Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   От вчера и аз съм "тунингована" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1260)

jrrp 4th April 2006 12:46

От вчера и аз съм "тунингована"
 
Здравейте,мацки!От вчера разполагам с чифт чисто нови гърди!Е,не прекарах най-приятната нощ в живота си,но мисълта за всички малки хубави неща(като дантелено сутиенче и блузка с гол гръб),които ме очакват,притъпяват болката!Пожелавам успех на всички,на които им предстои да се "up-grade"-нат! :D

sladkatony 4th April 2006 12:49

...

milena127 4th April 2006 12:53

Честито! Дано бързо се възстановиш! Аз съм вече на 1 месец и съвсем забравих болката и неразположението!
Ако с нещо можем да помогнем казвай!
И когато се почувстваш по-добре сподели нещо повече- при кого се оперира и как мина!

Chujdata 4th April 2006 13:04

Честито и от мен!!!
Пожелавам ти всичко по възстановяването ти да мине добре, лятото идва и ще изпиташ големия кеф да носиш сутиенче само с дантели, без банели и подплънки.

vessi_77 4th April 2006 14:01

И аз съм вчерашна! :D През нощта не ме болеше, но докато се приберем в къщи с колата имах доста неприятно изживяване.

sladkatony 4th April 2006 14:06

...

Chujdata 4th April 2006 14:44

[urlИ аз съм вчерашна! През нощта не ме болеше, но докато се приберем в къщи с колата имах доста неприятно изживяване.
]

Честито Васси,радвам се, че си добре.Надявам се , че всичко е минало добре. Пиши подробности в дневника[/url]

Aset 4th April 2006 17:46

Честито и на двете ви! Безпроблемно възстановяване ви желая!

Болките ще минат и ще се забравят, както и чувството, че носиш нещо чуждо, някаква торба с камъни :wink:
Транспортът след операцията ми беше изключително гаден и на мен, макар да беше не повече от 10 минути.
Ама пък сега ще сте още по- красиви! :D

Venus 4th April 2006 20:26

Честито и на двете! Дано неразположението премине бързо, а удовлетворението от новите красиви гърди никога :) Пожелавам ви страхотно лято с изрязаните дрешки :P

jrrp 5th April 2006 10:10

Здравейте!Да отговоря на въпросите-оперирах се в Тривия при д-р Бояджиев.Първата нощ беше гадничка-страшно ме болеше гърба и спането беше на пресекулки.През деня беше горе-долу поносимо,а през ноща спах непробудно(след 1 течен аналгин).Днес от сутринта много ме боли от едната страна и пак съм на аналгинче,но явно това е нещо нормално.На срещата няма да мога да дойда-ще бъда извън София,но да се надяваме ,че тази среща няма да е последна и на някоя от следващите ще имам удоволствието да се запознаем лично.Това е засега от мен и благодаря на всички за милото отношение!

MaDaLeNa 10th April 2006 09:21

Вече и аз мога да се похваля с едни гърди напред :lol:
Но преди да ви разкажа как мина при мен, искам да благодаря на :
1.доц. Бояджиев- един наистина прекрасен професионалист, и на екипа му.
2.На Aset, Chiujdata, Bimbi, Partalina, Sladkatony, Milena123....... и на всички други от форума, от които научих много за операцията и без които нямаше да се реша на нея.
3. На мъжа ми, който беше непрекъснато до мен.
4. На майка ми, която се грижи за малкия в момента и не знае още за операцията ми, но другия месец ще и кажа :wink:

И така как мина всичко? На 5 април отидох в Тривиа, много развълнувана. Добре, че в стаята в която чакахме да ни извикат за операцията имаше още едно момиче и си поговорихме с нея. Тя беше първа, след около час извикаха и мен. Легнах на операционната маса разменихме няколко думи с анестезиоложката и съм заспала. Когато отворих очи, първото нещо което видях беше съпругът ми. Не усещах болка, може би заради обезболяващото. Най- хубавото нещо, което ми казаха беше ,че така нежеланото повдигане на бюста не се е наложило и разрезите ми са съвсем малки. Предния ден с доцента се разбрахме, че ще сложим 400сс и само ако се наложи ще ми направи допълнителни разрези за да махне излишната кожа. Но слава богу, не се е наложило.
Операцията ми беше в 16,30ч., силните болки започнаха в 3 ч. вечерта. Но 1 течен аналгин горе долу ни поотпусна със съкилийничката ми. Това, което много ме учудваше беше, че ме боли зверски кръста- направо не знам как съм изтърпяла да мине нощтта.
На сутринта двечките ни заведоха да закусим в една друга стая, доцента ни сложи сутиенчетата и ни пуснаха. Предупредиха ни, че можем да вдигнем лека температурка.
За да не пътувам до Варна с мъжо решихме да останем няколко дни, в малко градче до София. Едва се довлякох до леглото в хотела. Направо се чудех какво ми става. Аз, която след 14 часово раждане завършило накрая със секцио се държах геройски, сега се бях отпуснала като парцал. Но когато си измерих температурата, всичко ми стана ясно- малко над 39градуса. Веднага се обадихме на доктора, той каза какъв антибиотик да взема и да пия течен аналгин за температурата. В началото се отчаях ,че организмът ми не иска имплантите, но като размислих малко болките в костите, главата, корема и като се сетих че предния ден се разхождах с мокра коса, положението беше ясно. Просто карах грипче. През цялата вечер моето момче ми правеше компреси с оцет, мерехме температури и така до сутринта успяхме да я свалим до 38.....
Сега вече съм по-добре, болките поотминаха. Е като се изправям усещам разни придърпвания, боцкане и тежест, но пък гърдите ми са страхотни, въпреки че още не са се оформили съвсем.

