Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Филър за устни - Crystal (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9098)

teodora39 18th October 2009 22:01

Цитирай:

Първоначално написано от raptorche
По принцип, ако доктора е професионалист и е постигнал асиметрия, трябва да направи докорекция.

Докторът е Денкова. Ако тя не е професионалист, кажете кой е. Наистина, кой е най-добрият в боцкането? :D Има ли такава класация във вашия форум?

raptorche 18th October 2009 22:06

Много е субектнивно, кой е най-добрия в "боцкането". Според мен в Пловдив, най-добри, специално за устни са, д-р Павлова и д-р Асенов.

ina79d 19th October 2009 08:50

Сутринта ,ставайки горната ми устна, където имам контур с "Кристал" поставен на 27 .03. и остатъка от амп. добавен на 8.05., ми е подута, като от едната страна повече. Това ми се случва за трети път от поставянето му , като първия път на подуването се уплаших,защото стоеше като подуто- опънато- като силиконова, втория път и сега е еднакво.Първия път спадна за няколко дни, сега ще видя.
Не е лошо като ефект. :wink:
Но ми е много страно , какви са тези реакций след толкова време ? :1246: И то винаги се случва сутрин след сън. :1246:

ina79d 19th October 2009 09:01

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Ето го моя резултат. Имам ли основание да недоволствам или не?

http://hammy81.snimka.bg/?album;aid=433649

По мое мнение, леко е избягала симетрията от едната страна на долната устна.

Да, има асиметрия, но мисля, че ще се оправи бързо, Може да криви малко и от упойката, но това според мен ще отзвучаи бързо.
А, аз сега се гледам и дясната ми горна устна е по- подута от лявата, моето пък какво е. :1246: Седем месеца след поставянето му и то само контур? :1246:

raptorche 19th October 2009 09:26

Възможено е киселината да се е разорбирала по-бързо от едната страна. Ако това ти е първи филър в тази зона, най-вероятно, вече нямаш почти нищо. Ако по принцип си имала лека асиметрия по рождение сега може да е малко по-изразена .

ina79d 19th October 2009 09:55

Цитирай:

Първоначално написано от raptorche
Възможено е киселината да се е разорбирала по-бързо от едната страна. Ако това ти е първи филър в тази зона, най-вероятно, вече нямаш почти нищо. Ако по принцип си имала лека асиметрия по рождение сега може да е малко по-изразена .

Ако това се отнася за мен.
Нямам никаква асиметрия, ( имам мн.хубави, правилно- равномерно очертани :lips: ) . Филъра се разорбира отдавна, аз го правих за изглаждане на дребни бръчици, не за увеличаване на устните( ако ги увелича, ще стана вулгарна).
Но, получавам, 3 пъти подуване, доста след поставянето и доста след разорбацията му.
Та, затова се чудя какви са тези късни реакций?

Stunning 19th October 2009 09:55

по мои наблюдения след първият път почти или съвсем нищо не остава. вторият ще се задържи повече. не съди за резултата веднага след, защото това е отток реално. а за професионализма на денкова може да се поспори... след нещата, които ти е наговорила, начина по които те е боцнала, да не говорим колко е непрофесионално да се лъже пациента за собствена изгода... недупостимо е да се поставят материални интереси пред тези на пациентите... така че тя е много далеч от моята класация на професионалистите

raptorche 19th October 2009 10:03

А каква е твоята класация на професионалистите :)

teodora39 19th October 2009 21:55

Цитирай:

Първоначално написано от ina79d
Да, има асиметрия, но мисля, че ще се оправи бързо, Може да криви малко и от упойката, но това според мен ще отзвучаи бързо.
Седем месеца след поставянето му и то само контур? :1246:

На живо никаква асиметрия не си личи. Не си личи и, че съм си сложила нещо в устните! И аз има само един нищо и никакъв контур, който само аз си забелязвам. Пари на вятъра. :x
Вързах се на тази процедура, защото коментарите тук ме убедиха, че се получава натрупване, т.е. след четвъртото-петото инжектиране ще се доближа до желания резултат. А до тогава ще ми дойде време за лифтинг и хич няма да ми е до устните вече :lol:.

teodora39 19th October 2009 22:11

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
по мои наблюдения след първият път почти или съвсем нищо не остава. вторият ще се задържи повече. не съди за резултата веднага след, защото това е отток реално. а за професионализма на денкова може да се поспори... след нещата, които ти е наговорила, начина по които те е боцнала, да не говорим колко е непрофесионално да се лъже пациента за собствена изгода... недупостимо е да се поставят материални интереси пред тези на пациентите... така че тя е много далеч от моята класация на професионалистите

