Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Има ли оперирани при д-р Людмил Пеев, МБАЛСМ "Н. И. Пир (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6994)

Джуфи 31st December 2011 18:30

Здр..
Ами имах жестоки болки,,но нали ви казах 4е съм карък,,Та мензиса ми доиде о6те на 26...та по врема на операцията ми беше пред последен ден.сложиха ми витамин С и операцията запо4на.Но после жестоки не търпими болки.И нали да е пълен комплекта от каръщина,излезна ми херпис зостер,,та сега и с това се боря.Днес ходих в клиниката,и доктора и дерматоложката бяха на линия,,,Доктора каза 4е вси4ко с операцията е наред,но аз ги 4уствам напращели от страни и отгоре...нормално ли е?

Шоки 31st December 2011 18:35

Цитирай:

Първоначално написано от jufka (Публикация 764272)
Здр..
Ами имах жестоки болки,,но нали ви казах 4е съм карък,,Та мензиса ми доиде о6те на 26...та по врема на операцията ми беше пред последен ден.сложиха ми витамин С и операцията запо4на.Но после жестоки не търпими болки.И нали да е пълен комплекта от каръщина,излезна ми херпис зостер,,та сега и с това се боря.Днес ходих в клиниката,и доктора и дерматоложката бяха на линия,,,Доктора каза 4е вси4ко с операцията е наред,но аз ги 4уствам напращели от страни и отгоре...нормално ли е?

Слагаха ли ти дренажи? Може би имаш отоци все още и за това са напращели. Но по принцип в началото са твърди като камъни и са доста неудобни така да се каже. Дано да се оправиш по-бързо.

Джуфи 2nd January 2012 22:25

Да,бях 24 4аса с дренажи..Много ме боли гръбнака,към то 3/4/5 прешлен,спя седнала,усещам нещо като въздух или по скоро те4ност която се движи.Да не говоря за болките в кръста.Схващат ми се ръцете. Като камък са. Лелее нормално ли е вси4ко това.?

mishelle1607 3rd January 2012 00:19

Просто се консултирай с хирурга си,за мен тези оплаквания не са нормални.А и момичетата които,познавам,с мамопластика,не са имали нито един от посочените симптоми.

Шоки 3rd January 2012 09:05

О и мен гърба адски ме болеше и кръста също, след това от неудобното спане явно възпалих нещо от дясната страна на гърба та от нея ме болеше и врата и ръката чак. Вземи си фламексин прахчета, Стоянов ми ги изписа. Те са обезболяващи специално за болки в гърба. Вземи си и Волтарен гел за мазане на гърба. Прахчетата около 5 дена ги пиех по едно сутрин и едно вечер, задължително по време или след храна. Този въздух или течност както казваш също е нормално първите няколко дена. Аз също имах такова нещо и попитах доктора и той каза че това е течност, която постепенно организма ми ще изхвърли. И аз имах дренажи, но въпреки това е останала малко течност. И наистина до няколко дена изчезна това усещане.

Шоки 3rd January 2012 09:07

А и да добавя, спането седнала не е добър вариант. Пробвай на по високи възглавници и от долу матрака трябва да е мек. Аз съм си сложила един юрган сгънат на две и спя върху него и ми е страшно удобно.

ЛИСКУ 3rd January 2012 10:00

Въпросната течност не може да изтече през дренажите за по-малкоот 3 дни.
Тази течност трябва да достигне нива около 30-40 мл на ден, което не става по-рано от 3-ия ден, освен това при двете гърди става по различно време.
Затова е възможно някои да имат такива усещания.

Джуфи 3rd January 2012 13:47

Моми4ета,незнам ама много ме боли.Още от първия ден пия фламексин,но не ми помага.От 2 дена имам и синини отстрани .хематоми са това нали.снощи не съм спала цяла ве4ер,от болка в гръбнака.Незнам ама рева от болка.Нито с възглавници помага,нито с мек матрак...кихане ,кашляне ,4ак се подпиквам от болка.Страх ме е от инфекция,КК,или 4е организма не приема 4уждото тяло,,на 5 трябва да ми махат конците и да си заминавам.Ами ако стане нещо ,и аз на 2000 км,какво ще правя.....

Шоки 3rd January 2012 14:02

Миличка, аз се отревах първата седмица та даже и по натам. Като писах тук във форума че изпаднах в депресия някои момичета ми се скараха да не ги плаша. Същите страхове ги имах и аз от КК и от всички нежелани възможни реакции на организма, даже се разболях от страхова невроза. Исках да върна времето назад и да не правя тази операция, постоянно си казвах не не си заслужава да изтърпя това за едни гърди. Сега вече един месец след операцията вече съм по-добре, не мога да кажа че съм във форма но съм добре. След около две седмици от операцията ще почувстваш облекчение. Синини не съм имала, но ако нещо те притеснява обади се на доктора, даже отиди на преглед, поне ще се успокоиш.

ЛИСКУ 3rd January 2012 14:39

Аз исках да пропищя форума, че дренажи трябва да се правят - именно защото тези неща стават от не-правенето на дренажи!
Яд ме хваща просто!...
Хематомите не са никак безобидни, но няма да се простирам в обяснения.
А някои наречени пластични хирурзи нарочно смъкват цената, за да приласкаят клиентки и жалко, че все още има момичета, които само от това се водят.

И все пак - пожелавам бързо възсатновяване и отшумяване на проблемите.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.