новооткрития фенклруб на блинблин :lol: :lol: :lol: Съкровище, ти си самата красота! И всяка рокля ще ти отива!


Така вече забранявам да се говри за мен,хах :D
Ще умра от срам да знаете! :1246: :1241:

:lol: :lol:

beatris
12th September 2009, 09:51
здравейте :D да кажа,че след рибата вчера,с леки прегрешения съм -300 гр.до тук общо 1.300 :D :D днес пак мляко с овесени трици :D хубав ден и многооо минусчета на всички :D

kokodidi
12th September 2009, 14:15
На моя пост никой не обърна внимание, но няма нищо ... явно не ме приемате за част от "групичката" си ...
.....................
Е, това е от мен - сигурно пак няма да ме отразите, но....
Думите ти са повлияли благоприятно за да се почувства Енджи по добре
всички са обърнали внимание - не си мисли глупости мила
ти си часто от нас и ние всички си те обичкаме :girl_in_love:
Благодаря за поздравленията - няма да се откажа :girl_kiss2:

Сегаааааааааа - пак да са хвала - сутринта :shock: -0,700 кг.
вижте ми линийката а а
нещо да кажете

днес ми е последния ден от протеиновата
и от утре НВД

От днес всички да престанат да хвалат Блинчето /че се притеснява/ - Всички да хвалат само мене /щот аз съм оперирана от срам още на 12 годинки/

Черешка радвам се че съвета ми ти е помогнал
продължавай смело напред
и подкрепям казаното от теб за поста на monita_g дано не се е разсърдила и разбрала погрешно

blinblin
12th September 2009, 14:52
Сегаааааааааа - пак да са хвала - сутринта :shock: -0,700 кг.
вижте ми линийката а а
нещо да кажете


Браво!!! :2020:

Love Joy
12th September 2009, 15:06
Браво, Коко! Направи някакво постепенно захранване от понеделник, ама много постепенно, за да задържиш резултата, ок? :)

Днес сте по-малко активни, момичета. Съботна умора, а? :lol: Познато, познато :lol:

Тонита, това на аватара ти ти ли си?

Love Joy
12th September 2009, 15:08
Опс, видях, че ще правиш НВД от утре. Много не разбирам от нея, само знам, че след глад трябва да се подхожда много внимателно.

дундьо
12th September 2009, 15:43
Engel, не ме чети като дявол евангелие. Нали питаше как протеините помпат. Ами знам как любимият актьор на жените Георги Стайков (който отдавна забягна във Франция и си погуби кариерата) натрупа килограми мускулна маса, за да снима "Без драскотина". С връзки си докопа чисти протеини, ядеше по две порции и отгоре и тренираше в залата, за да стане бабаит. Знаете го - "Вчера", "А сега накъде". Затова ти цитирах и леля си. Сори, наистина не бях запозната с подробности около тебе. Сега научавам, че си във форума от 2 години, че всъщност нямаш излишни килограми. Аз съм тук от месец и половина, но месец ме и нямаше, а няма да изчитам целия форум отпреди мен. Но пък видях поста на Монита

дундьо
12th September 2009, 15:44
Engel, чудих се какво да напиша. Ти си нашият ветеран тук и изпитвам някакво страхопочитание. Но ще си се изкажа. Решението дали искаш да отслабнеш е единствено и само твое, не си длъжна да го правиш. Но ако все пак решиш да сваляш, ти трябва по-различна стратегия. Повечко постоянство, повечко самодисциплина, по-стабилни хранителни и тренировъчни навици, а не мерки, които предприемаш за кратко и после изоставяш.

дундьо
12th September 2009, 15:52
Упс :oops: Оплесках я. Онова горе трябваше да е цитат.
Не знам дали си даваш сметка, че ти и Коко сте като лидери във форума. И някак си носите отговорност за останалите, дори и да не искате. Поне така го виждам аз.
Един последен съвет. Естествено, че теглото на жив човек не може да се закове и нормално варира +/- 2 кг. Очевидно ти нямаш нужда от сваляне, но ти се иска, защото такъв стандарт е наложен на модния подиум. По-добре ги свали - те са едно нищо 2-3 кг, за да се чувстваш добре, просто за самочувствието ти. Успех, каквото и да си решиш1 :2003:

Engel
12th September 2009, 17:29
Коко: Честито минусче пак! Писна ми от твойте минуси! Спри се малко :lol: :lol: :lol:

дундьо: Ами тук съм от 2005-та година.
Имам килограми за сваляне, просто нямам самата самодисциплина.
Според момичетата може и да нямам за сваляне, но аз знам, че си имам 5кг. за сваляне за да съм нормална. В момента съм 168/65кг.
Не съм си в идеалното тегло, защото никога не съм била слаба и даже незнам кое ми е идеалното тегло. Най-слаба съм била на 63кг.
Не ми достига много търпение и инат относно диетите.
Какво да кажа? Такава съм и не ми се отдават явно диетите.
Благодаря ти за съветите все пак :D Успех на теб!

beatris: Честит минус и на теб инатче такова! Успяваш :)

monita_g: :2020: :2024:

swe3tynka
12th September 2009, 17:32
Сегаааааааааа - пак да са хвала - сутринта :shock: -0,700 кг.
вижте ми линийката а а
нещо да кажете


Браво за минусчето, обаче няма ли опасност да ти се отпусне кожата при такова скоростно сваляне? :roll:

monita_g
12th September 2009, 17:43
Мили мои не се сърдя, нито съм ви разбрала погрешно ... :2020: Истински ви подкрепям и наистина пиша с голямо удоволствие във форума. Просто ми става тъжно когато някоя от вас изпадне в някакво странно състояние и искам да помогна с нещо, макар това нещо да е просто един пост.... Като не получа обратна връзка и се чувствам безсилна ... някакси ...

Съжалявам за оф топика, но исках да ви кажа на две на три за причината, поради която написах онзи пост!!! Благодаря Ви за вниманието, което сте отделили :) Истински съм трогната :) :2020: Целувам ви всички .... Поздравявам минустчетата :)

mim4etooo
12th September 2009, 17:46
Хайде и аз да напиша няколкоко реда: :chating:
Engel, макар да не съм те виждала как изглеждаш съм обедена, че си супер мацка. Подкрепям те напълно в начинанието "Без диета - разумно хранене и спорт", защото аз съм на мнение, че това е по-сложна задача от самата диета. :2046:
Сега, въпреки че забранихте похвалите вече :wink: , аз да си кажа: blinblin, голяма сладурана си и изглеждаш страхотно. :dirty_dance:
Коко, ти май и това предизвикателство ще си на челна позиция със свалени килограми. Браво, мила! Само така. :bravo:
beatris, браво и на тебе. Справяш се супер. "Капка по капка-вир става". В твоя случей - "Грам по грам-постигната цел" :wink: :D

tonita
13th September 2009, 08:19
Добто утро сладурки! :D Днес съм първа и черпя с неделно кафенце :D

http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0184449/img_184449_866500_r.jpg

Коко и беатрис, хайде и аз да ви поздравя за минусчетата! Продължавайте все така! Коко ако може да ми инжектираш малко от твойта воля и инат!!!!! плийс :lol:

И аз имам да се хаваля, днес се притеглих- 60.8, въпреки, че снощи имаше лека изцепка :lol: Бях си в къщи, гледах си филмче и реших да не вечерям, защото и без това нямах кой знае какво в хладилника :lol: Обаче по едно време съвсем ми пристърга и изядох 3-4 сухара с лютеница :oops: Ако не го бях направила, сега щях да имам по-голямо минусче, ама нищо, аз пак съм доволна :D Делят ме някакви 0.300 от победата :roll: Това ще ми е първото успешно предизвикателство :D

Love Joy това на авара съм аз :roll: Днес смятам да направя един пречистваш ден, сега пия кафенце, заредила съм се с лимони, смятам да опитам да изкарам на сок от лимон+вода+малко мед, а вечерта ако много огладнея ще хапна зеленчук! Да видим дали ще устискам :D

Love Joy
13th September 2009, 08:27
Тонита, харесва ми аватара ти! Сладурана си! Браво за първото ти успешно предизвикателство! Все така да ти върви, докато постигнеш целта си (а каква е тя?)

ЕДИН пречистващ ден звучи добре. Ама само ЕДИН. Стискам ти палци!

tonita
13th September 2009, 08:33
Абе мимче ти защо не се отчиташ? :roll: Нали беше започнала диетата на Байкова или се лъжа?

Чери радвам се, че минаваш да ни видиш :D Сладурка :1219:

Енгелче то и аз не правя диети, просто гледам да поемам по-малко въглехидрати, избягвам някои храни, но не съм си забранила категорично нищо :lol: и смятам от време на време да правя по един такъв пречистваш ден- само на течности.