:oops: Какво да кажа за Денкова?! Изтипосана е на сайта на претенциозната Есте Клиник. В Медика Естетика я викат специално за инжектирането.
В интерес на истината аз не я исках, но като ми заповтаряха "Тя е най-добрата, не можем да си позволим да ви оставим в ръцете на друга докторка"... 10 пъти казах, че не държа на Денкова, а те се запънаха и нямаше накъде да мръдна.
И какво е това безобразие за труда си да искат по 200-300лв? :shock: На едро филърите им излизат без пари. Те за 5 минутки труд, направо обират хората.
А как пък ме дразнят, като не дават информация по тел. или е-мейл, само и само да идеш на "консултация" и да им снесеш 40лв.

raptorche 20th October 2009 18:53

Затова, тарикатките идват в Пловдив и тук си слагат филъра с безплатна консултация и почти на половин цена. Пътните + кафе и пак излиза по евтино. А тук има професионалисти на същото ниво, дори с повече международни конгреси :)

teodora39 20th October 2009 20:19

Цитирай:

Първоначално написано от raptorche
Затова, тарикатките идват в Пловдив и тук си слагат филъра с безплатна консултация и почти на половин цена. Пътните + кафе и пак излиза по евтино. А тук има професионалисти на същото ниво, дори с повече международни конгреси :)

И какви са цените в Пловдив?
На сайта на Тонев пише 500лв. При Асенов и Павлова колко е?

raptorche 20th October 2009 20:35

При Павлова между 300-350 лв. Аз работя с нея :) Не смятам, че Тонев и Асенов са по-добре, за филъри и ботокс специално. Ти сама си го сметни :)

raptorche 20th October 2009 20:41

И ако трябва да съм по конкретен за цените при д-р Павлова:


Hyaluronica - 300 лв.

Teosyal - 350 лв.

Ботокс - 250 лв - 50 единици

teodora39 20th October 2009 20:44

Къде работите заедно с д-р Павлова? Клиника? Адрес?

raptorche 20th October 2009 22:20

В момента работим на бул. Васил Априлов 20б имаме няколко кабинета за различни манипулации. Ако решиш нещо ще ти оставя телефона на д-р Павлова. Смятам, че цените спрямо вашите в София са много актуални и наистина си заслужава, също така, добре осведомените дами знаят, че тя е един от най-добрите в България специално за устни, а и не само.

Д-р Людмила Павлова ( дерматология, естетична медицина )
email: estetikplus@mail.bg
адрес:
гр. Пловдив
Васил Априлов 20б
кабинет 515
телефони за контакт:
088 8 312 551
088 7 884 588

Следим форума редовно и тук също можем да даваме допълнителна информация.

Поздрави.

teodora39 21st October 2009 01:36

raptorche, много ти благодаря за отзивчивостта и информацията.

Ако не е много нахално, може ли да ми изпратиш снимки на устните, които се оформяли? Правите ли снимки изобщо? Аз съм си малко Тома Неверни, затова бих искала да видя.

И относно моята болна вече тема: д-р Павлова работи ли с материали на клиента? Как ще се промени цената при такъв случай?

raptorche 21st October 2009 09:46

По-принцип да, но само с реномирани марки филъри, с които сме работили, защото никой лекар не иска да рискува да инжектира нещо, с което не е работил и не знае точния му произход и качество. Иначе цената и е 150 лв на 1ml. За снимки ще ти пиша на ЛС. Поздрави :)

raptorche 21st October 2009 09:47

Като в тази цена се включва и проводна анестизия, ако говорим за устни :)

teodora39 21st October 2009 13:30

Цитирай:

Първоначално написано от raptorche
По-принцип да, но само с реномирани марки филъри, с които сме работили, защото никой лекар не иска да рискува да инжектира нещо, с което не е работил и не знае точния му произход и качество. Иначе цената и е 150 лв на 1ml. За снимки ще ти пиша на ЛС. Поздрави :)

:shock: Наистина е адски евтино! :shock:
Май всички трябва да врътнем едно кръгче по Пловдив.
А устните ми харесват. Защо? Добре са си. А с кои марки работи д-р Павлова?

raptorche 21st October 2009 18:16

С Tosyal и Хеуроника както ти написах по-горе. Но с твой материал, може да е друг парков продукт като Restilyne, Crystallips ( които са производство на Хеуроника ) Ако се съберете, 3 или повече приятелки, транспорта Пловдив-София е от нас. А за устните аз знам, че са добре, всеки ден ги виждам. Д-р Павлова е абсолютен професионалист, а тези дни ще снимам пациенти след манипулацийте и ще ви дам още снимки. Ако имаш още въпроси пиши. Поздрави :)

