Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Гинекомастия (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3048)

summerseason 26th March 2008 19:18

Здравей, надали има някой който само като прочете редовете ти и да определи дали имаш или не гинекомастия.Незная до колко са се уголемили гърдите при теб но не наложително а ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е да се отиде на преглед при специалист.И 350км не са толкова много, аз от Англия си дойдох заради този проблем така че за ден си решаваш проблема с разстоянията.Писал съм при кого съм правил операцията, надявам се да нямаш Гинекомастия, тъй като лечение с медикаменти трудно решава проблема,а и операцията не е толкова сложна и болезнена.УСПЕХ

tjrz 27th March 2008 22:19

Ineteresuva me dali izhoda ot operaciqta 6te e nalice i dali problema nema da se proqvi sled vreme otnovo ina4e sega mi predstoi hodene v Angliq i jivot i zdrave sled tova 6te otida na konsultaciq. Nadqvam se tam da mi pomognat i da sloja krai na ve4nite si muki i problemi 6te se radvam da polu4a po-ve4e informaciq i za pulnata stoinost na procedurata i sroka za vuztanovqvane.

summerseason 28th March 2008 00:21

при мен цената беше 600Е, клиниката е ВИТА, доктор Динев, лесна операция, няма много болки, бързо се възстановяваш след това, един месец се носи специална превръзка която стяга определеното място с цел по добро зарастване.А ефекта-доволен съм

tjrz 7th October 2008 23:10

ре
 
Здравейте отново от мен на вси4ки който мислят да предприемат нещо срещо гинекомастията мога да кажа само едно УСПЕХ и не се колебайте аз вече направих тази стъпка и въобще не сажелявам оперирах се в гр.Русе при д-р Станимир Георгиев.Човека ми обясни всичко за операцията и след това не е кой знае какво но се надявам да съм помогнал поне на някого.Така де исках да кажа само че не е задължително да се ходи до София като може да се направи и в Русе за хората от северо-източна България УСПЕХ на всички.

asyzzz 18th October 2008 21:29

Здравейте....От 4-5 години се занимавам с фитнес и наскоро ми се появи гинекомастия. Не сам вземал стероиди, но може би се дължи на някакъв хормонален дисбаланс. Затова смятам друга седмица да отскоча първо до ендокринолог, а след това да си оперирам и гинекомастията. Имам няколко въпроса към хора, минали вече по този път и ще съм им много благодарен ако отговорят:) Избрал сам си вече хирург и ме интересува мнението ви за д-р Веселин Динев. Някой оперирал ли се е при него? Как мина операцията? А как протича въстановяването? След колко време ще мога да се върна на работа(работата ми не е физическа:)? Остава ли белег след операцията...Ако може някои да ми изпрати снимки:) Благодаря ви и успех!

screamers 11th February 2009 20:06

Здравейте! И аз съм със същия проблем - гинекомастия. Искам да попитам дали някой е чувал за Д-р Ангел Енчев от пластична клиника "Симетрия" - цената за операцията при него е 1500 EUR.
Според Вас добър специалист ли е и заслужава ли си тази цена?
Забравих да спомена, че човека има предаване по телевизия "Здраве", което се казва "Симетрия".

www.symetria-bg.eu

demili 1 11th February 2009 21:00

Този доктор води собствено предаване по телевизията, всяка вечер е по разни партита с Евгени Минчев, кога му остава време и да оперира........ :roll:

Divinemouse 11th February 2009 21:28

Цитирай:

Първоначално написано от screamers
Здравейте! И аз съм със същия проблем - гинекомастия. Искам да попитам дали някой е чувал за Д-р Ангел Енчев от пластична клиника "Симетрия" - цената за операцията при него е 1500 EUR.
Според Вас добър специалист ли е и заслужава ли си тази цена?
Забравих да спомена, че човека има предаване по телевизия "Здраве", което се казва "Симетрия".

www.symetria-bg.eu


Това като реклама на сайта ли да го разбираме или :roll:
1-во мнение :roll:
Странно ми е как оперира в 4 града и води предаване :roll:

joliy 12th February 2009 16:21

Ясно е колко оперира... поне аз нямам доверие на такива "телевизионни" доктори. По-добре се насочи към някой сериозно практикуващ, а не новоизгряла звезда...

te_dda 12th February 2009 22:22

а само ако пък си припомните сердев каква телевизионна звезда беше......


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.