Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Има ли оперирани при д-р Людмил Пеев, МБАЛСМ "Н. И. Пир (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6994)

Джуфи 3rd January 2012 14:55

Благодаря ви...просто исками се да не бях правила тази операция...само ако знаех..
Lucky моля те,кажи за тези хематоми,,,ама аз имах дренажи,защо ми се е полу4ило?..
4етох 4етох,и разбрах 4е трябва да се резорбират,а следващата стапка е инфекция,,греша ли....?
офф офф...

Шоки 3rd January 2012 15:01

Недей да се вманиачаваш в четене за лошите последствия защото ще психясаш. Аз правех така в началото и накрая просто спрях да чета. Незнам дали синините точно са хематоми. Но ако наистина много те притесняват се обади на доктора и отиди до него. Аз бях предупредена от една позната че има голяма вероятност да изпадна в стрес и депресия след операцията и да съжалявам и така и стана, само че тя като е била така всеки ден е ходила до доктора си и всеки ден си е поставяла някаква диагноза от прочетени негативни неща. Даже един ден отишла да му се моли да й маха имплантите. Е всичко отминава и се забравя.

Шоки 3rd January 2012 15:02

Но определено ако точно ей сега в ози момент ми се каже - връщаме времето малко назад сега искаш ли да се опарираш пак или не, няма да го направя. Но съм сигурна че след месец - два ще съм на обратното мнение.

ЛИСКУ 3rd January 2012 16:12

Djufka,
ще ти пиша на лични.

ina.ina 4th January 2012 19:22

Цитирай:

Първоначално написано от jufka (Публикация 764308)
Благодаря ви...просто исками се да не бях правила тази операция...само ако знаех..
Lucky моля те,кажи за тези хематоми,,,ама аз имах дренажи,защо ми се е полу4ило?..
4етох 4етох,и разбрах 4е трябва да се резорбират,а следващата стапка е инфекция,,греша ли....?
офф офф...

Ей, недей така, по-спокойно. Никой не е получил инфекция от липсата на дренажи. За мен всички тези неща, които си писала са нормални, само за болката (че е толкова силна и не минава от фламексин) - според мен е от херпес зостер. Знам, че при този херпес има много силна болка - прочети и из интернет за това. Дерматоложката не ти ли каза, обясни, че е свързано с болка. Трябва да имаш и изписани противовирусни лекарства за херпеса. Къде е Лива - тя е лекар, ще ти обясни по-добре. Ей, да му се не види, все по-малко хора пишат тук.

liva 4th January 2012 23:31

При херпес зостер се засягат и интеркосталните нерви,така че може да боли от него ,лекува се с антивирусни медикаменти например изопринозин по-схема,не се шашкай толкова

liva 4th January 2012 23:43

Цитирай:

Първоначално написано от jufka (Публикация 764302)
Моми4ета,незнам ама много ме боли.Още от първия ден пия фламексин,но не ми помага.От 2 дена имам и синини отстрани .хематоми са това нали.снощи не съм спала цяла ве4ер,от болка в гръбнака.Незнам ама рева от болка.Нито с възглавници помага,нито с мек матрак...кихане ,кашляне ,4ак се подпиквам от болка.Страх ме е от инфекция,КК,или 4е организма не приема 4уждото тяло,,на 5 трябва да ми махат конците и да си заминавам.Ами ако стане нещо ,и аз на 2000 км,какво ще правя.....

Ама ти в големи филми си се вкарала,тези неща не стават за няколко дни след операцията,дерматолога явно не ти е обяснил за херпеса,а хирурга за възстановителния период

Джуфи 7th January 2012 20:22

Здр /те мацки...
Тази сутрин се прибрах,,Пътуването малко неудобно но мина.Болките наистина са ми били от зостера.Преди да се прибера получих и друго странично мнение.Всичко е ток.
За оттоците слагам компреси от реванол,Синките ми се разнесоха вече.
От резки движения на ръцете ме боли,,охкам си и ми минава.
Но не мога да си наперча напред аербега ми,боли ме..
И са едни напращели до болка,,не ми помагат обезболяващите,,,
Ама са ми супер :–))))
Кога да се мажа с крема за белези??..След колко време мога да си направя една хубава вана,че съм ужас.???
Определено съм по добре,ааа започнах и нов антибиотик ...

Джуфи 7th January 2012 20:28

Здр Ливия..дерматоложката каза и доктора ми каза ,4е болките са от зостера,но на мен ми се струваха странни и самненията ме глождеха..Оправяам се ....

Шоки 7th January 2012 20:53

Миличка внимавай с движенията на ръцете - без резки движения до месец. За "аербега" не се притеснявай, в началото си носим всички гърбици като камилки, аз даже все още не съм си върнала моята си поза. Още е рано за крема за белези. Трябва хубаво да заздравее операцията и да няма никакви корички. като отидох за сваляне на конци при Стоянов ми казаха че след като мина на консултация месец и половина след операцията ще мога да почна да се мажа с крем за белези и да слагам обикновен сутиен за през деня. Въпреки че моите са все още много твърди и не знам какъв сутиен просто ще стане да сложа.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.