Mena 21st October 2009 20:08

raptorche, би било добре да научиш по-добре имената на филърите, с които работите, че така е смешно и непрофесионално. :girl_haha:

teodora39 21st October 2009 20:24

Цитирай:

Първоначално написано от raptorche
С Tosyal и Хеуроника както ти написах по-горе. Но с твой материал, може да е друг парков продукт като Restilyne, Crystallips ( които са производство на Хеуроника ) Ако се съберете, 3 или повече приятелки, транспорта Пловдив-София е от нас. А за устните аз знам, че са добре, всеки ден ги виждам.

Cristal lips e производство на L&М Aesthetic Equipment, но след моя опит с него няма да го допусна до себе си и пари да ми дават.
Щом следиш темата, си прочел, че имам Juvederm 3. Той не се използва специално за устни като Cristal, но за неговата ефективност се осланям изцяло на мнението на Stunning. Тя е коректна и има опит с филърите.
Но ако не го приемате, ще изберем друг.
Какво значи, че устните са добре? Че ефектът е относително дълготраен, а не като моя за 3 дни?

yoli 21st October 2009 20:28

raptorche,то не бе реклама то не бе чудо :2014:
Тези работи се уреждат на лс :wink:

raptorche 21st October 2009 21:26

Не мисля, че това как съм написал името на филъра е непрофесионално. Мисля, че е професионално как се слага и какъв е ефекта. Аз ви пиша с цел да сте усведомени, не с цел да ви привличам като пациенти. Вие сте клиенти и вие плащате. Може да плащете и 300 лв. може и 600-700 лв., все пак в София цените са други, но не и нивото на професионализъм. Поздрави :)

diadora 21st October 2009 21:45

Ти като какъв определяш кое е професионално ...Медицинско лице ли си...Много наблюдения или личен опит..

raptorche 21st October 2009 21:56

Аз съм масажист и работя за доктор Павлова. Наблюденията са ми от нейната практика и от това, че пациентите остават доволни и се връщат при нас. Също така имаме пациенти от София, Стара Загора, Хасково и т.н. Не смятам, че един доктор, който не е професионалист може да има толкова пациенти и да ги задържа с времето.

А това, че имената на филърите не са точно такива е, защото аз просто ви давам информация за цените и имената, като те са уточнени по телефона, между мен и Павлова.

Поздрави :)

Mena 21st October 2009 22:14

Не разбирам как от позицията на масажист си позволяваш да даваш клалификации за професионализма на други доктори, и по-точно на софийските.
Не зная откъде си ги измисляш, все пак и твоята докторка се е учила при тях.
И не наблягай на международните конгреси, защото ти не си бил на нито един такъв, и затова не знаеш колко се "научава" там. :lol:

diadora 21st October 2009 22:17

Хареса ми отговора ти :D Благодаря за информацията - Пловдив не е далече :D
Аз смятам , че един доктор , може да е некадърен , и пак да има много пациенти - в този форум има доста примери .За ниската цена се плаща скъпо понякога . Затова по добре , като се занимаваш с реклама - по-добре дай снимки .

raptorche 21st October 2009 22:42

Цитирай:

Първоначално написано от Mena
Не разбирам как от позицията на масажист си позволяваш да даваш клалификации за професионализма на други доктори, и по-точно на софийските.
Не зная откъде си ги измисляш, все пак и твоята докторка се е учила при тях.
И не наблягай на международните конгреси, защото ти не си бил на нито един такъв, и затова не знаеш колко се "научава" там. :lol:

Всеки има право на мнение, не е ли така :) Аз не те ангажирам с моето мнение и не съм казвал, че в София няма професионалисти. Казвам, че тук лекарите не отстъпват по ниво на професионализъм или иначе казано смятам, че са на едно ниво. А как реши, че се е учила при "тях".

А за международните конгреси, може би ти си била и знаеш колко се научава. Аз лично съм наблюдавал как Павлова прилага нови техники при инжектиране на хеуронова киселина след послдния Мастърс в Париж.

Пиша, тук изцяло с добри намерение и целта ми е единствено да сте усведомени как варират цените тук. А за професионализма оценката за всеки е индивидуална.

