Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

nesli 15th March 2013 10:21

успех rimi,дано да останеш доволна.Турските лекари са много добри в риноластиката,това е най-практиваната операция в Турция понеже туркините по природа са с големи носове и гърбици.Както тук всички слагат силикон,така там всички си правят носовете

Melfi 15th March 2013 10:31

Здравей Рими. Моята операция ще е на 30.03 при д-р Авшар. Писах ти на лични.

rimi 15th March 2013 11:12

Здравей Melfi благодаря на всички за личните съобщения също така и на Sibi за страхотните съвети които ми е дала започвам да ги следвам веднага като се върна от Истанбул аз имам и снимков материал от ВМА където ми лекуват белега с лазер те ще ми го предоставят без проблем този нафукан и арогантен глупак Енчев направо ми разсипа живота 1 година ходене по мъките ще си взема парите няма да го оставя. Melfi ти в кой хотел ще отседнеш аз съм се спряла на няколко но още не съм резервирала

klarisina 15th March 2013 11:25

Сейфаш ги на компа и после ги качваш в снимка бг или където решиш.

rimi 15th March 2013 11:28

Melfi ти първа операция ли ще правиш или ревизия. Искам да те попитам на теб какво ти казаха относно цигарите на мен ми е голям проблем мъча се тука но ще гледам да ги спра и за колко дни ще ти е резервацията в хотела аз мисля за 6 дни аз още не съм избрала хотела ако ти си резервирала може да предложиш нещо. Аз ще бъда с една приятелка защото и мъжа ми и баща ми си имат работа и не искат да дойдат с мен а майка ми ще гледа децата те са спрени от градина да не се разболеят абе изобщо бясна организация и всичко се върти около моя нос направо ужас.

rimi 15th March 2013 11:30

Като се върне дъщеря ми от училище ще и дам на нея тя да ги качи снимките

rimi 15th March 2013 12:07

имам идея ако някой ми прати имейла си мога да му препратя имейла от Авшар и той да ги качи за да ги видят всички

Нелка 15th March 2013 12:37

Момичета, желая ви успех! :) :) :)
Едно момиче вече се прави при Авшар и резултатът й беше повече от добър.
Не знам дали ви разясни обаче, че при ревизии пада % на успеваемост и има вероятност да не получите резултат, като най-добрите му носове. Но със сигурност трябва да има подобрение.

Какво ви казаха на вас за пушенето? Дилбер ми погледна в носа и ми каза,че пуша. А аз ги спрях преди повече от половин година. Явно има някакви статъци от полипи , или какво?..
Пушенето по-скоро забавя процеса на оздравяване на тъканите, мисля, че заради това е добре да се спрат или намалят. Въпреки, че при последната ми ринопластика, момичето след мен ходи да пуши на балкона с асистента на доцента 5 мин преди да влезе да я оперират... :shock:

Също така Дилбер ми каза, че не е добра идея сама жена или само жени да сме на хотел. Каза го на преводачката ми, не можах да го питам защо..

nesli 15th March 2013 12:46

Също така Дилбер ми каза, че не е добра идея сама жена или само жени да сме на хотел. Каза го на преводачката ми, не можах да го питам защо..[/QUOTE]

Защото турските мъже не са като нашите и най вероятно ще ви разберат погрешно.Може би това е имал предвид.Например там по заведения не могат да ходят сами мъже ако нямат дама не ги пускат.Защото са малко как да кажа зажаднели за жени.И само докато си вървите по улицата получавате жадни погледи и подмятания :-)
Предполагам това е имал предвид

Нелка 15th March 2013 12:51

[/QUOTE

Защото турските мъже не са като нашите и най вероятно ще ви разберат погрешно.Може би това е имал предвид.[/QUOTE]

Най-вероятно! :) Но пък аз се зачудих, кой ще "жаднее" за посинена и бинтована мутра? Едва ли ще се излиза от стаята. Мисля, че малко се преувеличава тази работа, ама хайде..


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.