Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Има ли оперирани при д-р Людмил Пеев, МБАЛСМ "Н. И. Пир (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6994)

Шоки 18th December 2012 10:35

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 780724)
Да,Нелка,сигурно съм нетърпима:wink:Той мъж ми каза,че чака с нетърпение да му се махна от главата в комплект циците,т.е да тръгвам на работа:2035:,че по цял ден съм била вманиачена:crazylove:

Деси, това е нормално състояние. Аз в началото се побърквах от притеснения. Искаше ми се всеки ден да посещавам доктора. А сега така се разхайтих че не отидох нито на мамолог нито на шест месечния контролен преглед. :2001:

Dessislava 18th December 2012 11:38

Цитирай:

Първоначално написано от Шоки (Публикация 780746)
Деси, това е нормално състояние. Аз в началото се побърквах от притеснения. Искаше ми се всеки ден да посещавам доктора. А сега така се разхайтих че не отидох нито на мамолог нито на шест месечния контролен преглед. :2001:

Да,Шоки,ако не успея да отида до доктора,то тогава почвам с телефонен тормоз и купища "силиконови въпроси":2035:
А ти защо не си ходила на мамолог,а :buttslap:
На контролен за първия месец точно и аз сигурно няма да отида,ако всичко е наред:1250:Но след празниците сигурно ще трябва да намеря време.:wink:

darrrrrri 18th December 2012 12:26

И аз тъкмо за това мислех да му звъня да го попитам дали може да отида след празниците, защото сега няма кой да ми гледа детето. А ми е малко неудобно да му звъня

Бижу 21st December 2012 09:29

Лиде, колко пищно деколте имаш, не е истина. :2035: Припомни ми, моля те, защо аджеба искаш реоперация? :2009:

При мен го няма този горен полюс (аз и не исках де), но не са и прекалено наляти в долната част. Златната среда май. Пу-пу. Ако можеха и да пораснат...

Лилян, Нелка, заставам зад думите ви, много точно сте го формулирали. Както винаги.

Деси, как си? Почна ли бач?

ina.ina 21st December 2012 10:11

Наистина, Лиде, (аз тогава щях да пиша и съм се отнесла нещо) гърдите ти са страхотни. Хем са с обем горе, хем са наляти, пък са и без разстояние почти ... пу, пу ... със здраве да си ги носиш. :D

Dessislava 21st December 2012 16:49

Бижу,почвам да работя точно между празниците-на 27.12.:2035:След три години стоене в къщи ми и е много мъчно:sad:
Да се поФаля-днес карах и не беше хич трудно.В началото първа ме тормозеше,все едно нямах сили да я включа,ама свикнах:2004:

ina.ina 21st December 2012 17:53

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 780864)
Бижу,почвам да работя точно между празниците-на 27.12.:2035:След три години стоене в къщи ми и е много мъчно:sad:
Да се поФаля-днес карах и не беше хич трудно.В началото първа ме тормозеше,все едно нямах сили да я включа,ама свикнах:2004:

То, това с колата е било от страх. :D ;) Ще видиш, че и с работата ще е така. Може да ти е малко криво в началото (особено за дечицата да ти е мъчно), но пък ще разнообразяваш малко. Успех! :D

Dessislava 21st December 2012 19:58

Оф,Инче,поразглезих се в нас достааа и сега малкото човече ще ми липсва най-много,че баткото по-се радва като ме няма,че нали е голяммм:2035:

lidiya 21st December 2012 22:24

Бижу, Инче, не знам и аз какво искам :) Единственият ми проблем, както писах и преди е, че под дрехи не се забелязват изобщо. Изкючвам бюстиета и дрехи с деколте, защото тогава всичко си е наред. В бански и сутиен също са екстра. Ноооо аз не джиткам всеки ден с деколтета и бюстиета за бога! :D Доктор Пеев изобщо не иска да ги пипа отново в интерес на истината, но аз се инатя, като магаре на мост.
Ако сложа сега едни 500 кубика, след време, ако се наложи корекция ще трябва да скоча сигурно на 600 и при моя ръст от 165см..... бедно ми е фентъзито на какво ще приличам! :D
Деската, хайде честито ти първо шофиране!!! Права е Ина като казва, че страха е по-голям от самия дискомфорт.

Бижу 22nd December 2012 16:14

Ми, Лиде, кво да ти кажа....То и моята лакомия е огромна, та по-добре да не ръся съвети наляво-надясно. :2035:
Принципно ти как искаш да ти изглеждат под блуза? И евентуално ако са набиващи се на очи под по-закрити дрешки, как ли ще са в бански и деколтета примерно? М? :2009:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.