Хайде момичета, чакам ви да станете да си правим компанийака с кафенцето :D

tonita
13th September 2009, 08:40
Тонита, харесва ми аватара ти! Сладурана си! Браво за първото ти успешно предизвикателство! Все така да ти върви, докато постигнеш целта си (а каква е тя?)

ЕДИН пречистващ ден звучи добре. Ама само ЕДИН. Стискам ти палци!

Love Joy :1219: Крайната ми цел е 55кг, аз съм 153 висока (да подчертая) :D Килограмите ми за сваляне не изглеждат много, но истината е, че вече 5-6 години не мога да ги сваля. На приливи и отливи съм, ту сваля 2-3 килограма, после пак ги кача и така в омагьосан кръг :? Чисто и просто ми липсва воля и постоянство!!!! Пък и съм голям чревоугодник и всичко ми се хапва :oops: Сега на последък, както бях споделила нямам много апетит и започнах малко по малко да свалям :D

blinblin
13th September 2009, 09:04
tonita,честито :)Браво на теб,наистина :2020: Обаче само да кажа,че до края на предизвикателството ще отслабнеш повече от 300 гр,59 ти е в кърпа вързано :D
Притеснявам се само дали не се ограничаваш прекалено много от храна?Занм,че не ти се яде,обаче... :(

beatris
13th September 2009, 09:11
добро утро :D днес съм -400 гр.общо 1.700 гр :D :D ейнджъл бавно кретам към победата :D продължавам с ината и с киселото млякоооо :D

mim4etooo
13th September 2009, 09:16
Тони, браво за минуса. :bravo: Страхотна си. Напълно съм съгласна с blinblin - и аз си мисля, че ще видиш заветната 5-ца до края на предизвикателството. :good_luck: Аз не се отчитам, просто защато прекъснах диетата на Байкова. Не ми се отразяваше добре, особено след фитнеса. Гледам да се храня здравословно (като изключим последните ден-два :oops: ). Хубавото е, че макар че не свалям поне не качвам. :1231: Трябва да започна нещо по-сериозно, но още се подготвям психически. :D

mim4etooo
13th September 2009, 09:18
beatris, браво и на теб за минуса. :bravo: Продължавай в същия дух. :wink:

blinblin
13th September 2009, 09:22
Аз пък сега се притеглих и не мога да повярвам. :shock: Последните няколко дни не съм на диета,храня се нормално и то не само хубави храни(ям сладолед около 100гр.,филийки с масло и сол и то вечер)и макар това да са ми единствените прегрешения не се ограничавам.Ям корнфлейкс за закуска(ама не шоколадов :D )и постоянно ям грозде,защото мама купи,а пък няма да го хвърлям сега...
И сега познайте какво... -800 гр. :shock: Нямам си и идея как се е получило и то като се има предвид,че преди да спра диетата не съм била на диета,защото се тъпчех постоянно с шоколад и сладолед.Просто онова "от утре" беше постоянно там,както и знанието,че от утре няма да ям такива храни и трябва да си наваксам.А пък сега като знам,че няма такова "утре" и не ми се прекалява с храна,дори не ми се е приял шоколад,защото си мисля че вече винаги може да си купя... :roll:
Автор Съобщение
beatris ,честит минус и на теб!

monita_g
13th September 2009, 09:57
Добро утро и от мен, драги ми красавички :) :2020: Веднага искам да поздравя blinblin, tonita, beatris за минусчетата, а що се отнася до Коко тя наистина ще е първенец :) хихих браво!!!! :girl_dance:

Днес смятам да направя един пречистваш ден, сега пия кафенце, заредила съм се с лимони, смятам да опитам да изкарам на сок от лимон+вода+малко мед, а вечерта ако много огладнея ще хапна зеленчук! Да видим дали ще устискам :D

Аз да споделя, че от вече 3 дена хапвам лимони, има нещо като "диета", но аз ги хапвам повече за пречистване... Значи започва се с 1 лимон и всеки ден увеличаваш бройката им, ако го правиш например 7 дена - на седмия ден хапваш 7 лимона :roll: . На мен това ми се вижда много и съм спряла на 2- 3 лимона на ден, колкото дойдат :) Много добре ми идват, чувствам се свежарка :)

tonita, тази лимонена течност най-добре да я направиш някъде с около 3 литра вода, 3 лимона, малко мед и цял ден да я пиеш :) Успех!!!! Наистина действа зареждащо :) и витаминозно :)

Engel
13th September 2009, 10:17
Ех, какво стахотно кафенце! :computer_coffee:
Благодаря ти Тони. Честит минус и честито спечелено предизвикателство! Тези 300гр. ей сега ще
ги издухаш!Иди до 00 :lol: :lol:
Искам и аз от на Коко ината и волята ;(

beatris: Радвам се, че намери своя път! Само се захрани след това хубавко, за да не се получи
йо-йо.

