Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   ФИЛЪРИ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13450)

tyning 31st May 2013 20:54

ФИЛЪРИ
 
Момичета , решила съм да си уголемявам устните и ми се струва с филъри е моя, метод тъй като не ми достига смелост за по агресивен ...
Моля дайте своите мнения , тъй като не съм изобщто запозната...
Благодаря ви предварително !

Нелка 31st May 2013 22:11

Цитирай:

Първоначално написано от tyning (Публикация 788119)
Момичета , решила съм да си уголемявам устните и ми се струва с филъри е моя, метод тъй като не ми достига смелост за по агресивен ...
Моля дайте своите мнения , тъй като не съм изобщто запозната...
Благодаря ви предварително !

Juviderm 4 е най-плътен. Като за начало е добре за наслагване. ХК действа с наслагване. Т.е първия път ще ти трае около 2 месеца. Втория път около 4-5. После всеки следващ повече. Гледай да си намериш добър и опитен дерматолог, да не ти направи асиметрия. Но и да ти направи - лесно е за корекция, не е нещо фатално.

За себе си лично съм преценила, че не обичам силно изразен контур - прави ми илюзия за мустак! :(
Аз винаги казвам, че искам да ми наблегнат на червената част на устните, а не на контура..
Но това се установява с времето и опита - сама ще си прецениш какво ти харесва. Успех! :)

tyning 1st June 2013 19:16

благодаря ти Нелката :girl_kiss2:

tyning 3rd June 2013 18:26

Момичета помагайте , моля ви ! След два дни ще слагам филъри , а не знам какво количество да сложа ... Искам преди всичко да си личи , че съм правила нещо , а не парите ми да са на вятъра ...

titi1 3rd June 2013 21:43

Нали за това е дерматоложката, тя ще прецени колко и къде, като и кажеш какво искаш да се получи.
Реши ли какъв филър ще слагаш?

tyning 3rd June 2013 21:52

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 788384)
Нали за това е дерматоложката, тя ще прецени колко и къде, като и кажеш какво искаш да се получи.
Реши ли какъв филър ще слагаш?

Juviderm, на това съм се спряла , но честно казано не съм мн. запозната ...
Преди за сложа цицте изчетох почти всичко във форума но сега ще е каквото стане ...

titi1 3rd June 2013 22:02

циците не можеш да сравниш с филъра. Те са така да се каже до живот, има и при тях подмяна, обаче си е много сериозна инвестиция.
И аз съм за Жуведерм. И Рестилайн също не е лош, но сякаш Жуведерм е по-добрия.

tyning 3rd June 2013 22:08

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 788390)
циците не можеш да сравниш с филъра. Те са така да се каже до живот, има и при тях подмяна, обаче си е много сериозна инвестиция.
И аз съм за Жуведерм. И Рестилайн също не е лош, но сякаш Жуведерм е по-добрия.

При кой дерматолог си слага , аз съм при Денкова.

titi1 3rd June 2013 22:11

аз не съм от Сф и нямам впечатления от тамошните дерматолози.
А и говоря конкретно и само за филъра, не за устни или нещо друго. То си е ХК, но е важна плътността.
Доколкото знам на пазара най-качествените са тези двата, не претендирам да съм много веща, щото постоянно излизат нови и нови.

Нелка 3rd June 2013 22:27

Цяла ампула за начало. Ще има голям оток, който ще спадне след 3 дни. Но ще се харесаш най-много с отока :)
След 2 месеца пак ще сложиш.

Аз слагам само при Мирчевска. При Денкова никога не съм>

После да се похвалиш! :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.