Поздрави и лека вечер :)

teodora39 21st October 2009 23:23

Цитирай:

Първоначално написано от yoli
raptorche,то не бе реклама то не бе чудо :2014:
Тези работи се уреждат на лс :wink:

Недейте така с това отношение. Интернет не е само за джи-джи-би-джи, лигавщини, и за да си говорим лаладжиски истории глупости.
Безценното му предимство е именно, че се свързваш и получаваш информация от хора, които може би никога няма да срещнеш в реала.
Друг е въпросът, че между предоставянето на информация и рекламирането е много тънка. :wink:

teodora39 21st October 2009 23:35

Цитирай:

Първоначално написано от Mena
Не разбирам как от позицията на масажист си позволяваш да даваш клалификации за професионализма на други доктори, и по-точно на софийските.
Не зная откъде си ги измисляш, все пак и твоята докторка се е учила при тях.
И не наблягай на международните конгреси, защото ти не си бил на нито един такъв, и затова не знаеш колко се "научава" там. :lol:

Ще падна от смях направо. :2055: Mena, ти си нова тук, нали?

Рапторчето не е единственият, който твърди, че пловдивските доктори са много по-добри специалисти от софийските и единствени по рода си, което е меко казано смешно дори и по теория на вероятностите.
Визирам един точно определен човек с много "разум".

Имам си обяснение за тяхното поведение, но ще ти го спестя на този етап.

teodora39 21st October 2009 23:45

raptorche, последно цената 150лв ли е или 300лв? Обърках се нещо.

Mena 21st October 2009 23:47

Теди, въобще не съм нова :girl_haha: , а що се отнася до raptorche, преди да попадна на постингите му харесвах д-р Павлова. Но за едно е напълно прав, всеки има право на мнение.

diadora 21st October 2009 23:47

Mena не е нова . Чета постовете и - страшно е полезна за мен .

raptorche 22nd October 2009 08:52

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
raptorche, последно цената 150лв ли е или 300лв? Обърках се нещо.

Ти ме попита за цената, ако материалите са от теб. Казах ти, че цената е 150лв на 1ml. А за цените на нашите филъри ти написах по горе. Те варират от 300 до 350 лв. за 1ml.

Искам за 2-ри път да отбележа, че не съм проявил съмнение към професионализма на вашите дерматоложки и като цяло лекарите. Исках да кажа, че тук нивото специално за естетиката където имам наблюдения е СЪЩО много високо, защото много от вас, които живеят в София расъждават, че само там могат да се подлагат на такива манипулаций и цената е такава, защото докторите са по-добри.

Поздрави :)

gwendoline 22nd October 2009 09:32

Цитирай:

Първоначално написано от teodora39
Ще падна от смях направо. :2055: Mena, ти си нова тук, нали?
.

Нова...нова....има няма три години вече черпим инфо от нея :wink: :lol:

teodora39 22nd October 2009 09:51

Разбрахме се. Всичко е ОК. Цената е добра няма спор.
Не ми отговори обаче дали приемате Juvederm. И след като имаш поглед върху пациентите и след инжектирането, кажи за трайността на ефекта. Отчаяна съм. Чета аз тука, че киселината се резорбира след 6-18 месеца. Вярно ли е изобщо? И наистина ли има "натрупване" на материала след всяко следващо поставяне на филър?

Наистина звучиш като рекламен агент на Павлова, защото не ни осведомяваш как варират цените в ПД, а ни говориш само за нея ("Пиша, тук изцяло с добри намерение и целта ми е единствено да сте усведомени как варират цените тук.") Както ти писах вече Тонев взема 500лв, на Асенов също сигурно цената му е софийска, не помня точно.

OFF ПП Дразня се, че в този форум (Тялото) са премахнали функцията за редактиране на мненията. Трябва да бъде възстановена на всяка цена :twisted:.

teodora39 22nd October 2009 10:04

Цитирай:

Първоначално написано от Mena
Теди, въобще не съм нова :girl_haha: , а що се отнася до raptorche, преди да попадна на постингите му харесвах д-р Павлова. Но за едно е напълно прав, всеки има право на мнение.

ОК. Извинявам се. Помислих, че си нова, защото има и други пловдивчани, които се опитват да налагат пловдивски доктори къде със, къде без аргументи и предположих, че не знаеш за тях. Смешно е от тяхна страна да го правят! Затова съм пуснала тази иконка ":2055:" - тя не беше адресирана към теб.
Познаваш ли Павлова или по-точно нейната работа? Какво ти е мнението? Защо я харесваш?

Stunning 22nd October 2009 10:12

Честно казано не съм дори и чувала за Павлова, така че не мога да коментирам работата и. Това, което ме озадачава е че при цена 300лв на мл за материал + поставяне има само два варианта - работи се на загуба!!! или нещо не е на ред с материала или работи с много евтини филари. нищо лично, просто не ми се връзват сметките с тази цена...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:05.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.