Блин: Супер! Усещам, че всички ще намерим пътя към успеха. Просто трябва да разберем, че
универсална диета няма. Все пак не прекалявай с филийките, а сладоледа скоро ще го преживееш.

monita_g: Супер са лимоните, а и доколкото съм чела, помагат за целулита :D

tonita
13th September 2009, 10:47
Ех, какво стахотно кафенце! :computer_coffee:
Благодаря ти Тони. Честит минус и честито спечелено предизвикателство! Тези 300гр. ей сега ще
ги издухаш!Иди до 00 :lol: :lol:

АААА тази работа е свършена бе (преди тегленето) :1228:

Монитка миличка много ти благодаря за съвета :girl_kiss2: аз изцедих почти два лимона, разредих с 1,5л вода и една супена лъжица мед. Това как е като пропорция? После и още ще си направя. Аз само 1 ден ще изкарам на това лимонено пречистване :D И смятам да го правя периодично, примерно на 2 седмици веднъж....

monita_g
13th September 2009, 10:59
... аз изцедих почти два лимона, разредих с 1,5л вода и една супена лъжица мед. Това как е като пропорция? После и още ще си направя. Аз само 1 ден ще изкарам на това лимонено пречистване :D И смятам да го правя периодично, примерно на 2 седмици веднъж....

Добре е, всеки може да си го направи според вкуса си, но все пак колкото повече лимони има - толкова ефектът е по-добър :) :2020:

monita_g
13th September 2009, 11:01
monita_g: Супер са лимоните, а и доколкото съм чела, помагат за целулита :D

Оле, точно така - ти ме подсети - ихихи - сега ги заобичах още повече :) :roll:

Искам бутон редакция - пращам по 1000 поста :(

Jaynee
13th September 2009, 11:05
единственото гадно нещо ми се струва е, че ми скърцат зъбките постоянно от лимоновия сок .................. :shock:

tonita
13th September 2009, 11:15
единственото гадно нещо ми се струва е, че ми скърцат зъбките постоянно от лимоновия сок .................. :shock:

:lol: скърцат не скърцат- търпи бабо за хубост :lol:

Engel
13th September 2009, 11:21
Аз съм много доволна от онзи лимонов сок.
Правех си 1/2 лимон + 200мл. вода и 1 с.л. мед.
Ставаше много добре. Даже ме подсетихте сега пак да си направя :D
Тони: Дано да си спазиш обещанието, защото и аз така като теб си обещавам разни подобни работи, но уви :lol:

Jaynee
13th September 2009, 11:24
Хахахаха, така е, търпим си сега като преди сме изпуснали леееко положение, щем не щем-търпим, нямаме избор :P

Късмет с лимоновите начинания :D

Charlotte
13th September 2009, 12:36
Добър ден!
Много съм щастлиша и искам да се похваля-1 кг съм!Още 16 остават,но ще се справя...
Още не съм влязла в ритъм с тренировките,защото имам много задачи за вършене...но от другата седмица с училището ще са си по 3 на седмица :D
Това е от мен...приятен и успешен ден на всички!

Engel
13th September 2009, 16:01
Супер! Всеки се справя страхотно!
Ако искате да удължим и това предизвикателство, защото си ни е много хубавка темата?! :D
Charlotte: Честит минус! Страхотна си :2035:

beatris
13th September 2009, 18:22
аз като се ентусиазирам...та знае ли се :D та в този ред на мисли искам да попитам някой с по голям опит в диетите :D сега ям основно кис.мляко с овесени трици или риба тон,пия си и вода и съм ок...обаче след като свърша с тази моя си диетка ,искам да направя 5 дни на протеин и след това си харесах тази на байкова...дали е удачно?за цялата тази работа се надявам да сваля 10 кг...е ли възможно???