sladkatony 10th April 2006 09:33

...

partalinaa 10th April 2006 10:57

ЧЕСТИТИ НОВИ ЦИЦКИ ! Пожелавам ти всичко да мине безпроблемно и много да им се радваш! Дръж ни в течение!

milena127 10th April 2006 12:12

Бързо възстановяване ти пожелавам, не мисли много за болката, тя отминава и после остава само удоволствието от новия бюст, пазаруването на нови дрешки и новото самочувтствие:)
И браво на твоя мъж! Аз също имах прекрасен и грижовен мъж до мен и знам, че така всичко се понася много по-лесно!:)
Пиши когато си по-добре или ако нещо имаш да попиташ!

MaDaLeNa 12th April 2006 08:55

Днес е точно 1 седмица от операцията ми. Болките вече са леки, температурата ми се нормализира. Това, което ме тормози най-много е въпросът докога трябва да спя по гръб?

sladkatony 12th April 2006 09:02

...

MaDaLeNa 12th April 2006 09:17

Ами все още ми е неудобно, но надявам се другата седмица да спинкам по-удобно :wink:
Това, което ми се струва че съм пропуснала е да поздравя и другите 2момичета, които скоро са се тунинговали -jrrp и vessi77. Носете си прелестите с гордост и нека само положителни емоции да имате покрай тях :lol:

milena127 12th April 2006 10:59

Аз чак след първия месец се осмелих да променя положението при спане, сега спя настрани. Все още се колебая да спя по корем, страх ме е да не разместя нещо:)

MaDaLeNa 12th April 2006 11:38

:lol: То и аз май ще се науча да спя само по гръб. Толкова си ги харесвам, че ме е страх да не прецакам нещо :lol:

vessi_77 12th April 2006 12:48

Здрасти MaDaLeNa и ЧЕСТИТО! Пожелавам ти само да им се радваш и да си нямаш никакви проблеми!

Днес на мен ми е 9 ден.Отдавна нищо не ме боли.Взех да свиквам с мисълта за съществуването им.Карам си колата и си ходя на работа :)
Утре ще ходя да ми свалят конците.
Между другото като спаднаха отоците гърдите ми се посмалиха доста :oops:

А за спането по гръб- и аз спя само така.Моят доктор ми каза поне 2 седмици да спя само по гръб.

MaDaLeNa 12th April 2006 13:05

Е, да смаляват се малко. Те в началото са като напомпани. Аз имах чувството, че ще паднат като ставам от леглото и си ги държах с ръце. Сега и моите се посмалиха малко и вече наподобяват естествени. Между другото незнам дали е редно, но си свалих за малко сутиена да им се порадвам. :lol:

vessi_77 12th April 2006 13:10

Еее, ама и аз го свалям! Нали се мажа с кремче , за да не ми се нацепи кожата.И докато попие кремчето ... си минават 10тина мин.
Мисля ,че няма да са фатални!

sladkatony 12th April 2006 13:11

...

Chujdata 12th April 2006 13:25

Честито и от мен,
аз лично спах по гръб повече от месец и два месеца със сутиена.
Махаш го за къпане, мазане , за дишане и т.н. Няма страшно.
В понеделник минах контролен преглед при Динев и мамолог и мога да кажа, че след 10 месеца всичко е наред. Пожелавам ви го и на вас от сърце. Ама голямо пазене и мазане падна.

Aset 12th April 2006 17:11

Цитирай:

Първоначално написано от MaDaLeNa
Вече и аз мога да се похваля с едни гърди напред :lol:
Най- хубавото нещо, което ми казаха беше ,че така нежеланото повдигане на бюста не се е наложило и разрезите ми са съвсем малки.

Браво! Браво! Браво! :D :idea: :D Искрено се радвам, че не е имало повече рязане!
Да са ти честити, прекрасни и безпроблемни :D

Със спането в други пози като гледам не бързаш, макар да ти се ще - бъди внимателна с първия месец, когато се образува джоба им от съединит. тъкан и всичко ще е наред :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.