PDA

View Full Version : Въпросче !


veni_333
23rd November 2009, 20:02
Аз съм на 14 висока съм 170 см и тежа 57кг :oops: Искам да отслабна и ми трябва помощ.
Ще ви кажа какво ядох днес:
Закуса 3л овесени ядки и малко мляко 0,1%
Обяд салата (зеле домат и морков) филия Вита и сирене
Вечеря таратор
около 3л вода може и повече
И само да кажа тренирам 2х1 час баскетбол и правя 20 мин. упражнения сутрин

Mery-
23rd November 2009, 20:07
Менюто е хубаво, но менютата се пишат тук - http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=12751

Второ, за тази възраст и височина, килограмите са супер.

Трето, ти си разбрала, че трябва да комбинираш спорт + здравословно хранене, което е прекрасно, но не разбирам нужда от каква помощ имаш?

Четвърто, къв е въпроса? :lol:

veni_333
23rd November 2009, 20:11
Да получи се доста смешно за което съжелявам.Вяпросът е дали е добре менюто ми!пък и аз не се харесвам имам много големи крака иначе всичко др ми е ОК

Mery-
23rd November 2009, 21:55
Не съжАлявай, а по добре си намери упражнения за стягане в областта на бедрата и ги прави поне 3 пъти седмично. И все пак в домашни условия резултатът няма да дойде бързо, но ако имаше желание и воля ще стане. Успех.

tonubg
24th November 2009, 15:12
Аз съм на 14 висока съм 170 см и тежа 57кг :oops: Искам да отслабна и ми трябва помощ.
Ще ви кажа какво ядох днес:
Закуса 3л овесени ядки и малко мляко 0,1%
Обяд салата (зеле домат и морков) филия Вита и сирене
Вечеря таратор
около 3л вода може и повече
И само да кажа тренирам 2х1 час баскетбол и правя 20 мин. упражнения сутрин
Здрасти Вени, тази храна е доста оскъдна от към калории дори и за твоите кг. Не знам какво си мислиш но гладът не е ключа към успеха.
Започни да хапваш повечко. Може да се разровиш за съвети за начинаещи във форума. Но и прекаленото тренировки не е на добре ;)
Всичко има определен баланс, тези овесени ядки само ти раздуват стомаха заедно с киселото мляко и пречат на стомаха да се справя с истинската храна.
Сутрин хапвай по 1-2 варени яйца с малко ядки или масло ... в пъти е по-добре.
Обяд може да хапваш месце със салатка, като на самата салата и салгай зехтин.
Вечер - чисто месо отново със салатка.
Плодове сокове и всякакви газирани напитки знаеш ... без тях :)
Ако ти се прияде нещо сладко може да си направиш билков чай и да си го подсладиш със стевия /естествен подсладител/ в пъти по-здравословен е от изкуствените.
Дано да съм ти помогнал и допринесъл с нещо.
По-здрави !

veni_333
24th November 2009, 15:21
Мерси много за съветите!Но менюто, което ми препоръчваш не е за мен.Не обичам месо, а храната която съм написала ме засища достатъчно. Не ми е малко.

ingi
24th November 2009, 16:34
здравейте! четох преди няколко дни за жена в русия,отслабнала със 60кг понеже и аз като нея се нуждая от сериозна корекция "излапах"книгата и като топъл хляб.става въпрос за следния режим:до обяд се ядат "вредни" храни-хляб,сладко мазно и всичко друго мое любимотова до 12чслед това протеинов режим до 18ч и след това абсолютно нищо.вече се опитвам почти 5 дни,но само където ми е по-леко чакам вашето мнение :)

lilsh
14th December 2009, 15:07
Само не се тъпчи много сутрин, това че може да ги ядеш, не означава да преяждаш с тях. Пиши дали имаш резултати.

Fake_smile
1st January 2010, 16:23
Най-добре изобщо не прави диети,защото сега организмът се развива и това може да попречи.. (НО се храни здравословно)