Jaynee
13th September 2009, 18:47
А мога ли да те попитам защо искаш толкова бързо да свалиш 10 кг. ? На Байкова е 14 дни, 5 дни протеин и не знам твоята колко е, но едва ли е повече от 10 дни. Значи в общи линии искаш да свалиш 10 кг за месец. ПО ПРИНЦИП , на всеки е ясно, че е възможно, ужасно трудно и самоубийствено, но е възможно.
Само, че ... защо искаш да свалиш толкова много килограми за толкова малко време? Много ли имаш да сваляш ?

Извинявай ако си споменавала, но не се сещам да съм чела някъде ..

Ако са много - ок (въпреки че пак ми се струват много за това време), но ако искаш само 10 да свалиш ... Незнам , увеличаваш риска да върнеш бързо, ако са само 10 и то с пъти, а и стрии разни ...

Engel
13th September 2009, 19:49
beatris: Добре е да се правят почивки между тези всичките диети, който изреди. Един вид си задържаш килограмите и после пак стресираш организма за да свалиш още.
Ако гладуваш само той ще привикне и ще използва много по-малко енергия, за да работи и няма да сваляш даже.
Пример мауз, която до колкото си спомням беше хапвала един месец само салати и не сваляше, а след като започна да хапва по-обилно, килограмите започнаха да падат.
Можеш да направиш такава схема:
5-7 дни на твоята диета - 15-20 дни почивка и нормално хранене
5 дни протеин - 20 дни нормално хранене
14 дни Байкова - 28 дни захранване.

Помисли си! Успех :)

Mama.Mia
14th September 2009, 02:51
Супер! Всеки се справя страхотно!
Ако искате да удължим и това предизвикателство, защото си ни е много хубавка темата?! :D

Такааа, всеки се справя страхотно, с изключение на мен :(
Първа се включих в предизвикателството, и само си ви чета без да пиша, защото няма с какво да се похваля.
Започнах 57кг и 2 седмици по-късно, ето ме на, пак съм 57кг, не съм мръднала надолу даже и с грам :( :roll:
Аз съм "За" предложението на Engel да продължим предизвикателството, примерно до края на септември, какво мислят другите? :?:

kokodidi
14th September 2009, 07:41
Добро утро милички
Последния ден от диетката с протеинче бях -0,400 кг. :girl_dance:
вчера ми беше първия ден на НВД след протеиновата и си хапнах ужасно вкусни неща
За целия ден /хич не беше захранване ама съм си го заслужила/
1 цяло свалено яйце и 1 белтък
около 400 гр. риба
чушки
сирене /около 100 гр/
чушки печени /малко бяха/
6-7 малки домата
печени кърначета /мазнички са но пък не е болка за умиране/

Сутринта на кантара всички килца си бяха по местата - нищо не съм качила

днешния ден още не съм го планирала

Общия ми резултат от протеиновата диета е 3,300 кг за пет дни

И аз съм ЗА да продължим предизвикателството до края на септември
Енджи направо да ги обявяваш мила

Много се радвам за успехите на всичкиииии - само така момичета

beatris възможно е свалянето на 10 килограма за месец ама после ще върнеш поне половината за същото време - гарантирам
по добре да свалиш 5 за първия и 5 за втория а не 10 първия и да качиш 5 втория
не мислиш ли

по късно ше пиша по подробно че работа работа - кога ще се свърши тая работа незнам

целувки и успешен ден

Engel
14th September 2009, 09:08
Коко: Супер резултат за пет дни!
Хора като мен ще си мечтаят само за това :pinkglasses:
Менюто е хубаво за вчера като изключим карначетата!

Аз днес се претеглих и установих, че съм си 65кг. и не съм мръднала макар, че си ям каквото си искам в последните 10 дни.
Било хубаво тренировките да ти покриват прегрешенията :lol:

Относно предизвикателството - решено е!
Продължавам го до края на месеца и вече ще ги правя по месец. Ще увелича броя на килограмите за сваляне до 3кг. :D
Успех на всички!

tonita
14th September 2009, 09:49
Хайде добро утро и от мен слабушки! :D

Кокич, изби рибата бе момиче :lol: :girl_haha: Нашият рекордьор си ти! :cool:

Вчера не можах да бъда напълно стриктна в лимоненото гладуване, вечерта хапнах салта от домати, краставици, печени чушки и лук, с малко туиквички от барбекю :oops: Въпреки това си имам минусче -0.700кг и съм много доволна :D

Този път постигнах целта :cool: Най-накрая!!!!!!!!!

И аз искам да удължим предизвикателството до края на септември. За тогава ще си поставя следната цел: последната седмица на септември да задържа под 60кг :roll: