Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Устните на Мария (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6129)

junglegirl 30th March 2008 03:42

Цитирай:

Първоначално написано от Bendji
За съжаление не е от дискретните :roll:

Ти пък :wink: Човекът жъне лаврите на това,което е посял,нищо лошо :)

Dia_t 9th April 2008 14:41

За мен Мария направо си е прекалила със силикона в усните.Като я погледнеш виждаш само едни устни.Иначе за обличането според мен е най-стилна от всички фолкаджийки.

Марулка 9th April 2008 14:50

Абе аз не съм и първа приятелка но преди живях доста време в Ст.Загора(по-времето когато беше ученичка и още само я знаеха малката Мима)та уверявам ви че беше видна "бръмчалка"/не е била лека/ но техните бяха бъкани с пари и тя още тогава го раздаваше доста"ХАЙ" ,но съм на 10000000 % сигурна че усните и бяха много по-малки.Ами вижте ги в първите и песни.Нямала........................... ......

doll 10th April 2008 00:35

Готина мацка.....харесвам я... Странно че отрича очевидното??/ :2016:


Не мислите ли може би,че е друг filler,та за това да отрича за силикона???Не знам???
:2035:

Ava-ava 10th April 2008 13:46

Друг филър с абсолютен силиконов ефект?! Едва ли...

doll 10th April 2008 13:55

Ами да ти кажа има,но не в Бг ,но може и да си права.....

Bebs 17th June 2008 22:35

Изобщо не ми харесват на Мария устата... тя е ниска, с много малка глава, тези уста са свръх неестествени и не пропорционални за нея. Даже ми е гадно като я гледам...
Също съм чувала 4е Ра4ев ги е правил... но в крайна сметка 4овек сам си преценява от кое и колко :roll:

snejinkata 29th June 2008 10:48

Ta относно Мария... Тя наистина в родния си град беше известна като Малката Мария и беше наистина доста "известна"! И само някой сляп или луд може да твърди,че няма нищо в устните й! Ами то само погледнете някой от старите й клипове като "спомен" и т.н.! Та там тя си е с нормални, да не кажа тънички устнички! Просто разликата е очеизваждаща! Ама според мен е прекалила! Все пак всичко трябва да си има мярка!

Марулка 29th June 2008 10:50

Цитирай:

Първоначално написано от snejinkata
Ta относно Мария... Тя наистина в родния си град беше известна като Малката Мария и беше наистина доста "известна"! И само някой сляп или луд може да твърди,че няма нищо в устните й! Ами то само погледнете някой от старите й клипове като "спомен" и т.н.! Та там тя си е с нормални, да не кажа тънички устнички! Просто разликата е очеизваждаща! Ама според мен е прекалила! Все пак всичко трябва да си има мярка!


Абсолютно вярно......................Обаче на мен сега дори и по-пухкави ми харесват много.Стоят и добре :P

Бобето 30th June 2008 00:17

Ееееее и аз си спомням първият и клип на песента "Спомен", и цици си имаше и устни си имаше, естественно че сега устните са и по големи, но искам да кажа че и преди това и бяха сочни за лицето и, и аз на нейно място не бих ги пипнала още тогава.
И съм против мението че е била с тънки устни преди.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:45.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.